Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) vgyuri válasza -B- (#6600) üzenetére


vgyuri
őstag

5 helyett 3 dollár most, 40 százalék kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

(#6602) xSide válasza Oldman2 (#6575) üzenetére


xSide
őstag

Na ez sem rossz hír mára:)
Egyébként az m.koponyeg.hu címen egész jól mutat böngészőből, így használom.
Beleuntam már az "időképességtelenségbe"....

(#6603) zho-lee válasza R19 (#6591) üzenetére


zho-lee
addikt

Nekem (igaz csak egy picit) hiányzik az, hogy ikont tudjak cserélni...
Gondolom nemsoká megoldódik.

Egyébként holo, adw ex, és launcherpro után akármennyire is go termék, úgy érzem, gyorsabb a telefonom.
Gyorsabban (és szebben) elérek mindent vele, pedig csak béta verzió még.
Helyesbíteném a memóriából is csak 3-3,5 megát foglal... de kit érdekel :DDD

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#6604) tPedro_


tPedro_
őstag

Foursquare felhasználókhoz lenne egy kérdésem:

Találkozott valaki olyannal, hogy nem tud képet csatolni a becsekkoláshoz?

Kiválasztom, hogy kép csatolása. Készítek egy fényképet. 3 gomb van a képernyőn. Egy X a visszalépéshez, egy másik az új kép készítéséhez és egy pipa a továbblépéshez.
Na nálam a pipa nem csinál semmit, így aztán nem tudok fényképet csatolni.
Látszik hogy rányomok, mert megjelenik egy szürke keret körülötte, de semmi.

(#6605) JDM_Style


JDM_Style
tag

Valami jó LockScreen-es appot keresek. Tudnátok ajánlani valamit?

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#6606) zho-lee válasza JDM_Style (#6605) üzenetére


zho-lee
addikt

Nagyon dicsérik: [link]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#6607) JDM_Style válasza zho-lee (#6606) üzenetére


JDM_Style
tag

Én olyasmire gondolok, amivel tudom váltogatni a stílusokat. Szóval hogy ilyen kör alakú legyen, csúszkás, stb.. :)

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#6608) -B- válasza vgyuri (#6601) üzenetére


-B-
senior tag

Köszi a választ!

(#6609) zho-lee válasza JDM_Style (#6607) üzenetére


zho-lee
addikt

Passz... az én miui romomba olyat töltök le amit nem szégyenlek, de sztenderd képernyő záró progikkal ennyire nincs sok tapasztalatom..
Amit keresel, az a cm romokban alap.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#6610) JDM_Style válasza zho-lee (#6609) üzenetére


JDM_Style
tag

igen igen, a galaxy minimem volt nekem is választható, de most itt van egy x10 mini pro stock rommal, és idegesít :D De lehet akkor felkéne rakni inkább egy másik romot?

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#6611) zho-lee válasza JDM_Style (#6610) üzenetére


zho-lee
addikt

Lockscreen miatt ne tegyél új romot.
Nézz szét itt
Amit én SE-on használtam, és nagyon pofás volt, az a magic locker, és ha jól emlékszem a mi lock volt.
Magichoz van csomó téma a play-en, a milock meg a miui "cippzárja, azaz egy cippzárt kell lehúznod a képernyőn..
De x10 mini ügyben lasy tanácsát kértem mindig.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#6612) quailstorm válasza Bici (#6597) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem nem ajánlott az androidos tablet játékra. SmartQT20, ami nem nevezhető gyengének a 1,5GHz OMAP4-gyel 2 magon, meg SGX540-nel és 1GB RAM-mal (JB 4.1.2) elég randa képet ad (nem a kijelző, az IPS).
Alacsony a textúrarészletesség, olyan 800x480-ra van szabva, NOVA3, GTA3, Asphalt7 nagyon csúnya. Ráadásul az egész szőrős, mert a fos droid nem kezeli az élsimítást, JB meg nem kezeli a chainfire3d-t...
NOVA3-ban külön élmény hogy lélegzik a csávó, és mozognak a szőrök a képernyőn.
Szóval majd meglátod, az iPad se egy hipercucc, de a 2-esen nagyságrendekkel jobb élmény játszani, mint bármi más tableten. (igen az iPad 3 effektek nélkül viszi a nova3-mat).
Kisebb képernyőn nem tűnt fel, de az agyonhype-olt csúcsjátékok se olyan szépek, főleg a pálya mellett asphalt7...
Egy shadowgun, vagy Max Payne még kinéz valahogy, de ott meg az élsimítás hiánya miatt lesznek szembántalmak. Komolyan szebben néz ki Nokia 808-on egy Adventures of TinTin, mint 1280-as tableten, pusztán mert a Nokia 8xMSAA-val dolgozik.
A legtöbb játék meg kb 800x480-on a legjobb, mobilon, szóval tényleg az jön ki 1280-on hogy milyen ronda valójában.

