Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28451) S e t h válasza LonGleY (#28431) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor majd mostantól vigyázni fogok. :)
[link]

Egyébként szenvedélybetegség, az ára meg az, hogy ennyit kell miatta mozogni.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#28452) LonGleY válasza Jacak (#28450) üzenetére


LonGleY
veterán

A téma nem teljesen az akksikímélő programokról szólt.
Ezek épp arra valók, hogy kiszűrjék a nagy használókat.

S e t h: Ez elég baj, kitartás hozzá. Vagyis az edzéshez! :]

[ Szerkesztve ]

(#28453) xenom0rph válasza LonGleY (#28449) üzenetére


xenom0rph
őstag

Olyat appot tudsz ami írja, hogy időre írja a wakelockot? Mert ha nézem a wakelockot ,meg a gyári beépített akkustatot (ahol jelzi a a mélyalvást és az ébresztest ) akkor a kettőből nem tudom kiszűrni ,hogy mégis melyik program ébresztett ... alant láthatóak a képek, ébrenlétnél a kék sávok az ébresztések, na most ebből mondd meg nekem ,hogy meliyk app ébresztett...

[ Szerkesztve ]

halahala

(#28454) kmisi99


kmisi99
addikt

Nem teljesen ide illik a téma de máshova nem tudom írni. Van egy olyan google play bugom.
Például beírom, hogy angry birds erre kiad mindent de a játékot pont nem. Ilyeneket, hogy hogyan rajzoljunk angry birds-t meg angry birds háttérképek. És rengeteg esetben van ez pl modern comat nál se ad ki egy játékot se bad piggy nél se. Ha számítógépről megyek rá, hogy telepítés akkor gond nélkül települnek és futnak a telón.

(#28455) LonGleY válasza xenom0rph (#28453) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem még.

Ezt a GSam és a Wakelock Detector pl. nem tudja. Csak a mennyiséget és az összidőket írják ki.

[ Szerkesztve ]

(#28456) Jacak válasza LonGleY (#28452) üzenetére


Jacak
senior tag

Hm.És h. szűrik ki? Mutatják a futási idejük alatti cpu-használatot is?

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#28457) LonGleY válasza Jacak (#28456) üzenetére


LonGleY
veterán

Te szűröd ki. :] Ha látod, hogy valami irreálisan, ráadásul fölöslegesen kiugró. Megtudod, hogy melyik a ludas, így tehetsz ellene.

[ Szerkesztve ]

(#28458) xenom0rph válasza LonGleY (#28455) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nem létezik olyan program akkor amivel a kérdésemet meglehetne válaszolni? :Y

halahala

(#28459) LonGleY válasza xenom0rph (#28458) üzenetére


LonGleY
veterán

A WLD-t váltsd át Wakeup Triggers módba! Onnan azért sejthető, még ha nem is tudod a pontos időket.

[ Szerkesztve ]

(#28460) Jacak válasza LonGleY (#28457) üzenetére


Jacak
senior tag

...Tehát kijelzik,h. x ideig futott egy app,és ezalatt x % cpu-terhelést produkált x időn keresztül?

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#28461) LonGleY válasza Jacak (#28460) üzenetére


LonGleY
veterán

Az első és utolsó adat ugyanaz. :]

Ezen kívül pedig, hogy hányszor kezdeményezett ébresztést.

Igen, erről van szó.

(#28462) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Betudná valaki linkelni azt a programot ,amitől a TC felismeri a telefont?

(#28459) LonGleY: Megnézem, köszi :)!

halahala

(#28463) Jacak válasza LonGleY (#28461) üzenetére


Jacak
senior tag

Értem,rendben.Hát,ha vkinek ez bejön,használja,én nem fogom továbbra sem. :)
Nekem elég az Android Tuner (ilyesmire is).

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#28464) Jacak


Jacak
senior tag

Ez:
https://play.google.com/store/apps/details?id=ccc71.at&hl=hu

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#28465) LonGleY válasza Jacak (#28463) üzenetére


LonGleY
veterán

Néha jól jönnek, ennyi.

#28464: Meg a szerkesztés gomb is. :]

[ Szerkesztve ]

(#28466) Jacak válasza LonGleY (#28465) üzenetére


Jacak
senior tag

Aha,ha nem léped túl a szerkesztési időt. :D

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#28467) kripo


kripo
tag

Abban kérném a segítségeteket, hogy egy

Samsung S Advance 4.1.2 JB -ről, hogy lehet a youtube videó hangját airplay-n átküldeni egy Pioneer VSX-827 Airplay-DLNA képes erősítőre?

Zenéket már beállítottam az AOA Service airplay alkalmazással, csak a video hangjával nem boldogulok...

Már kipróbáltam az összes playon fennlévő free alkalmazást s nem boldogulok vele, viszont a párom meg igen örülne neki...

