Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) darvinya válasza baandii (#6047) üzenetére


darvinya
titán

Azt hiszem ezt asztali böngészővel kell beállítani.
Mivel ilyet nem használok pontosan nem tudom.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6052) vigyori78 válasza dokee78 (#6050) üzenetére


vigyori78
őstag

:R
Köszi.
Témákat ha jól olvastam zip-be kell az" /sdcard/data/com.teslacoilsw.widgetlocker/themes " helyre másolni?

(#6053) dokee78 válasza vigyori78 (#6052) üzenetére


dokee78
félisten

Igen témákat oda kell,de ha nagyon sokat bemásolsz akkor force closezni fog.
Egyszerre kb 10-15 legyen bemásolva.

(#6054) baandii válasza darvinya (#6051) üzenetére


baandii
senior tag

köszi a tippet megnézem :R

(#6055) evitiguF válasza kariad (#6044) üzenetére


evitiguF
senior tag

lgCamera tud videót is, free és Pro között annyi a különbség, hogy az ikonján kint van egy nagy free verzió, meg néha indításnál bedob egy üzenetet.

(#6056) atillaahun válasza evitiguF (#6055) üzenetére


atillaahun
veterán

Csinál valakinek olyat az LgCameraPro, hogy fényképezésnél csak gondolkozik, pörög a kis kör, de végül nem történik semmi? Mi baja lehet? Videó felvétel megy rendesen egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#6057) bigrock válasza handrash (#6045) üzenetére


bigrock
addikt

Nem tudok olyanról, ami offline működne és nem kell tanítani.
A Cyberon Voice Speed Dial (Market-ben fellelhető) nekem nagyon bevált, de 1. fizetős, 2. tanítani kell.

(#6058) kariad válasza evitiguF (#6055) üzenetére


kariad
senior tag

Ezt is megnézem... :R

(#6059) gery2123


gery2123
őstag

Valaki mondana nekem egy olyan rss olvasót, ami jelez hang, illetve notification bar-an ha frissített, és van új olvasni való! Le akarom váltani a twittert mert nincs egy normális a play-én!

-- PSN_ID: GerY2123

(#6060) mttssz válasza gery2123 (#6059) üzenetére


mttssz
senior tag

Várj, a Twitternek mi köze az RSS-hez? Amúgy meg shitload van jó Twitterkliensből, ott van kapásból a hivatalos, ott a twicca, Twidroyd, Twidere..

(#6061) fdisk válasza atillaahun (#6056) üzenetére


fdisk
őstag

Nálam már ezt csinálja egy jó ideje(6.1 óta) mikor exponálni akarok kimerevedik a kép,és semmi.Nem csinál semmit,hiába nyomkodok bármilyen funkciót. :((
Csak a home gombbal tudok kilépni az alkalmazásból.
A playen is írják,h másnál is jelentkezik ez a hiba.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#6062) Pityke78


Pityke78
őstag

Srácok, online sport eredmények követéséhez van app? Hasznos lenne, ha nem csak foci.

Köszi

(#6063) evitiguF válasza atillaahun (#6056) üzenetére


evitiguF
senior tag

Szintén Pro, ilyen hibába még nem futottam bele, pedig elég sokat fotózom, videózom vele (1500+fotó, 200+videó jelenleg) - Defy jelenleg euroskank rom (de wiui, wr, mokee, cmx alatt sem volt vele gond sosem)

(#6064) R2D20208 válasza evitiguF (#6063) üzenetére


R2D20208
addikt

Nem, semmi cinizmus
De ha figyelembe veszed, hogy +5.000 a Sola, akkor már rögtön nem olyan jó. Ha a 8255-öt bele tudták volna préselni, akkor még azt mondom, oké. De így már nem olyan tragikus, valóban.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6065) gery2123 válasza mttssz (#6060) üzenetére


gery2123
őstag

Hát annyi a közé nálam, hogy én a twittert csak oldalak követésére használom, ezért lenne egy jó rss olvasó helyette!

-- PSN_ID: GerY2123

(#6066) handrash válasza bigrock (#6057) üzenetére


handrash
őstag

Igen ezt ismerem, de nem találtam elég megbízhatónak. :(

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#6067) mttssz válasza gery2123 (#6065) üzenetére


mttssz
senior tag

Az úgy nem fog menni, csakis a saját tweetjeid tudod rss-sel követni, magát a timeline-t nem.

