Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) Melack válasza spiritex (#5900) üzenetére


Melack
veterán

Szerintem a program írja felül. Logikus így lenne. De én ezt nem használom, mert nálam a wifi megy folyton - max nem csatlakozik semmihez (viszont amint hazaérek, már át is áll az otthoni profilra :) )

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5902) fatal` válasza kariad (#5898) üzenetére


fatal`
titán

USB hibakeresés nem kell, tedd MSC módba a beállításokban.

(#5903) Foose válasza kymco (#5888) üzenetére


Foose
addikt

Bizakodnék én is, de az előbb meg már arra panaszkodik hogy a dinamikus modellt nem tudja menteni. Pedig most nincs semmi baja, csak épp kiírja ezt. Nem értem :(

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5904) Narxis válasza Foose (#5903) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ebből Factory Reset lesz...

Thanos was right.

(#5905) doddencs válasza doddencs (#5870) üzenetére


doddencs
senior tag

Valaki? Xda-n találtam jbapps zipet, ami tartalmazta, de nem engedi telepíteni. Rootolt a mobil.

(#5906) Foose válasza Narxis (#5904) üzenetére


Foose
addikt

Máshol van a hiba. Töröltem az adatokat,és most újra le kell töltenie a nyelvet meg minden. Mondom oké,legyen. És kidobja hogy próbáljam később ha túlterhelt a hálózat. Márpedig az kell hogy legyen,mert hiába a wifi kapcsolat,hiba jön a nyelv letöltésekor. Most nézem hogy "hálózati hiba" a felugró kis ablak neve.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5907) kariad válasza fatal` (#5902) üzenetére


kariad
senior tag

az merre is van?

(#5908) Necc válasza Narxis (#5891) üzenetére


Necc
addikt

Valahogy biztos ki lehet listaztatni az osszes telepitett (nem rendszer)alkalmazast, de nincs kedvem szetfloodolni a forumot ~140 telepitett alkalmazassal :DDD

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#5909) fatal` válasza kariad (#5907) üzenetére


fatal`
titán

Készülékfüggő, Sonykon van egy Xperia menü a beállításokban ott van.

(#5910) Foose


Foose
addikt

Csak nekem problémázik a Swiftkey3? :( Újratelepítés után is azt nyávogja,hogy hálózati hiba,amikor le akarom tölteni a magyar nyelvet. (próbáljam később,ha leterhelt a szerver) Mert ugye most minden beállítást előröl kell kezdenem. Már kezdem bánni hogy megvettem,pedig eddig nem volt vele bajom...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5911) Narxis válasza Foose (#5910) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem semmi bajom vele, Gingerbread-en.

Thanos was right.

(#5912) Foose válasza Narxis (#5911) üzenetére


Foose
addikt

Na igen. Mondjuk nem tudom ez nem-e pont olyan dolog,mint a GTA 3. GB-en szépen megy,de ICS-n nem mondanám... Szóval fogalmam sincs. Eddig szépen ment nálam is a Swiftkey,tegnap hülyült meg,pedig semmit nem is raktam fel,ami esetleg zavarná. Alig van valami a telón. 420MB készülékmemóból 141 szabad,(sajnos root nélkül ez van) a 8GB-os kártyámból meg 6GB szabad. :F

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5913) zhata válasza tomy86 (#5887) üzenetére


zhata
senior tag

Köszönöm a választ. :R Jelenleg nem rootolt, de egyre inkább látom,
hogy rootolni kell.
(Csak rohadt lusta vagyok.) :W

(#5914) tomy86 válasza zhata (#5913) üzenetére


tomy86
addikt

Úgy emlékeztem, hogy rootoltad már.

(#5915) dokee78 válasza Foose (#5903) üzenetére


dokee78
félisten

Van elég hely az SD-n?
Nincs véletlen gépre csatlakoztatva?
Nekem olyankor csinálta.

