Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) G@ben


G@ben
addikt

Meg tudom nézni valahogy GB alatt, hogy van-e bármilyen adat a SIM-kártyán? Le akarom cserélni a kártyát egy újabbra, de nem szeretném, ha elveszne róla valamilyen adat. Az sms-eket már lementettem.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#5402) mttssz válasza G@ben (#5401) üzenetére


mttssz
senior tag

Szerintem nézd meg [ezt], elvileg tudja azt amire neked kell.

[ Szerkesztve ]

(#5403) noxon


noxon
őstag

Hello! Hogy a fenébe lehet google talkból kitörölni valakit??? vagy a gmailból, csak tünjön el :)

We live in a simulated world...

(#5404) zozyk válasza noxon (#5403) üzenetére


zozyk
addikt

Telefonon gtalk -> ráböksz arra,aki nem kell,mintha beszélnél vele -> menü gomb -> ismerős adatai -> törlés

(#5405) G@ben válasza mttssz (#5402) üzenetére


G@ben
addikt

Megnéztem, kiírja a SIM infókat, meg a kontaktokat. Mást nem, bár nem tudom, hogy egyáltalán kéne-e még valaminek a kártyán lennie.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#5406) darvinya


darvinya
titán

Mi a fene ez a topik teljen elérhetetlen 13 óra óta.
Akár mobil net-ről, akár freeWiFi-ről, akár más hálózati gépről.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5407) noxon válasza zozyk (#5404) üzenetére


noxon
őstag

Tényleg :) köszi :R

We live in a simulated world...

(#5408) fatal` válasza darvinya (#5406) üzenetére


fatal`
titán

Semmi baj nem volt a topikkal.

(#5409) s4tch


s4tch
veterán

Titanium Backup gondom van. Megvettem a programot, több eszközön tökéletesen működik, alapvetően úgy érzem, tudom használni. Xperia P-n csináltam egy mentést, MINDENT vissza tudok állítani, kivéve az üzeneteket. Elindítom a visszaállítást, és 20 perc után is ugyanott (0%-nál) tart a folyamat. Máskor 1 perc alatt lefut. Mi lehet a gond, hogy lehetne megoldani? Esetleg XML-be ki lehetne menteni a titanium mentését, és esetleg más szoftverrel visszaállítani, csinált már ilyet valaki?

(#5410) kariad


kariad
senior tag

Van e alkalmazás ami gyűjti a híreket (főleg gazdasági) magyar nyelven és itt jön a lényeg off-line tudom olvasni.szóval letöltöm wi-fi vel otthon és útközbe off-line olvashatom!

(#5411) darvinya válasza fatal` (#5408) üzenetére


darvinya
titán

Pedig akármit csináltam ugyanaz időszaki oldal jött be.
Most, hogy beírtam a hsz-t megjavult.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5412) fatal` válasza kariad (#5410) üzenetére


fatal`
titán

Miért nem használsz valamilyen RSS olvasót, ami képes offline szinkronra és Google Readerre? Pl. Taptu. Beteszed Google Readerbe az összes híroldal RSS-ét, amit olvasni szeretnél és kész. :)

(#5413) olivera88


olivera88
veterán

Az Airdroid az csak Wifivel működik? Olyan nincs ami bluetoothal is megy?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#5414) macilacus válasza olivera88 (#5413) üzenetére


macilacus
senior tag

MyPhoneExplorer

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#5415) stangli


stangli
senior tag

Samsung telóra a Kies legújabb verzió előtti verziója megvan valakinek, hogy honnét lehetne letölteni?
Az újjal semmit nem lehet csinálni, mert amikor elindítom, a teló újraindul... :W

(#5416) kariad válasza fatal` (#5412) üzenetére


kariad
senior tag

Mert ez az első androidos telom, így gyakorlatlan vagyok. :B
Az igények pedig jönnek, csak úgy záporoznak belőlem, de Play áruház keresgetésbe már kifolyik a szemem, meg a próbálgatásba, hogy mi lenne jó! :((

(#5417) stangli válasza stangli (#5415) üzenetére


stangli
senior tag

Vagy Kies helyett tudtok olyan progit ajánlani, amivel wifin keresztül tudok csatlakozni a telóhoz?

