Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46151) Nova96 válasza LonGleY (#46150) üzenetére


Nova96
őstag

A lejátszás pl. videó, de az meg van, írtam is.

A telefonról szeretném a gépet irányítani ha lehetséges erre keresek jó programot, ha van. laptop->tv és elég rossz mindig fel kelni ha valami más kell a gépről mint videó nézés.

(#46152) LonGleY válasza Nova96 (#46151) üzenetére


LonGleY
veterán

A gép irányítását a TeamViewer-el intézheted.

Magyar tanárt sem késő szerezni még.

(#46153) #79335424


#79335424
törölt tag

Frissítettem a Dolphin -t. 11 lett a verziószám. Hááát... Még nem tudom, hogy jó -e, mert újra kell tanulnom a kezelését. Minden máshol van és máshogy van megoldva. Kicsit bonyolultnak tűnik.

(#46154) gatto_ válasza #79335424 (#46153) üzenetére


gatto_
senior tag

Oldalsáv a könyvjelzőknek megmaradt? Főleg azt szeretem benne.

(#46155) #79335424 válasza gatto_ (#46154) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen is, meg nem is. Most egy totál katyvasznak látom az egészet. Jobbrahúzás van, de a balra az megszűnt. Még keresgélem, hogy hogyan tudom a LastPass addont elővarázsolni. Azt nem hagyom állandó bejelentkezésen, mert ha valaki más kezébe kerül a teló, akkor azzal nem rés, hanem óriási barlang tátongana a pajzsomon. Eddig balrahúz - addon - kész. Mindíg kéznél volt. Most ez is másképp van. A megnyitott fülek sem felül vannak, hanem egy külön ablakban. Ráadásul már produkált 3 összeomlást, ami eddig, ezen a telón soha nem fordult elő.

(#46156) gatto_ válasza #79335424 (#46155) üzenetére


gatto_
senior tag

Az összomlás egy dolog, lévén még beta a 11-es, de ez a húzás nagy előnye volt eddig a többi böngészővel szemben.

[ Szerkesztve ]

(#46157) junkpod


junkpod
nagyúr

Hello, dolphin browser-t rá lehet valahogy venni, hogy youtube videokat a youtube appban nyisson meg?

Box's don't touch!

(#46158) kovisoft válasza gatto_ (#46156) üzenetére


kovisoft
őstag

Ha beta a 11-es, akkor miért ment fel egy frissítéssel?

(#46159) gatto_ válasza kovisoft (#46158) üzenetére


gatto_
senior tag

Felteszem valamikor regisztráltál a beta közösségbe kíváncsiságból, és akkor automatikusan kapod a betat a play-ről. Nekem nem jelzi a frissítést.

(#46160) #79335424 válasza kovisoft (#46158) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elnézést, ezt az infót én hibáztam el! Most nézem, hogy az enyém 11.0.0 beta. Én valóban jelentkeztem náluk és a G -fiókom hozzá van rendelve Dolphinéknál a betatester státuszhoz. Ezért én a Playen automatikusan a beta -kat kapom. Lehet, hogy nálatok nincs is ez a frissítés.
Egyébként talán a legnagyobb gond, hogy bár a címsorban most lehet lépkedni az ablakok között, de csak egy fület mutat. Ha a megnyitott füleket akarom látni, ahhoz egy külön ablakot nyit (ha jól tudom, az Operában van vmi hasonló). Már ez is bonyolítás. Innen lehúzogatással lehet bezárni a füleket (mint az Android alkalmazások bezárásánál). Ebben lehet vmi bug, mert ha lehúzom az egyiket, akkor omlik össze a böngésző. Mielőtt bárki félreértené, tudom, hogy ez a beta állapot velejárója és mint tesztelőnek, az ilyen bugok kiderítése a feladatom. A helyzetet csak tájékoztatásként vázoltam.

(#46161) Bozek válasza #79335424 (#46160) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Facebook is így csinálja a bétát. Régebben benn voltam, de kiléptem, miután fekete képernyő fogadott annál a változatnál.

(#46162) kovisoft válasza #79335424 (#46160) üzenetére


kovisoft
őstag

Igen, bocs, én is úgy értettem, hogy miért ment fel Nálad egy frissítéssel, de így minden világos. Tehát akkor ezek a problémák/változtatások még nincsenek a hivatalos verzióban.

