Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56323) nyuszi123456 válasza #79335424 (#56269) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Látom, jobban véded a készüléket, mint a felhasználót.

Ez nem helyes.

A korábbi kérdéseket is zátonyra futtattad. Teljesen mindennapi és jogos elvárás például az offline navigáció. Fölösleges bemagyarázni, hogy a navigáció csak közösségi adatokkal jó. Nincs így.

Minden Android készülék szenved az akku problémától. Következésképpen mindent offline módon kell megoldani, amit csak lehetséges. Ez alól a navigáció sem kivétel, ami már tíz éve remekül működött offline. Korántsem "haladás", ha ma már nem működik.

Mivel a kábel egyben tölt is, a minimum, hogy lehessen vele csatlakozni számítógéphez. Nem energiarabló bluetoothon és nem online.

Magyarul a gond nem az elvárásokkal van. Ez a minimum, és az Android csak vergődik.

Ezeknek a készülékeknek szép a képernyője. De kevés ingyenes játék van, ami
1 valóban fut is
2 jó is.
/ha pedig tenné, pótakku kellene, de sok készülék beépített akkuval kerül forgalomba/

Mindezen segíthet némelyest a több éves tapasztalat, de nem sokat. A mellékelt program, mint mondtam, nem működik, és válasz eddig sem volt, ezután sem lesz a legalapvetőbb kérdésekre: szövegbevitel, adatkommunikáció, navigáció, játék -- mi másra kellene a gép?

Minderre kevés válasz, hogy én új vagyok. Persze, épp azért kérdezek.

És a régiek nem tudják a választ.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.