Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) evitiguF


evitiguF
senior tag

Üdv!

olyan gondom lenne, hogy telón Dolphin Browsert használok, de a beágyazott videókat nem hogy nem játssza le, meg sem jeleníti. Feltettem próbának Opera-t, az legalább megjeleníti egy képként, de ha rábökök, akkor youtube-ra átirányít. Kérdésem az lenne, hogy mit telepítsek ahhoz, hogy Dolphin lejátssza a videókat?
Defy - CM7

(#5602) ux1 válasza R2D20208 (#5598) üzenetére


ux1
addikt

:D :C

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#5603) n000rbi


n000rbi
senior tag

Mondanátok egy (esetleg több:)) office alkalmazást, ami megbirkózik .docx kiterjesztésű cuccal is? Köszi!

(#5604) DS39 válasza n000rbi (#5603) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem mindegyik Office dokumentumot kezelő alkalmazás megbirkózik vele. :)

én a Documents to Go-t használom.

[ Szerkesztve ]

(#5605) atillaahun válasza evitiguF (#5601) üzenetére


atillaahun
veterán

Kezdetnek mindenképp tedd fel a FlashPlayer-t. De attól tartok ez jó részben rom függő is. Nálam most gyári ICS-vel, és valami legújabb Flash-el már minden beágyazott szart visz az Opera Mobile, de pl. ugyanez a páros egy CM10 nightly alatt az istennek se akart lejátszani semmit.

(#5606) quailstorm válasza evitiguF (#5601) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az Adobe Flash playert. Majd a gyári böngésző tudja automata, az operában meg a beállításokban megtalálod, ott ahol a user agent is kapcsolható desktopra, a haladó beállítások.
Flash player a marketen már nincs fenn, itt egy saját backup, ami 99% hogy megy. Ha nem, ég van egy dobásom. [link]

(#5607) DS39 válasza evitiguF (#5601) üzenetére


DS39
nagyúr

innen letöltheted bármelyik flash player-t [link]

(#5608) evitiguF


evitiguF
senior tag

Köszi mindenkinek!

(#5609) R19 válasza evitiguF (#5601) üzenetére


R19
senior tag

Szintén Defy, Dolphin Browsert használok én is CM7 alapon( WR 1.6 ), a beágyazott videók teljes képernyőn röccenés nélkül futnak.

(#5610) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Meglehet már valahogyan oldani, hogy a Call Meter 3G ne számolja a Viber hívásokat?

(#5611) evitiguF válasza R19 (#5609) üzenetére


evitiguF
senior tag

A flash player volt a ludas, én is erre gyanakodtam, csak Play-ről nem tudtam már leszedni, aktuális linket meg sehol nem találtam. WR 1.6-ban szerintem alapból benne van, előtelepített flash player, most már nekem is szuperul megy.

(#5612) n000rbi válasza DS39 (#5604) üzenetére


n000rbi
senior tag

Köszi! :)

(#5613) zhata válasza quailstorm (#5606) üzenetére


zhata
senior tag

" Majd a gyári böngésző tudja automata, az operában meg a beállításokban megtalálod, ott ahol a user agent is kapcsolható desktopra, a haladó beállítások.
Flash player a marketen már nincs fenn, itt egy saját backup, ami 99% hogy megy. Ha nem, ég van egy dobásom."

En meg lenni gorog diplomat... .

(#5614) likeaRAINBOW


likeaRAINBOW
senior tag

Notification toggles-ben be lehet állitani, hogy fixen a legfelső éretsitési helyen legyen?

