Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Na csak meg lett. Nem a legjobb példák. De egy FPS-nél, TPS-nél jobban számít.

(#6652) Narxis


Narxis
nagyúr

Total Commander 2.0

What's in this version:
v2.0 final
-Drag&Drop files to other panel and to sub-folders
-Built-in media player with equalizer, play queue, background playing, full screen video in landscape mode, stream from LAN and -WebDAV plugins (they need to be updated too)
-Improved stability of background operations
-Select a range of files/folders with a long tap on an icon
-Copy to external SD-Card on Android 3.0 or later even without root rights
-Multi-Window support for Samsung Galaxy N7000, N7100 and N8000
-Set permissions and owner/group for selected files
-Custom scroll thumb also in the editor to scroll long files more quickly
-Custom date and time format

Thanos was right.

(#6653) fatal` válasza Narxis (#6652) üzenetére


fatal`
titán

:C

(#6654) kariad


kariad
senior tag

A viber helyett van jobb alternatíva hangalapura?

(#6655) DS39 válasza kariad (#6654) üzenetére


DS39
nagyúr

Skype?

(#6656) whaler


whaler
tag

Van valami olyan program ami a SetCPU és a SetVsel beállításait egy program keretein belül tartalmazza?

(#6657) proradeon válasza ko9 (#6615) üzenetére


proradeon
őstag

Mert elvileg csak USA-ban lenne elerheto az az akcio Black Friday miatt. Bosszankodtam is miatta, de ma kb. de'l o'ta elerhetoek az akciok EU-ban is valamilyen oknal fogva. Meg is vettem PowerAmp-ot 550 Ft-ert. :)

Az akcios alkalmazasok listaja.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#6658) mttssz


mttssz
senior tag

Sziasztok!

Van különbség ICS és GB Play alkalmazás között? Egy GB-s gapps csomagba szeretnék ICS alól kiszedett friss Play apk-t rakni, működni fog GB-n?

(#6659) mouzrr


mouzrr
őstag

Sziasztok! Mivel tudnám "felgyorsítani" a p970-emet? 4.04 van rajta, háttérben megy egy facebook kliens, egy viber és a térképek, meg persze a többi alap cumó. Nem használok task killert. Néha érezhetően lassú a menü görgetése, illetve egy-egy app betöltése, a gépelés sem akadásmentes néha, igen betud laggolni.

(#6660) assemble válasza mouzrr (#6659) üzenetére


assemble
addikt

Töröld le a facebook-ot :U

(#6661) DS39 válasza assemble (#6660) üzenetére


DS39
nagyúr

ha nem előtelepített, mert akkor csak root joggal tudja.

(#6662) mouzrr


mouzrr
őstag

Kell :)

(#6663) #40351744 válasza mouzrr (#6659) üzenetére


#40351744
törölt tag

Tényleg csak a Facebook kliens törlését tudom én is javasolni...helyette ott van a Friendcaster...amióta kipróbáltam, rá se néztem az alap Facebook app-ra + Root-al csodákat tudsz tenni a telefonoddal. :K Sajnos én már root nélkül elképzelni sem tudom a telefonom. :( Plusznak, gondolom ezeket már végigfutottad, de ha mégsem...hajrá. :R

[ Szerkesztve ]

(#6664) mouzrr válasza #40351744 (#6663) üzenetére


mouzrr
őstag

Rootolva van :) Vannak lefagyasztott appok, 150-50 mega szabad ramom van általában..
A friendcasterral tudok facebookra képeket feltölteni?
> Már leszedtem igen lehet :D

[ Szerkesztve ]

(#6665) #40351744 válasza mouzrr (#6664) üzenetére


#40351744
törölt tag

Időbe telt nekem is, amíg rájöttem hogy mit hogyan kell, de szerintem nagyon dizájnos, és ami a legfontosabb...GYORS! :R

(#6666) mouzrr válasza #40351744 (#6665) üzenetére


mouzrr
őstag

Törlöm is a Facebook appot, köszi ez nagyon jól jött :D :R A többit próbáltam, launcherrel nem is próbálkozom mert csak eszi az akkut :) A gyári cuccokat meg kb. kitörölgettem már

(#6667) whaler


whaler
tag

Friendcaster pro és a sima közt mi a különbség?

