Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) vigyori78 válasza tPedro_ (#6950) üzenetére


vigyori78
őstag

Ezt nézted már LINK

(#6952) kariad válasza pepe091 (#6949) üzenetére


kariad
senior tag

Már írtam oda is csak nem igen sűrűn írnak már oda. Igen Ics van rajta és Sony Ericsson Xperia active! :R

(#6953) tPedro_ válasza vigyori78 (#6951) üzenetére


tPedro_
őstag

Igen, egyszer mar nekifutottam, sikertelenul.
Ha nem talalok mast, ujra megprobalom.

(#6954) pepe091 válasza kariad (#6952) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A régi telefonomon (SE Xperia mini pro) is ez a hiba van, hogy ICS-vel egyszerűen nem működik.. Pedig azóta már volt ICS frissítés is, de azzal sem javították ki.. Elvileg XDA-sok csináltak egy ilyen LED bug fixet, de ahhoz CWM kell, ha rootolva vagy meg van CWM-ed akkor nézz szét az XDA-n.

(#6955) fatal` válasza kariad (#6952) üzenetére


fatal`
titán

ROM bug sajnos, Custom ROMokban javítva van (pl. Smultronic, RealICS). Illetve azt hiszem ROOTolt gyári ROMhoz is van már FIX.

[ Szerkesztve ]

(#6956) Ryle


Ryle
tag

Sziasztok!

Tudnátok tanácsot adni arra hogy, hogyan tudom beállítani ezt a call meter 3g-t ehhez a csomaghoz ?
[link]

Alapokat sikerült beállítani, de sajnos azt pl nem tudtam beállítani hogy 30perc hálón belül, 20 perc hálón kívülre lebeszélhetőség.

Válaszokat előre is köszönöm.

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#6957) zoli62 válasza SG3rg0 (#6935) üzenetére


zoli62
addikt

Smart RAM Booster [link] Astro miért nem jó? Esetleg a Totalcommander helyette?

(#6958) kariad válasza fatal` (#6955) üzenetére


kariad
senior tag

Szóval a lényeg root nélkül nem megy!? :((

(#6959) half333


half333
őstag

Üdv! tudna valaki segíteni abban hogy milyen program szükséges ahhoz hogy egy már előre letöltött online rádió (m3u) - t tudja kezelni???

(#6960) bubi92 válasza half333 (#6959) üzenetére


bubi92
őstag

(#6961) half333 válasza bubi92 (#6960) üzenetére


half333
őstag

Hiába nyitom meg a letöltött fájl-t ezzel,azt írja ki h a lista nem található :(((

[ Szerkesztve ]

(#6962) pepe091 válasza kariad (#6958) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha találsz, olyan mókolt ROM-ot ami a gyári kernelen fut (elég sok van), és ez a hiba javítva van, akkor csak flashtool-al felteszed.
XDA-n nézelődj ez ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#6963) fatal` válasza kariad (#6958) üzenetére


fatal`
titán

Így van. Az appokat menteni lehet, a beállításait nem.

(#6964) darvinya válasza half333 (#6959) üzenetére


darvinya
titán

m3u az lejátszási lista, nem maga a zene.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6965) fatal` válasza darvinya (#6964) üzenetére


fatal`
titán

m3u-ban lehet link is az online rádióhoz. Talán a Winamp kezeli, de nem biztos.

(#6966) LonGleY


LonGleY
veterán

Hi!

Melyik appal beállítható, hogy mit tartson mindenképp megnyitva a háttérben?

Nincsenek mókolásaim, de az gáz, h még az intetnet rádiót is bezárja, ha közben böngésznék vagy játszanék. Köszi!

(#6967) air válasza LonGleY (#6966) üzenetére


air
nagyúr

Az én tudomásom szerint ilyenre nincs lehetőség Android alatt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#6968) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdvözlet! Lefagyaszthatok gyári appokat amiket nem használok hogy ne induljanak el a háttérben és ne fogyasztanak feleslegesen memóriát és az akksit? Vagy ezzel kárt is okozhatok?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#6969) #40351744 válasza volvoguy (#6968) üzenetére


#40351744
törölt tag

Nyilván vannak olyanok, amik hátrányt okozhatnak, ha nem indulnak, és van olyan aminek édes mindegy...mit szeretnél lefagyasztani például?