(#6613) eladohardver


eladohardver
őstag

Üdv urak! Skype al kapcsolatban, aki froyo-n használja másnál sem igazán használható a legfrisebb skype? nekem nem enged bejelentkezni sem, Huawei ideos s7 slim, ha meg sikerül akkor az egész rendszert be lassítja.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#6614) bubi92 válasza JDM_Style (#6607) üzenetére


bubi92
őstag

widgetlocker az amit te keresel.

(#6615) ko9


ko9
addikt

Üdv! AppSales szerint a PowerAmp most fél áron van (2,49$), viszont Play Storeban ugyanaz a 1085HUF van. Akkor most mi a helyzet? Nem megbízható az AppSales? :F

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6616) JDM_Style válasza bubi92 (#6614) üzenetére


JDM_Style
tag

Köszönöm neked is, mindjárt megnézem!

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#6617) Bici válasza quailstorm (#6612) üzenetére


Bici
félisten

:R Köszi az infókat, sokat segítettél. :K Lehet, hogy megspórolok némi pénzt... :D

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#6618) Braddock


Braddock
őstag

Jó kis battery app: Battery Saver DX& Power Widget

Figyelmeztet, vannak benne profilok, szép az állapotsori ikonja.

(#6619) bubi92 válasza JDM_Style (#6616) üzenetére


bubi92
őstag

Itt találsz "pár" témát hozzá

(#6620) Richee11


Richee11
senior tag

sziasztok!
az utolsó frissítés óta csak nálam rossz a Draw something? kb 5 perc mire belép, pedig eddig penge volt.

(#6621) assemble válasza quailstorm (#6612) üzenetére


assemble
addikt

Nem nevezheto gyengenek? Ugyanaz a GPU (SGX540) van a 2,5 eve megjelent Galaxy S 1-ben, ami egy (nem epp mai) telefon, es egy jateknal jellemzoen pont a GPU szamit a legjobban. Texturareszletesseg pedig abszolut jatekfuggo, THD jatekoknak pl nem szokott rossz texturaja lenni, vagy tessek megnezni pl uj Shadowgun-t, Dead Trigger-t, stb. A "fos droid" pedig kezeli az elsimitast, ne tessek butasagokat beszelni :U

Bici: Jatekra (meg ugy nagyjabol minden masra is) mindenkeppen Nexus 7-et vagy ha nagyobban gondolkozol, Nexus 10-et ajanlott venni, ezek eleg szepen visznek nagyjabol minden jatekot. A Nexus 10 kijelzojen pedig akkor sem fogsz szoroket latni ha nincs semmi AA egy jatekban :)

(#6622) handrash válasza R19 (#6591) üzenetére


handrash
őstag

Jópofa valóban a Next Launcher, de lassú! Rábökök a telefon ikonra, efektezik egy darabig majd egyszer indítja az app -ot. De én telefononálni akarok nem nézelődni. :(

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#6623) Mr.Vercetti


Mr.Vercetti
csendes tag

Sziasztok.
Olyan adatforgalom számlálót keresek ahol be tudom állítani,hogy hány megától számolja az adatforgalmat.
Létezik ilyen?
Köszi.

(#6624) air válasza Mr.Vercetti (#6623) üzenetére


air
nagyúr

Ezt hogy érted? Hogy hogy hány megától?
A legtöbb tudja azt, hogy beállítasz egy kvótát, és abból számol visszafelé.
Pontosan mi a célod vele?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#6625) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok! Nem tud valaki valami jó telefonkönyv-alkalmazást amiben csak képek vannak? Csak fizetőset találtam...
ilyesmit
sajnos csak 7 napig ingyenes

S23

(#6627) Mr.Vercetti válasza air (#6624) üzenetére


Mr.Vercetti
csendes tag

Úgy értem,hogy elhasználtam 80 megát az 500-ból és 80-tól folytatná,de közben rájöttem akkor beállítom 420-ra és vissza felé számoltatom. :)
Kösz.

