Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) ncc1701 válasza vilmaboy (#5700) üzenetére


ncc1701
veterán

llama. És még sok mindent tud azon kívül, kiváló progi. :)

(#5702) Melack válasza vilmaboy (#5700) üzenetére


Melack
veterán

Profile Scheduler.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5703) spiritex válasza gezatata (#5699) üzenetére


spiritex
veterán

Ismerek.
Szerk:
Na jó, így hívják és az Auto Dismiss-t kell beállítani, akár 1 vagy 2 másodpercre is lehet.
Alarm Clock Xtreme (Free)

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#5704) scapegt válasza vilmaboy (#5700) üzenetére


scapegt
senior tag

Llama
Nem csak hogy ingyenes, de magyar nyelvű is és tökéletesen teszi a dolgát :)

Szerk.: hopp, most látom, hogy már jópáran megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

(#5705) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Köszi a gyors válaszokat. Xperia Pro mk16i tudná valahogy számolni sms íráskor a leütött karaktereket. Sajna ICS nem számolja.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5706) scapegt válasza vilmaboy (#5705) üzenetére


scapegt
senior tag

Esetleg tedd fel a GO SMS-t, az számolja és ha van mobilneted, ingyen tudsz chatelni azzal, akinek fent van a telóján :)

(#5707) spiritex válasza vilmaboy (#5705) üzenetére


spiritex
veterán

Pansi SMS számolja.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#5708) fatal` válasza HaZsolt (#5690) üzenetére


fatal`
titán

Hivatalosan igen, az Adobe megszűntette az androidos flash fejlesztését.

(#5709) vilmaboy


vilmaboy
őstag

ez a Lama nagyon király... Hogy is tudtam eddig android nélkül élni :))

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5710) spiritex válasza vilmaboy (#5709) üzenetére


spiritex
veterán

Sehogy... nem is éltél, csak úgy tűnt. :DDD

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#5711) deminos


deminos
aktív tag

Tudnátok mondani olyan kamera app-ot, ami elsősorban videó készítésére alkalmas? Az ok a következő: Gyári LG kamera app-ban nincs folyamatos focus videózás alatt és nekem erre szükségem lenne. Maga a hardver tudja (CM10 alatt működik), tehát ezzel gond nincs. Próbáltam már az Lgcamera app-ot, de eddig nem vált be, mert 720p-nél is már nem képes 23 fps körül produkálni, pedig egy kétmagos LG O2x szolgálja ki.

Köszi a segítséget előre is.

CM10 jelenleg nem alternatíva, mert bár 1080p-ben is tökéletesen működik a videózás, még csak nightly verzió van és a hanghívás misztikusan működik benne. Anélkül meg mit ér a telefon?

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#5712) gezatata válasza spiritex (#5703) üzenetére


gezatata
aktív tag

köszönöm szépen részletes válaszod

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#5713) Oldman2 válasza vilmaboy (#5709) üzenetére


Oldman2
veterán

Én épp most térek át a Llama-ról Tasker-re...
:-)

Tasker fórum itt.

(#5714) ncc1701 válasza Oldman2 (#5713) üzenetére


ncc1701
veterán

Mivel tud többet?

(#5715) perempe


perempe
addikt

milyen egyszerű hangrögzítő programot ajánlotok U8500-ra? (Android 2.2.1) lehet, hogy már van is rajta?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5716) Oldman2 válasza ncc1701 (#5714) üzenetére


Oldman2
veterán

Röviden ég és föld...

A Tasker szinte egy komplett "programozási környezet", olvass utána.

[ Szerkesztve ]

(#5717) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Motorola Defy gyári romon (2.2 Froyo) hogy tudom magyarrá tenni a Swype-ot?

Let the Zone take me if I am.

(#5718) Jim74 válasza magicbox (#5698) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm, de nekem jobbra dőlnek az ékezetek :U

(#5719) perempe válasza perempe (#5715) üzenetére


perempe
addikt

kipróbáltam egy ilyet: Hi-Q MP3 Voice Recoreder.

miért nincs hasonló alapból ?????

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5720) perempe válasza perempe (#5719) üzenetére


perempe
addikt

Recoreder

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5721) hallerlaller válasza HaZsolt (#5690) üzenetére


hallerlaller
addikt

Természetesen továbbra is működik a flash, vannak hivatalos archivált verziók, innen töltsd le, oldal közepe: [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5722) Nocsesz1 válasza perempe (#5719) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Mert nem mindenki használja. Én meg amondó vagyok hogy minek tömik tele az os-t programokkal had döntsem el én hogy mit szeretnék rárakni. :U

HAJRÁ VIDI !!

(#5723) macilacus válasza Oldman2 (#5716) üzenetére


macilacus
senior tag

Hali!

Tud magyarul a Tasker?

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#5724) olivera88


olivera88
veterán

Használ valaki Dolphin browsert? Ez lehet a top gondolom, 868 182 letöltés. :Y Mik a tapasztalatok vele?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#5725) Oldman2 válasza macilacus (#5723) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem.

A GUI-n nem sok felirat van, a használata meg eléggé "programozás jelegű", ami ezt egy cseppet sem kívánja meg.

Sajnos ez sokakat visszariaszt a használatától.

Most épp egy olyan modult rakok össze benne, ami beül az Értesítő sávba, onnan indítható és előre definiált szabadon testre szabható hangprofilok közül lehet kiválasztani egyet.

