Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28852) LLKobe válasza LonGleY (#28849) üzenetére


LLKobe
veterán

Én is így tudom, de én mailben egy kulcsot kaptam, nem egy unlocker appot. A kulcsot meg nem tudom hova beírni:)
Csak a free-t tudom telepíteni, mert a pro-t a play azt mondja hogy vegyem meg.
Ha a free-ben rányomok a pro "upgrade"-re akkor meg rögtön fagy.

Mindegy, írtam a fejlesztőnek.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#28853) bb0t válasza LonGleY (#28815) üzenetére


bb0t
senior tag

A notification toggle-t próbáltam már a másikat még nem, majd megnézem, köszi szépen a választ!!!

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#28854) tomy86 válasza bb0t (#28853) üzenetére


tomy86
addikt

A Power Toggles is legfeljebb akkor fogja közvetlenül kapcsolni a GPS-t és az NFC-t, ha rootolt a rendszer és rendszeralkalmazássá teszed a PT-t. Legalábbis a fejlesztő ezt írja az oldalán:
"Direct GPS / NFC toggle is not possible due to security restrictions on android. Only the 'Power Control' widgets which comes preinstalled with the device can do this.

However it the device is rooted you can get single click GPS / NFC toggle. You will have to install the application as a system app. To move it to system app use any available program like '/system/app mover' or 'Titanium Backup' or any similar program available on Android Market."

[ Szerkesztve ]

(#28855) LonGleY


LonGleY
veterán

Weboldal-változások figyelésére tud valaki jó appot?

Olyan kéne, mint PC-n a WebMon, ami figyelmeztet, ha az oldal forrásában a beállított kezdő-lezáró kulcsszavak között megváltozott az anyag. Verziószám-figyelésre közel 300 oldal van már beállítva a WebMon-ban (meg pl. szól, ha új hozzászólás érkezik itt), de droidon is lenne pár követendő oldal. Találtam 1-2 darabot, de ezek nem túl szimpatikusak:

Website Change Alarm
Page Monitor

[ Szerkesztve ]

(#28856) Stauffenberg válasza atillaahun (#28841) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A kedvencem a pucér nőt ígérő alkalmazások, amik egy 5 csillagos értékeléshez kötik, hogy mutassanak valamit. Persze végül semmit nem mutat, csak a háttérben lenyúlja a telefonkönyved, esetleg elindít pár emelt díjas SMS-t és még bejelentkezési adatokat is lop. De azért az értékelések tele vannak öt csillagosokkal meg megjegyzésekkel, hogy "Majd meglátjuk" és "Kíváncsi vagyok..."

Nonszensz. Az emberi ostobaság határtalan.

(#28857) nepszter1


nepszter1
addikt

off

[ Szerkesztve ]

(#28858) fatal` válasza LonGleY (#28849) üzenetére


fatal`
titán

Csak akkor unlocker, ha a playről veszed, egyébként kulcs van.

(#28859) LLKobe válasza fatal` (#28858) üzenetére


LLKobe
veterán

Ja, frankó, csak nem tudom hova beírni a kulcsot. Ha jól sejtem a free verzióban az "Apex launcher pro" menüpontra kéne rányomni a beírásához, csak ott nekem insta crash-el. Már toltam több törlést meg mindent, de a helyzet ugyanaz... Szóval most mi a brét csináljak?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#28860) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Helló!

Szerintetek melyik a legjobb kamera alkalmazás? Ti melyiket ajánljátok? Lehet fizetős is.
:R

(#28861) fdisk


fdisk
őstag

Még csak most ismerkedem a root alatti élettel. :)
Appok hibernálásához a greenify-t ajánlották.
Ezzel az a gondom, hogy csak azokat az alkalmazásokat látja, amit én telepítettem fel.
Pl. a teló gyári kameráját nem. Mivel külső kamera appot használok, így a gyári teljesen felesleges. (de nem csak ez, itt van még a touchwiz is. Helyette novát használok)
Meg jó dolog benne, h hibernál csak, így amikor ismét szükségem van egy appra (pl. fb), csak rabökök és már indul is.
Hallottam a TB-ről is. Ez jóval bonyolultabb mint a greenify.
Ez is tud hibernálni, vagy ez fagyaszt egyből?
Mert gondolom fagyasztás után ezeket az appokat nem tudom újraindítni.
A greenify-vel el lehet érni a rendszer appokat vhogy ?
Vagy van más megoldás is?

