Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28157) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Kérek mindenkit, legyen figyelemmel az ÁSZF-re, amelynek értelmében minden, warezzal kapcsolatos eszmecsere tiltott a fórumon. Köszönöm.

(#28158) Jazz válasza goom (#28141) üzenetére


Jazz
veterán

A 100 app egy költői túlzás. -.-

Legjobb módszer a fejlesztő támogatására a közvetlen kisebb összegű hozzájárulás a további feljesztésekhez....mint firefox kiegészítőknél pl. Ugyan ez itt is kivitelezhető. Az hogy a vásárlásnál, mennyi megy le a google-nak, és mennyi a fejlesztőnek, nem tudom.

free your mind

(#28159) fatal` válasza Jazz (#28158) üzenetére


fatal`
titán

30% Google, 70 a fejlesztő.

Az appok átlagára nem 1000 forint, hanem inkább 300.

Ha már warezolsz legalább büszke ne legyél rá.

(#28160) twine válasza BomiBoogie (#28157) üzenetére


twine
addikt

Nagyon "turbó" volt "Csiga úr" :U
Gyors mint a villám :DDD

(#28161) Jazz válasza fatal` (#28159) üzenetére


Jazz
veterán

free your mind

(#28162) Deck válasza fatal` (#28159) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#28163) S e t h válasza TazLeacher (#28146) üzenetére


S e t h
nagyúr

Volt hogy ezt en is felvetettem vkinek, mert nem értettem, hogy mire kel 250-300 alkalmazás a telefonra, érte megkaptam, hogy hülye vagyok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#28164) TazLeacher válasza S e t h (#28163) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pont most friss a telepítésem (S2), minden alkalmazás rajta van, ami kell. Az összes gyárival együtt (a kamerától a névjegyzéken át egészen T-mobilos Sim sz@rig bezárólag) 63 app van rajta. Ebből 20-at telepítettem fel én. A maradék 41 gyáriból is fogok még gyalulni szerintem, mert úgy sem használok jó párat.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#28165) raziel01 válasza TazLeacher (#28164) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem is játékokkal együtt van 20 alkalmazás. Meg ugye a sok felesleges gyári is. 40-50 lehet fent összesen.
---------
Amúgy vicces, hogy a hivatalos facebook alkalmazás jobbnak tűnik most, mint a Friendcaster.Pedig régen meg az volt a jobb.

(#28166) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Valaki találkozott már ilyennel?:
Van egy játék a Google Playen amit meg akartam venni régóta, de nem volt kompatibilis a tabommal, amit máig se értek. Laptomon böngészve megint megtaláltam a játékot és taddam kompatibilis, leellenőrizve, a tabom van megjelölve. Tabot bekapcsoltam, gyorsan be az áruházban: nem kompatibilis az eszközzel. Akkor most hogy is van??? Vegyem, ne vegyem? Lehúzás? Mintha más is írt volna már ilyet az új felületre, csak nem találom.

[ Szerkesztve ]

https://rollerezz.blogspot.com/

(#28167) Jazz válasza S e t h (#28163) üzenetére


Jazz
veterán

Látod, most meg az ellenkezője van. Van itt minden. "Demagógia", félremagyarázás....

(#28166) dzsidzsas: Próbáld ki a free verzióját. Ha nincs, vedd meg, csak pár száz ft. És ha még se jó, azt is visszatérítik 15percen belül. [link]

free your mind

(#28168) Polllen válasza Jazz (#28158) üzenetére


Polllen
nagyúr

Költői túlzás, amely az érzelmekre/előítéletekre akart hatni hamis tényeket/féligazságokat felhasználva... Várj, ez majdnem minek is a meghatározása? :F

Ejjjjj...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28169) Jazz válasza Polllen (#28168) üzenetére


Jazz
veterán

Ahogy érzed....de azt a szótárat a szarkazmusnál is kinyitnám.... Over. no more off pls.

free your mind

(#28170) georgbem válasza baalco (#28096) üzenetére


georgbem
csendes tag

Szia!

