Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) handrash válasza lacibacsi (#6535) üzenetére


handrash
őstag

Én az accuweather-t használom.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#6552) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Sziasztok!

Melyik a jobb szerintetek sygic vagy navigon? :)

Nexus 5

(#6553) VD válasza Kunsztler (#6552) üzenetére


VD
őstag

Alma vagy körte?
Sör vagy bor?
Kutya vagy macsak?

Attól, hogy valami másnak jó, neked még nem biztos, hogy megfelel! Nézz meg pár YT videót és olvass el pár tesztet! Plusz mind a kettőből van demó is.

(#6554) bubi92 válasza VD (#6553) üzenetére


bubi92
őstag

alma vagy android ;]

(#6555) VD válasza bubi92 (#6554) üzenetére


VD
őstag

Vazzeg! :DDD Ez most így péntek délután nagyon erős.....

(#6556) mondomén


mondomén
őstag

Ilyen 55 forintos leárazások mikor szoktak lenni?:)) Black Friday van, de nem viszik túlzásba... Karácsony környékén szoktak lenni nagyobb áresések?

(#6557) hr2 válasza mondomén (#6556) üzenetére


hr2
őstag

Tavaly volt karácsony környékén ha jól emlékszem, reméljük lesz idén is. :)

(#6558) fatal` válasza hr2 (#6557) üzenetére


fatal`
titán

Az a 10 milliárd letöltés miatt volt (10 cent), nem a karácsony miatt.

Idén a 20 milliárd letöltésnél volt a 20 centes akció, nem hiszem, hogy most lesz. Esetleg pár fejlesztő leáraz a karácsony miatt, ez sokkal elképzelhetőbb.

(#6559) hr2 válasza fatal` (#6558) üzenetére


hr2
őstag

Igen, igazad van, így mostmár beugrott nekem is.

Azért remélem lesz valami, kárácsony környékén is. :)

(#6560) Narxis


Narxis
nagyúr

ADWLauncher EX v1.3.3.8

What's in this version:
-New desktop transitions
-App Groups manager to add/remove/rename/reorder Application Groups
-Overall style (Light/Dark)
-Visual list of transition effects/Drawer styles
-Custom list for random desktop transitions
-4 icon backgrounds folder previews
-Portrait sensor/landscape sensor orientation
-New ADWSettings layout for 7" devices (Android 3.x+)
-Security settings
-The ADW Config dialog can be assigned to gestures
-LauncherActions next/previous screen
-Fixed direct dial icons *Samsung* devices

Thanos was right.

(#6561) Balinov válasza Melack (#6537) üzenetére


Balinov
félisten

koszi a tippet, meg is vettem N7-re

aki idokep alaternativat keresett annak ez a link erdekes lehet, Koponyeg androidra hamarosan

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6562) atike válasza Balinov (#6561) üzenetére


atike
nagyúr

:C

Jó hír... Várós! Ja, jófej is vagyok... :D Szerintem leszünk ezzel így egy páran... :)

(#6563) Balinov válasza atike (#6562) üzenetére


Balinov
félisten

:P :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6564) Narxis válasza Balinov (#6561) üzenetére


Narxis
nagyúr

Fúúú ez de jó hír! Fel is íratkoztam az értesítésre, azonnal letöltöm amint kiadják, bárhol is legyek! :D

Thanos was right.

(#6565) Balinov válasza Narxis (#6564) üzenetére


Balinov
félisten

detto, kivancsi vagyok, ha teszternek is beixelted magad, mikor fogsz kapni egy alpha/beta verziot probara

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6566) half333


half333
őstag

Használ valaki super vault-ot? Mi a véleményetek,nem lehet h a lezárt adatokhoz mégis hozzáférhet valaki,neten keresztül?

(#6567) zho-lee válasza R19 (#6539) üzenetére


zho-lee
addikt

Nem érdekel, az az 5-6 mega sem, amit foglal.
Szép, Jó, gyors.
Tetszik.
Reggel óta 100-ról lement 80%-ra az akku, de volt vagy 3 hívásom, nem rövidek, 3 sms írás/küldés, és titanium backup-pal pont ma kipucoltam a romot, és telepítettem egy-két appot.
Tehát használtam rendesen, szerintem jól áll az akkum :K

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#6568) atike válasza zho-lee (#6567) üzenetére


atike
nagyúr

3 hívás reggel óta...? :Y :R Irigyellek... :D

(#6569) spiritex válasza zho-lee (#6567) üzenetére


spiritex
veterán

Feltéve, ha pontos az akksi kijelzés... :P

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6570) zho-lee válasza atike (#6568) üzenetére


zho-lee
addikt

Ja, 2 nem fogadott, mert dolgoztam...
De a hívások több. mint 5 percesek voltak...