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#28862) Deck válasza fdisk (#28861) üzenetére


Deck
titán

Mivel meg kell venni, hogy a rendszer appokat hibernálhasd. És sok más + is van a fizetősben.
Érdemes a béta chanelt használni az folyamatosan frissül, sok újdonság van benne de ehez is kell a fizetős verzió.

Xposed Framework meg legyen fenn.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#28863) fatal` válasza LLKobe (#28859) üzenetére


fatal`
titán

Írj a fejlesztőnek.

(#28862) dekrer: Viszont a gyári vackokat lehet, hogy fagyasztani érdemesebb. Vagy adott esetben teljesen törölni. Utóbbira van ingyenes alternatíva ugye, nem is kevés.

[ Szerkesztve ]

(#28864) FZsolt15 válasza fdisk (#28861) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

A TB-vel eltudod távolítani a gyári alkalmazásokat is, tud fagyasztani is de csak a fizetős verzió.
A Greenifynak csak a fizetős verziója látja a gyári appokat.

[ Szerkesztve ]

(#28865) bupemko


bupemko
senior tag

Olyan office alkalmazást keresek, ami több 100 soros Google Docs táblázatot is tud legalább úgy kezelni, mint asztali böngészőből a Google Docs.
A 4.2.2-re telepített Chrome-ban nem megy a Google Docs, a Google Drive-ból megnyitva meg kezelhetetlen az egész (megőszülök, mire nagy nehezen legörgetek az aljára, utána meg a szerkesztés is nagyon macerás).

(#28866) saelin


saelin
veterán

Gondoltam adok még egy esélyt az új operának, így letöltöttem, beléptem opera linkbe és elkezdtem gyorshívóra bemásolni a könyvjelzőimet. Megnyitom mobilarénát és rábökök az első hírre:

" A weboldal átirányítási hurkot tartalmaz

A(z) http://m.mobilarena.hu/hir/lumia_1020_darabokra_szedve_3.html címen található lap túl sokszor volt átirányítva. Az oldalhoz tartozó sütik törlése, vagy a külső oldalaktól származó sütik engedélyezése megoldhatja ezt a problémát. Ha nem, akkor a problémát a kiszolgáló egy hibás beállítása is okozhatja, és nem a mobileszköz hibája.

Néhány javaslat:

Frissítse később az oldalt." - ennyit erről! :D Az akasztja ki, hogy m.mobilarena/mobilarena, ha frissítem csak a két elérés között ugrál a hibaüzenet.

Már nagyon régóta használok operát androidon (tulajdonképpen még most is, csak a classic-ot), de kezd fárasztó lenni. Ebben csak az a rossz, hogy androidon mindegyik böngészőnek van valami nyűgje... elszomorító.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28867) LonGleY válasza saelin (#28866) üzenetére


LonGleY
veterán

Mondjuk az nem nagyon mérvadó, hogy egy ilyen elavult, mókolt oldal hogy megy, vagy hogy nem, főleg ha szinte kiiktathatatlan reklámokkal ötvözik (pl. gemplus szarság). De tény, hogy az új Operáknak még sok idő kell.

[ Szerkesztve ]

(#28868) Joker88


Joker88
őstag

lenne egy kérdésem..
hogyan lehetne totálisan kiüríteni a gmail-es fiókhoz tartozó névjegyzéket ?
tehát,hogy a nulláról induljak a névjegyzék tekintetében ( mintha egy teljesen új email címet csináltam volna a gmaillel .. )

a telefonból hiába törlöm ki,mindig visszaszivárog :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#28869) LLKobe válasza Joker88 (#28868) üzenetére


LLKobe
veterán

Mert leszinkronizálja a gmail fiókodból. Mi lenne ha onnan törölnéd mindet? Nem hiszem el hogy erre nem gondoltál...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#28870) pepe091 válasza Joker88 (#28868) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Pc-n lépj be a Gmail-be, ott kattints a Gmail feliratra, legördülő menüben válaszd ki a címtárat, és töröld ki ott.
Ez idő alatt lehet, hogy érdemes kikapcsolni a szinkronizálást a telefonban, mielőtt visszapakolná egyből.

