Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28751) LonGleY válasza air (#28750) üzenetére


LonGleY
veterán

arti1121: Vagy fogod és elkobzod estére, berakod egy fiókba. Máshol is csinálják ezt. Így tanul rendet.

[ Szerkesztve ]

(#28752) atillaahun válasza arti1121 (#28748) üzenetére


atillaahun
veterán

air ötlete teljesen jó, ha pedig véletlenül nincs időzíthető tűzfal, akkor a Tasker és Android Firewall párost kell belőni, ezek együtt tudnak működni. Bár nem gyerekjáték azért a Tasker beállítása.

[ Szerkesztve ]

(#28753) Bozek válasza fatal` (#28749) üzenetére


Bozek
nagyúr

Attól függ, hogy milyen Android van a telefonon. Legalább 4.0 esetén megy az ADB mentés. Root esetén a rendszer partíciót is le lehet menteni: [link]

Xperia esetében meg a 2012-es vagy újabb telefonoknál már lehet kernel-t telepíteni recovery-ből. Én felraktam a CM10.1-et és volt mentésem az előzőből is, a visszaállításkor jött a DoomKernel is. Sőt, abból a frissebbet alapból CWM-es ZIP-ben rakja fel DooMLoRD XDA-ra. Meg láttam Aroma telepítős kernelt is már. :)

(#28754) fatal` válasza Bozek (#28753) üzenetére


fatal`
titán

Jogos, erről elfeledkeztem.

Akkor változtatott a Sony, nekem 2011-es modellem van, itt csak a flashtool van sajnos. :D

(#28755) fasirTTT


fasirTTT
őstag

helo
tmobile mozaik xs díjcsomagba vagyok és le szedtem a call metert, hogy tudjam mennyinél járok, de van 1 telszám amit fél áron tudok hívni. ezt belehet valahol állítani?

(#28756) LLKobe válasza Bozek (#28753) üzenetére


LLKobe
veterán

.:R Nekem optimus 4x-em van, 4.1.2-es androiddal. Akkor azzal megoldható?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#28757) Bozek válasza LLKobe (#28756) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elvileg igen, nézd meg a linkelt oldalt és próbáld meg. Ha mégse működik, akkor se lesz semmi gondja a telefonnak.

(#28758) arti1121 válasza air (#28750) üzenetére


arti1121
senior tag

igen persze van root! igazából egy alkalmazásra gondoltam amit a launcher rejtett alkalmazásáért kezelne. az elvetélt azért nem akarom mert akkor az napi szintű konfliktus. így meg a telefon végzi a piszkos munkát.

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#28759) Polllen


Polllen
nagyúr

Hali,

ilyen tálcát hogyan lehet cm-ben összehozni?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28760) R19 válasza Polllen (#28759) üzenetére


R19
senior tag

A Go Launcher EX + Holo témával szerintem megoldható.

(#28761) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Androidot more locale 2 progin kívül mivel lehetne még magyarosítani?Már pár progit próbáltam.Köszönöm a gyors választ. :R(Motorola atrix 4g)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#28762) Polllen válasza R19 (#28760) üzenetére


Polllen
nagyúr

Köszi!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28763) R19 válasza laci laci (#28761) üzenetére


R19
senior tag

Próbáltad már a Custom Locale appot?

(#28764) laci laci válasza R19 (#28763) üzenetére


laci laci
addikt

Ez sem magyarosít teljesen....De nagyon köszönöm. :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#28765) R19 válasza laci laci (#28764) üzenetére


R19
senior tag

Sajnos teljes mértékben ezek az appok nem képesek a magyarosításra, ezt anno szintén Motorolán CM7-es főzött rom felrakásával oldottam meg.

(#28766) laci laci válasza R19 (#28765) üzenetére


laci laci
addikt

Akkor sajna.Biztos,hogy nehéz erre felrakni.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#28767) R19 válasza laci laci (#28766) üzenetére


R19
senior tag

Itt nagyon sok infót találsz erről.

(#28768) imi0424


imi0424
senior tag

sziasztok.
tudtok nekem olyan video felvevő appot ami supportolja a folytatható videofelvételt?
pl ha megállítom akkor nem nullázza le az egészet hanem ott lehet folytatni ahol abbahagytuk.

(#28769) w333


w333
félisten

Elég jónak ígérkező böngésző : Link :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28770) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Üdv!
A segítségeteket szeretném kérni.
Meg szeretnék szabadulni a gyakran hívott számok listájától, de nem sehogy sem.
4.0.4 az android verziója.
Próbáltam már több apps-t amik az előzmények törlésére alkalmasak, mindent töröltek is, kivéve a gyakran hívott számokat.
(1 tap cleaner, delete history)
Minden ötletet szívesen fogadok, csak tűnjön már el a lista.
Kösz

(#28771) Ablakos


Ablakos
őstag

Ismer valaki erre a fórumra (teljes prohardver fórum) készített alkalmazást (esetleg próbálkozás)? Hírek kezelőt láttam az nem érdekel.

