Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) xSide válasza TazLeacher (#5550) üzenetére


xSide
őstag

Kérdésedben a válasz, vedd ki a pipát a wifi mellől...
Az alkalmazások auto frissitése (az oldalaikon) meg alapból nincs bepipálva, ha csak nem pipálod be, így a play nem fog töltögetni (frissitgetni) tudtodon kívül adatforgalommal, ha meg wifi közelben vagy úgyis azzal szedsz le bármit is..

(#5552) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziastok!

Bocs, ha már volt téma, ICS alá ha valaki komolyabbra szeretné cserélni a gyári launchert, ti mit ajánlanátok inkább, az Apexet, vagy a Novát?

Válaszotokat előre is köszi4

(#5553) petipetya válasza Canonfan (#5552) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mindkettőt, de ott van még a Holo launcher is.

"nincs rá lezsóidő"

(#5554) royalka válasza darvinya (#5548) üzenetére


royalka
őstag

Persze hogy nagyobb :), sd-ext van... akkor, pakoljam meg annyira hogy kisebb legyen a szabad ramtol és akkor bent marad a memoba?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#5555) stevve


stevve
nagyúr

Az Android oprendszerrel kapcsolatos dolgokra az Android felhasználók szakmai topikja a legmegfelelőbb terület. Itt az alkalmazások, ott a rendszer minden dolgát lehet kibeszélni. Így az információ sem töredezik szét többfelé.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#5556) darvinya válasza xSide (#5549) üzenetére


darvinya
titán

Új button skin -t és új skin miért nem eszi meg?

royalka (#5554)
(#5549) xSide válasza royalka (#5543)

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5557) TazLeacher válasza xSide (#5551) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem érted. Ha veszek valamit gépen (PC-n), ott kifizetem, akkor automatikusan elkezdi letölteni. Nincs lehetőségem kivenni a pipát...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5562) xSide válasza TazLeacher (#5557) üzenetére


xSide
őstag

Mielőtt megveszed (mert tudod ezt teszed) nem lehet kivenni?

Egyébként arra próbáltalak rávezetni fölösleges alapból bepipálni a beállitásokban a wifi-t!

Lehet nem is egyről beszélünk, ki érti ezt?:)

[ Szerkesztve ]

(#5563) TazLeacher válasza xSide (#5562) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egyébként arra próbáltalak rávezetni fölösleges alapból bepipálni a beállitásokban a wifi-t!

Ezt az opciót nem találom....ott csak a frissítésekről van szó, új letöltésekről szó sincs.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5564) xSide válasza TazLeacher (#5563) üzenetére


xSide
őstag

Számtalanszor vásároltam már gépről is, de ilyen gondom nem volt.
Nem lehetséges olyat akarsz letölteni, amihez wifi ajánlott (bár a playnek nincs jogosultsága a wfit vezérelni/aktiválni)...
Mekkora méretű appról van szó?

Képernyőképet tudsz linkelni erről, hol is lenne:
'alapértelmezettben ne legyen bepipálva az, hogy csak Wi-fi hálózaton töltsön le'

[ Szerkesztve ]

(#5565) #TOTTI válasza stevve (#5555) üzenetére


#TOTTI
őstag

Okés köszi.

(#5566) TazLeacher válasza xSide (#5564) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem lehetséges olyat akarsz letölteni, amihez wifi ajánlott

De pontosan olyanokat akarok letölteni. Van, hogy több száz MB-os cuccok ezek. De nincs bekapcsolva a Wifim, ő meg arra vár.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5567) darvinya válasza TazLeacher (#5566) üzenetére


darvinya
titán

Nincs benne olyan „carrier” lehetőség?
Mert akkor tovább lép és letölti mobilnet-ről a szükséges file-okat.
pl: GtHD Racing

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5568) TazLeacher válasza darvinya (#5567) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezt sajnos nem értem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5569) royalka válasza xSide (#5549) üzenetére


royalka
őstag

Bocsi ezen átsiklottam, volt ma pár off ezért azt hittem még oda tartozik. Megcsináltam, kicsit jobb lett :), de nagyobb alkalmazásnál dobjakifele. Sajnos a telo ennyit tud. A cash mérete alapból 2048 volt. :R

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#5570) SziberTomi


SziberTomi
tag

Sziasztok. Valakinek van a Call Meter 3G-hez Like díjcsomag megcsinálva, amit tudnék importálni?

iPhone 5S

(#5571) darvinya válasza TazLeacher (#5568) üzenetére


darvinya
titán

Gondolom app indításakor kell még hozzá jó pár adat, hogy tényleg tudjál játszani a játékkal.
Ezért példáztam GtHD Racing-et, mert ugye ott is csak a instaló/indító apk töltjük le a Play-ről és utána az szedi le a többit ami még kell.
Itt van miután elindítottad az apk, hogy WiFi és Carrier.