(#46163) gatto_ válasza kovisoft (#46162) üzenetére


gatto_
senior tag

Nincsenek szerencsére, de elég gyorsan be szoktak kerülni az új dolgok. Itt lehet követni a fejleményeket, és reklamálni. :-)

[ Szerkesztve ]

(#46164) S e t h


S e t h
nagyúr

Tudtok olyan képszerkesztő alkalmazásról amivel nem csak a kép négy oldalából-négyzetesen,téglalapszerűen- lehet vágni, hanem körbe is lehet vágni egy objektumot?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#46165) #79335424 válasza Bozek (#46161) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezért én nem lépnék ki. Először is sehol sincs beállítva automatikusra a frissítés. Így biztosan nem érnek váratlan meglepetések. Általában összevárok pár alkalmazást és elolvasom a visszajelzéseket (nem biztos, hogy adok is a véleményekre). Frissítés előtt szoktam csinálni egy TiBi -mentést. Mivel visszamenőleg 3 verziót tároltatok, így a visszaállítás jelen esetben is 2-3 kattintás lenne. Sőt, akár különböző adatprofilokkal is használhatnám (Firefoxnál ezt a módszert alkalmazom). De a tesztelés nem arról szól, hogy az első "nemteccciknél" nyomok egy visszaállítást. Valamiért praktikusnak gondolták ezt a megoldást. Megpróbálom kitapasztalni.

(#46166) Bozek válasza #79335424 (#46165) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért a kettőnk helyzetében van különbség. Az én esetemben használhatatlanná vált az alkalmazás. Vártam egy újabb béta frissítést, de az se lett jó, ezért léptem ki.

(#46167) #79335424 válasza Bozek (#46166) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezért írtam TiBi -t. Ha használhatatlan, akkor nyomsz egy visszaállítást az előző, vagy az előző előtti verzióra. Persze ha szubjektíven nézzük, akkor az FB esetében arra sem látok reális körülményt, hogy a "stabil" verziót telepítsem. :D

(#46168) S e t h válasza S e t h (#46164) üzenetére


S e t h
nagyúr

Próbáld ki ezt, a videó alapján nem tűnik rossznak.AThumb Cut

Köszi, kipróbálom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#46169) galaxys80


galaxys80
veterán

Végre megtaláltam a számomra tökéletes időjárás appot. :C
[link]

(#46170) kovisoft válasza galaxys80 (#46169) üzenetére


kovisoft
őstag

Jól néz ki, de lehet róla tudni, hogy mennyire pontos/gyors/akkukímélő/stb?

(#46171) S e t h válasza galaxys80 (#46169) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szabad tudni, hogy mitől tökéletes számodra?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#46172) galaxys80 válasza kovisoft (#46170) üzenetére


galaxys80
veterán

A legpontosabb azok közül amiket eddig próbáltam.
Böngészőben is ezt az oldalt szoktam nézni.
Nem is értem, hogy miért nem kerestem még rá a play-ben.
Aksiban nagyon jó.
Amióta az időképet cseréltem nőtt az aksi időm is.

(#46171) S e t h
-Mert ez valóban azt mutatja,amilyen idő van.
-Minden létező időjárási jelenséget mutat, előrejelez.
-Van térképnézet benne.
-Nem zabálja az aksit.
-Nem fut feleslegesen a háttérben.
-E mellett még gyors és tetszik is.

(#46173) kovisoft válasza galaxys80 (#46172) üzenetére


kovisoft
őstag

Köszi, meggyőztél, kipróbálom, mert nekem is tetszik. :)
Azt nem tudod, hogy mekkora adatforgalmat generál (pl. az időképhez képest)?

(#46174) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Hello!

Valaki lenne szíves ezt:
integrate 9e^(-0.3t)*cos(5t+0.2) dt from 0 to infinite

bemásolni a wolfram alpha appjába, és ide betenni egy screenshotot a step-by-step solution-ről?

Sajnos webes felületen teljesen fizetőssé tették a step-by-steppet, és WP-re nincsen hivatalos wolfam alpha app, de úgy hallottam androidon az appban még meg lehet nézni a lépéseket.

Köszönöm. :R

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#46175) galaxys80 válasza kovisoft (#46173) üzenetére


galaxys80
veterán

Azt eddig még nem néztem, de szerintem ezek az időjárás appok minimális forgalmat bonyolítanak.
Ráadásul itt, úgy vettem észre, hogy csak akkor frissít, ha bemész az appba. (Widgetet nem használok)

(#46176) Daemos


Daemos
tag

Sziasztok.

Tudtok nekem olyan programot ajánlani amivel egymásnak tudunk fájlt küldeni anélkül hogy 1 wifi hálózatba lennénk?

Gyakran fordult már elő hogy a tesómnak szerettem volna valamilyen fájlt küldeni és nem tudtam megvalósítani :(

(#46177) zsoltzsolt válasza Daemos (#46176) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

E-mail? :-)

(#46178) kovisoft válasza galaxys80 (#46175) üzenetére


kovisoft
őstag

Közben kipróbáltam: a főoldal első betöltése nálam kb. 80-90 kbyte volt, utána egy frissítése kb. 40 kbyte. Widgetként Aix Weather-t használok, annak 100 kbyte körül szokott lenni nálam a napi forgalma, de persze abban nincs pl. térkép.

(#46179) dokee78 válasza aizen92 (#46146) üzenetére


dokee78
félisten

Frissült a Viral,most lehet javítottak a bugon.

