Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) spiritex válasza magicbox (#5642) üzenetére


spiritex
veterán

https://play.google.com/store/search?q=volume%2B&c=apps

Illetve:
https://play.google.com/store/search?q=speaker+boost&c=apps

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#5652) fatal` válasza DS39 (#5649) üzenetére


fatal`
titán

Nem tudja. Ugyanis ha visszakapcsol ébreszteni, akkor nincs kikapcsolva. Vagyis egy része áram alatt van (csak se a kijelző se a gsm funkciók nem élnek). Ugyanezt éred el, ha repülőmódba rakod és kikapcsolod a kijelzőt.

(#5653) DS39 válasza fatal` (#5652) üzenetére


DS39
nagyúr

de tudja. az én Y200-omat beállítom ébreszteni, kikapcsolom (nem rep. mód, hanem rendesen), kiveszem az aksit pár percre, majd visszateszem, és aztán a megadott időben bekapcsol és ébreszt. ha egy olyan része lenne mely folyamatos minimális áramhasználatot igényel, akkor ez nem működne.

[ Szerkesztve ]

(#5654) darvinya válasza fatal` (#5652) üzenetére


darvinya
titán

Van bootloader ébresztés, ami löki a kernel-t. stb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5655) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok,
JB ala milyen YT videoletolto programot ajanlanatok? KB a Freemake Video Downloader droidos megfeleloje lenne a legjobb :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5656) magicbox válasza spiritex (#5651) üzenetére


magicbox
senior tag

Köszi, de keresni én is tudok. Ezek közül hány olyat látsz ami képes arra, hogy csak bizonyos progik hangját emelje? Semmi gondom nincs pld. a zenelejátszóval, és nem akarok minden hangot erősíteni a telón.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#5657) olivera88


olivera88
veterán

Jelenleg Go launchert használok. Most letöltöttem ADW launchert, ha ezt teszem alapértelmezettnek, és aztán visszaállítom a GO t akkor megmaradnak beállítások és home screenen h mi volt a Go launcheron?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#5658) spiritex válasza olivera88 (#5657) üzenetére


spiritex
veterán

Nálam a Samsung saját TouchWiz felülete és a GO közötti váltásokkor igen, úgyhogy gondolom az ADW-vel sem lesz ez máshogy.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#5659) persil válasza olivera88 (#5657) üzenetére


persil
nagyúr

igen

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5660) olivera88 válasza spiritex (#5658) üzenetére


olivera88
veterán

Kipróbáltam. Megmaradt a Go kinézete miután vissza állítottam . Az ADW meg SD röl is megy, most nézem h oda telepítette.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#5661) olivera88


olivera88
veterán

ADW ben h lehet hívás inditó gombot hozzáadni a dokkhoz? Valahogy nem tudok rájönni. :(

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#5662) fatal` válasza darvinya (#5654) üzenetére


fatal`
titán

Van, de ahhoz is kell szufla. Általában elem van az ilyen készülékekben és a kernel egy része ébren van tartva.

Áram nélkül, teljesen kikapcsolva nem indítasz el semmit.

(#5663) GrandS válasza olivera88 (#5661) üzenetére


GrandS
senior tag

Kiteszel az asztalra egy közvetlen hívást, majd lehúzod a dokk megfelelő helyére.

[ Szerkesztve ]

(#5664) #16695808


#16695808
törölt tag

Google play music

Eddig nem volt jó a telómra.. de az új kiadás kompatibilis már :) szépen letölti a számokat és tényleg nagyon ügyes. és magyar :) SD kártyára jólenne átteni de nem lehet :( valaki írja már meg hova menti a letöltött számokat, mert a rendszer zenelejátszója ... és egyik progi se látja :( nagyon eldughatták .

(#5665) mipityu válasza DS39 (#5649) üzenetére


mipityu
tag

Mondjuk azért, mert egy teljesen kikapcsolt készüléket csak hardveresen lehet bekapcsolni.
Szerinted az android (program), hogyan vezérelhetné a vasat, ha nem fut?
Minden olyan készüléken, amely képes előre beállított időpontban bekapcsolni, ez hardveresen van megoldva.
Kielégítő volt a válasz?