(#6668) alex devil válasza frisco (#6629) üzenetére


alex devil
senior tag

Köszönöm, szuper! :R

S23

(#6669) mouzrr válasza #40351744 (#6665) üzenetére


mouzrr
őstag

Te az alap beviteli módot használod? Nagyon sokszor amikor pötyögök kimarad a space vagy néhány betű, és elkezd lassulni az egész írásmód. Van a gyárinál valami gyorsabb és kevésbé erőforrásigényes?

(#6670) mttssz válasza mouzrr (#6669) üzenetére


mttssz
senior tag

Smart Keyboard Pro.

(#6671) #40351744 válasza mouzrr (#6669) üzenetére


#40351744
törölt tag

Swiftkey 3-at használom....Állítható benne pl a billentyű gombmagasság, ami nagy segítség, hogy ne legyen olyan picike, mint a gyári billentyűzet. :) RAM éhsége nálam stabil 18-20 MB.

(#6672) darvinya válasza quailstorm (#6651) üzenetére


darvinya
titán

Sgs 2 nem igazán jó példa, mert ott a Samu barmolta össze az ICS-t, de rendesen.
És ez már GB mutatkozott, pl Gtalk.ban nincs hang hívás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6673) alien19


alien19
tag

Sziasztok! Milyen launchert ajánlanátok mappázáshoz? Sok az alkalmazásom és be szeretném őket mappázni. GO launchert próbáltam nem jött be...

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#6674) mouzrr válasza mttssz (#6670) üzenetére


mouzrr
őstag

Ez nagyon tetszik és végre tudok gyorsan írni, mellesleg tökéletesen testreszabható! Köszi :)

(#6675) Narxis válasza alien19 (#6673) üzenetére


Narxis
nagyúr

MiHome, MIUI launcher, pont mappázáshoz találták ki mert nincs benne app drawer mindent a homescreen-re pakol.

Thanos was right.

(#6676) alien19 válasza Narxis (#6675) üzenetére


alien19
tag

ok köszi rájuk nézek :R

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#6677) kariad


kariad
senior tag

Melyik progit javasoljátok mentéshez egy Nem root-olt telóhoz?

(#6678) petipetya válasza kariad (#6677) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az attól függ, hogy mit akarsz lementeni.

"nincs rá lezsóidő"

(#6679) quailstorm válasza kariad (#6677) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Root uninstaller, backup megy root nélkül is, míg a titaniumnál nem. Elvileg ezt még apptyrant tudja. MyPhone explorerrel telefonkönyv a gépre. Backup master pro-val a többi.

(#6680) #53667584 válasza kariad (#6677) üzenetére


#53667584
törölt tag

Alkalmazások + állások mentéseihez adb. Feltéve ha értesz hozzá. Ha nem értesz hozzá, akkor nem fogom elmagyarázni :)
SMS mentéshez SMS Backup & Restore.
Híváslista mentéshez Call Logs Backup & Restore.

(#6681) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Öcsémnek kellene egy olyan program, amivel youtube videókat tud letölteni, és egyben mp3 konvertálást is tud! Előre is köszönöm a tippeket! :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6682) mouzrr


mouzrr
őstag

A gyári zenelejátszó helyett van olyan ami kevesebb erőforrást igényel és a hangzása ugyan olyan mintha belenne kapcsolva a Dolby? :)

(#6683) #53667584 válasza rizso (#6681) üzenetére


#53667584
törölt tag

Bár mp3 kovertálást nem tud, de Tubemate.

(#6684) mttssz válasza mouzrr (#6682) üzenetére


mttssz
senior tag

Nemtudom az milyen, de én a kezdetek óta PlayerPro + DSP Packot használok, és sem az erőforrásokkal, sem a hangzással nem volt még gondom. :)

(#6685) fatal` válasza whaler (#6667) üzenetére


fatal`
titán

A proban nincs reklám.