Köszi a segítséget... :R

"Bánj mindennel és mindenkivel úgy, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak."

(#28468) pepe091 válasza LonGleY (#28465) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha már szerkesztés gomb... :U
1 2 3

[ Szerkesztve ]

(#28469) S e t h


S e t h
nagyúr

Na megvan az első hiba a kii keyboardnál, a nevekkel bizony küszködik, főleg ha még ékezetes karakter is van benne.
A szótárban benne vannak a nevek, viszont flow funkciónál egyszerűen nem akar rájuk érezni. :(

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#28470) fatal` válasza pepe091 (#28468) üzenetére


fatal`
titán

Hozzászólás van közte... Baromi követhető mikor egy régebbi hozzászólásban egy újabbra válaszolsz..

(#28471) kavics325i válasza pepe091 (#28468) üzenetére


kavics325i
őstag

A szabályzat azt írja,hogy rövid egy soros mondatokat NE. Ott szerkesszünk,de ha több egy-egy hsznak a mondanivalója akkor nem tiltja a külön különt. Meg amúgy sem.Ez csak egy kitaláció és egyébként sincs az egésznek jelentősége,hogy ki milyen rangban van. Számít?

[ Szerkesztve ]

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#28472) Jazz válasza S e t h (#28469) üzenetére


Jazz
veterán

Meg van a swype teszt. Eszméletlen a szófelismerő képessége, slide-olás se rossz, de sajnos összetettebb szövegeknél (értsd: spec karakterek, nem szótári szó...stb.) nem jöhet szóba.

Nem lehet valahogy különszedni a swype hangfelismerő részét, és implementálni alapértelmezetten a "google hangfelismerő" helyett, hogy pl. Anysoftnál gombnyomásra válsztható legyen?

Anysoftnál van mód arra, hogy a másolás/beillesztés parancs ne hosszú gombnyomásra történjen, hanem valami funkció gombbal, vagy akár almenüből? (elugrik a cursor, szétcseszi a kijelölt részt...stb.)

free your mind

(#28473) FZsolt15 válasza kmisi99 (#28454) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Próbáld meg frissíteni a Play alkalmazást, ha nem a legújabb.

(#28474) S e t h válasza Jazz (#28472) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sajnos nem, a dragon hangfelismerő rendszer a nuance terméke, pedig én is örülnék neki.
Most pl a kii keyboardot használom és meg merem kockáztatni, hogy kenterbe veri a swiftkeyt és a swypeot, de ugye hiányzik a dragon.Viszont a kii-ben van egy gomb, amivel azonnal válthatok swype-re, na ez kéne visszafelé is, hogy onnan tudjak visszamenni kii-re és egy szavam sem lenne. :O

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#28475) Jazz válasza S e t h (#28474) üzenetére


Jazz
veterán

AnySoft-ról is lehet váltani - oda felé. :(

free your mind

(#28476) darvinya válasza Jazz (#28472) üzenetére


darvinya
titán

A másolás és beillesztés a rendszer része így egy billentyűzet app nem sokat tehet ennek megváltoztatásán.

Amúgy hosszan a szóra jön elő a kijelölés/másolás/beillesztés/kivágás-másolás.

A hiba jelenség ami nálad előfordul inkább rendszer hibának tűnik, hogy szét szedi a szavat.

(#28474) S e t h

Ha ICS+ rendszered van, akkor StatusBar lehúzva oda kapcsolsz amelyikre akarsz, csak előtte legyen aktíválva a Beállítási menüben.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#28477) Jazz válasza darvinya (#28476) üzenetére


Jazz
veterán

Lehetséges. Komolyabb szerkesztésre kéne, nem egy-két szóra. Pl. az itt aláhúzott részt másolni/beszúrni, egész pontosan az o és s közé. Komoly szenvedés árán megy csak.

free your mind

(#28478) LonGleY válasza Jazz (#28477) üzenetére


LonGleY
veterán

Az egyik billentyűzetben láttam copy-paste funkciókat is. Nem emlékszem, melyik lehetett. :s

air: Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#28479) air válasza LonGleY (#28478) üzenetére


air
nagyúr

Swype-ban vannak dedikált "Select all", "Cut", "Copy" és "Paste" gombok.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#28480) Bozek


Bozek
nagyúr

Na, most egy kérdés az én részemről is.
Lehet-e tenni valamit akkor, ha egy alkalmazást annak idején megvásároltam, majd lekerült a Play-ből. Ezután visszakerült, de megint csak pénzért tudnám letölteni.

(#28481) Deck válasza Bozek (#28480) üzenetére


Deck
titán

Írsz a fejlesztenek pl? Leírod mi van és vársz a válaszra.

