Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) Kulinger válasza Balinov (#5800) üzenetére


Kulinger
tag

Szerintem mindegy melyik program Sygic vagy Navigon a lényeg milyen térképet használ :)
Nem de? :)

(#5802) Balinov válasza Kulinger (#5801) üzenetére


Balinov
félisten

haat, azert egy szar navigacios keretprogrammal agyon lehet basz*i a legjobb terkepet is.

copilot egyebkent eszerint NavteQ terkepet hasznal.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5803) Kulinger válasza Balinov (#5802) üzenetére


Kulinger
tag

Sygic Tomtom térképet használja :) :)
Navigon NavteQ :)
Ha jók az információim

(#5804) lorcsi válasza Balinov (#5794) üzenetére


lorcsi
veterán

még semmit nem próbáltam, most kezdtem el keresgélni
de mindenképpen kipbálom ezt is

(#5805) cirkus


cirkus
aktív tag

a Color Splash effekt nevű fotó effektező appnál a módosított kép elmentésénél mindig jóval rosszabb, minőségű (kisebb fileméretű) képet ment.... van arra lehetőség, hogy megmaradjon az eredeti nagy minőség (méret) ???

(#5806) vilmaboy


vilmaboy
őstag

telepítenék egy 3betűs navi szoftvert. a kijelző 854x480 akkor a 800x480as wvga apk file kell? /xperia pro mk16i/

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5807) mondomén


mondomén
őstag

Hello

Lehet valahogy geprol lejatszasi listat juttatni google music app-ba? Eddig itunes-t hasznaltam, jolenne most is inkabb gepen rendezgetni a zeneket nem pedig telefonon szenvedni veluk...

(#5808) air válasza vilmaboy (#5806) üzenetére


air
nagyúr

Ez a téma itt tiltott. Keress másik fórumot!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5809) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Szeretnék a telomrol képeket küldeni tömörítve de úgy,hogy saját maga csinálja meg és elmenjen e-mail-ba.(x-peria ray,gmail.) :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#5810) vilmaboy válasza air (#5808) üzenetére


vilmaboy
őstag

a kérdésem a kijelző fenlbontására vonatkozott...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5811) oliverkiss32 válasza vilmaboy (#5810) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

Nem, keress 854x480-es apk-t. :W

;]

(#5812) #16695808


#16695808
törölt tag

ha ellopnák a telót (918d) akkor milyen a legdrasztikusabb módszer kell hogy feltörjék vagy leradírozzák.... pin-el van most a képernyőzáram, olyan progit keresek ami megakadályozza hogy bármit is tudjanak csinálni vele. Pl :leradírozhatják csak ne férjenek hozzá az adataimhoz, valamint hogy írják át az imei számot, hogy erre is van-e alkalmazás (mármint hogy ne lehessen átírni, esetleg meg is lehessen találni ... mivel ha kerestetném akkor csak az imei az ami beazonosítaná a telót.
pl ez mire jó: ESET USSD Control
vagy a lopásgátlós avast.. stb?

[ Szerkesztve ]

(#5813) Balinov válasza lorcsi (#5804) üzenetére


Balinov
félisten

mindenkepp probalj ki tobbet, mert uyge terkepszolgaltatobol nincs tul nagy valasztek, szoval sokszor a keretprogram minosege dont, legalabbis nalam

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5814) air válasza vilmaboy (#5810) üzenetére


air
nagyúr

Ne kötekedj! Tiltott témában kérdeztél. Még ha csak a kijelző felbontásáról is.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5815) vilmaboy válasza air (#5814) üzenetére


vilmaboy
őstag

eszembe sem volt. részemről zártam.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5816) Jadro


Jadro
veterán

Meg tudja valaki mondani, hogy Nova launcher (prime) alatt hogyan tudom az app drawerben az alkalmazásokat szétpakolgatni különböző fülekre? A fülek megvannak, csak nem vágom, hogyan tudnám a közös fülről szétpakolgatni őket. Biztos tök egyszerű, csak nem jövök rá. :) Az alkalmazáshoz meg még nincs leírás ahogy látom.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5817) mondomén válasza mondomén (#5807) üzenetére


mondomén
őstag

Megvan a megoldás. Itunes-al így működik: Lejátszási lista jobb gomb és importálás m3u-ba, majd ezt a filet felmásolni a telefonra. A music app-ban meg fog jelenni a playlist.

(#5818) R19


R19
senior tag

Ajánljatok olyan Miui témát, ahol a szöveg és a háttér mindenhol jól elkülönül egymástól.
Már sokat kipróbáltam, de még mindig keresem az igazit.