(#28871) Bozek válasza Joker88 (#28868) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kapcsold ki a fiókbeállításoknál a névjegyek szinkronizálását. Vagy a telefonkönyv megjelenítésénél is eltüntetheted őket, akkor csak a saját névjegyeid maradnak láthatóak.

(#28872) LonGleY válasza Bozek (#28871) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem a szinkronizálást akarta kiiktatni, hanem a névjegyeket. :]

(#28873) Bozek válasza LonGleY (#28872) üzenetére


Bozek
nagyúr

De ha kiiktatta a szinkronizálást, akkor utána már törölheti a telefonkönyvet, nem fognak visszamászni a névjegyek.

(#28874) freemanone válasza Bozek (#28873) üzenetére


freemanone
őstag

egészen addig amíg nem szinkronizál újra...

(#28876) LonGleY válasza Enszuke (#28875) üzenetére


LonGleY
veterán

Lehet hogy van Lightning user, aki esetleg szívesen olvassa a tapasztalataid. Akkor a todo-listád már meg is van, már csak neki kell állni a tesztelésnek, ha már ott van az orrod előtt.

[ Szerkesztve ]

(#28877) Bozek válasza freemanone (#28874) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha kikapcsolta, akkor miért szinkronizálna újra? Nekem is ki van lőve, mert elég azoknak a száma, akik benn vannak a telefonkönyvemben.

(#28878) LonGleY válasza Bozek (#28877) üzenetére


LonGleY
veterán

Direkt nyomod az értetlent? Nem mindenkinek célja kikerülni az egyébként hasznos alapfunkciót.

(#28879) Bozek válasza LonGleY (#28878) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én vagyok értetlen? Pfff...

Ki akarja iktatni a telefonból a GMail-es címtárat. Erre írtam, hogy akkor kapcsolja ki a szinkronizálását. Nem az egész GMail-t írtam, csak a névjegyeket. Tudod, külön-külön is lehet kapcsolgatni, hogy mit szinkronizáljon automatikusan és mit nem.

(#28880) LLKobe válasza Enszuke (#28875) üzenetére


LLKobe
veterán

Tegnap kipróbáltam. Marad az apex, az jobb. (Pont 15 perc lenne neked is kipróbálni...) Attól függetlenül hogy a lighning nagyon kicsi és kevés erőforrást eszik, az appdrawer görgetése darabos, akadozik. Nkeme ez már elég hogy ne használjam.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#28881) canniball válasza canniball (#28744) üzenetére


canniball
nagyúr

UP!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#28882) freemanone válasza Bozek (#28879) üzenetére


freemanone
őstag

ne haragudj, de most tényleg Te vagy az értetlen... nem azt akarja.
azt akarja, hogy legyen egy _ÜRES FIÓKJA_ olyan mint ha _ÚJ GMAIL FIÓKOT_ regisztrálna. egy szóval nem mondta, hogy ki akarja kapcsolni a szinkront. ráadásul ha telefont, romot vált, ez a leggyorsabb és egyszerűbb módja a kontaktok átvitelének.

(#28883) fatal` válasza Bozek (#28879) üzenetére


fatal`
titán

Nem, nem a telefonból akarja kiiktatni. A gmailből akarja, mivel szinkronizálni szeretne (legalábbis nem írta, hogy nem), de a jelenlegi névjegyeket ki akarja törölni.

Üres fiókot akar, nem értem mi nem érthető ezen.

[ Szerkesztve ]

(#28884) LyonnaisFan1 válasza Samsung SPS (#28803) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Szia! Már formatáltam a memóriakártyát. Gépen keresztül pucoltam le róla a dolgokat. A telefont átváltottam adattárolási módra, és így géphez csatlakoztatva a gép "cserélhető lemezként" ismerte fel, és lehetett formatálni.

Most már szerencsére jól megy, és nem volt a format óta gond vele. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#28885) Joker88 válasza fatal` (#28883) üzenetére


Joker88
őstag

igen, egy teljesen új fiókot akarok,üres névjegyzékkel (mintha egy új email címet akarnék használni )
a netes felületen kitöröltem a címtárat, a telefont meg gyári allapotra raktam vissza,most kapcsolaom be a visszaállítás után először.. remélem így jó lesz :)
de köszönöm a segítséget :) :R

szerk1. : aztán majd később szinkronizálhat,de a régieket nem akarom látni :D /a webes felületen kitöröltem a régieket/

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#28886) Bozek válasza fatal` (#28883) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem ebből az jött le, hogy a telefonból akarja, de mivel az nem megy, ezért találta ki, hogy törli GMail-ből:
a telefonból hiába törlöm ki,mindig visszaszivárog

Viszont akkor én értettem félre.