(#6970) ThePoweR válasza #65675776 (#1) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Hali

Egy olyan alkalmazás kellene amivel tudok váltani a task-ok között. Tudom ezt lehet a Home gombbal is. Nekem olyan kellene amit be lehet rakni a 'nem tudom mi a neve' fentről lehúzható menübe. :D

Válaszokat előre is köszi!

Üdv,
D.

(#6971) laabom


laabom
tag

Hali. Lehet hülye kérdéssel fordulok hozzátok de olyan progamra vagy valamire lenne szükségem amivel ki tudnám deríteni hogy akit hívok hol tartózkodik. Létezik ilyen? Annyi is elég lenne nekem hogy MO-on vagy sem. Köszi a válaszokat

(#6972) Narxis


Narxis
nagyúr

Valamelyik ADW Launcher Ex szakértő meg tud abban erősíteni, hogy az app drawerben nem lehet olyan csoportokat létrehozni mint a Holo Launcherben vagy Go Launcherben, hogy pl. Legutóbb használt vagy Kedvencek?

Nem én akarom beletenni az appokat hanem használat alapján adja hozzá értelemszerűen a legutóbb használthoz a legutóbb használtat a kedvencekhez meg azt amit sokszor indítottam el?

Szerintem ilyet nem lehet ADW Launcher Ex-ben de jó lenne ha valaki megerősítene.

Thanos was right.

(#6973) pepe091 válasza ThePoweR (#6970) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Status bar.

Erre gondolsz?
Notif. Toggle

(#6974) mouzrr


mouzrr
őstag

Van olyan program amivel a fényerőt lejjebb lehet venni mint a beállításokban? Vagy erre lehetőség sincsen? Ez a tényleges minimum fényerő? Egy appot leszedtem a Gsam-től ami állítólag még annál is lejjebb megy, kalibráltam a fényerőt és állandóan lezárt a készülék, nem tudtam feloldani mert megint és megint lezárt a kalibrálás végén, újra kellett indítani a telefont.

(#6975) air válasza mouzrr (#6974) üzenetére


air
nagyúr

Screen Filter
De vigyázz, mert Xperia U-n blokkolja az alkalmazások telepítését, ha aktív.
Hogy más készüléken is csinálja-e, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#6976) evitiguF


evitiguF
senior tag

Üdv!

olyan alkalmazás van, amivel a privát számmal hívókat tudnám blokkolni?
tehát ha valaki számkijelzés nélkül keres, akkor ne csörögjön, ne rezegjen a telefon, esetleg egy értesítést hagyhat, hogy volt egy ilyenem is.
vagy esetleg tudja ezt a telefon magától? (Defy)

(#6977) mouzrr válasza air (#6975) üzenetére


mouzrr
őstag

Azt írják komiban hogy csak AMOLED kijelzőhöz érdemes használni

(#6978) ThePoweR válasza pepe091 (#6973) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Ez se rossz. Én arra gondoltam hogy az épp futó alkalmazásokat felsorolja oda és tudok váltani köztük. Mintha a feladatkezelőbe nézném és váltanék. Pl fut egy FB alakalmazás, MSN meg egy böngésző. Lehúzom a Status bar-t és ott egy sávban ezek megjelennek és tudok váltani köztük.

(#6979) half333 válasza fatal` (#6965) üzenetére


half333
őstag

Igen az online rádió linkre gondoltam. De a Winamp se kezeli,pedig pc-n simán kezeli,itt mi lehet a gond??? :W :W

(#6980) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy programot,amivel elérem az asztali gépemet távolról droidos készülékemről.
Sokszor szükségem van a gépemen tárolt adatokra,és csak a telefonomról tudnám elérni,ehhez kellene egy program a telómra.
Előre is köszi!

(#6981) half333 válasza martinkeet (#6980) üzenetére


half333
őstag

Crazy Remote Pro (még a zenét is birod hallgatni,ami a gépeden fut)

(#6982) bigrock válasza martinkeet (#6980) üzenetére


bigrock
addikt

Teamviewer[link]

(#6983) fjuliad válasza helloadi (#4571) üzenetére


fjuliad
csendes tag

szia, én is ezt a progit keresem, tudod már, hogy mi a neve?

(#6984) rjg válasza mouzrr (#6974) üzenetére


rjg
őstag

Yet Another Auto Brightness

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#6985) LonGleY válasza mouzrr (#6977) üzenetére


LonGleY
veterán

Attól még mert TFT-n nem hoz további akkuidő kímélést (bár én ezt nem vágom), baromi hasznos, ha éjjel eddig zavart a minimum fény erőssége is. Most próbáltam ki, és működik szépen. Durvább százalékokon eléggé olvashatatlanra leveszi a kontrasztot, de szerencsére van benne időtúllépéses biztonsági rákérdezés, mint a windows-on a felbontásállítás után.