Amikor anno elkezdtem androidot használni én is Go fan voltam, Vodafone 845-tel :K
Aztán egyre komolyabb telefonok jöttek, de annyira túl sok lett a go launcher, hogy kerestem mást.
Ez a munkájuk viszont 2 mp alatt vissza csábított a Go Teamhoz.
Remélem, marad ilyen jól használható, teljesen egyedi lett a Defy-om. :C

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#6571) tPedro_ válasza Balinov (#6561) üzenetére


tPedro_
őstag

Es akkor ez mi? Vagy ez nem hivatalos?
Koponyeg

[ Szerkesztve ]

(#6572) Balinov válasza tPedro_ (#6571) üzenetére


Balinov
félisten

passz. amit a play mond Arkon Zrt.az egy ingatlanfejleszto zart reszvenytarsasag, tippem sincs, van-e kozuk a koponyeg.hu-hoz. :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6573) -B-


-B-
senior tag

(#6574) Richee11


Richee11
senior tag

sziasztok!
melyik a legjobb messenger app?
-kik?
-whatsapp?
-viber?

(#6575) Oldman2 válasza tPedro_ (#6571) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez csak widgetként használható. Készülőben egy komplett alkalmazás...

(#6576) -B-


-B-
senior tag

Használja valaki a My Backup Pro-t?
Megér most 656 Ft-ot?

(#6577) VD válasza Richee11 (#6574) üzenetére


VD
őstag

Whatsapp van most nagyon felfutóban. Előnye, hogy már kenyérpirítóra is van klienese és nem csak szövegre korlátozódik az üzenet küldés.

A Viber egy Bug tenger! És a javításokkal csak egyre rosszabb lesz. Kerülendő!

Kik meg nincs elterjedve, legalábbis idehaza.

Ha csak droidos van az ismeretségi körben akkor a Gtalk még ami jó! De ez is inkább 4.x-től tud extrákat, az alatt csak egy sima chat funkcióval bír.

(#6578) Balinov válasza VD (#6577) üzenetére


Balinov
félisten

Viberrel egyetertek. idiotasag,hogy hiaba jelentkezel ki es zarod be az appot, par perc mulva ujra elindul, bejelentkezik. Nameg zabalja az akksit. HOS-on egy fel munkanap alatt 50%-ot szivott le, delutan mar usb-n pc-rol toltenem kellett..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6579) Oldbiggy válasza zho-lee (#6531) üzenetére


Oldbiggy
tag

Szia. Én is feltettem a béta verziót, egy éjjel alatt 55%-ot evett, egész éjjel ébren tartotta a telefont.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#6580) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Kérdezném,hogy a play áruházról bankkártya kivételével már nem lehet vásárolni?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#6581) razorka777 válasza -B- (#6576) üzenetére


razorka777
veterán

Szerintem a Titanium Backup jobb.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#6582) laci laci


laci laci
addikt

Ja és a másik kérdésem:Felraktam avast-ot és kiegészítőként felrakta Anti -theft progit.Na ezt törölni nem lehet egyszerűen,tanács?köszönöm előre is

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#6583) Narxis válasza laci laci (#6582) üzenetére


Narxis
nagyúr

Deaktiválni kell eszközkezelőben de asszem ha megnyitod Avastot akkor van uninstall varázsló is benne ami megmutatja és megcsinálja.

Thanos was right.

(#6584) laci laci válasza Narxis (#6583) üzenetére


laci laci
addikt

Sajna az avast-ot töröltem.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#6585) Narxis válasza laci laci (#6584) üzenetére


Narxis
nagyúr

Akkor beállításokban keresd meg az eszközkezelőt.

Thanos was right.

(#6586) laci laci válasza Narxis (#6585) üzenetére


laci laci
addikt

:R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#6587) kariad válasza VD (#6577) üzenetére


kariad
senior tag

Akkor a viber helyett melyik a legjobb amivel hangalapúan beszélhetek?

(#6588) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Navi ügyben szeretnék kérdezni én is, mert még csak most kezdek ismerkedni az Androidos navi appokkal, és nem tudom mik nevezhetők a leghasználhatóbbak a mezőnyben...

Előző telefonomon (HTC Tattoo) nem erőltettem a navi témát, mert hát a Tattoo kis kijelzőjéből nem sokat láttam volna vezetés közben. Bár a Speedshopból rendeltem anno, és kaptam hozzá Sygic Lite navit európa térképpel, de hangnavigáció nélkül, ami miatt ki sem próbáltam mert úgy amúgy is felejtős.