(#5418) volvoguy


volvoguy
addikt

Udv! Auto Task Manager app kene nekem JBre mert az Android memoriakezelese nekem nem jon be..a telefon lassu, gyakran akadozik, laggol, gyorsan elfogy a RAM es jonnek az FC-k....holo tema elony:)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#5419) #53667584 válasza volvoguy (#5418) üzenetére


#53667584
törölt tag

Az Android memóriakezelésével semmi gond. Az úgy jó ahogy van. Esetleg azért láthatod, hogy kevés a szabad memóriaterület, mert "az üres memória is ugyanannyit fogyaszt mint a teli" logikát követve a memória addig nem kerül ürítésre amíg arra ténylegesen nincs szükség. A task killerek több kárt csinálnak mint hasznot.

(#5420) olivera88 válasza macilacus (#5414) üzenetére


olivera88
veterán

Köszi. Ehhez kell Pc re is valami kliens?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#5421) Gaben1


Gaben1
tag

Üdv !
Samsung Galaxy S2 re mikor be van dugva usb móddal a gépbe akkor üzenet érkezéskor egy bizonyos gyári hangot ad a telefon...
Azt hol tudom megváltoztatni? mert már nagyon meguntam.. :) annyit kiderítettem hogy a csengőhangnak ehhez semmi köze..

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#5422) Cartman023 válasza stangli (#5417) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Próbáld ki a MyPhoneExplorert!
Lehet vele usbn, wifin, és BT-n is csatlakozni a telefonhoz.

(#5423) tomy86 válasza olivera88 (#5420) üzenetére


tomy86
addikt

(#5424) Joshi válasza olivera88 (#5420) üzenetére


Joshi
titán

A legjobb a MyPhoneExplorer, könnyű kezelhetőség és rengeteg funkció. A PC-hez kelleni fog egy Bluetooth adapter ha esetleg erre nem gondoltál volna. Bocs ha hülyeséget írtam csak úgy megjegyeztem. :B

ui.: egyébként sokkal egyszerűbb ha USB-én csatlakoztatod a telót, már csak az adatátvitel sebességét nézve is. :D

[ Szerkesztve ]

(#5425) csipuka válasza Gaben1 (#5421) üzenetére


csipuka
senior tag

Valszeg az a hang amit szeretnel az az SD kartyan van, de amikor az USB be van dugva, akkor a telefon nem latja az SD tartalmat -> gyari hang jatszodik le.
Be kell masolni a telefon belso memoriajaba a csengohangot, akkor nincs gond.
A kovetkezo ROM update-ig ;)

(#5426) macilacus válasza olivera88 (#5420) üzenetére


macilacus
senior tag

Mire én felkelek mindenki válaszol neked, de mivel kérdeztél illik válaszolni, igen kell tomy86 hárommal ezelőtt írta linkelve. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#5427) petymeg


petymeg
addikt

sziasztok! van olyan bongeszo, ami tamogatja a java kialkalmazadokat?
sajnos java nelkul nem tudom hasznalni az e-bankot...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5428) S e t h válasza xSide (#5373) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszönöm, így más sikerült, a goole naptárban meg is jelent, de a telefonon az acalendar nagyon izzad, ha csinál egyáltalán vmit, mert 20 perce olyan mintha szinkronizálna a google naptárral, viszont ezt csak az alkalmazáson belül látom, fent az értesítési sávban semmi jele, hogy szinkronizálna.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5429) R19 válasza volvoguy (#5418) üzenetére


R19
senior tag

Többet kipróbáltam, nekem ez jött be. Nem egy klasszikus task killer, hanem rásegít az android memória kezelésére. Azóta nincsenek akadozások, szépen fut minden, az akksi is többet bír változatlan használat mellett.

(#5430) gezatata


gezatata
aktív tag

sziasztok
nem ismertek valami alkalmazást ami riaszt ha a figyelt weboldalon valami új hír jelenik meg?

