Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) quailstorm válasza mickemoto (#6499) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azt maximum az opera mobile tudja lementeni. Nem statikusak az adatok. De kipróbáltam, működik.
Csak város/célváros/nap-ra levetítve külön külön kell elmentened, és értelmezhető nevet adni a mentésnek. Különben sok hasznát nem veszed. Kb úgy működik mint egy képernyőkép, csak részletesebb.

[ Szerkesztve ]

(#6502) spiritex


spiritex
veterán

Megvettem az Asphalt 7-et, azt írta, hogy sikeresen telepítve, majd amikor indítanám, akkor homokóra, Gameloft logo, homokóra, Gameloft logó, és ezt kb. 3 percig csinálta, aztán meguntam. Ez természetes, és tovább kellett volna várnom, vagy installáljam le 15 percen belül és visszakapom azt a horribilis 218 ft-ot?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6503) spiritex válasza spiritex (#6502) üzenetére


spiritex
veterán

Azt meg tudná nekem valaki mondani, hogy ha kicsúsztam a 15 perces uninstall időből, akkor vissza lehet-e kérni a pénzem, és ha igen, akkor hogyan?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6504) Braddock


Braddock
őstag

Akció a Playen!
Swiftkey -50%
Black Friday ;]

(#6505) littlemamba


littlemamba
aktív tag

Sziasztok,

Pulse News gyorsítótárát tudom valahogy törölni időnként?

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#6506) handrash válasza -FreaK- (#6451) üzenetére


handrash
őstag

Azt hiszem ez is csak azt tudja.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#6507) bepken válasza spiritex (#6503) üzenetére


bepken
veterán

anno pont az Asphalt 7 kapcsán írtam meg az első panasz levelemet a Google Support-nak. kb 5 perc telt el, és már érkezett is a válasz, hogy ne aggódjak.
mondjuk az teljesen más helyzet volt, nekem ugyanis nem akart elindulni a letöltés, ezért kétszer kattintottam a vásárlás gombra, így kétszer vették le ezt a "horribilis" összeget. én meg persze, hogy tartottam érte a markom :D - de megnyugtattak, hogy pár perc múlva vissza is kapom a pénzem. természetesen így is lett.

szerintem nézd meg, hogy a "Play Store"-ban milyen állapotban van a program. ha már "Telepített" állapotban van, nyugodtan töröld le és töltsd le újra, ekkor már nem fognak pénzt levonni.

ha meg egyáltalán nem megy a telefonodon, próbálhatsz "refound"-ot kérni. ezt vagy a Google Support felé kell jelezned vagy a Gameloft felé. ha pl kompatibilitási probléma miatt nem akar elindulni, akkor jogosan követelsz és valószínűleg vissza is kapod a pénzed.

hát...részemről ennyi az ötletelés.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#6508) spiritex válasza bepken (#6507) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi szépen a részletes választ, megpróbálkozom akkor egy utólagos reklamációval kompatibilitási gondokra hivatkozva. Mert ugye egy csomó idő volt mire letöltötte a 2,5 gigát, meg vártam is egy jó pár percet amíg homokórázott körbe-körbe.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6509) doddencs


doddencs
senior tag

melyik az a program, amivel ki tudom szűrni, melyik alkalmazás eszi az aksimat? vmi iszonyat módon meríti, gondolom frissítés kavart be, mert telepíteni újat nem telepítettem.

(#6510) Braddock válasza doddencs (#6509) üzenetére


Braddock
őstag

Gsam Battery Monitor
Menüben mutatja, mi mennyit eszik.
Watchdog Task Manager
Itt is meg tudod nézni, de ez még riaszt is, ha valami elszabadul.

(#6511) mickemoto válasza bepken (#6500) üzenetére


mickemoto
őstag

Köszönöm szépen a segítséget !, quailstorm-nak is ! :R

(#6512) pepe091 válasza Foose (#6488) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Öregem, ritka nagy szerencséd van, hogy modi még nem járt erre, mert kapnál a fejedre...
Folyamatosan a Mini pro-d hibáiról kérdezel itt, ahol ennek egyáltalán nincs helye.
A másik meg, hogy rendkívül türelmes fórumtársak legalább 10 ötletet adtak neked, így is hogy nem jó helyen kérdezel, de Te mindenre csak sopánkodsz, hogy ezért nem jó, meg azért, és nem tudod használni 2 napig...
Akkor minek jössz ide (pláne ebbe a topikba) ha egyáltalán nem fogadod meg a tanácsokat??
Azt is mondták már ha offolsz, offba rakd..
Meg azt is, hogy nagy valószínűséggel rossz a telefonod, vidd el szervizbe, ha túl messze laksz tőle, add fel postán, futárral, és megoldják a szervizelést. Ha ezekre nem vagy hajlandó, ezek után mégis milyen segítségre vársz?? És még azt írod, idézem "Hááát,tudja a ...,hogy mit csináljak?! " Végülis csak 10 ötletet kaptál...