(#5819) Z0C! válasza R19 (#5818) üzenetére


Z0C!
őstag

XDA fórum? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#5820) mttssz válasza Jadro (#5816) üzenetére


mttssz
senior tag

Ahol a füleket tudod szerkesztgetni, rányomsz az egyik fülre, ott a listából kipipálod az alkalmazást, ami arra a fülre kell.

(#5821) Oldman2 válasza mttssz (#5820) üzenetére


Oldman2
veterán

Vagy, az alkalmazások között (az App Drawer-ben) megnyitod a kívánt mappát és a megnyíló ablakocska jobb alsó alsó sarkában (a Mappa neve mellett jobbra) látható + ikonra kattintasz, amivel ugyanoda kerülsz.

(#5822) Askformore


Askformore
senior tag

Tudtok nekem mondani olyan zene widgetet, amit NOVA Launcherre ki tudok tenni? A gyári Walkman widgetjét nem támogatja, és azt szeretném használni (Xperia Ray).

(#5823) oliverkiss32 válasza Askformore (#5822) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

link Ugye milyen nehéz keresni?

;]

(#5824) #40351744 válasza Askformore (#5822) üzenetére


#40351744
törölt tag

Esetleg a Power Toggles-t próbáld ki, ez tartalmaz multimedia widgeteket ( play, next track, prev track )

(#5825) Askformore válasza oliverkiss32 (#5823) üzenetére


Askformore
senior tag

Képzeld, kipróbáltam minden lehetséges megoldást, amit találtam, és egyik sem működik.

Ugye milyen rohadt könnyű okoskodni?

(#5826) Askformore válasza #40351744 (#5824) üzenetére


Askformore
senior tag

Köszi, kipróbálom, de igazából olyan kellene, ami albumborítót is kirak.

(működik egyébként, köszi!)

[ Szerkesztve ]

(#5827) Koga777


Koga777
tag

Sziasztok!
Keresek a Desk Migrate-hoz hasonló programot, amivel a Go Launcherről Nova launcherre tudnám a programok ikonjait átrakni, mert sem ezzel az appal, sem a Nova launcher migráló funkciójával nem sikerült. (Lustaság fél egészség jeligére)

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#5828) Jadro válasza mttssz (#5820) üzenetére


Jadro
veterán

Á de marha vagyok, megvan! Köszi! Az alapfül szerkesztésénél matattam csak és ott csak elrejteni lehet alkalmazásokat. Hozzáadni meg az új füleken. Így már menni fog, köszi!

Oldman2: Köszi neked is, bár ezt nem tudtam megvalósítani. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5829) spiritex


spiritex
veterán

Segitsetek mar, hogy mitol fognak mukodni a Gesture-ok Dolphinban? Sehogy sem tudom ravenni! Rajzolnam a jelet, de csak huzza a lapot, ide-oda rangatja abba az iranyba, amerre huzom az ujjam.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#5830) lorcsi válasza Balinov (#5813) üzenetére


lorcsi
veterán

bicajozáshoz használok ilyet és ott is 2-3 progit szoktam egyszerre elindítani..van hogy egy betojik épp a mentés előtt :Y
úgyhogy ennél is így fogok :K

(#5831) Revolit


Revolit
senior tag

Tudtok olyan ToDo progit, ami a beállított, és még el nem végzett todo-t jelzi akár állapotjelző led-del is, de az android tetején lévő taskbar-ban is, vagy esetleg van widget-je amit ki tudok rakni főoldalra, és villog vagy valami, hogy mindig mikor ránézek a telóra, tudjam, hogy pl ez van? Mert az hogy beállítom fix időre, az sokszor semmit nem ér számomra....

(#5832) Askformore válasza Revolit (#5831) üzenetére


Askformore
senior tag

Nekem pedig egy teljes képernyős checklist widget kellene, ahol ki tudom pipálgatni a dolgokat.

A régi HTC-men volt egy ilyen, valami hasonlót keresnék.

[ Szerkesztve ]

(#5833) petipetya válasza Revolit (#5831) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tasks

Az adott időpontban villog a led és az értesítési sávban + a widgetben is ott marad a teendő, amíg elintézetté nem teszem. Ráadásul gyönyörű holo témája van a widgetnek.

"nincs rá lezsóidő"

(#5834) evitiguF


evitiguF
senior tag

Üdv!

megvettem egy játékot, ami ~2Gb adatletöltést igényel. Van wifi, nem ez a gond, hanem egy élet, mire ez lejön, illetve ami bosszantóbb, hogy eddig akárhányszor próbáltam 20-21%-nál mindig megállt a letöltés. Ha kilépek/reboot, vissza a játékba, akkor érzékeli, hogy már töltöttem le adatot, megkérdezi, folytassa-e onnan, ezt választva 15%-tól elkezdi tölteni, de 20-21% körül ugyanúgy kaputt... :( van rá valami mód, hogy ezt a plusz adatot valahonnan máshonnan szedjem le? Felmásolnám SD-re és gondolom így működne. De okítsatok ki, ha tévedek. (The Bard's Tale - 50% akció)

[ Szerkesztve ]

(#5835) cettlee


cettlee
őstag

üdv!