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#5431) nyuszi123456 válasza gezatata (#5430) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

milyen formában riaszt?

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#5432) nyuszi123456 válasza R19 (#5429) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

na, látom, akadozik az Android. Gondolom, lassú, béna, mint mindig is voltak a tenyérkészülékek.
Pedig senki sem akarja a 2magos készülékeket szerverként használni, valójában semmilyen elvárást nem támasztanak, mégse megy.
Állítólag a 4 mag sem fog segíteni, mivel az Android az első magot használja, a JAVA meg eleve a leglassúbb programnyelv. Döcögött a fejlesztés is a Gingerbread óta, mivel téves alapokon nyugszik az egész Android koncepció.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#5434) xSide válasza S e t h (#5428) üzenetére


xSide
őstag

Sok ismerős esetén hosszú idő, főleg url alapú felvézel esetén és adatforgalom is nagy.
Ezért raktam saját naptárba, mert így csak változtatás esetén frissül.
Természetesen megvan url szerint is, de az nincs szinkronizálva a telóval, innen csak a saját szülinapos naptárba 'másolom' az ùj ismerősök napjait.

(#5435) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

Vettem egy 32GB-os kártyát a telóba, tudja valaki, hogy melyik mappákat kell áttenni ahhoz az újra, hogy a játékok mentései megmaradjanak (Angry Birds - Star Wars.... stb...) mert van rajta kismillió dir, de mivel volt 2-3 gyári visszaállítás a telón és nem ugyanazok a progik lettek visszarakva, gondolom tele van szeméttel és olyan anyagokkal amik nem kellenek....

Nyilván a ringtone, alarm és fényképes mappákat átmásolom, de a régi feltett progik hulladékai nem kellenének.

Van erre valami szabály, esetleg egy program? :-)

Nem root-olt a teló.

Előre is köszönöm

(#5436) xSide válasza nimfas (#5435) üzenetére


xSide
őstag

.android_secure mindenképp kerüljön át (sd-re helyezettek miatt), az sdcard/Android és sdcard/data mappa is az olyan appok könyvtárával amik aktuálisak maradtak a visszaállitás után, valamint a Launcher mappája, azon alkalmazások mappája melyeket használsz és mentéseket tartalmazhatnak.

A játékok mentései data-n vannak, root kell és pl. az egyszerû GoBackup vagy a TB, de nálad ez felejtős..

[ Szerkesztve ]

(#5437) zack


zack
nagyúr

Qloud Media

Ezt megmondaná nekem valaki, mire lehet használni, ill. mi az értelme? Kipróbáltam, jól müxik, csak nem látom értelmét, hogy pc és teló között stream kapcsolat legyen itthon.
Képeket, videókat, zenéket tudok rátenni, de nem értem a lényegét...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5438) Viszlát


Viszlát
addikt

Üdv,

segítséget illetve információt szeretnék kérni azzal kapcsolatban, hogy létezik-e olyan androidos ppt-t kezelő alkalmazás, amelyben van a Microsoft Power Point-ban található előadói nézethez hasonló funkció. Tehát nem csak az lenne az igény, hogy a tablet és a projektor kijelzőjén is lehessen látni a prezentációt, az előadói nézet egy speciális felület, ahol többet között az eltelt idő, az előző és a következő dia is látszik, és lehetőség van elsötétíteni a megjelenítő eszköz képét az előadás megszakítása nélkül is.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5439) nimfas válasza xSide (#5436) üzenetére


nimfas
addikt

Az Android/data könyvtár 3 GB.... ebben sok az olyan ami már nem kell... gondolom akkor egyesével kell átválogatni :-S

(#5440) xSide válasza zack (#5437) üzenetére


xSide
őstag

Az 'itthon'-t felejtsd el...
Ami nekem lejött belőle otthoni géped lesz egy szerver, az alkalmazás egy felhőn keresztűl csatlakozik hozzá, nem kell konvertálni/sd-re másolni filmeket, zenéket és bárhonnan elérheted csak legyen net kapcsolatod (elég)...
Amire tudnám használni, bár megvalósíthatósága kérdéses pl. sport1 élő foci meccs pc-n mentenei amit folyamatában küld a szerver és melóban tudnám nézni :D