(#6628) zhata


zhata
senior tag

A Whatsapp progiban a hívás is ingyenes 1 évig? Még sose használtam, a viberes hívások nem jöttek be igazán. Köszönöm a választ.

(#6629) frisco válasza alex devil (#6625) üzenetére


frisco
aktív tag

A DW Contact programmal mindent beállíthatsz, így akár azt is, hogy a kontaktoknál csak a képek látszódjanak.
Facebook-kal is tud szinkronizálni (képek) de ne keérdezd, hogy miképp mert én nem használom.
Ennél a gyorsított videóval láthatod egy töredékét, hogy miképp lehet tesreszabni a felületét. videó
A free verzióval is teljesen megélsz.

jbl természetesen van a wifi feltörésére eszköz, íme.
Ezzel tudsz venni egy internet előfizetést és egy wifi-routert.

[ Szerkesztve ]

(#6630) margithid


margithid
veterán

A skype-al megy a videótelefonálás másnak?
Nekem nexus s 4.1.2-vel lefagy...
Tango jobb valamivel? Azt még nem próbáltam.

(#6631) atillaahun válasza margithid (#6630) üzenetére


atillaahun
veterán

Igen, nekem a legutóbbi verzió LG-n ICS-vel megyen. Bár már jó ideje nincs vele gond nálam.
Egyébként mintha olvastam volna már itt/máshol, hogy a Nexus S-nél ez egy ismert hiba.

(#6632) handrash válasza zhata (#6628) üzenetére


handrash
őstag

Tudtommal azzal hívni nem lehet.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#6633) quailstorm válasza assemble (#6621) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor bizonyítsd hogy mivel kezeli az élsimítást. Mert én sem Galaxy S2-n, sem a Smartq-n nem láttam. A másik, ha ilyen nagyokos vagy, mutass egy SZÁMOTTEVŐEN nem 10-20%-kal erősebb GPU-t, ami széles körben elterjedt. Nem tudsz. Már pedig a játékok sose csak a prémium kategóriára készülnek, mert akkor ki venné meg? Egyébként az iPhone3GS-5 ig az SGX széria különböző mutációi vannak, szóval biztos nincs probléma a teljesítménnyel. Néha szabad gondolkozni is...
Elismerem hogy majdnem a kétszerese egy SGX543 teljesítménye mint az 540-nek, de Adreno-ban leghamarabb a 220 ér fel, és a 320 hagyja le. A tegrát hagyjuk, arra licenszelve van a játék grafikája nem megírva.
Addig amíg egy licensszel nem rendelkező droidos eszközön randábban fut el a NOVA3 mint a NOVA1 Nokia N900 maemo-n, a galaxy S2-n meg úgy mint iPad-on, addig ez licenszháború. A Transformer pad meg köztudottan túlárazott. Csak mert Geforce...
A Mali-400 ról meg ne mondja senki hogy erősebb mint az SGX540. Ráadásul olyan problémákkal nem tudott megküzdeni mint a minecraft pocket edition 0.4-es frissítése. Gyakrabbak a glitchek, a fehérségek általánosságban.
Hogy ha mostanában akar venni valaki droidos eszközt játszani, Tegra2-3 lehet az, mert bár nem kimondottan erősebb, de le van rá védve a jó grafika joga. A Smartq se gyengébb, se tesztekben szintetikusan, se általánosságban, mégis a gyengébb módban indul alapból a játék.
És akkor tényleg kíváncsi vagyok az élsimításodra. Lehetőleg chainfire3D nélkül, jellybeanen.
Szerintem kompromisszumok nélküli játékra az iPad2 a legjobb jelenleg.
(#6626) jbl: igen létezik, de csak egy platformra, Nokia N900, maemo5. Meg nem árt hozzá a szaktudás és a terminálhasználat sem. És eléggé időigényes is, de működik. WEP, WEP128, WPA(2)-WPS törése, WPA handshake elfogása.

[ Szerkesztve ]

(#6634) darvinya válasza quailstorm (#6633) üzenetére


darvinya
titán

De itt nem sAmoled hiányosságairól beszélsz?