(#5916) Foose válasza dokee78 (#5915) üzenetére


Foose
addikt

Picit olvass visszább,ott írtam hogy állok memóriával! Nincs gépre kötve. Csak egyszerűen próbáltam frissíteni a nyelvlistát. De írtam,hogy azóta már újra raktam az egészet,és nem lehet nyelvet letölteni.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5917) Foose


Foose
addikt

Végre sikerült letölteni a magyar nyelvet Swiftkey3 újratelepítés után :) Újra beállítva minden, csak ugye úszott a statisztika :(

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5918) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Olyan programot keresek, ami cellainfó alapján kapcsolja a WiFi-t.
Azt szeretném elérni, hogyha hazaérek, akkor kapcsolja be a WiFi-t, ha elmegyek otthonról, akkor pedig kapcsolja ki.
Tudom, hogy vannak összetett ütemező programok (pl. llama), amik tudják ezt, de én valami nagyon egyszerű programot keresnék, ami szinte csak ezt tudja.

Előre is köszönöm a segítséget :R

(#5919) littlemamba


littlemamba
aktív tag

Sziasztok, tud valaki ajánlani olyan/hasonló appot, mint a MyLIfeOrganized, de magyarul?

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#5920) dokee78 válasza Jim74 (#5918) üzenetére


dokee78
félisten

Llama

(#5921) petipetya válasza punky10 (#5875) üzenetére


petipetya
nagyúr

Értem. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#5922) Jim74 válasza dokee78 (#5920) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi, de pont azt írtam, hogy:

"Tudom, hogy vannak összetett ütemező programok (pl. llama), amik tudják ezt, de én valami nagyon egyszerű programot keresnék, ami szinte csak ezt tudja."

(#5923) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

sziasztok!

Tudtok olyan app-ot ajánlani amivel ha az ujjammal írok egy matematikai képletet a táblagépre azt digitalizálja?

(#5924) vigyori78 válasza Vikt0r (#5923) üzenetére


vigyori78
őstag

Sziasztok.
Szeretnék érdeklődni a WidgetLocker Lockscreen-el kapcsolatban.
Mennyire zabálja az aksit?
Köszi.

(#5925) dokee78 válasza vigyori78 (#5924) üzenetére


dokee78
félisten

Én régóta használom,de passzolok sosem néztem.

(#5926) LordRajZoL válasza Vikt0r (#5923) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Myscript Calculator ?

zZz

(#5927) royalka


royalka
őstag

Sziasztok.
Melyik naptár progi megy GB és ICS-n amivel tudom az események színét variálni és pc-n is megy? A sima gmail nem jó. :/

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#5928) róland válasza LordRajZoL (#5926) üzenetére


róland
veterán

Az inkább csak számol.

Vikt0r: Gondolom, meg akarod őrizni a képletet. Ehhez valami OCR program kellene. Talán a legjobb Androidra Google Docs, ráadásul írhatsz egy papírra és elég lefotóznod.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#5929) Vikt0r válasza LordRajZoL (#5926) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Ehhez hasonlóra gondoltam csak tudjak benne képleteket írni (pl: p=u*i*cos fi) nem baj ha nem tudja kiszámolni.

róland: mindenképpen digitális formátumba szeretném megszerkeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#5930) róland válasza Vikt0r (#5929) üzenetére


róland
veterán

A Google szerverei OCR-t is tudnak. Kézírásból csak OCR-rel kapsz digitális formátumot.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#5931) baandii


baandii
senior tag

tudnátok segíteni hogy Titanium BackUp Pro-val hogy kell biztonsági mentést csinálni a programokról/rendszerről és utána hogy kell vissza állítani? (root-olt a teló)

(#5933) Koga777 válasza baandii (#5931) üzenetére


Koga777
tag

Itt egy magyar nyelvű cikksorozat a TB használatáról:
1. rész
2. rész
3. rész
4. rész

[ Szerkesztve ]

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#5934) LordRajZoL válasza Vikt0r (#5929) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Ja értem. Neked egyenletszerkesztö kell nem számoló

Még nem találkoztam ilyennel csak Pc-n

Illetve S-note szerkesztöbe van hasonló funkció de az csak Note-n van

zZz

(#5935) lanagii


lanagii
csendes tag

Sziasztok! Widget Locker-re kéne valami eseménykijelző widget, mivel státuszbár sincs, így nem mutatja az új smst, nemfogadott hívást, stb. Köszi ! :)

(#5936) fatal` válasza lanagii (#5935) üzenetére


fatal`
titán

(#5937) dokee78 válasza lanagii (#5935) üzenetére


dokee78
félisten

Eseménykijelző nélkül is megoldható.

