Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46801) petipetya válasza Tenager18 (#46800) üzenetére


petipetya
nagyúr

Közben megnéztem, és gépen is le lehet hallgatni az üzenetet. Viszont ez csak egyirányú kommunikáció.

Elnézést, nem figyeltem az 5 percen belüli szerkesztésre. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#46802) Tenager18 válasza petipetya (#46801) üzenetére


Tenager18
senior tag

:R :R
Hoppá, én sem :W

[ Szerkesztve ]

(#46803) sqpp válasza Tenager18 (#46798) üzenetére


sqpp
őstag

PC- Droid között működik a Hangouts :)

De max Skype

(#46804) Tenager18 válasza sqpp (#46803) üzenetére


Tenager18
senior tag

Hangouts jól hangzik :K köszi :R

(#46805) LonGleY válasza Bozek (#46778) üzenetére


LonGleY
veterán

Üres mappák? Komolyan? Kiemelted azt a tulajdonságot, amit mindegyik hoz. A használható és a jó között azért van különbség... A fájjllista pont az, ami nem kielégítő, mivel nem tudod, hogy épp a Dropbox thumbnailekről van szó, vagy a QuickPic-eiről. De ha az elérési út alapján kilogikázod, akkor is milyen már, hogy 600 fájl között kell bóklásznod, hogy megtudd, mit is takarítasz. A CM az egyedüli, ami átláthatóan programok alá csoportosítja a fölöslegeket. Plusz az egyik legalaposabb tisztítást végzni a frissített adatbázisa lévén. Mitől lenne a "legjobb" az SD Maid? :]

[ Szerkesztve ]

(#46806) tomy86 válasza #79335424 (#46765) üzenetére


tomy86
addikt

Az látszik, hogy sose használtad a Call Metert. Csak akkor miért kell hozzászólni?

[ Szerkesztve ]

(#46807) Hauptmann válasza rjg (#46793) üzenetére


Hauptmann
addikt

Köszi, elolvastam, sajnos root nem játszik a garancia miatt. Root nélküli megoldás nincs?

(#46808) #79335424 válasza tomy86 (#46806) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pont azért lepett meg az infó, mert használtam. Legalábbis próbáltam beállítani, de nem nagyon sikerült. Presetek között pedig csak Francia, meg mittudoménmilyen szolgáltatók tarifáit találtam, Magyart nem. Már nem emlékszem pontosan, hogy hol csúszott el a dolog, de volt néhány szempont a hazai tarifákban, amire nem találtam opciót. Pl. a kedvenc körzet tarifakedvezménye, a Telenor vezetékes hívó szolgáltatása, amihez ugyebár egy egyedi kapcsolási díj is tartozik. Valamint az a kitétel, hogy hiába van lebeszélhető összeg, mert az csak úgy teljes, ha a felét hálózaton belül, a másik felét hálózaton kívüli irányokban használom fel. Tehát ha csak hálózaton belül telefonálok, akkor az elméleti lebeszélhető összeg felétől már külön fizetős a hívás.

(#46809) Kékes525 válasza LonGleY (#46805) üzenetére


Kékes525
félisten

Erre gondoltál: CM Security?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#46810) LonGleY válasza Kékes525 (#46809) üzenetére


LonGleY
veterán

? A Clean Masterről beszélünk már egy ideje.

[ Szerkesztve ]

(#46811) errrtu válasza Kékes525 (#46809) üzenetére


errrtu
aktív tag

Sosem éreztem még hiányát egy ilyen program futtatásának és semmilyen gondom nem is volt belőle. Megválogatom mi az amit telepítek stb. stb...