De lehet, hogy nem ezt keresed.

(#5569) royalka

Az egy másik cache.

Amúgy akár, hogy is faragsz vannak dolgok amin nem tudsz változtatni, mert az a droid.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5572) royalka válasza darvinya (#5571) üzenetére


royalka
őstag

Már beletörődtem, régebben ment rendesen ezért kérdeztem vagy legalább is nem minden alkalommal záródottbe. Egy rendszer újra húzás amúgy is nem árt a telómnak már. Mindenkinek köszöbet aki segített, kicsit okosabb lettem. :R

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#5573) ra^ven


ra^ven
senior tag

Sziasztok!

Olyan programot keresek, amivel csatlakozni lehet egy laptop beépített webkamerájához, ha a laptop és a telefon egy hálózaton van, olyan esetben amikor a laptopon nem fut skype vagy más egyéb.

Létezik ilyen? :/

Köszi szépen.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#5574) siofok


siofok
őstag

Sziasztok!A teamviewert használja vki?Nincs arra lehetőség hogy a telón az egérrel tudjam vezérelni a progitt,mert hiába dugom rá az egeret,lessz 2 kurzor,de az egeressel nemtudok kattintani,csak mozgatni.:(
mert ujjal való navigáláshoz meg picik az ikonok.
Xperia S

OnePlus nord 2t

(#5575) zozyk válasza siofok (#5574) üzenetére


zozyk
addikt

Ha csak az kell,hogy az egeret tudd vezérelni,akkor a WiFi Mouse jobb megoldás szerintem!

A WiFi Mouse Pro -ban megy a billentyűzet is!

(#5576) atike válasza siofok (#5574) üzenetére


atike
nagyúr

Esetleg nézd meg a GoldWorm Remote-ot. Egy apró kis szerver programot kell a kérdéses gépre feltenni és utána telóról egy csomó mindent el lehet érni. Médialejátszók vezérlése is benne van, meg sok minden más is. A legfontosabb: ingyenes. :)

(#5577) R19


R19
senior tag

Az új ADW Launcherben hogyan lehet azt megoldani, hogy egy mappát megnyitva az kitöltse a kijelző szélességét?
Jelenleg - számomra elég fura módon - helyezkedik el az ablak a képernyőn, és sajnos nem lehet átméretezni.

(#5578) twine válasza siofok (#5574) üzenetére


twine
addikt

"mert ujjal való navigáláshoz meg picik az ikonok." :F
Ezt hogy érted? Tudom, hogy megint durván alap dolgot mondok, de a képernyőt két újjal széthúzod és akkora ikonokat kapsz hogy "nem fér ki a képernyőre" :U

De valamit félreértek az tuti... :B

Nekem sosem volt bajom, sem a Teamviewer-el, sem a Logmein androidos kliensével...beállítom hogy ne a képernyőt huzkodjam hanem az egeret, a kétujjas nagyitással meg széthúzom a számomra hasznos képernyőrészletet.... :U
(pedig az otthoni gép 1920*1080-ban működik...ott elég "kicsik" az ikonok)

Az "eredeti" kérdésedre,,hogy az egeret hogy "intézd" sajnos nem tudom a választ :B :)

[ Szerkesztve ]

(#5579) zedok


zedok
senior tag

Hali!

Call Meter 3G-t szeretném beállítani a Telenor Smarttarifa 2-höz, de valahogy nem akar sikerülni, valakinek van hozzá esetleg kész sablonja? Vagy tud benne segíteni? Előre is köszönöm! :R

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#5580) SziberTomi válasza zedok (#5579) üzenetére


SziberTomi
tag

És Like díjcsomaghoz esetleg?

iPhone 5S

(#5581) dokee78


dokee78
félisten

Ha Mozaik XS-hez kell valakinak ahhoz megvan.

(#5582) twine válasza SziberTomi (#5580) üzenetére


twine
addikt

Használtam a keresőt helyetted ;) :P ;]

(#5583) dokee78: Akkor sorry,,,
nem ástam magam a téma mélységeibe...Like dijcsomaghoz kerestek beállítást...Gondoltam rákeresek,,,és talált is a kereső.. :B ;) :R
Majd a "nagyok" megmondják mi, hogyan működik :))
Esetleg Finecsa kollegát meg tudják környékezni a kollegák akik ilyesmit keresnek...