(#6686) kariad válasza petipetya (#6678) üzenetére


kariad
senior tag

A feltelepített alkalmazásokat és azok aktuális beállításait akarom menteni! (Pl. a menü kijelző stb) Hogyha valami gebasz van attól a pontól vissza tudom állítani a rendszert!és nem rottolt telóhoz keresek ilyen progit :R

(#6687) mouzrr válasza kariad (#6686) üzenetére


mouzrr
őstag

Valaki nem tudja hogy mi okozhatja a telefon újraindítása utáni gondokat? Törlődik sok beállítás, a home gomb nem csinál semmit megnyomás után, nem tér vissza a főmebüne

(#6688) kariad válasza #53667584 (#6680) üzenetére


kariad
senior tag

Úgy néz ki az az adb. igéretesen hangzik. Feltéve viszont nem értek hozzá :B
De ha valami magyar leírás lenne valahol hozzá, olvasni tudok ;)

(#6689) rizso válasza #53667584 (#6683) üzenetére


rizso
addikt

Köszi, de rosszul fogalmaztam: tehát a lényeg az lenne, hogy youtube videókat tudjon lementeni mp3-ba :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6690) Narxis válasza alien19 (#6676) üzenetére


Narxis
nagyúr

Bocs, hülyén fogalmaztam, MIUI alapú launcher ez a MiHome: Link

Szóval ez csak 1 launcher. :)

Thanos was right.

(#6691) #53667584 válasza kariad (#6688) üzenetére


#53667584
törölt tag

[link]
Annyit még ehhez, hogy a backup visszaállítása előtt telepíteni kell az alkalmazást. Van rá lehetőség, hogy ne kelljen és egyidejűleg mentse ki az állást és az apk-t is, de ez alkalmazásfüggő. De az állásmentés mindig működik.

(#6692) #53667584 válasza rizso (#6689) üzenetére


#53667584
törölt tag

Nem próbáltam de elvileg működik. Az előzőleg linkelt Tubemate-tel lemented és ezzel konvertálod [link].

(#6693) kariad válasza #53667584 (#6691) üzenetére


kariad
senior tag

Akkor egyesével kell megcsinálnom...? Amúgy találtam Bő leírást mi kell hozzá!Hát elkedvtelenített.
Egyszerűbb megoldásba gondolkodtam.

Amit quailstorm kolléga irt, amit köszi neki! Nem jót arra az Én esetemben?

Root uninstaller
apptyrant
Backup master pro

(#6694) alien19 válasza Narxis (#6690) üzenetére


alien19
tag

Igen közben rájöttem :) Eddig bejön nagyon köszi :R

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#6695) Epiph


Epiph
tag

szevasztok! Csak azt szeretném kérdezni, hogy van a mobilhálozatoknál egy olyan lehetőség csak 2g használata energia megtakarítás. Észrevettem hogy mikor bent van a pipa kirak főoldalon a térerőhöz egy E hetűt, gondolom edge. viszont jobb a térerő. Ezért a Telenor számol.fel valami + díjat?

(#6696) fatal` válasza Epiph (#6695) üzenetére


fatal`
titán

Ha nincs internetelőfizetésed és be van kapcsolva az adatforgalom, akkor igen.

De ha az adatforgalmat letiltod akkor nem (ettől még maradhat a telefon 2G-n).

(#6697) Epiph válasza fatal` (#6696) üzenetére


Epiph
tag

szóval ha rajtahagyom az edget akkor csak jobb lesz a térerőm, vagy igazán ez csak az edge internetes részére igaz? Sajnos nincs internet előfizetésem. Mezei kártyás csomag. Melyik használatát javasolod? edge vagy ne inkább esetleg automat hálozat keresés?

(#6698) fatal` válasza Epiph (#6697) üzenetére


fatal`
titán

Az EDGE adatforgalomra vonatkozik. Azt pedig kapcsold ki. Ezután, úgy használod (GSM, WCDMA) ahogy jólesik, amíg nem volt internetem én 2G-n használtam.

(#6699) mouzrr


mouzrr
őstag

google maps helyett van vmi jo terkep ami gyorsan fog jelet es kilepes utan nem fut hatterben?

(#6700) air válasza Epiph (#6697) üzenetére


air
nagyúr

Azért, mert be van kapcsolva az adatforgalom, és ezt a kis E betűvel jelzi, nem lesz jobb a térerő. Azt csak beképzeled.
Viszont, ha be van kapcsolva a háttéradatok szinkronizálása is, akkor szépen generálja az adatforgalmat, és mobilnet előfizetés hiányában fizethetsz, mint a katonatiszt.
Egyébként ez a téma nem éppen ide való.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.