Erre elolvasom az értékeléseit az általad linkelt programnak és gondoltam felteszem, kipróbálom :F

azóta folyamatosan újraindul a készülék :W

mekkora barom vagyok

OnePlus3

(#46812) Vikthor


Vikthor
nagyúr

létezik olyan lehetőség a google play-ben, hogy igazolom a saját zenei CD lemezeimet és elfogadja azt már megvásároltnak és akármikor letölthetem, ha kedvem tartja, vagy álmodozzak tovább...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#46813) Viktor0610 válasza Vikthor (#46812) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem nagyon értem a kérdésed, de amennyire igen ( :D ), szerintem nincs erre lehetőséged. :(

Samsung Galaxy A54

(#46814) air válasza Vikthor (#46812) üzenetére


air
nagyúr

És mégis mivel igazolnád? Blokkal? Nyugtával? :D
A saját zenei lemezeidet grabbeld le, rakd át FLAC-ba, és akkor hallgatod őket, amikor csak akarod. ;]

"oldják meg,"
:Y Túl sokat képzelsz magadról.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#46815) Vikthor válasza Viktor0610 (#46813) üzenetére


Vikthor
nagyúr

mi volt félreérthető? Amúgy gondoltam, hogy ebben az esetben ismét vesztes vagyok és ilyenekkel nem foglalkozik a Google menedzsment mert nincs nekik benne pénz...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#46816) Vikthor válasza air (#46814) üzenetére


Vikthor
nagyúr

oldják meg, fotóval bármivel nem az én dolgom ez már, hisz én egyszer már megvettem...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#46817) Viktor0610 válasza Vikthor (#46816) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez szerintem ugyanaz a kategória, mikor egy programot megveszel Androidon, majd váltasz WP-re/iOS-re. (Persze, minek tennéd, de mindegy, ez csak egy példa. :D :D :D )

Ott sem igazolhatod, hogy egyszer már megvetted a programot, meg kell vedd ismét.

Samsung Galaxy A54

(#46818) Vikthor válasza Viktor0610 (#46817) üzenetére


Vikthor
nagyúr

sejtettem én is, csak hátha...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#46819) twine válasza Viktor0610 (#46817) üzenetére


twine
addikt

Sajnos még Android vonalon maradva is szembesül az ember ilyesmivel...lásd THD játékok...:
Megvettem a THD verziókat a tegrás gépemre,,majd mikor telefont váltottam, a "simát" is meg kellet vásárolnom, mert nem látta vásároltnak a store... :U

Valaki írta itt annó, hogy vegyem fel a fejlesztőkkel a kapcsolatot....nem vettem, inkább kifizettem ismét a játékokat,,,mert mondhatni lesz@rom,,,
de azért egy pöppet mégis b.ssza a csőröm, hogy ennyit nem tudnak tenni, hogy összekössék valahogy a kettőt... :U

[ Szerkesztve ]

(#46820) Oldman2 válasza Viktor0610 (#46813) üzenetére


Oldman2
veterán

Pedig a kérdés nem hülyeség, az iTunes Match ennek Apple oldali megfelelője.

"25 euró kicsengetése után annyi történik, hogy az iTunes könyvtárunkban található zenéket megvizsgálja, és ami elérhető a Store-ban, azt 256k AAC formátumban megkaphatjuk (és a fenti összegért egy éven át, összesen legfeljebb 25 ezer dalt válthatunk így meg). A metaadatok, amiket esetleg kitöltöttünk korábban a fájljainkhoz, megmaradnak..."

Sajnos ilyen a Google világban jelenleg nem létezik.
:-(

(#46821) BullZeye válasza #79335424 (#46785) üzenetére


BullZeye
veterán

Igen, automatizáló, szóval van ilyen? :)

(#46822) yuri90


yuri90
tag

Androidra melyek azok a zenelejátszók amikben van mappa nézet?