[ Szerkesztve ]

(#6986) mouzrr válasza rjg (#6984) üzenetére


mouzrr
őstag

Nem kompatibilis a telefonnal.

(#6985) LonGleY igen, erről az akkumulátorosról meggyőződtem én is, így nem sok értelmét látom ilyen program használatának, este nem igazán használom a telefont.

(#6987) Ablakos válasza martinkeet (#6980) üzenetére


Ablakos
őstag

Felhős megoldás szerintem a legjobb. Csak az asztali gép kikapcsolása előtt legyen szinkron a felhőbe.

(#6988) LonGleY válasza mouzrr (#6986) üzenetére


LonGleY
veterán

Most, hogy így nézem.... ez a #6984-ben linkelt Yet Another Auto Brightness még jobbnak tűnik! :] De ha nem zavar a fényerő, akkor számodra mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#6989) fatal` válasza half333 (#6979) üzenetére


fatal`
titán

Akkor nem támogatja, sajnos valószínűleg ez van. Esetleg keresgélj a playnél online rádió appokat.

Vagy csak simán használd a tunein radiot :)

(#6990) Narxis válasza half333 (#6979) üzenetére


Narxis
nagyúr

BS player-t próbáld ki.

Thanos was right.

(#6991) S e t h válasza air (#6975) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha ezt két napja írtad volna be. :D
Nem kis anyázás után jöttem rá tegnap én is, de most rá is nézek a playen ,hogy ott írják -e ezt a hibát.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6992) darvinya válasza half333 (#6979) üzenetére


darvinya
titán

Próbáld ki ezt.[link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6993) atillaahun


atillaahun
veterán

Én az .m3u-s RádioM-et MX Player-rel szoktam hallgatni, bár sajnos ott is külön be kell tallózni a programban, mert alaphangon videóként akarja lejátszani (gondolom a többivel is ez a gond).

(#6994) eastsider


eastsider
nagyúr

A Facebook messengernél van "gazdaságosabb", kisebb adatforgalom igényű fb chat alkalmazás? használjam az m.facebookot?:)

(#6995) SamS20


SamS20
senior tag

tudnátok olyan ébresztő programot ajánlani ahol a csengőhangot emelkedőre lehet állítani, illetve nem csak a beépített (programon belüliekkel) ébreszt a program. sleep android kilőve.

[ Szerkesztve ]

(#6996) mouzrr


mouzrr
őstag

Antutu CPU masterrel az optimus black p970em processzor órajelét lecsökkentettem 800 mhz-re. Szerintetek mennyire fog használni az akkuidőnek? Most a CPU spy szerint folyamatosan 800 mhz-en megy a proci, mióta átállítottam a maximum értéker 800-ra, 20 perce.
300on akkor fut amikor kikapcsolt állapotban van a képernyő? Mély alvásba mikor kapcsol le?

(#6997) bubi92 válasza SamS20 (#6995) üzenetére


bubi92
őstag

alarm clock extreme

(#6998) Melack


Melack
veterán

Tudok olyan alkalmazást, ami a HTC Sense felületéhez hasonló? Konkrétan az időjárás megjelenítése lenne fontos, hogy amikor esik az eső, akkor a kijelző legyen esővel animált, amikor köd van, akkor ködös és így tovább. Tudtok ilyet?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6999) atillaahun válasza mouzrr (#6996) üzenetére


atillaahun
veterán

Ha reboot után sem megy lejjebb, akkor nem igazán ajánlatos ilyen programok használata. Ismert jelenség egyébként hogy a gyári kernel nem mindig szereti az órajel módosításokat.

Egyébként ha megnézel egy CPU statisztikát átlagos használat mellett az ideje 90%-át deep sleep-ben tölti, a maradéknak a nagyrészét pedig általában max órajelen, így annak a max. 10%-nak a 20%-os módosításával megközelítőleg 1-2% energiatakarítás lenne elérhető (még ha az órajelekhez rendelt feszültség értékek nem is teljesen arányos változnak), ami elég jelentéktelen megtakarítás az esetleges szaggatások, lassulásokkal szemben.

[ Szerkesztve ]

(#7000) mouzrr válasza atillaahun (#6999) üzenetére


mouzrr
őstag

De nem lehet hogy azért megy 800-on mert közben viberezek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.