Mindkét - aláírásomban található - készülék tudja ezt a feature-t.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#5666) Zsombe


Zsombe
senior tag

Sziasztok,

Tudnátok ajánlani e-mail klienst Tab-ra (Samsung Galaxy Tab2 7")? Telefonomon (Motorola Defy) K9-et használok, de az nagyon csúnya tableten, vagyis nincs tablet ui-ja. Gmail kliens jó lenne tabon, de azzal más mail szolgáltatónál lévő leveleimet nem tudom kezelni. :(
Ami fontos lenne:
- több imap fiók kezelése (más-más mail szolgáltatónál)
- push üzenetek
- szép, átlátható tablet ui

Köszönöm!

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#5667) spiritex válasza Zsombe (#5666) üzenetére


spiritex
veterán

Tudod avval is kezelni, ha kérsz egy leszippantást a másik e-mail címek és jelszavaik megadásával! Én is így csinálom.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#5668) olivera88 válasza GrandS (#5663) üzenetére


olivera88
veterán

Az nem jó, mert csak egy adott számott lehet hivni. De közben rájöttem már, az appdraver-ból kilehet húzni.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#5669) Zsombe válasza spiritex (#5667) üzenetére


Zsombe
senior tag

Tudom, de kényelmesebb lenne a másik mail szolgáltató imap elérését használni.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#5670) róland válasza #16695808 (#5664) üzenetére


róland
veterán

Köszi!

Megnézem.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#5671) zsolt19900


zsolt19900
őstag

létezik olyan megoldás, app, beállítás, hogy ha le van tiltva egy telószám egy telefonon, azt a telefonszámot feloldja a tiltott személy, és hívni tudja azt aki letiltotta?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#5672) petipetya válasza zsolt19900 (#5671) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerencsére nincs.

"nincs rá lezsóidő"

(#5673) Maquuu


Maquuu
tag

Sziasztok. Nem találtam a megfelelő topikot. Rendszervisszaállítást csináltam egy galaxy note-n és nem tudok rá visszatenni egy játékot hogy ugyanonnan folytassam. hogyan lehet megcsinálni?

(#5674) Csigusz 1 válasza zsolt19900 (#5671) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Elég, ha kikapcsolj a számküldést...

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#5675) oliverkiss32 válasza Maquuu (#5673) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

Ha nem csináltál róla mentést, akkor nem is tudod onnan visszaállítani ahol abbahagytad.

;]

(#5676) petipetya válasza Csigusz 1 (#5674) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az ismeretlen számot is le lehet tiltani.

"nincs rá lezsóidő"

(#5677) Maquuu válasza oliverkiss32 (#5675) üzenetére


Maquuu
tag

a kiessel csináltam. amit lehetett kipipáltam és a dok-ba meg is van az sbu fájl. abból vissza lehet csak a játékot állítani?

(#5678) oliverkiss32 válasza Maquuu (#5677) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

Fogalmam sincs. Ha csak a játékot akarod (és a játék adatai pl:utolsó mentés nem kell) akkor egyszerűbb ha letöltöd újra.

;]

(#5679) Maquuu válasza oliverkiss32 (#5678) üzenetére


Maquuu
tag

letöltöttem újra, de sajnos az elejétől kell kezdeni.

(#5680) darvinya válasza fatal` (#5662) üzenetére


darvinya
titán

Aksi nélkül biztosan nem lesz ébresztés.

De bootloader mindig áram alatt van, különben nem tudnád bekapcsolni csak fizika billenős kapcsolóval.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5681) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

A Handcent Sms programban hol lehet beállítani, hogy balra dőlő ékezeteket írjon?

Előre is köszönöm a segítséget :R

(#5682) kariad


kariad
senior tag

Autó-elforgatás Widget szeretnék kitenni, de hiába van meg az Elixir 2 és az Elixir 2 - Widgets nem tudom beállítani csak azt, hogy a megjelenítés menübe menjen! hogyan kell?

(#5683) zho-lee válasza kariad (#5682) üzenetére


zho-lee
addikt

ez?

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#5684) kariad válasza zho-lee (#5683) üzenetére


kariad
senior tag

ez nem egy külön alkalmazás?