[ Szerkesztve ]

(#28887) LLKobe válasza fatal` (#28863) üzenetére


LLKobe
veterán

Neb*ssz, rájöttem a hiba okára. Ha a language beállítás bármi máson van mint az english, rögtön kifagy ha ráböksz a pro gombra. Ha átállítod inglis-re, rögtön jó :W

Mehet is a bug report.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#28888) retexis


retexis
tag

sziasztok! Nem tudná valaki feltolni a Viber előző verzióját?
Ma frissített fel a legfrissebb 3.1.0.1103-ra, de sok vele a bajom.

(#28889) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv! Tudtok esetleg olyan calendar appot ami a microsoftos outlook. Com-os naptárral is tud szinkronizálni?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#28890) proradeon válasza retexis (#28888) üzenetére


proradeon
őstag

Szia! ITT megtalálod.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#28891) proradeon válasza proradeon (#28890) üzenetére


proradeon
őstag

Üdv!

Azokhoz szólna kérdésem, akik 7.0.2-es Google Maps-el rendelkeznek telefonjukon:

Elvileg mikor kijött a 7-es verziószámú Google Maps, akkor valamiért véletlenül kihagyták belőle az Offline térképmentés funkciót. Aztán elvileg ezt a következő 7.0.2-es update-ben pótolták. De nekem továbbra is hiányzik. Azt írják az alábbi módon lehet előhozni: "to find it, just tap the search bar and scroll down to the bottom."

És így kéne kinéznie:

De nekem nincs ott. :F Nektek?

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#28892) raziel01 válasza proradeon (#28891) üzenetére


raziel01
veterán

Vannak olyan területek ahol nem engedi offline-ba menteni. Pl Kecskemét
Mondjuk nem értem benne a logikát.

[ Szerkesztve ]

(#28893) NyxNyxNyx válasza fatal` (#28822) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hogy szedem le hozzá a nyelveket? Régi verziójú androidom van

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#28894) proradeon válasza raziel01 (#28892) üzenetére


proradeon
őstag

Valóban. De gáz. :F Előző verzióban gond nélkül le tudtam tölteni egész Budapest térképét. Most meg nem engedi... Remek...

Köszi a választ! :R (Linz-re rázoom-olva nekem is megjelent az offline gomb.)

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#28895) dokee78 válasza raziel01 (#28892) üzenetére


dokee78
félisten

Kecskeméten biztos titkos katonai bázis van :DDD

(#28896) raziel01 válasza dokee78 (#28895) üzenetére


raziel01
veterán

Katonai repülőtér. :DD
Régen ez miatt google maps-ben sem volt rendes műholdkép. Legalább már az van.

(#28897) spiritex


spiritex
veterán

Sajnos 30 nap múlva megszűnik a Catch. Úgyhogy mindenki mentse le a jegyzeteit.
Viszont kérdeznék, hogy tud valaki hasonlóan minimál, nem bloatware!, szép és web-ről is elérhető jegyzet app-ot?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#28898) raziel01


raziel01
veterán

Textra SMS nagyon bevált, köszönöm annak aki múltkor ajánlotta. :D
Csak 1,3 MB és semmi reklám.
Hú de utáltam a GO SMS-t.
Gyári meg ugye egyáltalán nem testreszabható.

(#28899) petipetya válasza spiritex (#28897) üzenetére


petipetya
nagyúr

Google Keep vagy Evernote. Az utóbbit váltotta nálam az előbbi, mindkettő korrekt alkalmazás.

"nincs rá lezsóidő"

(#28900) fatal` válasza NyxNyxNyx (#28893) üzenetére


fatal`
titán

Menü gombnál van egy olyan hogy offline nyelvek, ha jól emlékszem. Most nem tudom megnézni, mert épp romot telepítek.

De az is lehet, hogy csak újabb androidokon megy? 4.1.2-n néztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.