Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46351) J2saw


J2saw
csendes tag

Hát nem nagyon tudom miről van szó csak gondoltam én is hozzá szólnék a témához böngészők közül nálam a UC Browser viszi a pálmát. Még az Opera minivel is felveszi a versenyt.

(#46352) 7Sony7 válasza mexel (#46350) üzenetére


7Sony7
addikt

Akkor valószínű a teló a ludas, mert nálam kiírja, azért mertem ajánlani.
Ha jól tudo, ez rom függő is. Nekem a custom 4.1.2 hamarabb feltölti, mint a gyári 4.0.4

[ Szerkesztve ]

-

(#46353) mexel válasza 7Sony7 (#46352) üzenetére


mexel
veterán

4.4 van az i9000-en. neked mit ír ki töltéskor? Kb annyit amennyi a töltőre van írva? ja, és milyen telefon? Majd kipróbálom másik telefonnal és tabbal is.

(#46354) 7Sony7 válasza mexel (#46353) üzenetére


7Sony7
addikt

A gyárival 670-690, a custom 4.1.2 vel 740-750mA a max érték. A töltő elvileg 1A es. A gyári romot próbáltam Samsung, és Huawei töltővel is, az is ~700-al tölt. A teló Haier W910. Szerintem azért nagyobb a töltő névleges áramerőssége, hogy akkor is tudja tölteni, ha használod a telót. Az enyém pl képes felvenni max terhelés mellett az akkuból 1000mA -t is ( Krait 2 x 1500Mhz)

[ Szerkesztve ]

-

(#46355) ollie válasza mexel (#46353) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amúgy én nem hiszem, hogy ezt szoftveresen meg lehet állapítani. Gyanítom, hogy ahol kiírja, ott is csak becslésről van szó.

***

(#46356) raziel01


raziel01
veterán

FileMaster

Fájlkezelő
Mostmár a free verzióban is elérhető az összes pro feature.
Érdemes kipróbálni, nekem ez a kedvencem.
Reklámokat tartalmaz de 455 Ft-ért eltüntethető IAP-al. Régen 900 Ft körül volt.

(#46358) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Udvözlet uraim.Remélem tudtok segíteni nekem.A páromnak rendeltem egy Note3 klónt.(n9000) Egy baj van vele hangouts és google+ nem működnek!A play,search,maps,earth,youtube ezek mind mennek!!! Play-ről siman letöltök!!! Hangouts-nál és a +- nál ha indítani akarom őket akkor hiba üzenet!!! "Frissítse a google play szolgáltatásokat" Viszont ha ezt meg akarom tenni akkor azt írja a play hogy már telepítve van és nem enged frissítest!!!! Google + szintén zenész!!!! De miért csak ez a két app'??? O.oRemélem tudtok segíteni!! köszönöm!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#46359) Bozek válasza twine (#46349) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nuance-al nem próbáltad? Hátha azzal jobban együttműködik, mint Mariskával. Bár engem abban zavar pár dolog. Például a 111-re azt mondja, hogy "mindegy", az NB-re meg azt, hogy "nota bene"...

(#46360) mexel válasza ollie (#46355) üzenetére


mexel
veterán

Elvileg simán mérhetné hogy mekkora a töltőáram szerintem. Mindegy, lehet hogy majd rendelek egy ilyet és akkor le tudom tesztelni a töltőket, az autósokat és az itthoniakat is. Kivéve ami nem usb-s :(

(#46361) barnabasss


barnabasss
tag

Volt egy forma 1 timing app 2013-ban de mar nem toltheto.. Lesz 2014es vagy lesz meg egyaltalan tudtok vaalmit?

(#46362) raziel01 válasza WOT-H-A-C (#46358) üzenetére


raziel01
veterán

Gagyi kínai klón ezernyi hibával. Nincs normális support.
Gondolom tudtad mikor megvetted olcsón, hogy nem lesz teljesen 100-as azért is volt olcsó.
Egyszer már beírtad, ha tudta volna valaki akkor már segített volna. Kétlem, hogy itt sok embernek lenne pont olyan klónja.

(#46363) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Sziasztok!