(#5726) spiritex válasza olivera88 (#5724) üzenetére


spiritex
veterán

Én évek óta használom telón, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Bejönnek olyan oldalak, amik pl. Operával nem, lehet állítani a Flash plugint benne, gyors, jó a scroll, úgyhogy ajánlom.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#5727) macilacus válasza Oldman2 (#5725) üzenetére


macilacus
senior tag

:F sajnos
most még probléma ha nem magyar :K , de remélem nem sokáig mert folyamatban van az angol tanulás :DDD
mindenesetre köszönöm az infót :C

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#5728) rankesz


rankesz
veterán

Sziasztok!

Tudtok olyan zenelejátszó progit írni ami kezeli a cue fájlokat, hogy az egybemixelt flac és mp3-aknál trackekre bontva lejátszható legyen?

(#5729) R19 válasza olivera88 (#5724) üzenetére


R19
senior tag

Jó a Dolphin, de érdemes kipróbálni a Boat Browser-t is.
Gyors, takarékos az akksival, tetszik a hang alapú keresési funkciója is. :)

(#5730) oliverkiss32 válasza HaZsolt (#5690) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

Kooomoooly? Igen, mi ezzel a gond? A flash player egy elavult fos. Már rég megy a HTML5 betája androidon Chrome-ban és 5x gyorsabb mint a flash....

;]

(#5731) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Megoldást szeretnék találni PC és telefon közti ftp (vagy mint csatolt meghajtó, vagy hasonló) kapcsolatra otthoni hálózatban, wifin keresztül. Tudnátok ajánlani valamilyen appot, amivel könnyedén megoldható lenne a dolog? Előre is köszi!

(#5732) campers


campers
tag

Hali!

Volt régebben egy app-om ami a használt wifi kapcsolatot diagnosztizálta, sőt a hálózaton lévő összes felhasználót feltüntette, az IP-címekkel együtt, pingelési lehetőséget is felkínált, stb. Csak sajnos már nincs meg és nem tudom a nevét. Valami hasonló app-ot tud valaki ajánlani?

(#5733) campers válasza r6man123 (#5731) üzenetére


campers
tag

(#5734) oliverkiss32 válasza r6man123 (#5731) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

(#5735) Oldman2 válasza campers (#5733) üzenetére


Oldman2
veterán

+1

(#5736) Viper26 válasza oliverkiss32 (#5734) üzenetére


Viper26
nagyúr

Egész jó cucc, "screen on" mellett meg egész jó tempóval másol. :))

Pixel 7 | FR955

(#5737) stube válasza campers (#5732) üzenetére


stube
csendes tag

(#5738) campers válasza stube (#5737) üzenetére


campers
tag

Igen-igen! Ez volt az! THX :R

(#5739) hr2 válasza r6man123 (#5731) üzenetére


hr2
őstag

(#5740) perempe válasza Nocsesz1 (#5722) üzenetére


perempe
addikt

köszi a választ.

az újabb Android verziókban sincs hangrögzítő?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5741) JUmbozorzje


JUmbozorzje
tag

Sziasztok,

tud valaki olyan programrol ami segitsegevel a nevjegyeimet tudnam szerkeszteni?hogy ne kelljen pl. minden nevet egyesevel a telefon segitsegevel szerkesztenem?hanem mondjuk a gepen a billentyuzettel.

koszi elore is,

**Saumsung Galaxy S II**

(#5742) mttssz válasza perempe (#5740) üzenetére


mttssz
senior tag

ICS-n nálam nincs.

(#5743) Oldman2 válasza JUmbozorzje (#5741) üzenetére


Oldman2
veterán

Webről a Google fiók Címtár szerkesztése miért nem jó megoldás?

(#5744) Gaben1


Gaben1
tag

Üdv !
Whats up messenger-ben hol tudok felvenni új partnert? mert hiába megyek rá hogy new contact attól még nem tudok felvenni új embert hanem max emailt lehet küldeni

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#5745) volvoguy


volvoguy
addikt

ÜDV! A Juice Defender app segíthet nekem? Elvileg ahogy olvastam főleg a mobilnetre van kihegyezve, ezzel tud energiát spórolni...viszont én nem hasznűlok mobilnetet, a Wifit és magam kapcsolgatom, GPS is ki van lőve, fényerő minimumon, szinkronizálás kikapcsolva...rezgő visszajelzés is...szóval minden.

Lehet vmi haszna, vagy semmi?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#5746) r6man123


r6man123
senior tag

Köszönöm szépen az FTP-s válaszokat! EZ tökéletesen működik!

(#5747) #40351744 válasza volvoguy (#5745) üzenetére


#40351744
törölt tag

Szerintem a Juice Defender se csinál ezen kívül sok mindent, szoftveres szinteken sok mindent ő se tud javítani...ha te kikapcsolod a mobilnetet ( Te esetedben még ezt sem kell, mivel nincs, és ez az egyik legnagyobb aksizabáló ) A wifit is te magad szabályzod, állításod szerint mindent, ahogy én is....szóval szerintem nem sok értelme van. :)

(#5748) parkasz


parkasz
senior tag

Sziasztok!

Android alatt melyik dos emuláátort ajánlanátok, és a használatához hol van leírás? Elővennék egy-két régi klasszikust a tableten. :K Előre is köszi!

(#5749) Polllen válasza parkasz (#5748) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én adosboxot használok, leírást viszont nem tudok hozzá külön.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5750) embe


embe
nagyúr

Aki esetleg ADW LauncherEX-t használ: nem tudjátok hogy a bánatban lehet eltüntetni a kereső sávot amit a képernyő tetejére rak ki? :U Teljesen felesleges, hisz ott a dedikált "kereső gomb" a telómon ( LG P970).

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.