Tényleg ott van, csak a menüje helyzet függő, és ezért v.melyik fiókban kell lenni, hogy elérd ezt a menüpontot.

Szóval Köszi, megoldódott.

(#28171) Thewreck


Thewreck
csendes tag

Sziasztok!
Gyors megoldásra lenne szükségem...
Ha tud valaki segítsen. Kérem.
SGS3 készülékemet hogyan tudom irányítani számítógépről?
azaz amire szükségem van az a következő:
A kijelzőt lássam a számítógép monitorján, és az egérrel kezeljem, mintha az érintőképernyőt nyomkodnám.
Teamviwer, vagy hasonlók kizárva.
Ugyanis valami olyan valami megoldás kellene, hogy a telefonon lévő programot, vagy programban ne kelljen állítani semmit.

★ SGS5 (SM-G900F) ★

(#28172) Balinov válasza Thewreck (#28171) üzenetére


Balinov
félisten

AirDroid? telefonon belovod a klienst (ingyenes), bongeszobe beirod az ipcimet/portot, amit a droidos kliens megad es voila. Ha egy halozaton van a pc es a droid, akkor siman megy (pl. otthoni wifi), mobilnettel nem tudom, mukodik-e, nem probaltam

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28173) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Nekem olyan program kéne, ami írja ,hogy melyik program mikor (óra - perc) ébresztette fel a telefont. wakelock detector nem jó.. Mert abból én nem tudom megállapítani hogy mely programok ébresztették a telefont. 10 - 15 percenként ,mert az akkumulátor menüben látom, hogy valami mindig felébresztette

halahala

(#28174) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Runtastichoz használ valaki pulzusmérőt? Milyet, honnan érdemes?

Lépés/karlendítésszámláló amúgy nincs az appban? Nem találtam ilyet, Huawei G300.

[ Szerkesztve ]

(#28175) pepe091 válasza Balinov (#28172) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mobilnettel nem megy és ahhoz, hogy lásd a monitoron a telefon képét root szükséges.

(#28176) Jazz válasza Thewreck (#28171) üzenetére


Jazz
veterán

MyPhone explorer.

free your mind

(#28177) Bozek válasza Bone123 (#28174) üzenetére


Bozek
nagyúr

Lépésszámlálóra külön alkalmazást csináltak, a Runtastic Pedometer-t és ennek a Pro verzióját.

(#28178) Balinov válasza pepe091 (#28175) üzenetére


Balinov
félisten

hmm..ezt nem tudtam.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28179) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Valaki nem tudná nekem valahogy átküldeni a Strava egyel ezelőtti verzióját androidra? :F
Mióta frissült nem működik nálam és kvára idegel :B

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#28180) raziel01


raziel01
veterán

Ilyesmi widget kéne nekem

Amin lehetne ezeket kapcsolgatni. Ötlet? Fizetőset is mondhattok ha jó.

(#28181) -HajTömeg- válasza -HajTömeg- (#28179) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Törölve,megvan! :)

Alias: Júzer error

(#28182) air válasza raziel01 (#28180) üzenetére


air
nagyúr

Notification Toggle, Power Toggles, Extended Controls, Widgetsoid, Elixir 2

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#28183) #40351744 válasza raziel01 (#28180) üzenetére


#40351744
törölt tag

Power Toggles

Extended Controls

Beelőztek. :B

[ Szerkesztve ]

(#28184) raziel01 válasza air (#28182) üzenetére


raziel01
veterán

Notification Toggle jó is lett. :D
Többit nem is néztem. Király nagyon. :R
Köszi.

Xiawave: neked is köszi. :R

(#28185) ERPY


ERPY
őstag

Aki imo-t használ, új feature, van már videohívás is.