(#28772) proradeon válasza Ablakos (#28771) üzenetére


proradeon
őstag

Nincsen. Max. Prohardver Topicfigyelő, de ez nem tetszett a vezetőségnek, teljesen érthető okokból. (#178)

Szerintem használd az m.prohardver.hu-t böngészőből. Nagyon korrekt kinézete van a fórum résznek, és tökéletesen működik. (Így nem is véletlen, hogy senki nem ír rá app-ot.)

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#28773) Polllen válasza proradeon (#28772) üzenetére


Polllen
nagyúr

A mobilos verziót kerülöm messziről, inkább a teljes:)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28774) MurdR


MurdR
veterán

Urak, azt miként lehetne kivitelezni hogy a youtube a háttérben fusson amikor böngészek?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28775) eastsider válasza atillaahun (#28752) üzenetére


eastsider
nagyúr

nem egyszerűbb routeren mac szűrést beállítani az adott intervallumra? én így oldottam meg hasonló problémát
azt le se tudja törölni stb

[ Szerkesztve ]

(#28776) raziel01 válasza MurdR (#28774) üzenetére


raziel01
veterán

Ha nem zárod be akkor fut a háttérben. :D
Az már más kérdés, hogy hangja nem lesz. Nem lehet megoldani sajnos.

(#28777) golyós


golyós
őstag

Üdv!

használ valaki ilyet?[link]
10 órája nem frissül az időjárás, esetleg másnál is jelentkezik ez?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#28778) Mr X válasza raziel01 (#28776) üzenetére


Mr X
veterán

Én XDA-n találtam egy moddolt YT appot, amiben van többek között lezárt képernyőnél lejátszás, elvileg háttérben is tudhat játszani. Linket nem tudok adni, munkában vagyok.

(#28779) #73029888


#73029888
törölt tag

A Mediaszerver az mi?
Valahogy le lehet tíltani?

Xperia Mini CM10.1-el.(20130722)

[ Szerkesztve ]

(#28780) Polllen válasza #73029888 (#28779) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azt használja a rendszer a legtöbb videó/audió prezentálásához. Pl. youtube sem megy nélküle.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28781) #73029888 válasza Polllen (#28780) üzenetére


#73029888
törölt tag

Értem,és köszönöm a választ.

(#28782) fdisk


fdisk
őstag

Van pár böngésző (boat, firefox, maxthon ) aminél nem működik se a swiftkey, se a smart keyboard
nyílbillentyűje.
Pedig nekem szükségem lenne rá.
Mert az ujjal való kurzor mozgatásától az agyvérzés kerülget.
Az opera classicban működik, de az meg mostanság egyre használhatatlanabb, ezért áttértem a boatra
Tud vki megoldást, h esetleg lehessen használni a nyilakat?

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#28783) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Tudja még valamelyik böngésző az Operákon és a Chorme-on kívül azt, hogy ha olyan helyen kattintok, ahol sűrűn vannak a linkek - pl itt a Mobilarénán az új hozzászólások gomb környéke is ilyen - akkor nem random megnyitja, amit ő gondol, hanem vagy belenagyít, vagy felhozza azt a részt nagyítva -mint a Chrome- és újra rányomhatok? Nekem az a módszer nem szimpi, hogy először két tappal nagyítsak, aztán nyomjak rá a megfelelőre, és még akkor sem biztos, hogy azt csinálja amit én akarok.
Azért váltanék, mert az Opera Classic, már kezd kicsit lassúcska lenni, a Chrome villámgyors, de egyfolytában tekeri a procit, így zabálja az akut nagyon.
Próbáltam már a Boat, Dolphin, Maxthon, Firefox böngészőket, de egyik sem tudta ezt alapból, beállításaikban pedig nem találtam erre mutató részt.

[ Szerkesztve ]

(#28784) raziel01


raziel01
veterán

Chrome-al kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Az miért lehet, hogy sokszor csinálja azt, hogy pl a weboldal jobb oldalát akarnám nézni és ahelyett, hogy odamenne furcsán befordul a kép és nem megy jobbra. Ez mitől lehet?

Balra húzásnál pl

[ Szerkesztve ]

(#28785) freemanone válasza raziel01 (#28784) üzenetére


freemanone
őstag

ha több tab meg lenne nyitva, akkor látnád, hogy ez a tabok közötti gyors váltás funkciója. úgy tudod előhozni, hogy a képernyő jobb vagy bal legszélét fogod meg és húzod ellentétes irányba.

(#28786) Bozek: ez ilyen! :D

más: dolphin böngészőben nem lehet valahogy eltüntetni a tabok számára fenttartott sávot? baromi idegesítő, hogy még az is kitakar egy csomó hasznos teret... legfőképp fektetett módban.

[ Szerkesztve ]

(#28786) Bozek válasza raziel01 (#28784) üzenetére


Bozek
nagyúr

Próbáld meg újra és ne a szélén fogd meg az oldalt. Ha több lap van megnyitva, akkor így is tudnál váltani köztük.