[ Szerkesztve ]

(#5583) dokee78 válasza twine (#5582) üzenetére


dokee78
félisten

Ezek ha jól tudom nem megfelelően működnek a 3.6-os verzió fölött,de majd kijavít valaki.

(#5584) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Ma olvastam,azért érdemes elolvasniics vírus.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#5585) siofok


siofok
őstag

köszönöm a válaszokat,utánanézek!:)

OnePlus nord 2t

(#5586) darvinya válasza laci laci (#5584) üzenetére


darvinya
titán

Ismét UserError szagú.
Meg persze a Vírusírtó gyártó profit növelő sajtó anyag.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5587) laci laci válasza darvinya (#5586) üzenetére


laci laci
addikt

Minden rossznak van valami mondani valója. :DD

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#5588) punky10 válasza laci laci (#5584) üzenetére


punky10
addikt

Jol értettem a Szakértő bácsit?
"A legújabb Ice Cream Sandwich népszerűsége a támadók között azzal magyarázható, hogy a legfrissebb operációs rendszerrel rendelkező készülékek egyszerűbb internethasználatot tesznek lehetővé, az aktívan böngésző felhasználók pedig sajnos gyakran tévednek rosszindulatú webhelyekre"
Ezek szerint ICS-n könnyebb Netezni... :) Bár én ugy emlékszem,az 1.6-on is csak a böngésző ikonra kellett böknöm,es fenn voltam a hálon.De lehet,hogy én emlékszem rosszul,rég volt...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#5589) Canonfan válasza petipetya (#5553) üzenetére


Canonfan
senior tag

Köszi, rákerestem a fórum keresőjében, és a hozzászólások alapján a Novát raktam fel,eddig tetszik, az ingyenes verziója is tudja ami nekem kell :)

(#5590) tib78


tib78
tag

Sziasztok!

Az megoldható szerintetek valahogy, hogy két eszköz között átvigyem egy játék mentését? Pl Angry birdsben már megcsináltam kb 80 pályát, és nem akarom Tableten elölről kezdeni.
Titaniummal pl? Csak sajnos a tablet nincs rootolva, szóval root nélkül kellene.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#5591) twine válasza tib78 (#5590) üzenetére


twine
addikt

...ha jól emlékszem pont az "A.B"-höz csináltak app.-ot amivel tudsz "menteni"...
Hirtelen rákeresve Play-en...
találtam valamit....
Hogy ez működik e vagy sem...nem tudom,,, de valahol annó olvastam pont az "A.B " kapcsán ilyesmiről... ;)

[ Szerkesztve ]

(#5592) R2D20208 válasza air (#40) üzenetére


R2D20208
addikt

Tudnál nekem valami jó billentyűzetet ajánlani ? :R

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5593) #16695808 válasza laci laci (#5584) üzenetére


#16695808
törölt tag

hát nemhiszem a user google playről telepített alkamazást. (de ha mégis, igen kétlem... de ha mégis-mégis).... esetleg egy olyat ami egy képnézegető és sms küldésre is kér jogokat :)

(#5594) tib78 válasza twine (#5591) üzenetére


tib78
tag

Köszi, kipróbálom. Viszont van rengeteg ilyen játék még, ami nem Rovio (Where's my water, Ceramic destroyer, stb), és szintén igény lenne átvinni.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#5595) oliverkiss32 válasza air (#40) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

Szia!

Mondták nekem, hogy téged kell keresni billentyűzet ügyben, mert te tájékozott vagy. Tudnál nekem ajánlani egy jó billentyűzetet, ami olcsó?

Köszi! :)

;]

(#5596) atike


atike
nagyúr

Honnan jött most hirtelen (a semmiből szinte) két billentyűzetes kérdés is...? :U Pedig követem a topicot, de nem emlékszem, hogy mostanában lett volna bármi hasonló... :K

(#5597) Oldman2 válasza atike (#5596) üzenetére


Oldman2
veterán

del

[ Szerkesztve ]

(#5598) R2D20208


R2D20208
addikt

sziasztok ! Tud valaki olyasmi appot playen, ami egy picit a krumpli pucolással kapcsolatos ? % - ban is jó lenne. Köszönöm ! :R

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5599) royalka


royalka
őstag

Van olyan app ami hangerő gombra ébreszti fel a képernyőt?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#5600) punky10 válasza R2D20208 (#5598) üzenetére


punky10
addikt

Hát ha én pucolok krumplit,az a feleségemet a Fruut Ninja-ra emlékezteti... :D
Nem is szokta rámbizni ezt a felelőségteljes és veszélyes munkát...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.