(#5615) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Kis segítség kéne.
Mióta feltettem Ray-emre ICS-t,azóta egyik böngészőm se működik tökéletesen.
Az eddig használt gyári és a Dolphin Browser nem enged lejebb pörgetni bizonyos oldalakat, megakad,mintha az lenne oldal alja,pedig nem.
Boat Browser detto.
A UCBrowser szuper jó lenne,de az meg bizonyos menüpontokat nem nyit meg.
Ha rákattintok loveboxon a "ki van itt"-re, csak gondolkodik és gondolkodik a végtelenségig.
Valaki írja meg legyen kedves,hogy mi a túrót állítsak át :)

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#5616) zebede válasza hr2 (#5610) üzenetére


zebede
őstag

Nem.

(#5617) petipetya válasza likeaRAINBOW (#5614) üzenetére


petipetya
nagyúr

Beállítások / kisegítő lehetőségek / Notification Toggle / be.

"nincs rá lezsóidő"

(#5618) Agent T


Agent T
tag

Üdv!

Remote Phone Call nevű programot ismeri valaki ? Van esetleg valami hasonló de ingyenes alkalmazás ?

Igazi profi. Úgy csinálja, mintha könnyű lenne....

(#5619) jbl


jbl
aktív tag

Létezik olyan program hogyha lefényképezek egy papíron lévő szöveget az átalakítsa karakteres szöveggé hogy azt letudjam fordítani egy fordító programmal?

(#5620) zho-lee válasza jbl (#5619) üzenetére


zho-lee
addikt

Én csak olyanról tudok, ami pdf-et csinál belőle ha lefotózod, de ha van ilyen, kiváncsi vagyok én is rá :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#5621) Narxis válasza jbl (#5619) üzenetére


Narxis
nagyúr

Worldictionary

Thanos was right.

(#5622) xSide válasza jbl (#5619) üzenetére


xSide
őstag

Google fordító

Beviteli lehetőségek:
- billentyűzet
- kézirás
- hang
- kép

Tulajdonság:
- nyelvfelismerés
- beszéd
- egyszerű használat

Hátrány:
- google fordító környezet:)

[ Szerkesztve ]

(#5623) olivera88


olivera88
veterán

A jetAudio-nál gyengébben szól a zene mint az Androidos lejátszón. Amúgy nagyon bejön de halkabb. Tapasztalta már valaki ezt?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#5624) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ICS alá mennyire ajánlanátok a GO launcher EX-et, egy alapból ICS launcherhez pl Nova, Apex képest?

Én most a Nova ingyenes verzióját használom alapértelmezettnek és nem is rossz, gyors, tudja ami nekem kell, de GB alatt nagyon szerettem a GO-t (csak sajnos a 3-as verziót már a régi telóm nem bírta volna, akkor át kellett térnem Zeam-re) ezért ma felraktam azt is ICS témával, és első pillantásra nem tűnik rossznak a 3-as GO sem... :)

Azért szeretném megkérdezni a véleményeteket, hogy ICS alá viszont nem tudom hogy az alapból csak ICS-re elérhető launcherekhez, (mint pl a Nova is) képest milyen választás a GO EX, mert GB alatt a legjobb launcher volt amit próbáltam, :) de ICS-re szerintetek ugyanúgy a legjobb launcher, vagy itt már érdemesebb pl a Novát vagy az Apexet használni helyette a teljes értékű ICS feeling miatt?

Bármilyen infót előre is köszi! :R

(#5625) Viper26


Viper26
nagyúr

Olyan alkalmazást keresek amivel forintban tudnám vezetni a kiadásokat. :R

Pixel 7 | FR955

(#5626) SziberTomi


SziberTomi
tag

Sziasztok!

Találtam ezen a fórumon egy szept. 30ai Like díjcsomag fájlt, amit lehet importálni Call Meter 3G-be. De a programban is le tudtam tölteni egyet egy másik webhelyről. Mind2 jól működik avagy melyiket érdemes használni?

iPhone 5S

(#5627) sharkybacsi válasza Viper26 (#5625) üzenetére


sharkybacsi
tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.koin
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.expensemanager

(#5628) oliverkiss32 válasza Canonfan (#5624) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

ADWLauncher EX a legjobb, nemrég frissítették, nem fogsz benne csalódni.