(#28785) freemanone: 6 másodperc. :D

[ Szerkesztve ]

(#28787) raziel01 válasza freemanone (#28785) üzenetére


raziel01
veterán

Basszus tényleg. :R
Azt hittem bug, nem feature. :D

(#28788) twine válasza pepe091 (#28783) üzenetére


twine
addikt

Ez a funkció nekem is nagy "lieblingem", de én sem találtam még máshol ezt a funkciót,,,(bár bevallom nem is nagyon teszteltem széles körben a böngetőket"...
Ellenben a Chrome-ot mikor próbáltad utoljára?
Csak mert én hónapokig "muszájból" épp az aksi zabálása miatt, a Dolphin-el helyettesítettem,,,de az utolsó frissítés óta visszatértem a Chrome-ra, és állítom kb ugyan az lett a fogyasztása mint a Dolphin-nek,,, :U
A többi böngetővel nem tudom összevetni,,,Ezt a kettőt használom,,,, ;)
(hogy mennyi magot teker és hány MHz-en, soha nem néztem,,, az aksi üzemidőben viszont eddig szignifikáns volt a különbség,,,mostanra viszont talán csak tesztprogikkal lehet mérni)

[ Szerkesztve ]

(#28789) pepe091 válasza twine (#28788) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Egy jó ideje már nem próbáltam, az igaz. De akkor adok neki egy esélyt újból. Köszönöm. :R

(#28790) forol válasza MurdR (#28774) üzenetére


forol
csendes tag

Én ezt az appot[link] használom erre és még sok hasonló dologra a youtube-al kapcsolatosan, másik nagy előnye a lejátszási listák kezelése.

(#28791) gatto_ válasza freemanone (#28785) üzenetére


gatto_
senior tag

A dolphinben elhúzod oldalra az oldalt, hogy előjöjjenek a telepíthető kiegészítők, és ott lesz a teljes képernyős mód. Feltéve ha erre gondoltál.

(#28792) freemanone válasza gatto_ (#28791) üzenetére


freemanone
őstag

köszi, nem kifejezetten erre, de több mint a semmi. én csak azt szeretném elérni, hogy ne legyenek fülek, mert feleslegesen foglalják a helyet. mint ahogy a chrome-ban is van, hogy csak a címsávot látod. ez azért fontos, mert a telefon értesítési sávja nekem kell és az fullscreen módban nem láttszik. egyszóval ha böngészek és chatelek akkor váltogatnom kell a fullscreen és normál mód között, ha nem akarok böngészőben füleket látni...

(#28793) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kernek egy kis segitseget topiclakoktol. Vettem egy droidos tabot es filmnezeshez keresem a legjobb programot. Alapbol hd es sd filmeket,sorozatokat, animeket nezek felirattal, amik avi, mkv, mp4 kiterjesztesuek. Valaki ajanlotta mxplayer-t, tenyleg ez a legjobb?

Live-Die-Respawn

(#28794) bb0t


bb0t
senior tag

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy létezik-e NFC widget, olyan amire ha rányomok egyből ki/be kapcsolja anélkül, hogy előhozná a menüjét?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#28795) twine válasza oriic (#28793) üzenetére


twine
addikt

szoftverben szvsz nincs olyan, hogy "legjobb",,,kinek mi vált be,,,millió, és millió felhasználó, különböző szokásokkal... :U ;)

Kérdésedre válaszolva,,,,az MXplayer-el én tökéletesen elégedett vagyok,,,(remélem hamar jön a droid 4.3 "verzió" is, mert most nem tudom használni) ahogy elnézem az itteni hsz-okat, szerintem az emberek 80%-a ezt fogja neked javasolni ;)

[ Szerkesztve ]

(#28796) MurdR válasza oriic (#28793) üzenetére


MurdR
veterán

Tényleg az MX a legjobb. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#28797) Deck válasza oriic (#28793) üzenetére


Deck
titán

Szerintem VLC. MX-nél sokszor nincs hang.

Én is sokat filmezek, viszi a nagy több gigás HD filmeket is. MKV-t stb. Nem volt vele még problémám.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#28798) Bozek válasza MurdR (#28796) üzenetére


Bozek
nagyúr

Főleg 4.3-as Android-on. :D

Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak: BSPlayer

Ez legalább normálisan tudja a LAN-on keresztüli lejátszást is. Az MX-nél nem nagyon tudtam ezt elérni.

[ Szerkesztve ]

(#28799) tomy86 válasza oriic (#28793) üzenetére


tomy86
addikt

Dice Player (csak, hogy legyen miből válogatni :) )

(#28800) twine válasza Bozek (#28798) üzenetére


twine
addikt

nem a lejátszókat akarom "versenyeztetni",csak jelzem ,hogy az ég világon semmi gondom nem volt az MX-el (+es file explorer) a hálózaton keresztül történő lejátszással... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.