Valamint hálás lehetnél, hogy ennyire türelmesek veled, e helyett pedig... No, de a Te dolgod...

(#6513) Narxis


Narxis
nagyúr

GO Launcher Holiday Special

:Y

Thanos was right.

(#6514) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Sziasztok!
Valaki - akár privátban - elmagyarázná ezt a google drive nevű dolgot? Hogy lehet használni, milyen funkciók, stb?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#6515) air válasza pepe091 (#6512) üzenetére


air
nagyúr

+1

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#6517) Braddock


Braddock
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#6518) róland válasza tonyqa23 (#6514) üzenetére


róland
veterán

A Google Docs utóda. Annyit változtattak, hogy a mindenki által úgy is tárolóként használt Google Docs, már hivatalosan is az. Azaz bármilyen fájlt feltölthetsz.

De elsősorban a Google Dokumentumokat éred el belőle.

Goggle DOcs: webes irodai programcsomag. Az emberek által használt funkciók 95%-ra bőven megfelel. (Szövegszerkesztés, táblázatkezelés, prezentáció, rajz, űrlap!) Utóbbival szép netes kérdőíveket lehet szerkeszteni, használják is sok helyen.
Valamint egy nagyon hasznos funkció, hogy a feltöltött képekből dokumentum készíthető a Google OCR rendszerével. (Egész jó eredménnyel.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#6519) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok, nem tudom mennyire megoldható, de ennek a programnak (Bluetooth Auto Connect) -apk fájlját fel tudnátok tölteni valahová? ZTE Blade-re szeretném feltenni, de mivel 2.3 fut rajta, nem engedi feltenni a Play.

(#6520) fatal` válasza ^Clown (#6519) üzenetére


fatal`
titán

"de mivel 2.3 fut rajta, nem engedi feltenni a Play."

Hiába küldik el, nem fog települni.

(#6521) ^Clown válasza fatal` (#6520) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

:R Köszi, így jártam. Esetleg ehhez hasonló programot tudtok javasolni?

(#6522) raczger


raczger
őstag

Létezik olyan adatforgalom figyelő program, ami azt naplózza, hogy egyes domaineken vagy IP címeken keresztül mennyi adatforgalom volt? Eddig a My Data Manager néz ki a legjobban, ez már apponként mutatja az adatforgalmat. Igazából azt akarom megtudni, hogy a Facebook app milyen url-en keresztül kéri le az adatokat a telefonom, ugyanos Vodafone azon díjcsomagjában vagyok, ahol nem számlálódik az adatforgalomba többek között a Facebook, de úgy néz ki valamit benéztek és most mégis számlálja...

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#6523) tonyqa23 válasza róland (#6518) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Köszönöm, nézegetem...

raczger:: véletlenül elfelejtettek értesíteni egy esetleges egyoldalú szerződésmódosításról... merthogy szoktak ilyet ezek a rablókapi... profitorientált nagyvállalatok...

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#6524) Jim74 válasza Melack (#6425) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ha jól értem, akkor a legfrissebb playekben (a telefonon lévőre gondolsz?) láthatóak a korábban már feltelepített, de jelenleg nem feltelepített programok listája is? És azokat is lehet törölni?

(#6525) Melack válasza Jim74 (#6524) üzenetére


Melack
veterán

Jól érted. Ott gond nélkül lehet törölni őket.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6526) Jim74 válasza Melack (#6525) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R

(#6527) atillaahun válasza róland (#6518) üzenetére


atillaahun
veterán

Ezek szerint te használod ezt. Megoldott már benne a valós kétoldalú szinkronizáció PC-re és Android-re, úgy mint pl. a Dropbox/DropSync-ben?

(#6528) spiritex válasza atillaahun (#6527) üzenetére


spiritex
veterán

Igen, bárhonnan bármit felmásolsz, megjelenik minden platformon.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6529) Braddock


Braddock
őstag

Sziasztok!
Olyan widgetet keresek, ami megjeleníti a nem fogadott hívás, sms, e-mailt.
Sima egyszerű kellene, ami csak egy ikon + szám.
Blingboard volt már, túl nagy, és az e-mailt nem jelzi egyből.
Köszi!