(#5938) ancarian


ancarian
csendes tag

Sziasztok!
Létezik egy progi, aminek lejátszó részét pc-re telepítve, az irányító részével telefonnal wifis kapcsolódással lehet kezelni a lejátszót. Nem tudja valaki a nevét? Mert nekem nem jut eszembe!

(#5939) Foose


Foose
addikt

Akit esetleg érdekel,14.-én frissítették a Blogger appot! Az előző verzióhoz képest sokkal jobb. Én eddig is használtam volna,de asszem tavalyi volt az előző,és elég sok baj volt vele. Egyenlőre ez jónak tűnik :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5940) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Hogyan lehet a az asztali Chrome könyvjelzőit átvarázsolni a Dolphin Browserbe?
Próbáltam a Bookmarks to SD-vel, de állandóan lefagyott, és nem csinált semmit sem.

(#5941) tomi0816


tomi0816
tag

Sziasztok!
Apex launcherhez szeretnék lockert keresni! Mondanátok párat? :D

(#5942) royalka


royalka
őstag

Még mindig keresek olyan progit ami a hangerő gombokkal oldja fel a kijelzőt. A Screen Off and On-t találtam eddig de ez fizetős. :O Nincs valami ötletetek? Próbáltam már a fix broken power-t is, de csak az elején megy utána már nem reagál csak a power buttonra. Közelség érzékelő meg nincs a tabiba csak giroszkóp.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#5943) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Sziasztok!
Miért van az, h a névjegyzékben van olyan név is, amiből 4 db is van? Előző telefonból felmásoltam az összes nevet sim kártyára, betettem ebbe a szűz telefonba és szinte minden név duplán van, de olyan is van, amiből 3-4. Hogy lehet törölni?
Tud valaki olyan térképprogramról,ami nem adatforgalom függő? Lehet nagyítani meg minden, de nem használ se gps-t, se adatforgalmat?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#5944) dokee78 válasza tomi0816 (#5941) üzenetére


dokee78
félisten

Mi az,hogy Apex Launchergez?
Felraksz bármilyen lockert és annyi.
Leteszteled és ami tetszik azt használod.

(#5945) darvinya


darvinya
titán

Mondjatok már Excel kezelő app-ot, ami normálisan jelenít meg.
Eddigi mindig valami kompromisszum kellett kötnöm.
Vagy nem jól jelenítette meg a dátumot, vagy nem volt többszörös kijelőlés, vagy a tábla mozgatásával beég a kezelő felületbe, vagy a beviteli mező helyet alternatív hely is képződik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5946) #40351744 válasza tonyqa23 (#5943) üzenetére


#40351744
törölt tag

Szia. Ilyen bajom nekem is volt anno, hogy random néhány nevet megduplázott, egyszerűen töröltem. Mai napig nem tudom hogy miért csinálta. Amikor viszont a SD-re mentettem ki a névjegyzéket egy fájlba, akkor semmi baja nem volt.... :U

Ilyen térképprogramot én ugyan nem használok amit te kérsz, de amennyire én tudom, a Maverick lesz a te programod. :)) Elvileg lementi a már megtekintett térképrészleteket az SD-re, és később használhatod net nélkül is.

(#5947) tonyqa23 válasza #40351744 (#5946) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Az a helyzet, h törölném én is, de nem tudom hogy kell. sehol sem találom.Pedig már mindent nyomkodtam, hosszan nyomva, duplán nyomva.Sehol olyasmi,h törlés.
A térképes dolog... igazából egy Budapest térkép kellene, valami nagy felbontásos, nem is inkább program, inkább egy kép.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#5948) artiny


artiny
őstag

Van olyan szamologep amivel lehet complex szamokkal dolgozni?

(#5949) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Én olyat kérdeznék, hogy ezekről a androidos akciókról, hol lehet értesülni, amikor van X program és nagyon olcsón adják őket. Időnként van ilyen, de nem találom, hogy hol. :W

(#5950) oliverkiss32 válasza cekkk (#5949) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

A Play Store főoldalán.

;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.