How to wipe Battery Stats?
1. charging the battery FULLY
2. boot device to CWM Recovery
3. advanced/Wipe Battery Stats
4. reboot device

a 3. pontot hogy kell megcsinálni? én nem találok advanced menüt!

(#5836) vgyuri válasza cettlee (#5835) üzenetére


vgyuri
őstag

Battery Calibration program ugyanezt 1 gombnyomásra megcsinálja.

(#5837) Syd69 válasza evitiguF (#5834) üzenetére


Syd69
aktív tag

Nekem sose sikerült a "felmásoltat" életre kelteni...

Alma

(#5838) spiritex válasza spiritex (#5829) üzenetére


spiritex
veterán

Ha valakit szintén érdekelne, hogy hogy lehet Gesture-ökkel irányítani a Dolphin-t, akkor megtaláltam a megoldást. Nem a megnyitott lapokra kell rárajzolni a jeleket, hanem meg kell előtte nyomni a delfin ikont, majd amikor megjelenik egy négyzetháló, arra kell rárajzolni a jelet, és rögtön végrehajtja.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#5839) cettlee válasza vgyuri (#5836) üzenetére


cettlee
őstag

köszi! :)

(#5840) volvoguy


volvoguy
addikt

Szerintetek a Multitasking nem fogaszt energiát? Úgy értem, hogy pont az az Android lényege, hogy a nem használt alkalmazásokat nem zárja be, hanem eltárolja őket a memóriában a gyorsabb indulás érdekében.

De mi van akkor, ha elindítok egy appot, és mondjuk jópár napig feléje se nyúlok, és ez az app még fut is a háttérben pl. (Maps, amire azt írja hogy az "Alkalmazás leállítása annak meghibásodását okozhatja"...kösz szépen...

Szóval? Van vmi program, vagy vmi hogy a nem használt, és memóriában maradt appokat bezárja? Tudom h nem ajánlott a Task Killer appok használata....DE anno még Motorola Defy-n volt egy gyári Task Manager, ami meghátározott idő után bezárta a nem használt appokat....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#5841) Dicker


Dicker
őstag

Dexter tha Game 2 - megjelent, aki próbálta írjon róla valamit.

A Carmageddon 2-ről nincs hír? Utoljára nyáron olvastam róla, hogy, ha megjelenik, akkor első nap ingyenes lesz. De ez azóta se történt meg.

(#5842) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Sziasztok.
Multiplatformot keresek.
Ami egyszerre jeleníti meg a face.skype,msn chat ismerőseimet.
Nimbuzz valamiért nagyon instabil nálam, állandóan megszakad.
Imo már jobb,de pl nem jelzi a skype hívásokat.
Ajánljatok jobbat,please! :R

Alias: Júzer error

(#5843) mttssz válasza -HajTömeg- (#5842) üzenetére


mttssz
senior tag

Trillian?

(#5844) -HajTömeg- válasza mttssz (#5843) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Kipróbálom,köszi

Alias: Júzer error

(#5845) -HajTömeg- válasza mttssz (#5843) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Skypeot nem tudja sajnos :(((

Alias: Júzer error

(#5846) spiritex válasza -HajTömeg- (#5845) üzenetére


spiritex
veterán

Ehhez mit szólsz? :)

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#5847) petymeg


petymeg
addikt

Udv!
Van olyan backup app, amivel vissza tudom allitani a jatek menteseket full wipe utan nem rootolt telefonra?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5848) oliverkiss32 válasza petymeg (#5847) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

...

[ Szerkesztve ]

;]

(#5849) Jarod1


Jarod1
addikt

valami doc scanner kéne, tud valaki ilyet,?

(#5850) fatal`


fatal`
titán

Van valami app, ami részletesebben mutatja, hogy mi mennyit használta az aksit, mint a beépített cucc? Valami pokolian szívja az aksit (14 óra alatt 100%-ról 10%-ra merült, fél óra beszélgetés és 20 perc kijelzőhasználat, 10 perc zene, semmi más nem volt), jó lenne kideríteni, hogy mi.

A gyári statisztikában a hanghívások voltak felül 33%-kal, de nem hinném, hogy 20 perc beszélgetés ~30% aksit használna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.