(#5625) Viper26
Koin (szuper magyar app)
Cash Droid van pro verzió is...

[ Szerkesztve ]

;]

(#5629) punky10 válasza oliverkiss32 (#5628) üzenetére


punky10
addikt

"ADWLauncher EX a legjobb, nemrég frissítették, nem fogsz benne csalódni."
Erre mérget ne vegyél...Nálam elég bugos lett a frissités ota...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#5630) littlemamba válasza olivera88 (#5623) üzenetére


littlemamba
aktív tag

Én is ezt tapasztaltam amíg feltettem tesztelésre.

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#5631) petipetya válasza punky10 (#5629) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szintén, elég gáz.

"nincs rá lezsóidő"

(#5632) bigrock válasza punky10 (#5629) üzenetére


bigrock
addikt

Másfél percig volt nekem fent az AWD, aztán ment a kukába.

(#5633) fatal`


fatal`
titán

Tavaly 23ft-ért vettem az ADW-t, de nem használtam. Akkor (GB-n) még GO-t használtam, ICS-en viszont egyértelműen az Apex jött be a legjobban. :)

(#5634) Narxis válasza olivera88 (#5623) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én ilyet a PowerAMP-nál tapasztaltam régebben. Lövésem sincs, hogy mi okozhatja. Gyári ROM-ot használsz?

Thanos was right.

(#5635) GrandS válasza bigrock (#5632) üzenetére


GrandS
senior tag

Én szétnéznék a kukádban, biztos lehet ott még ezek szerint egy pár kincs! :)

(#5636) spiritex


spiritex
veterán

Kérdés: nálatok is "rugózik" az Opera Mini vagy a Firefox, amikor gyorsan scroll-oztok? Mert nálam ha tekernék egy lapot felfelé, tehát a lap alja felé szeretnék menni, akkor állandóan visszapattan és megakadva visszaugrik a teteje irányába. A gyári böngésző tökéletesen működik, csak abban meg nem szeretem, hogy ha illetéktelen kezébe kerül a gép, akkor simán belép a gmail fiókomba a gmail.com oldalon, és sajnos nem lehet letiltani ezt az opcióját!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#5637) sharkybacsi válasza Canonfan (#5624) üzenetére


sharkybacsi
tag

GO-t használok CM10 JB4.1.2 alatt, a novához, adw-hoz etc -hez képest a legsimább a scrollozása, és nem olyan ocsmány mint a stock kinézetre hajazó többi. Plusz messze a legtöbbet tudja.
Szóval nagyon ajánlom. :)

[ Szerkesztve ]

(#5638) #16695808


#16695808
törölt tag

Megvettem a Gentle Alarm-ot. Én marha!
Én beállítottam a telót hogy kapcsoljon ki este és vissza reggel az ébresztési időpont előtt 15p-el.
Ez a gyári ébresztővel műkszik is.. de ezzel a fizetős app-al NEM.... hát az eszem-f*szom megáll.
Nem indul el re-boot után... HIHHHETETLEN :(
Vagy tud valaki megoldást a problémára ...mert egyszerűen nem találok semmit a beállításokban erre vonatkozóan.

(#5639) xSide válasza #16695808 (#5638) üzenetére


xSide
őstag

A fejlesztőnek kellene írnod támogassa (amennyiben lehetséges) az arra képes készülékeknél ezt a funkciót...