(#46823) LonGleY válasza yuri90 (#46822) üzenetére


LonGleY
veterán

Szinte mindegyik. Részemről: PlayerPro

[ Szerkesztve ]

(#46824) Vikthor válasza yuri90 (#46822) üzenetére


Vikthor
nagyúr

PowerAmp

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#46825) tomy86 válasza #79335424 (#46808) üzenetére


tomy86
addikt

Akkor nagyon régen próbálhattad, mert elég sok magyar tarifa is letölthető már. Persze van köztük teljesen használhatatlan és olyan is ami kiigazítást igényel. Néhány user nyilván túl hamar osztja meg a beállításait, anélkül, hogy előtte 1-2 hónapig tesztelné. Szerintem az általad említett Telenor tarifa is beállítható, bár nem egyszerűen. A magyar szolgáltatók közül talán a Telekom az, aminek bármelyik, publikus csomagja relatíve egyszerűen beállítható. Sokan panaszkodnak arra, hogy túl bonyolult a progi beállítása. Épp azért olyan összetett, hogy általad is említett agyament tarifacsomagokat is jó eséllyel be lehessen állítani.
Egyébként inkább ez alapján gondoltam, hogy sosem használtad: "Gondolom, kell hozzá legalább 4x2Ghz -es proci"

(#46822) yuri90: Mort Player, csak hogy egy ingyenes is legyen.

[ Szerkesztve ]

(#46826) ollie válasza twine (#46819) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a fejlesztők sara, ugyanis a play képes kezelni a különböző verziókat, vagyis megoldható, hogy mindig azt a verziót lásd az adott eszközről, ami éppen kompatibilis vele. Sőt, épp így működik a play. Az oka annak, hogy ebben az esetben máshogy van az, hogy a fejlesztők direkt így csinálták, hogy többet keressenek a játékukkal, mert így kénytelenek az emberek több változatot vásárolni, ha különböző eszközökön akarnak játszani.

***

(#46827) #79335424 válasza BullZeye (#46821) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mint írtam, van ilyen. Pl. Tasker, E-Robot. Azért ezt a kettőt írom, mert ezekről biztosan tudom, hogy kaphatsz segítséget, ha elakadnál. Az elvi lehetőség megvan arra, amit szeretnél. DE! Azt tudnod kell, hogy ezek nem célalkalmazások. A rendszer hozzáférési pontjain keresztül (már amihez jogosultságuk van) végrehajtatják az utasításaidat. De azt nem, amiről Te csak gondolod, hogy majd végrehajtják. Pontosan meg kell adni minden apró részletet, hogy milyen eseményre, mi legyen a reakció.

(#46828) BullZeye válasza #79335424 (#46827) üzenetére


BullZeye
veterán

Alapjáraton ezek nem tartják ébren a telefont, ugye? És csak akkor fut aktívan ahogy bescriptelem, fölöslegesen nem terheli a telefont?

(#46829) #79335424 válasza tomy86 (#46825) üzenetére


#79335424
törölt tag

Így már értem a reakciód stílusát. Félreértettél. Az említett hardverigénnyel nem az alkalmazás energiapazarlására, hanem a szolgáltatók tarifáinak követhetőségére céloztam. Az egy dolog, hogy bonyolult a beállítás. A baj az, hogy szerintem lehetetlen és ez a szolgáltatók részéről nem véletlen. Nálunk úgy alakult, hogy a környezetemben szinte mindenki Telenoros. Tudom, hogy még így is szélsőséges eset, de tételezzük fel, hogy csak őket hívom. Ha 5000Ft lebeszélhetőséget állítok be, akkor ez rögtön 2500Ft tévedés. Nézzük tovább! A számhordozás miatt a szolgáltatón kívül ki ismeri a hívott hálózati "hovatartozását", ha egyéb forrásból (személyes ismerettség) nem tudom? Ezt legfeljebb egyesével lehetne egy program számára definiálni, ha mindenkiét kiderítem. De a tárcsázóból indított hívásoknál esélyem sincs. Szvsz kilátástalan.
Egyébként igazad van, régen próbálkoztam vele. Szerencsére 3G -s környezetben élek, így csak VOIP -ot használok. Ott nincs ez a probléma, mert a hátralévő egyenleg, az aktuálís hívás percdíja és a befejezett hívás összköltsége alapból megjelenik a tárcsázóban. Sőt, innen egyből tölthetek fel az accountomra. A webes felületen pedig bármilyen időszakra visszakereshetem a hívásaimat időpontokkal, költségekkel. Ennyit a hazai szolgáltatókról.