Milyen navigációs szoftverek vannak androidra?
Nekem volt régen egy ős-androidos telefonom, azon valami igo volt, az megszűnt esetleg? Telefonos store-ban nincs, pedig az jól működött. A lényeg, hogy ne olyan szar legyen, amihez kell internet, mert mire elnavigál ahova megyek, addig a tököm akar fizetni, amikor már fizettem a retkes telefonért, amiben ott a hardver, amivel működik a navigáció, a térképet meg nem kell frissíteni 5eprcenként, olyan gyorsan nincsenek újonnan épült városok és utak :B

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#46364) #79335424 válasza barnabasss (#46361) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jó kérdés. Remélem lesz idén is. Közös F1 nézésnél remekül lehetett idegelni a haverokat azzal, hogy egy csomó infót előbb tudok, mint ők.

(#46365) kovisoft válasza mexel (#46360) üzenetére


kovisoft
őstag

Általában nincs közvetlen áramerősségmérő szenzor a készülékekben, hanem a akkufeszültségből és az akkumulátor karakterisztikájából (milyen hőmérsékleten mekkora feszültség mekkora töltöttségi szintet jelent, stb) számolják ki a töltőáramot.

(#46366) ctibor válasza BlackSoft (#46363) üzenetére


ctibor
senior tag

iGO még mindig van, csak nem legális ebben a fórumban (mert hivatalosan nem kapható Androidra Mo-on).

Javaslom, nézd meg a Sygic-et Play áruházban, jó szoftver. Fizetős persze, de most úgy tudom jelentős engedménnyel adják és amit megveszel (pár országtól egész Európáig terjed a térkép-választék), arra örök frissítést garantálnak.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#46367) BlackSoft válasza ctibor (#46366) üzenetére


BlackSoft
addikt

Köszi megnézem :R IGO más országban van, csak itt nincs? Ilyenről még nem hallottam hogy egy szoftver nem kapható egy rendszerre, csak bizonyos országban :F

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#46368) dokee78 válasza BlackSoft (#46363) üzenetére


dokee78
félisten

Sygic és Navigon

Copilot,GPS Navigáció BE-ON-ROAD,Wisepilot

(#46369) #79335424 válasza BlackSoft (#46367) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pedig ez nem egyedi eset. Androidon főleg nem. Még alkalmazás is volt rá. Market enabler. Elhitette a Market -tel (Play), hogy más országból akarod használni. De az IGO esetében nem pont erről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#46370) kovisoft válasza ctibor (#46366) üzenetére


kovisoft
őstag

Azt honnan lehet megtudni, hogy mi ez a jelentős kedvezmény, ill. hogy milyen térkép mennyibe kerül? Mert a Play-en csak azt látom, hogy "Offers in-app purchases". Fel kell hozzá telepítsem és belülről lehet látni?

(#46371) BlackSoft válasza dokee78 (#46368) üzenetére


BlackSoft
addikt

:R

(#46369) Somatom: Melyik országokban elérhető? Van több állampolgárságom, és sokat járok erre arra. Valahol akár le is szedhetem akkor hivatalosan.

Más: Ezek amiket itt mutattok, és az iGO is (külföldön) támogatják a 4.0.4-es androidot? Nagyon nem értek hozzá, nekem azt hiszem még valami 2,1 volt azt hiszem... :B

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#46372) WOT-H-A-C válasza raziel01 (#46362) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Köszi hogy azzal kezded hogy leugatsz!!! Előszöris annyira nem "gagyi": 2 gb ram 16 gb rom!!! ezek a valos adatai kiprobáltam !!! ( nem kamututu) 720p kijelző!! 194 $, siman odaraknam a tied mellé!!A többiben igazad van némileg!! Csak azert mertem ide írni mert android appos topic es csak ez a két app nem működik rendessen!!! Gondoltam valaki képben van a működésükkel kicsit mélyebben is!! Ja,és az nem most volt hogy kérdeztem az óta akár ide is tévedhetett olyan ember aki jobban is az android programokhoz!!! Bár nyilvan te ezt is kizárod!!! De mivel te is leugatsz egy klónt egyből mikor meghallod "klón" pedig tuti csak képen láttad, így a további eszme csere teljessen felesleges!!! Köszi a segítséget!!! ;]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#46373) petipetya válasza WOT-H-A-C (#46358) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha volt gyári beállítások visszaállítása és az sem segít, akkor a helyedben megkeresném az xda-s topicját, ahonnan feltennék rá egy főzött romot.