ADW vs Go témához, majd egy évig használtam utóbbit, de mikor az appdrawer megnyitása sok időt vesz igénybe, a rendszer inditása lassabbá válik és telepakolják appcenter, saját file kezelő és egyéb marhaságokkal a memhasználat és felhasznóbarát kezelhelhetőség rovására akkor inkább használom a gördülékenyebb és nekem fontos (Go-ban is használt) funkcionalitással bíró opciókkal az ADW-t kis ikon, kis betűmérettel és ez még kiegészül a képernyő hasznos terület méretének megváltoztathatóságával, kevesebb mem használattal, helyfoglalással...
Lehet még bugos pár helyen, de egy hallottam/olvastam/felrakom/leszedem vélemény nem sokat ér szemben a használat során tapasztaltakkal!
A változások hibái folyamatosan javítva vannak, míg a go-nál tapasztalt bugok előfordulása is gyakoribb volt az utóbbi időben a mindent belepakolok elmélet pedig rossz vonalra vitte, mert ők döntötték el mit kell használnom...
Na ebből nem kértem a továbbiakban és váltottam, előbb egy korábbi GO 3.05 verzióra, majd ADW-re és nem bántam meg.
Ha kijönne egy Go Lite verzió (nem hiszem), akkor lehet kipróbálás után visszatérnék rá, ha az ADW problémássá válna és addig esetleg le nem cserélném a telóm :D

(#5640) spiritex válasza #16695808 (#5638) üzenetére


spiritex
veterán

Ezt nem értem: egy androidos telefon ha kikapcsolt, nem tud magától bekapcsolni...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#5641) vgyuri válasza spiritex (#5640) üzenetére


vgyuri
őstag

Vannak kivételek, pl. Huawei G300.

(#5642) magicbox


magicbox
senior tag

Sziasztok!

Létezik olyan app, az se gond, ha fizetős, amely képes különböző programok hangját erősíteni, itt alapvetően netes kommunikációra gondolok, viber, line stb. Minden ilyen jellegű app, sokkal halkabb mint egy gsm beszélgetés. Bármilyen ötletnek örülnék! :R

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#5643) spiritex válasza #16695808 (#5638) üzenetére


spiritex
veterán

Neked olyan telód van, ami be tud kapcsolni magától? Milyen márka és típus?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#5644) Rx


Rx
aktív tag

Valaki kérdezte, hogy a google play-en hogyan tudja megnézni a telepített programjainak a listáját.
Ha volt már rá válasz akkor elnézést kérek.

A google play-en (nekem samsung van) a telefon bal oldalán található kapacitív Opció gomb megérintésével előugrik alulról egy ablak, ami a következőket tartalmazza:
Saját kivánságlista
Súgó
Beállítások
Fiókok
Saját alkalmazások <--- ide kell bökni és be is jön a kért lista :)

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#5645) DS39 válasza spiritex (#5640) üzenetére


DS39
nagyúr

a Huawei telefonok kikapcsolt állapotból maguktól bekapcsolnak és ébresztenek. (pl: Ascend Y200, G300)

(#5646) punky10 válasza DS39 (#5645) üzenetére


punky10
addikt

Biztos van mindben egy kis vágottszemű,sárga mano,csukloján Sieko,Kasio,Omgea vagy Boby-G óra,és az ébresztő előtt bekapcsolja a telot... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#5647) #16695808 válasza spiritex (#5643) üzenetére


#16695808
törölt tag

Alcatel-918
Beállítások-Ki/bekapcsolás időzítés menüpontban lehet beállítani.

(#5648) #16695808 válasza xSide (#5639) üzenetére


#16695808
törölt tag

Írtam a fejlesztőnek, és gyorsan válaszolt is. Mivel SD-re átraktam ezért szerinte le kell töltenem a widget-jét és akkor már működni fog.. és láss csodát... tényleg működik. :)

(#5649) DS39 válasza punky10 (#5646) üzenetére


DS39
nagyúr

:DDD

mondjuk nem értem, hogy ezt az alap telefonos funkciót miért a gyártónak kell belehackelni az Androidba, mikor a leggagyibb pár ezer forintos teló tudja ezt. :)

(#5650) olivera88 válasza Narxis (#5634) üzenetére


olivera88
veterán

Igen, gyárit. Probáltam változtatni beállításokon, de hiába.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.