Most a GXI-t szeretném alkalomadtán naviként is használni, de nem tudom hogy mik a jobb megoldások Androidon erre, eddig a Gmaps navigációját próbáltam, + a Sygic próbaverzióját egymás után közel ugyanazon az (nem éppen bonyolult) útvonalon. A Google navigációja is elvitt a célig kis pontatlansággal (az utca másik oldalára mondta a célt) de egy offline navihoz képest kissé szükségmegoldásnak tűnt, és az aksit is elég ette, a Sygic viszont nem ismerte a pontos cél címet (utcát igen, házszámot nem) ami gáz, főleg hogy gondolom a legfrissebb térkép amit letöltött, de egy nagyon közeli éttermet igen és oda gond nélkül elnavigált és az aksit se ette annyira mint a Gmaps.

Azt szeretném megkérdezni, hogy nektek a tapasztalataitok alapján melyik droidos navi vált be legjobban, szerintetek melyik a leghasználhatóbb, illetve a Gmaps mennyire rúg labdába az offline navikhoz képest a tapasztalatotok szerint, ha csak ritkán van a navigációra szükség akkor bőven elég az is, vagy mindenképp nem árt egy komolyabb offline navi?

Válaszotokat előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#6589) Balinov válasza Canonfan (#6588) üzenetére


Balinov
félisten

Nekem a CoPilot Live Premium valt be, igaz csak UK/IRL terkeppel vettem meg. Most akarom majd 7vegen kiprobalni N7-en

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6590) whaler


whaler
tag

Használ valaki AutoKiller PRO-t vagy AutoKiller Memory Optimazer-t?

Egyáltalán mi a különbség? (Mokee Os-t azaz Cm7-et használok)

[ Szerkesztve ]

(#6591) R19 válasza Edi77 (#6548) üzenetére


R19
senior tag

Összességében nagyon tetszik a Next Launcher.
Egyedi, gyors, jól testre szabható.
Egy funkció hiányzik igazán belőle: nem tudja kezelni a görgethető widgeteket. Remélem mielőbb megoldják ezt is, egyéb téren tényleg szuper! :)

(#6592) Oldman2 válasza R19 (#6591) üzenetére


Oldman2
veterán

Eddig nekem is, pedig eddig igencsak Nova Prime rajongó voltam.

(#6593) R19 válasza whaler (#6590) üzenetére


R19
senior tag

Jelenleg a Stefan Braun féle Mokee OS romot használom. Olyan sok a szabad memóriám / 180-200 MB /, hogy nem kell rásegíteni semmivel.
Más romokon viszont a pro változat nagyon jól tette a dolgát.

(#6594) petipetya válasza R19 (#6591) üzenetére


petipetya
nagyúr

A gyári androidos gmail widget sem gördül?

"nincs rá lezsóidő"

(#6595) tomi0816


tomi0816
tag

Telepítettem egy lockert a telefonomra és a gyárit szeretném eltüntetni... Titanium Backuppal lehet lefagyasztani a gyári lockert? ha igen hogyan? SE live with walkman

(#6596) Jarod1 válasza -B- (#6576) üzenetére


Jarod1
addikt

megéri, online ra is tudsz menteni, aplikációkat is, meg sd kariraa is..

(#6597) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Androidos tabletet szeretnék venni nemsokára kifejezetten játékra.

Csak azt nem tudom eldönteni, hogy megelégedjek-e egy 1024*600-as felbontású 7 colossal, vagy inkább egy 1280*800-ast válasszak?

A kérdésem lényege, hogy a mai csúcs-játékok vannak-e olyan részletesek, hogy megérje a nagyobb felbontást választani.

Ti mit mondtok erre?

Köszi! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#6598) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok!
Nincs led a telómon (Samsung Advance S), van olyan alkalmazás ami megrezegteti amikor felemelem ha hívásom vagy sms-em volt amíg távol voltam? ( az S3-ban van ilyen alapból)

S23

(#6599) air válasza whaler (#6590) üzenetére


air
nagyúr

Az egyik a fizetős, a másik az ingyenes változat.
Értelme egyiknek sincs sok.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#6600) -B- válasza Jarod1 (#6596) üzenetére


-B-
senior tag

Egy kicsit elbizonytalanít a sok vegyes vélemény a play-en.
Nem tudod véletlenül, hogy az akció előtt mennyi volt a teljes ára?

razorka777
A titaniumot ismerem, használtam többször is, csak most kíváncsi voltam, hogy megérné-e megvenni a másikat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.