(#5685) zho-lee válasza kariad (#5684) üzenetére


zho-lee
addikt

Bocs, nem jót írtam, igen ez egy külön alkalmazás.. :R
Nem jól értelmeztem a kérdésed :B

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#5686) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Mit kell beállítani, hogy a Play áruházban minden alkalmazást letudjak szedni? Nem engedi az Adobe flash playert letölteni (nem látja) idáig ok volt...

(#5687) fatal` válasza HaZsolt (#5686) üzenetére


fatal`
titán

Nem is fogja látni, mert már több hónapja nincs flash a marketen. Szerezz egy apk-t valahonnan és telepítsd azt.

(#5688) DS39 válasza HaZsolt (#5686) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem azt már azoknak is letiltották akiknek korábban telepítve volt. én is próbáltam már frissíteni play-ről, mert látszott hogy van frissítés, de nem engedte. így leszedtem az adobe oldaláról.

[ Szerkesztve ]

(#5689) olivera88


olivera88
veterán

Úgy vettem észre az ADW launcher megfelelőbb az Ascend Y 200 ra mint a Go. Gyorsabb, nem akadozik, jól testreszabható Még csak pár órája van fent de eddig jó volt. Go is aránylag jó volt, de néha akadozik és lassabb is kicsivel.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#5690) HaZsolt válasza fatal` (#5687) üzenetére


HaZsolt
őstag

Ez komoly? Androidon felejtős lesz a flash lejátszás úgy mint ios-en?

(#5691) kariad válasza zho-lee (#5685) üzenetére


kariad
senior tag

Akkor te se tudod hogyan tudom beállítani?

(#5692) DS39 válasza HaZsolt (#5690) üzenetére


DS39
nagyúr

ICS-ig még telepíthető a flash.

(#5694) quailstorm válasza DS39 (#5692) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Utána is telepíthető. Max ha nem megy az eredeti, utána kell nézni valami JB-fixnek. Legalábbis én már használtam 4.1.2-n hardvergyorsított flash 11.1-et.
[link] [link]
Egy kis tesztelnivaló, saját feltöltés. Appbackup, és rootuninstaller volt használva. De az újabb nem ment n900-on, csak DPS dream 7-en.

(#5695) Canonfan


Canonfan
senior tag

Köszi szépen mindnyájatoknak az infókat launcher ügyben! :)

Próbálgattam párszor a GO-t, jelenleg a Novával próbálgatom felváltva, nekem a a Nova gyorsabbnak tűnik mint a GO, + az közelebb van kinézetre a gyári ICS launcherhez (nekem nagyon bejön most a Holo felület) de a GO meg sok olyan dolgot tud, ami a Novában csak a fizetős verzióban lenne benne, sőt még többet is, szóval még nem tudom melyik marad, + hogy aksifogyasztásban melyik lenne a jobb... :F :)

[ Szerkesztve ]

(#5696) perempe


perempe
addikt

Huawei U8500-ra (2.2.1) milyen hangrögzítőt telepíthetek?
miért nem tudja alapból a telefon?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5697) edward2


edward2
addikt

Tudom lehet warez és előre is elnézést kérek, de nagyon érdekelne mi a franc ez az aptoide? Miért elérhető ez play storeból??? És miért lehet rajta ingyen elérni programokat?

Nem fogok ilyet feltenni a telefonomra mert nem bízok benne csak az érdekel miért engedi ezt google a play storeba...

(#5698) magicbox válasza Jim74 (#5681) üzenetére


magicbox
senior tag

Teljesen mindegy, hogy írsz, elküldésnél balra fog dőlni, és nem csökken a karakterszám egy ékezet miatt.

#5697

Gyakorlatilag Black Market-ként funkcionál. Nagyon szépen bővíthető adatbázissal. Nem csak az okosított hanem a sima free verziók is elérhetők. A Google miért engedi, azt csak ők tudják :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#5699) gezatata


gezatata
aktív tag

ismertek olyan ébresztő appot amelyikben be lehet állítani, hogy az ébresztés csak 5 másodpercig tartson

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#5700) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Egy olyan appot keresek, amiben üzemmódokat lehet létrehozni és időzíteni azokat, mint anno a symbian-en. ha még magyar is lenne... huhúúúú

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.