(#6530) atillaahun válasza spiritex (#6528) üzenetére


atillaahun
veterán

Értem, köszi. És ugye meg lehet neki mondani, hogy Android-on csak WiFi-n szinkronizáljon?

[ Szerkesztve ]

(#6531) zho-lee válasza R19 (#6366) üzenetére


zho-lee
addikt

Én próbálom a Next launchert.

Azonnal leváltottam vele a vásárolt Launcherpro pro verziót. :K
Remélem, ilyen szép és EGYSZERŰ marad.
Defyn röccenés nélkül fut!

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#6532) spiritex válasza atillaahun (#6530) üzenetére


spiritex
veterán

Persze, 3 állapotú a feltétel: Soha, Csak Wifi, Wifi és 3G.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6533) raczger válasza tonyqa23 (#6523) üzenetére


raczger
őstag

Nem módosítottak ez ügyben semmit, sőt, tegnap kaptam +100mb-ot, csak épp elfelejtettek tájékoztatni, hogy mi lehet a probléma, vagy hogy egyáltalán dolgoznak a megoldáson. Most pár napig még tesztelem a mostani adatforgalom mérő alapján.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#6534) flash-


flash-
veterán

a médiakeresés sebesége,és az hogy belépek a menübe és várom hogy az ikonok betöltsenek az a memória kártya sebességének függvénye?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#6535) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Köszönöm a kérdésemre adott rengeteg hasznos választ. :(((

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#6536) kymco


kymco
veterán

Sziasztok! Tudna valaki dobni nekem egy időkép apk-t?
Előre is köszönöm!

www.refujvaros.hu

(#6537) Melack válasza lacibacsi (#6535) üzenetére


Melack
veterán

Talán azért nem kaptál választ, mert nem tudtak neked jó megoldást mondani. Itt egy gyors megoldás, talán ez segít.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6538) lacibacsi válasza Melack (#6537) üzenetére


lacibacsi
addikt

:R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#6539) R19 válasza zho-lee (#6531) üzenetére


R19
senior tag

Az akksiból nem harap sokat a 3D-s effektek miatt?

Ma felrakom én is. :)

(#6540) Oldman2 válasza lacibacsi (#6535) üzenetére


Oldman2
veterán

Szívesen!

(#6541) Edi77 válasza R19 (#6539) üzenetére


Edi77
őstag

Szia! én is ezt használom most, nem tapasztalok én se röccenést, akadást, nagyon testre szabható, nincs vele gond :) ( SGSII )

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#6542) R19 válasza Edi77 (#6541) üzenetére


R19
senior tag

Köszi az infót, meggyőztél! :)

(#6543) kymco válasza kymco (#6536) üzenetére


kymco
veterán

Megoldottam :)

www.refujvaros.hu

(#6544) kariad


kariad
senior tag

Most néztem el is fogyott a 2gb-om mitől, hát rájöttem...

Túl sok helyet foglal nekem .thumbnails fájl Itt
találtam leírást, hogy szabadulhatok meg tőle.De mindig visszarakodik!Véglegesen, hogy lehet megszabadulni tőle.Vagy csak, azt beállítani ne csináljon, letiltani stb!

(#6545) S e t h


S e t h
nagyúr

A google térképen semmilyen módon nem lehet előhozni, hogy jelezze az alsóbbrendű utak számát is?A waze programon kívül nem is nagyon találtam erre más lehetőséget az androidon.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6546) kymco válasza kariad (#6544) üzenetére


kymco
veterán

A jogosultságát változtasd meg, hogy ne tudjanak írni bele. Anno a flashplayer rakta tele azt hiszem nekem is.

www.refujvaros.hu

(#6547) petipetya válasza S e t h (#6545) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sajnos a vidéki földutakat még nem ismeri a rendszer. :) bocs

"nincs rá lezsóidő"

(#6548) Edi77 válasza R19 (#6542) üzenetére


Edi77
őstag

Kíváncsi lennék a Te tapaszalataidra is, ha nem bánod :-)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#6549) kariad válasza kymco (#6546) üzenetére


kariad
senior tag

És azt hol tudom? Pl a gyári képkezelőnél nincs ilyen beállítás...

(#6550) R19 válasza Edi77 (#6548) üzenetére


R19
senior tag

Legkorábban valamikor este felé lesz rá időm felrakni, aztán majd írok róla.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.