"nincs rá lezsóidő"

(#46374) tankraid


tankraid
aktív tag

Tudtok olyan progikat mint a Pry-Fi és a Intelli3G meg valamit ami megöli azokat az alkalmazásokat amik felébresztik a telefont feleslegesen. Fontos lenne, hogy olyanok legyenek amikhez nem kell root!

Válaszokat előre is nagyon köszönöm!

(#46375) WOT-H-A-C válasza petipetya (#46373) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Aha...ezt hagytam én is utoljára reméltem meglehet oldani máshogy!! Minden estre megprobálom és megkeresem a topic-ját köszönöm szépen!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#46376) #79335424 válasza BlackSoft (#46371) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez általában írtam a Play -ről letölthető alkalmazásokkal kapcsolatban. Az IGO más tészta. Jelenleg Törökország és Izrael területén lehet vele legálisan navigálni. Hiába telepítenéd az alkalmazást, Magyar térképhez nem juthatsz legálisan. Anélkül pedig nem túl hasznos program.

(#46377) petipetya válasza WOT-H-A-C (#46375) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ami még eszembe jutott, csak nem tudom kivitelezhető-e: rootolás után legyalulni róla a nem működő Google alkalmazásokat, majd ezeket feltelepíteni a Playből.

"nincs rá lezsóidő"

(#46378) air válasza BlackSoft (#46371) üzenetére


air
nagyúr

OSM (Open Street Maps) térképet használó alkalmazásból van egy vagonra való a Play-en. Ezek legtöbbje ingyenes, mint ahogyan a térkép is.
A térkép meglehetősen reális, és mivel közösségi alapon fejleszthető egyszerű javítani és bővíteni is. Olyannyira, hogy te magad is megteheted.
iGO-t egyébként vehetsz, de csak 7"-os tabbal együtt.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#46379) Bozek válasza WOT-H-A-C (#46358) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Google Play nem egyenlő a Google Play Szolgáltatásokkal. Ez utóbbihoz itt a link, próbáld meg ezen keresztül letölteni: [link].

(#46366) ctibor: Akkor ez mi? Jó, tény, hogy 4 eszközöm van fenn Play-en - Xperia neo, Xperia V, Nexus 7 és Xperia Z1 Compact -, amiből csak az utóbbival kompatibilis, de ha lenne felesleges 14 ezer Ft-om, akkor megvehetném. Bár az ingyenesre már kiírja a Nexus 7-et is. :D

(#46367) BlackSoft: Van belőle ingyenes is, nézd meg, hátha működik. Bár szerintem héberül van és nem lehet hozzá magyarországi térképet letölteni.

(#46372) WOT-H-A-C: És hogy próbáltad ki a 2 GB memóriát? Arra azért kíváncsi lennék. :D

[ Szerkesztve ]

(#46380) mexel válasza kovisoft (#46365) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm az infót, akkor nem erőltetem a dolgot, marad a mechanikus mérés ha lesz kedvem :)

(#46381) barnabasss válasza #79335424 (#46364) üzenetére


barnabasss
tag

Eddig nem hasznaltam de megtetszett remelem lesz

(#46382) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv ! A "NavFree"-röl mi a véleményetek ?

(#46383) WOT-H-A-C válasza Bozek (#46379) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

igen ezt probáltam de azt írja az alkalmazás telepítve van!!! Viszont a hangouts azt kéri frissítsem a gplay servicest de nem tudom... A RAM-ot nyilván nem próbáltam de van lehetőség a valós,adatok kiolvasására!!! A belső tárhelyet nem volt nehéz tesztelnem!!! Rádobtam egy full hd filmet a telóra!!
Ahogy olvasgatom az XDA n9000 forumát A ROM miatt van amit ráhúznak!!Bár ezzel még az asszony jól járt! Amit ott olvastam.....fhu...azokhoz képest ez tökéletessen működik!!!! :)) Köszönöm az ötleteket és segítséget!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#46384) ctibor válasza kovisoft (#46370) üzenetére


ctibor
senior tag

"Azt honnan lehet megtudni, hogy mi ez a jelentős kedvezmény, ill. hogy milyen térkép mennyibe kerül?"