BullZeye:
Ez lehetetlen. Valamilyen plusz terhelés mindenképpen lesz. De vannak ezt monitorozó alkalmazások. Szoktam általuk figyelni velük a telót. A Taskerről nem tudok nyilatkozni, de az E-Robot fasorban sincs sem a terhelési, sem az ébrentartási statisztikában. Persze ez is beállítás függő. Pl. ha egy helyzetmeghatározásnál aktív módot állítok be, akkor az nyilván több erőforrást igényel, mint a passzív mód. Vagy van "alkalmazás elindult" esemény, amit figyelnie kell a programnak. Nem mindegy, hogy 1, vagy 5 másodpercenkénti monitorozást állítok be. Gyorsabb reakció, több energia. Valamit, valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#46830) tomy86 válasza #79335424 (#46829) üzenetére


tomy86
addikt

"Ha 5000Ft lebeszélhetőséget állítok be, akkor ez rögtön 2500Ft tévedés."
Mert úgy kell beállítani, hogy a hálózaton belüli hívásokra is külön állítasz be egy keretet, ami a havidíj fele és ugyanígy külön a hálózaton kívüliekre. Legalábbis így hirtelen ez tűnik logikusnak. Számhordozás tényleg bekavarhat, de nincs az a program, ami ezt kezelni tudná. A gyakran hívott számokat egyébként USSD kóddal lekérdezheted. Tárcsázóba: *126*telefonszám# és máris tudod, hogy valójában melyik szolgáltatóhoz tartozik. Ezeknek külön csinálsz egy számcsoportot és máris a megfelelő díjat rendeli hozzá a progi és máris kisebb az eltérés.
"Szvsz kilátástalan." Szerintem meg egyáltalán nem.
Egy hibája van szerintem a proginak, hogy a viber és más voip hívásokat nem tudja külön kezelni. Mondjuk ez meg engem nem érint, mert nem használok ilyesmit.

(#46831) Micuir_M


Micuir_M
tag

Sziasztok! Nem olvastam végig a számtalan hozzászólást, de segítséget kérnék: melyik az az app, amellyel tudok szabadkézzel jegyzetelni (stylussal) és utána el tudom menteni a jegyzetet? Tehát nem akarom pl. Word-be konvertálni, felolvasni, semmit sem akarok, csak jegyzetelni kézírással és később megnézni. Előre is köszönöm a választ!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#46832) zeorsdfd válasza tomy86 (#46830) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Mit tegyek, ha a call meter a smart tarifa 2 extra importálásakor végtelen ciklusba kezdett, azaz már 10 perce "importál"?

(#46833) BullZeye válasza #79335424 (#46827) üzenetére


BullZeye
veterán

Köszi, jó lenne ez, csak nem működik, legalábbis az E-Robot-ot.

Hívás állapota megváltozott, mikor: Beszéd közben
Műveletek, Képernyő kikapcsolása
Engedélyezett

Próbánál működik, logolja is, viszont ha hívok valakit (felveszi, és beszélek vele) nem kapcsol ki a képernyő, szóval sok értelme nincs ennek a proginak :D

[ Szerkesztve ]

(#46834) tomy86 válasza zeorsdfd (#46832) üzenetére


tomy86
addikt

Állítsd le a progit az "alkalmazások kezelése - call meter 3g - kényszerített leállítás" menüben és utána indítsd el újra a progit (az importálást ne)! Jó eséllyel megtörtént az import.