(#6068) gery2123 válasza mttssz (#6067) üzenetére


gery2123
őstag

Én csak rss ben akarom olvasni a mobilarena.... További oldalaimat. Annyi kell hogy jelezzen ha van új hír!

-- PSN_ID: GerY2123

(#6069) mttssz válasza gery2123 (#6068) üzenetére


mttssz
senior tag

Ahhoz az oldalak RSS-ét kell hozzáadnod, de nem a Twitterét. Ehhez a Feedly-t ajánlom.

(#6070) Doosa válasza turbobusa (#6026) üzenetére


Doosa
aktív tag

A héten fog megjönni az MK808 -am és jó lenne ha tudnék rajta RTL MOST-ot nézni, ha már egy TV :D De hosszas keresgélés után nem igazán találok megoldást ami kicsit lehangol :(

(#6071) laci laci válasza Doosa (#6070) üzenetére


laci laci
addikt

Tudod itt BARÁTOK KÖZT vagy. :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#6072) batai15


batai15
félisten

sziasztok, a gyári androidos órát keresem
erre gondolok:óra nagyon jó kis cucc hogy landscape módba elfrodítva + dokkolóval tökre mint egy digitális óra nagyon fain.
Az lg gt 540be volt ilyen meg talán még a galaxy ace ben is..
de azóta egy telómban sem volt..
ha valaki meg dobna a linkel vagy valami ilyesmi appa meg köszönném.

(#6073) dokee78 válasza batai15 (#6072) üzenetére


dokee78
félisten

Xperiákban ilyen van
Amúgy ott a link is hozzá,nem értem miért nem töltöd le.

[ Szerkesztve ]

(#6074) qamu74


qamu74
őstag

hi.

van olyan app, amely magyarul írja ki az idézeteket?
Ilyen,hasonló...

(#6075) spiritex válasza spiritex (#6009) üzenetére


spiritex
veterán

Szóval, most hogy töröltem a fő g-mail fiókot a tableten, az egyszerűség kedvéért PC-n mentem fel a play-re, beléptem a bátyám g-mail fiókjába (ahol a My android apps még természetesen üres volt), amit megadtam a tableten a fő fiók letörlése előtt, és végigmentem az összes applikáción, ami fel volt installálva a tabletre a fő fiókba.
Nagyon profin működik! Ki gondolta volna, hogy így át lehet "utaztatni" az összes applikációt egy másik g-mail fiókba.
Tehát az történt, hogy minden applikációt kikerestem a Play-en, majd rányomtam az Install-ra, és utána pár másodperccel már vagy meg is jelent egy üzenet a tableten, hogy "Az applikáció már létezik!" és azonnal bekerült az új fiókba, vagy ha el volt avulva, akkor ráfrissített simán. Ez a művelet után már szépen meg is telt a bátyám fiókja a felismertetett vagy ráfrissített applikációkkal!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6076) darvinya


darvinya
titán

CWM zip-jéből ki lehet cserélni app-okat?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6077) mttssz


mttssz
senior tag

Olyan appot keresek, amivel PC-ről tudok pusholni szöveget a telefon vágólapjára. Az AirDroid jó lenne, de nem feltétlenül kellene a többi funkciója például.

(#6078) whaler


whaler
tag

Van 4.1.1 es Camera Zoom Fx!

(#6079) evitiguF válasza R2D20208 (#6064) üzenetére


evitiguF
senior tag

Ez a válasz vagy félrement, vagy nagyon nem értem, hogy mi is ez :D

(#6080) ampulla


ampulla
aktív tag

Sziasztok!
Egy olyan problémám van, hogy voltam olyan nagyon balfácán, hogy otthagytam egy taxiba és lenyúlták a tabletem. Az lenne kérdésem hogy le lehet-e követni vagy valahogy rátalálni. Annyi, hogy még le volt kódolva.
Nagyon nagy segítség lenne, ha tudnátok valamit. :(

(#6081) danih válasza ampulla (#6080) üzenetére


danih
addikt

Hola!
Olyan keyboard programot keresek a Droidra, amely a magyar ékezetes betűket is elhelyezi a képernyőn külön gombként (tehát nem long press alternatíva). Akár lehet a PC qwertz-re hasonlító is. Hely van a képernyőn...
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#6082) mttssz válasza danih (#6081) üzenetére


mttssz
senior tag

A swype-nál kinn vannak ezek a gombok, és ezt lehet használni a kaparászás nélkül is.