Mert az szembe ütő nagyon.
És ez szintén tapasztaltam.
Sgs 2 vs NeoV és bizony a szememnek a NeoV sokkal jobb volt a sAled.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6635) quailstorm válasza darvinya (#6634) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Biztos hogy nem. Gingerbreaden volt OEM élsimítás, ICS-en nem. Feltűnt. A másik hogy a legjobb kijelző amin próbáltam, az 1280x800 IPS. Azon még durvább. Vannak screenshotjaim ha érdekelnek.
Az a NOVA nagyon durva így. Nézz videót S2-ről, iPad2-ről. Érdekes, iPad3-on majdnem ilyen, szal ez nem hardverkérdés. Meg HP palmpré, NOVA1-et is nézz, az jobb mint ezen a tabon a 3-mas. [link] Hiányoznak az effektek(tűz, DOF, füst, iPad3-mon és T20-on).
[link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link]

(#6636) szabee49


szabee49
csendes tag

sziasztok!

Tudja valaki, hogy next launcher-ben hogy tudok alkalmazást elrejteni az app drawer-ben?

(#6637) basaja


basaja
senior tag

Sziasztok:-)
A chrome-ban be tudom állítani,hogy képernyőre tördelje a szöveget?Ne kelljen se nagyítani,se huzogatni a képernyőt.
Köszönöm a segítséget:-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#6639) petipetya válasza basaja (#6637) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sajnos nem.

"nincs rá lezsóidő"

(#6640) Richee11


Richee11
senior tag

sziasztok!
az utolsó frissítés óta csak nálam rossz a Draw something? kb 5 perc mire belép, pedig eddig penge volt.

(#6641) basaja válasza petipetya (#6639) üzenetére


basaja
senior tag

Kár,mert nagyon jó,gyors,tetszik nagyon.
Köszi a gyors választ:-)

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#6642) petipetya válasza basaja (#6641) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jó lenne, de nálam már ott meghal, hogy nem lehet teljes képernyős módba váltani.

"nincs rá lezsóidő"

(#6643) assemble válasza quailstorm (#6633) üzenetére


assemble
addikt

Bizonyitsam? Lol. Konkretan az Open GL ES 2.0 ota amit a jopar eve tamogat nagyjabol minden telefon es tabla tamogatott az AA, az Android pedig 2.2 ota alapbol is teljesen tamogatja az ES 2.0-t de elotte is meg lehetett csinalni NDK-val, nativ kodon keresztul. en magam is fejlesztettem mar jatekot ahol probalgattam a dolgot. De kb fel perc googlizas alatt is rajonnel hogy mekkora butasagot mondtal.

Igen, az iPad-ekben is SGX szerias GPU van. Csak eppen mig a te cuccodban egy mezei SGX540 van, addig egy iPad 2-ben is SGX543MP2 van. Az SGX543 alapbol kb ketszer erosebb az 540-nel, az MP2 pedig azt jelenti hogy ebbol van neki ket darab ergo ~4-szer erosebb GPU-ja van egy joval szarabb sub-hd felbontasra. Lehet csodalkozni hogy vajon miert futnak ott jobban a jatekok mint nalad nagyobb felbontason negyed olyan eros GPU-val :DDD iPad 4-ben pedig SGX554MP4 van, ami alapbol ~4-szer erosebb, es 4 darab van belole: igen, ~16-szor erosebb GPU mint a tied, ez is mar talan kicsit kivul esik a 10-20%-os hibahataron mint amit mondtal :DDD .
Szoval ez kb olyan mintha azt mondanad hogy a te gepedben is GeForce van akkor miert nem futnak jol a jatekok csak eppen a tiedben egy GeForce 2 MX van, maseban pedig egy GTX 690.
Egyebkent itt egy video a Nexus 10-rol hogy hogy viszi a jatekokat mikozben az egesz piac legnagyobb felbontasu kijelzoje van benne, ami jocskan veri az iPad-ek "retinajat" is, ez is onmagaban megcafol gyakorlatilag mindent amit itt elmondtal: [link]

(#6644) Cartman023 válasza Richee11 (#6640) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Nekem jó, igaz néha csinálja azt, hogy bemondja az unalmasat, de utána fél-1 órával ismét jó.