(#28186) Tyer válasza raziel01 (#28180) üzenetére


Tyer
őstag

AntTek Quick Settings Pro
Elvileg nem szabadna, de nekem működik vele, hogy a GPS-re nyomva, kapcsolja, és nem a GPS beállitásokba megy... Ezért EZT használom, nem mást.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#28187) raziel01 válasza Tyer (#28186) üzenetére


raziel01
veterán

Azt mondják a GPS-t felesleges kikapcsolni, mert az úgyis csak akkor megy ha valamelyik alkalmazást használod amihez kell. Szóval bekapcsolva hagyva sem fogyaszt többet.

(#28188) artiny


artiny
őstag

Valaki felismeri ezt az órát, esetleg tudja hogy ez valmi uj rom vagy esetleg valami launcher?

[link]

[link]

(#28189) xenom0rph válasza artiny (#28188) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ez valamilyen launcher + uccw az óra. Az ikonok meg egy szimpla ikonpakk!

halahala

(#28190) pepe091 válasza raziel01 (#28187) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Így igaz. :K

(#28191) LonGleY válasza ERPY (#28185) üzenetére


LonGleY
veterán

imo és imo között?

mondjuk mindegy, sosem izgatott
a videohívás.. retardált egy dolog

[ Szerkesztve ]

(#28192) fatal` válasza LonGleY (#28191) üzenetére


fatal`
titán

Retardáltnak nem nevezném, de szerintem is felesleges. Én pl. azt sem tudom, hogy működik-e az előlapi kamera a telefonomon :D

(#28193) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Runtastic roadbike - ban alul van három ikon. Egy kis tű, térkép, meg egy GPS jel. Ezekre ha rábökök pirosak lesznek, na de az bekapcsolja vagy kikapcsolja azokat a funkciókat?

halahala

(#28194) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Minden nap feljövök, elolvasom az összes új hozzászólást,hogy hátha van valami olyan új alkalmazásról szó, ami hasznos és még nem tudok róla,és nekem is jól jönne, de komolyan mondom már előtte gyomoridegem van,h az új beírásoknak vajon csak 90, vagy 95%-a lesz a runastic meg ilyen szempillaideg-rángás számláló...

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#28195) Tyer válasza tonyqa23 (#28194) üzenetére


Tyer
őstag

Nem sportolsz, és nem is sportoltál soha semmit, mi?:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#28196) LonGleY


LonGleY
veterán

Edzés közbeni és utáni izzadságcsepp-számlálót keresek, ami 3D is megjeleníti a cseppek szóródását indoor és outdoor egyaránt. Jó lenne, ha együttműködne a pH mérőmmel. Köszi!

tonyqa23 kedvéért :]

Ja, egyébként akciós a tTorrent Pro!

[ Szerkesztve ]

(#28197) Tyer válasza LonGleY (#28196) üzenetére


Tyer
őstag

Milyen tipusu a pH mérőd? :DDD

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#28198) S e t h válasza Tyer (#28195) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha ennyitől gyomoridege van, akkor gondolhatod. :)

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#28199) LonGleY válasza Tyer (#28197) üzenetére


LonGleY
veterán

Flexibilis, fülre rögzíthető. A bőr vezetési képességét kihasználva kommunikál a testen egyenletesen elhelyezkedő, mikro méretű érzékelőkkel, amik sprayként felvihetők a bőrre. Vigyázni kell, nehogy lenyeljünk belőlük, mert a firmware még mindig kiakad az 1-es környéki savra. De jó, tudom ajánlani.

Van még egy, de az analóg (vagy áll), azt lányok pH-kvalifikációjánál vetem be.

Na jó, alvás...

[ Szerkesztve ]

(#28200) darvinya válasza tonyqa23 (#28194) üzenetére


darvinya
titán

Egyetértek.

Ezek pont olyanok, mint a szuper fogyi cuccok.

Aki komolyan sportol az addig csinálja ameddig kifullad.

Pont ez a baj pl: a focinál is nézik meddig futottak és utána leállnak, mert már teljesítették a távot számértékben.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.