(#46180) Daemos válasza zsoltzsolt (#46177) üzenetére


Daemos
tag

Azt hittem hogy már van kifejezetten erre a célra külön alkalmazás :) :D

Jó-jó az e-mail is de ahhoz kell hogy legyen e-mail neki (jó tudom már lassan az a ciki ha nincs valakinek ) meg én úgy szeretném hogy egyből küldjem, ne keljen hozzá e-mail :/

(#46181) aicon válasza Daemos (#46180) üzenetére


aicon
senior tag

Esetleg nézd meg az aláírásomban szereplő Copy-t.
Mi ezt használjuk, egyszerű könyvtár megosztással...

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#46182) #27051264


#27051264
törölt tag

Sziasztok!
Egy stabil akku állapot kijelzőt keresnék a fő képernyőre.

(#46183) aizen92 válasza dokee78 (#46179) üzenetére


aizen92
addikt

Minden bug javítva! Köszi az infot! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#46184) zsoltzsolt válasza Daemos (#46180) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Skype, azon is lehet fájlt küldeni

(#46185) dokee78 válasza aizen92 (#46183) üzenetére


dokee78
félisten

:U

(#46186) atillaahun válasza Daemos (#46176) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem erre találták ki a Bluetooth-t.

(#46187) Daemos válasza atillaahun (#46186) üzenetére


Daemos
tag

Igen de ha nincs mellettem akkor Nem erek vele semmit.....

A tibbieknek koszonom es megnezem mind2-t!! :)

(#46188) Laca1212 válasza Daemos (#46180) üzenetére


Laca1212
őstag

Aki android alkalmazásokat használ, annak nagy eséllyel van egy gmail címe is. Vagy én nem vagyok képben? :)

(#46189) Daemos válasza Laca1212 (#46188) üzenetére


Daemos
tag

De-de igaz :)
Csak kenyelmi szempontbol meg hogy ne fuggjon egy fajlkuldes meg 3-om programtol :)
Azert szerettem volna 1 programot ami csak ezzel foglalkozik de akkor konkret progi nincs :(
Azert koszonom :)

(#46190) ERPY válasza Daemos (#46176) üzenetére


ERPY
őstag

SuperBeam a te embered. Nagyon gyors, és a pusztában is használható.

(#46191) Bozek válasza ERPY (#46190) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez erre is igaz: "Igen de ha nincs mellettem akkor Nem erek vele semmit"

(#46192) #79335424 válasza Daemos (#46189) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az egyéb körülményektől függetlenül, az adatmozgatáshoz azonos időben rendelkezésre kell álljon egy küldő (kliens) és egy fogadó (szerver) készülék. Ha a tesód telóján fut egy szerver, amikor Te küldesz, akkor működhet a dolog. Egyéb esetben mindenképpen egy köztes szervert kell alkalmazni. Ez lehet a GDrive, a Gmail szerver, Dropbox, saját felhő (NAS) stb. Ha pl. Ő a telóján indít pl. Solid Explorerrel egy FTP szervert, és a Solid Explorer által kiírt port forwardolva van a routerben, akkor azt nagy valószínűséggel el tudod érni a te hálózatodból. Azért nem biztosan, mert lehet NAT -olt IP és akkor komplikáltabb az ügy. Ez persze bonyolultnak hangzik, de csak egyszer kell beállítani, utána már 2-3 gombnyomással működhet.

[ Szerkesztve ]

(#46193) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Kérdezném tisztelettel,hogyha nem enged a teló egy régebbi verzióju apk-ot visszatenni az új helyett,(mert az szarabb) akkor milyen mappát és hol kell kitörölni pl a total commanderrel ? Köszönöm előre is ! ( Rootolt a teló,4.0.4 a rendszer)

(#46194) scarabaeus válasza Oppenheimer (#46174) üzenetére


scarabaeus
őstag

Tessék.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#46195) Oppenheimer válasza scarabaeus (#46194) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Köszönöm. :R

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#46196) Daemos válasza #79335424 (#46192) üzenetére


Daemos
tag

Köszönöm Szépen a részletes választ! :)

Megnézzük mit tudunk összehozni tesómmal!! ;) ;)

(#46197) vgyuri válasza Daemos (#46176) üzenetére


vgyuri
őstag

Ahogy korábban leírták felhőbe feltöltöd 1x, és tesód bármikor letöltheti, vagy ha mindketten a neten vagytok egyszerre, akkor Bittorent Sync

(#46198) petipetya


petipetya
nagyúr

Epic launcher

Kitkat stílusú launcher, Google Now támogatással, a leírás szerint ICS-től már telepíthető. Azt nem tudom, hogy felmegy-e olyan telefonra, amelyen nem gyári kitkat rendszer van, mivel nálam az található a készüléken. Mindenesetre érdemes tenni vele egy próbát, ha valakinek bejön a Nexus 5 féle kezdőfelület.

"nincs rá lezsóidő"

(#46200) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Szép napot ! Erre esetleg valaki ? :( [link] Köszi !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.