(#6645) quailstorm válasza assemble (#6643) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Jó tehát akkor úgy vannak megírva a játékok, hogy ha nem 600csillió forintos a tablet, akkor ne menjen rajta az AA? Nekem nem adod be hogy nem bírná el a T20. Akármilyen SGX540. Ember, az a GPU GeForce 4200Ti-hez hasonlítható desktop szinten, az meg a HL2-t vitte közepesen nagy felbontáson. Ne mondd már hogy egy ilyen egyszerű grafikájú játék mint a NOVA3 nem menne el. Egyszerűen nem akarják és kész. Mellesleg akkor lehetne AA a GTA3-mon, azt azért a low end ARMv7 is szépen viszi. Szóval nem értelek. Nem arra kértelek hogy mutass új drága gépeket amin OEM megy az AA, hanem hogy milyen módon lehet a meglévő, de erős eszközön futtatni. Mert elárulom elbírja. De a chainfire-től kiakad a JellyBean. ICS-en még simán rányomtad a tegra plugint 8x MSAA-val, csak ha már kiadta a gyártó, miért ne lenne fenn a JellyBean? Majd megoldódik azon is.
Egyébként az órajel miatt Csak 5MTriangle eltérés van a T20-as SGX440-e és az iPad SGX543-masa közt. Mellesleg iP4-en is elmegy a NOVA3. Iphone 3GS-en meg még elfogadom hogy ronda.

[ Szerkesztve ]

(#6646) darvinya válasza quailstorm (#6635) üzenetére


darvinya
titán

GB-n volt ICS-en nem.

Na ez érdekes, mert pont fordítva érzem.
GB több pixeles volt, míg ICS simább.

És igen a panel is nagyon befolyásol mindedt.

Gpu+panel csak optimálizáció mellett jó, ha úgy van megírva.

És akkor jön, hogy a gpu felel mindenért mi köze hozzá.

Hát annyi, hogy az alap képalkotás minden egyes gpu+panel-nél más.
Az egyiknél jó a másiknál nem, pedig ugyanaz a gpu, de panel más és máris pixel háború lesz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6647) JDM_Style válasza bubi92 (#6619) üzenetére


JDM_Style
tag

Bevált, köszönöm :)

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#6648) melan


melan
senior tag

Sziasztok!
Beruháztam egy tabletre, és most arra szeretném a telós progijaimat átültetni... namost, a Go launchert használom eddig, mivel tetszett benne a telón, hogy a statusbart el tudom tüntetni, és az appoknál van a futó alkalmazások, és be tudom őket zárni egy "söpréssel". A tabon nem annyira jön be, nagy a mérete és nem igazán "tabos", a tablet vátozat meg még gyerekcipőben jár. Átállnék az ADW-re, de kellene egy olyan widget vagy valami, amivel ki tudnám lőni a háttérben futó progikat.
Egy másik fontos kérdés, hogy ftp server programmal (jelenleg a filexpertet használom erre is) érem el wifin keresztül a teló tartalmát. A tabletnél nem látom így totcomból az sd kártyát. Van olyan beállítás, amivel elérhetővé tehető, vagy programtól függ?

(#6649) assemble válasza quailstorm (#6645) üzenetére


assemble
addikt

A fejlesztokon mulik hogy hogy irjak meg az alkalmazast, nyilvanvaloan van olyan jatek ami semmilyen eszkozon nem fog AA-val futni, es olyan is, ami a legszarabbon is azzal akarna menni, akkor is ha nem birna.
Egyebkent a legtobb telefonos vagy tabletes jatek nem hasznal AA-t semmilyen formaban, es ez mas platformokra is igaz, iPad-ekre is.

(#6650) quailstorm válasza darvinya (#6646) üzenetére


quailstorm
nagyúr

De ezt galaxy S2-n? Amikor megjelent az első ICS-rá, akkor láthatóan recésebb lett minden. Azóta meg csak főzelék van rajta. Értem én befolyásol, de az AA ugyanúgy látszik pentile-on mint RGB-n. A Nexus 10-en meg nem vagyok biztos, nem-e a magas pixelsűrűség és pixelszám miatt nem látszik recésnek.
Viszont nem tudok most képeket példának mutatni. Meghülyült a google. Mindenféle baromságot hoz fel ahelyett a chainfire képpéldás hasonlítás helyett, meg nem lehet pontos képméretre sem keresni már. Mi fene történt?
(#6649) assemble: mégis recétlenebb iPad2-n a NOVA3....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.