[ Szerkesztve ]

(#46835) scarabaeus válasza BullZeye (#46833) üzenetére


scarabaeus
őstag

"sok értelme nincs ennek a proginak"
Akárhogyan is nézem, ez így azért sommás következtetés.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#46836) twine válasza ollie (#46826) üzenetére


twine
addikt

értem,,,,
A tényen sajnos ez még nem változtat,,, Androidos készülékeimmel, ugyanazt a játékot kétszer vehetem meg,,,
Ráadásul "fentről lefelé" is,,azaz THD-ről butább grafikára váltás esetén is...
Nem érdemel több szót részemről a dolog,,,hiszen mint mondtam lesz@rom,,, ;)
de a véleményem meg van a dologról...
És az ,hogy kinek a sara,,,engem,mint felhasználót ,ha én a play-ről töltöm le,nem kellene hogy érintsen,,,
Androidos telefonommal, az "android áruházában" vásárlom, ugyanattól a cégtől ugyanazt a játékot....
Nekem ez nem tűnik korrektnek,,,
De mivel valószínüleg nem veszek tegrás gépet a jövőben,,így meg főleg mindegy ;)
pusztán, az előbbi, platformok közötti váltáshoz írtam, mint még közelebbi példát...hogy még platform váltás sem szükséges a dologhoz.... :((

(#46837) #79335424 válasza BullZeye (#46833) üzenetére


#79335424
törölt tag

Érdekes következtetés. Nem tudom, hogy milyen logika alapján jutottál erre az eredményre, de nem vitatkozom. Ez esetben elnézést a tippért! Próbáld ki valamelyiket, a többi javaslat közül! Ha közben akadnak üres perceid, akkor talán érdemes lenne elgondolkodni az eseményeken.
A.: A program hibás, mert bár minden lehetősége megvan rá, mégsem hajtja végre a kiadott utasítást.
B.: A program jól működik, csak a feladat végrehajtásához nem kapott megfelelő utasítást, vagy nincs jogosultsága végrehajtani.
Szerinted melyik állítás valószínűbb?
Írok egy lehetőséget. Mi van akkor, ha az a közelségérzékelő mégis funkcionál. Két állapotot jelezhet. Közel és távol. Ha közelt érzékel, az talán nem befolyásolja a kívánt célt. De mi történik, ha távolt érzékel? Lehet, hogy erre a jelre egy alkalmazás az automatizálótól függetlenül, vagy azt felülbírálva bekapcsolva tartja a kijelzőt? Erre az eshetőségre vonatkozólag adtál valamilyen utasítást az automatizálónak, vagy csak gondoltad, hogy ezt majd megoldja? Tulajdonképpen helyes következtetésre jutottál. A program szó szerint értelmetlen, mivel nem rendelkezik a feladat ilyen módon történő végrehajtásához szükséges mesterséges intelligenciával.

[ Szerkesztve ]

(#46838) BullZeye válasza scarabaeus (#46835) üzenetére


BullZeye
veterán

1 dologra kéne, és az sem működik, pedig ez egy egyszerű feladat. Komolyabb dolgokba bele se merek kezdeni vele. :D

(#46839) Oldman2 válasza BullZeye (#46838) üzenetére


Oldman2
veterán

Kitartó egy fazon lehetsz ahogy látjuk...
:-)

Mindkét említett programnak van itt a PH-n saját fóruma. Ha mégis szánsz rájuk időtt, ott kérdezz. Biztosan lesz aki segít.

(#46840) BullZeye válasza Oldman2 (#46839) üzenetére


BullZeye
veterán

Taskerrel megy, csak gondoltam támogatom a magyar programot, de sajnos az nem tudja ami nekem kell.

(#46841) ollie válasza twine (#46836) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én értem amit mondasz, és gyakorlatilag egyet is értek veled. Nem azért válaszoltam neked, mert problémám lett volna a hsz-eddel.

[ Szerkesztve ]

***

(#46842) S e t h válasza Micuir_M (#46831) üzenetére


S e t h
nagyúr

Note everything tudja

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#46843) zeorsdfd válasza tomy86 (#46834) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Megint rászántam fél órát és újra feladtam, inkább leszedtem a mytelenor appot, meg a 3g watchdogot.
Az első a szolgáltató által mért hívás/sms adatot mutatja, (kizárható a tévedés), a második meg az adatot méri.