Nimfas: abban rengeteg a cache fájl, pl az opera is ott tárol mindent, itt vannak a galéria miniatűr képei, youtube, térkép előzmények ez mind törölhető.
A telepitett játékok futásához szükséges képek, hangok is itt lehetnek, na ezeket szelektálhatod illetve amit meg kell nézni hogy ha mentettél bármilyen app beállítását nincs-e itt. Ha nincs kukázható az egész mappa/könyvtár:)

[ Szerkesztve ]

(#5441) zack válasza xSide (#5440) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem már a 3G elérés is jó lenne, de ha lekapcsolom a Wifi-t akkor megszünik a kapcsolat. Kipróbáltam. :F
Tehát nem tudom, hogy mobilon hogy tudnám elérni a gépet ha nem vagyok itthon. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5442) elfelejt


elfelejt
aktív tag

Üdv
Olyan alkalmazást keresnék, ami megmutatja hogy ha csinálok Hotspotot mobilnettel akkor megmutatná hányan kapcsolódtak rá, esetleg kik és mennyi netet használnak?
Köszi:)

(#5443) xSide válasza zack (#5441) üzenetére


xSide
őstag

A mobil adatforgalmon keresztüli elérés szolgáltatótól függhet, sok helyen olvastam már a proxy-n keresztüli csatlakozásról, de nem mèlyedtem el benne.
Most azonban eszembe jutott, hogy a teamviewer működése sem olyan zökkenőmentes már telóról, mint régen.

(#5444) Oldman2 válasza stangli (#5415) üzenetére


Oldman2
veterán

Ezek megvannak:

Kies_2.0.0.11044_11_3.exe
Kies_2.0.3.11082_152_4.exe
Kies_2.3.2.12064_9_7.exe
Kies_2.3.3.12085_7_5.exe
Kies_2.5.0.12094_28_8.exe

Ha kell még valamelyik Dropbox-ra ki tudom tenni bármelyiket.

[ Szerkesztve ]

(#5445) atillaahun


atillaahun
veterán

Csak az én telefonomon lépett fel az az anomália, hogy az Adw Ex a launcher-em, de maga az .apk fájl meg nincs sehol? :Y Se /data/app, se /system/app. :U Pedig még külön rá is kerestem a belső SD-n a fájlkezelővel, és a /data/data-ba ott vannak a tulajdonságai de ennyi. :(((

Na mindegy végülis csak a telepítőjét akartam lementeni későbbre ha a frissített verzió nem válna be. Valakinek megvan esetleg az 1.3.3.56?

[ Szerkesztve ]

(#5446) S e t h válasza xSide (#5434) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az aCalendar frissítésével nem lett jó, viszont amikor az alap android naptárban szinkronizáltam, rögvest megjelentek mindenhol a születésnapi időpontok, köszi ismét a segítséget!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5447) mttssz válasza R19 (#5429) üzenetére


mttssz
senior tag

Milyen Android verzió mellett használod? GB-n semmi szükségem ilyenekre, de a jégkrémdroid mellé néha nem ártana.

(#5448) laci laci válasza R19 (#5429) üzenetére


laci laci
addikt

Üdv.Én is letöltöttem,hátha.... Beállításnál tanács?Köszönöm. :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#5449) gezatata válasza nyuszi123456 (#5431) üzenetére


gezatata
aktív tag

valami hangjelzésre gondoltam

igazából a facebookhoz kellene, azt szeretném elérni ha egy poszthoz új bejegyzés / hír érkezik akkor szóljon nekem a telefon hogy nézem meg

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#5450) macilacus válasza atillaahun (#5445) üzenetére


macilacus
senior tag

Ha totalcommandert használsz a gyökérbe található egy olyan hogy telepített alkalmazások, ott biztosan megtalálható és ki is másolható onnét :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.