(#6083) zoli62


zoli62
addikt

2.3.5-nél Astro file managerenl hiányzik a Gdrive és Dropbox integráció. Ez csak az ICS-hez tartozó verzión van meg?

(#6084) spiritex válasza danih (#6081) üzenetére


spiritex
veterán

Szerintem az Anysoftkeyboard tökéletes a célra. Persze fel kell tenni a magyar pack-ot mellé.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6085) atillaahun válasza ampulla (#6080) üzenetére


atillaahun
veterán

Van benne sim kártya mobilnetkapcsolattal? Ha nincs és lopásvédelmi app sem volt rajta akkor bukó.

[ Szerkesztve ]

(#6086) vscotina


vscotina
aktív tag

Szervusztok!

SII-re szeretnék valami rádió kezelő programot. A gyári. bizonyos adókat nem talál meg. (Azt gondolom a Juventus nem annyira kisadó!) Ne legyen olyan ami hálózatot használ. Van erre valami program???

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#6087) darvinya


darvinya
titán

Erre valaki? (#6076) darvinya

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6088) atillaahun


atillaahun
veterán

Jól gondolom, hogy sem a régi sem az új ADW nem tud olyat, hogy a kezdőképernyőket ne CSAK vízszintesen hanem függőlegesen is lehessen simogatni?
Melyik launcher tud ilyet?

(#6086) vscotina
Spirit FM, bár nem egyszerű beállítani. Ha szerencséd van nem is kell.

[ Szerkesztve ]

(#6089) danih válasza mttssz (#6082) üzenetére


danih
addikt

És melyik ez a "swype" konkrétan? Mert beírtam GP-be (swype keyboard), és nem jött fel relevancia alapján egy ilyen nevű. Mivé lett átnevezve?

[ Szerkesztve ]

(#6090) Narxis válasza whaler (#6078) üzenetére


Narxis
nagyúr

Tök jó! :C

Thanos was right.

(#6091) bubi92 válasza danih (#6089) üzenetére


bubi92
őstag

swype.com
nem a hagyományos billentyűzet, ugyan úgy is lehet használni, de mivel húzgálásra van tervezve, így a hagyományos használathoz szerintem túl közel vannak a billentyűk egymáshoz.

(#6092) dokee78


dokee78
félisten

Ki melyik tv-műsor appot használja és miért?

(#6093) evitiguF válasza dokee78 (#6092) üzenetére


evitiguF
senior tag

TV24-el eléggé meg vagyok elégedve, régóta használom. Be lehet állítani, milyen csatornákat mutasson, a sorrendjüket is, három egymást követő műsort mutat előre, beállítható, hogy jelezzen, ha valamelyik műsorról nem akarsz lemaradni.

(#6094) atillaahun válasza dokee78 (#6092) üzenetére


atillaahun
veterán

SPB Tv. Mer nincs más. ;)
Ja hogy MŰsor. :B

[ Szerkesztve ]

(#6095) fatal` válasza dokee78 (#6092) üzenetére


fatal`
titán

A portét, mert ebben van benne a legtöbb adó.

(#6096) Jarod1 válasza evitiguF (#6093) üzenetére


Jarod1
addikt

én is a tv24 et hasznnálom bár mostanában gyakran összefossa ha filmek gombra nyomok

(#6097) Atla


Atla
senior tag

Sziasztok!
OTG kábel,xbox 360 controller,és GTA3.Ezeket szeretném együtt használni.
Usb/bt joystick center <-- Ezzel a progival müködne a dolog,de fizetős.Helyette kellene valami program amivel
működne a gamepad játékok alatt.
A telefon Galaxy S3 android 4.1-el.

(#6098) dokee78


dokee78
félisten

Köszi a segítséget.
Azt hiszem a TV24 marad,bár ha kiforrott lesz a port.hu appja akkor lehet levaltom.

(#6099) tomy86 válasza dokee78 (#6092) üzenetére


tomy86
addikt

Műsorújság. Csak azért, mert T-home IPTV-m van és így mobilról is elindíthatok egy felvételt.

(#6100) spiritex


spiritex
veterán

Szerintetek ez létezik? Mert nagyon jól hangzik!
[link]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.