Ennél több nekem nem is kell; a fene fog konfigurálgatni valamit, ami csak közelítő értéket fog adni(ha rászánok sok időt a beállításra), és nem követi az esetleges változásokat se, ráadásul RAM-ot is eszik:(((

[ Szerkesztve ]

(#46844) twine válasza ollie (#46841) üzenetére


twine
addikt

:) Mint ahogy nekem sem a tieddel :D (csak egy picit folytattam a puffogást)
Akkor ezt jól "meg is udvariaskodtuk" :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#46845) tomy86 válasza zeorsdfd (#46843) üzenetére


tomy86
addikt

ami csak közelítő értéket fog adni(ha rászánok sok időt a beállításra): akkor nem közelítő értéket fog adni.
nem követi az esetleges változásokat se: szerinted hogyan kellene követnie a változásokat (főleg azt a káoszt, ami a Magyarországon van)? Ezt csak a szolgáltató saját appja tudja. Már amelyiknek van.
ráadásul RAM-ot is eszik: miért a 3G Watchdog + Mytelenor app párosnak nem kell ram?

Viszont, ha van a szolgáltatónak jól működő saját appja, akkor tényleg érdemes azt használni.

(#46846) punky10 válasza zeorsdfd (#46843) üzenetére


punky10
addikt

Brilliáns logika...
Nem telepítek 1 appot,mert be kel állítani,plussz RAM-ot igényel.
Helyette feltepítek 2 alkalmazást,és az már jó...
Azok nem kérnek RAM-ot?Biztos csak úgy lébecolnak a telefonodon,néha működésre bírnák ugyan magukat,de hirtelen eszükbe jut:a gazda nem csipázta,ha valami a RAM-ba van...Igy inkább viszakoznak,és csendesen várják a következő nap édes semmittevését...De legalább maradhatnak a telódon... :D

Csak megjegyzem,a CallMeter kb 2x2 óra utánaolvasás és kb 1 óra beállitás után forintra megmondja a számlámat...
Egyszer tévedett:valami hülye beállitás miatt(bár az is az én saram...)3 SMS helyett 1 MMS-t küldött a telefonom,de a CallMeter azt is csak 3 SMS-nek számlázta....

:)

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#46847) zeorsdfd válasza punky10 (#46846) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

1. A mytelenor app nem fut a háttérben. Indításkor felmegy a telenor accomba és onnan beolvassa az aktuális adatokat. (kikerülve a káoszt, amiről punky írt) Majd kilépek és többet nem fut. A telenor "progamozói" "állítják be", dolgoznak nekem, ha tévedés van én akár perelhetem is őket(de legalábbis a tékozló homárra kitehetem)
2. A 3g watchdog pro-t tavaly egy akció keretében 10 ftért megvettem, és adatforgalom ügyben kb a legjobb ez az app.
3. Ennél a mondatnál, nagyon egyetértettem magammal:-)
"2x2 óra utánaolvasás és kb 1 óra beállitás után forintra megmondja a számlámat...
Egyszer tévedett..stb"
4. Elismerem, hogy nem vagyok ezen a területen elég türelmes, ám abban is biztos vagyok, hogy a fenti megoldás minden esetben reálisabb képet mutat és nem igényel szinte semmilyen beállítást.
Trolling off, peace, respect:-)

[ Szerkesztve ]

(#46848) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Tudnátok mondani hívás rögzítőket ami bevált vagy milyen néven keressem hogy ki tudjam próbálgatni. köszi

(#46849) Oldman2 válasza vadasz70 (#46848) üzenetére


Oldman2
veterán

(#46850) sqpp válasza Oldman2 (#46849) üzenetére


sqpp
őstag

Nekem meg írhatnátok olyan appot, ami átváltoztatja a teló kinézetét, illetve olyan hátterek amik tényleg 7" tabletre vannak 800x480-as, meg hát én mindig döntötten használom..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.