Innen:

http://www.sygic.com/en/android:buy-now

(Mobilról írok, nem tudok rendesen linkelni)

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#46385) ctibor válasza Bozek (#46379) üzenetére


ctibor
senior tag

Ne velem vitatkozz, hanem a fórum menedzsmentjével.

Én VALAMENNYI Androidos eszközömön - 2 tablet, 2 telefon - AZT (csak azt vagy azt is) használom.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#46386) raziel01 válasza WOT-H-A-C (#46372) üzenetére


raziel01
veterán

Ebben mi volt a leugatás mondd már meg? Pusztán elmondtam a véleményemet.

"annyira nem "gagyi": 2 gb ram 16 gb rom!!! "

Mert ettől bizony minőségi lesz a telefon. :C
Pusztán csak alap dolgok nem mennek rajta. Pont azért írtad be ide a kérdésed.
Az összes klón noname szemét. (ez nem neked szól hanem a klón telefonoknak) Egyedül a Xiaomi meg hasonló nagyobb kínai márkák vállalhatóak.
194 dollár oké de ha megfogják a vámon akkor már totál nem éri meg. (+30%)

[ Szerkesztve ]

(#46387) air válasza DonMarco (#46382) üzenetére


air
nagyúr

Egy a "vagonból" ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#46388) dokee78


dokee78
félisten

Valaki tudja van-e funkcióbeli különbség az Endomondo Pro és Windows Phone Endomondo között?
Mert ugye WP-re ingyenes és nincs belőle fizetős.

(#46389) ®abstract®


®abstract®
őstag

akinek vacakol a viber,annak ajánlom a 3.1.0 verziót,jól müxik,nem fagy.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#46390) Karima


Karima
őstag

Sziasztok! A következőre szeretnék megoldást Androidon: Van egy otthoni ftp szerverem, és ebben különböző könyvtárak (Filmek, Zenék, stb). Hogy lehetne azt megoldani hogy egy ikon a tableten az ftp-n belül egy bizonyos könyvtárra mutasson, azt nyissa meg egyből egy kattintással? Tehát szeretnék külön ikont a Filmek könyvtár megnyitásához, a Zenékhez, stb.
Előre is köszi a tanácsokat :)

(#46391) air válasza Karima (#46390) üzenetére


air
nagyúr

Tippem az, hogy esetleg Taskerrel.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#46392) LonGleY válasza dokee78 (#46388) üzenetére


LonGleY
veterán

WP vs Android

Szerintem egyértelmű, ha beleolvastál a feature-ökbe. Meg aztán, miért is kapnál ingyen Pro tudást?

Különben Google második találat. PRO csak droidon, iOS-en és BB-n van.

[ Szerkesztve ]

(#46393) atillaahun válasza Karima (#46390) üzenetére


atillaahun
veterán

ES Explorer-rel. Miután beállítottad benne az FTP szervert és beléptél, hosszú érintésel bármely könyvtár a kezdőképernyőhöz adható.

[ Szerkesztve ]

(#46394) Jarod1 válasza atillaahun (#46393) üzenetére


Jarod1
addikt

van olyan progi ami automatán letölti a telón lévő képeket ha csatlakozik a teló?

(#46395) air válasza Jarod1 (#46394) üzenetére


air
nagyúr

Hová?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#46396) Jarod1 válasza air (#46395) üzenetére


Jarod1
addikt

laptopra..

(#46397) #79335424 válasza Jarod1 (#46396) üzenetére


#79335424
törölt tag

Foldersync?

(#46398) air válasza Jarod1 (#46396) üzenetére


air
nagyúr

Bittorent Sync

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#46399) zho-lee válasza WOT-H-A-C (#46383) üzenetére


zho-lee
addikt

Szia!
Mi a családban jártunk így.
Egy HTC klónnal.. átküldtem neki az én gyári htc-mről a build prop-ot (mert lustaság fél egészség), és jó lett..

Van root jogod?
Akkor esetleg a build prop-ban a készülék tipusát át írod, és lehet megjavul.
Régebben ez nagy trükk volt, amikor kisebb kategóriára tudtuk íly módon a komolyabb játékokat telepíteni.
(hogy legyen mitől lefagynia a készüléknek.. :DDD )

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#46400) Bozek válasza barnabasss (#46361) üzenetére


Bozek
nagyúr

Lesz. iOS-re már van, Android-ra később jön.

forrás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.