PS5

(#28482) Bozek válasza Deck (#28481) üzenetére


Bozek
nagyúr

Gondoltam rá, de egyelőre még várok a válaszokra itt is. :)

(#28483) raziel01 válasza Bozek (#28480) üzenetére


raziel01
veterán

Az accountra sose fog visszakerülni viszont a fejlesztő elküldi az APK-t szvsz.

(#28484) LonGleY válasza Bozek (#28482) üzenetére


LonGleY
veterán

A Google-ön is keress rá, pár (amúgy rejtett) alkalmazást úgy még fellelni. Viszont ha nem egyezik az újjal, azt hiába varázsolod vissza, nem kapsz hozzá frissítéseket. Tényleg csak a fejlesztő zargatása marad.

(#28485) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

ŰDV! Van olyan megbízható billentyűzet (keyboard) alkalmazás, ami lehetőleg ingyenes a playen, kevés memóriát zabál és rezeg amikor gépelek?
A gyári Xperia (Verzió 3.A.8) Billentyűzetet cserélném le egy másikra, amivel talán kevesebbszer ütök mellé.
(Mondjuk a telefon 3.2 Coljával nem rendelkezik túl nagy álló billentyűzettel)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#28486) LonGleY válasza LyonnaisFan1 (#28485) üzenetére


LonGleY
veterán

A Smart Keyboard Pro nagyon jó ebben, főleg ha kikapcsolnád az auto-kiegészítéseket. Az is megszabható, hogy mekkora legyen a rezgés lenyomáskor. Ideális alapbillentyűzetek cseréjére.

[ Szerkesztve ]

(#28487) LyonnaisFan1 válasza LonGleY (#28486) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem rossz! Köszönöm! A Smart KeyBoard Pro mivel tudhat többet mint pl egy free verzió? (Ha van erről ingyenes)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#28488) Jacak válasza LonGleY (#28486) üzenetére


Jacak
senior tag

A kedvencem a kezdetektől. :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#28489) air


air
nagyúr

AnySoftKeyboard-ot használ valaki?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#28490) Deck válasza LyonnaisFan1 (#28485) üzenetére


Deck
titán

Swiftkey-t ajánlom :)

1hónapig ingyen kipróbálhatod.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#28491) S e t h válasza darvinya (#28476) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez jól hangzik, hol tudom aktiválni a beállításokban, hogy tudjam egyszerűen váltogatni őket?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#28492) LyonnaisFan1 válasza Deck (#28490) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ez is tetszik! Ezt is köszönöm :D :D
Az 1 hónap kipróbálási időszak elég sok. Anno egy PowerAMP-nél volt ilyen 14 napos kipróbálási időszak, ami sajnos egyszer csak lejárt. Kicsit anyáztam a fejlesztőket a rövid idő miatt. De aztán megvettem.

Jók ezek a tesztidőszakok, főleg ha a júzernek bejön a program. Nagy eséllyel megveheti, főleg, hogy aprópénzekért lehet ilyeneket venni. (Vagy akár még kevesebbért egy AppSalesnél vásárolva)

Talán a PowerAMP Unlockert is az AppSalesen vettem még 2$-ért. Bőven megérte azt a kis aprót :))

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#28493) darvinya válasza Jazz (#28477) üzenetére


darvinya
titán

Mint mondtam, a funkcióért a rendszer felel.
pl: Opera Classic ilyen

Viszont a beviteli mezőnél a rendszer kinézet van. pl:

De értem miről írsz, mert anno X1-en volt egy keyboard (FingerKey) amiben azt csináltál amit akartál.
Külön tudtad a kiosztást, kinézet, gyors gombok, stb. mindent szerkeszteni.
Igaz ehhez tudni kellett kicsit text, png, xml -t érteni mi miért felelős.
Viszont T9 nem volt benne, mert azért a rendszer felelt ami nem volt a toppon a Wm.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#28494) fatal` válasza LyonnaisFan1 (#28485) üzenetére


fatal`
titán

Kii, csak a premium funkciókért kell fizetni. A rezgést sztem bármelyik billentyűzet tudja, az ideje is beállítható.

(#28495) pepe091 válasza S e t h (#28491) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Írta. Ha olyan helyen vagy ahol tudsz írni, akkor az értesítési sávban látszik, hogy "Beviteli mód választása" ott át tudsz váltani egyikről a másikra.

Nagyon elkéstem vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#28496) Bozek válasza pepe091 (#28495) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kicsit. :) És ez amúgy is csak ICS+ rendszeren megy. GB-n meg a beviteli mezőre kell hosszan nyomni, akkor jön elő a váltás lehetősége. Mivel nem tudjuk, hogy S e t h mit használ, így nem árt ezt is megemlíteni.

(#28497) LyonnaisFan1 válasza fatal` (#28494) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Köszönöm! Most már a gyárin kívül van 3 alternatíva, ami közül megtalálhatom a jól használhatót.

Biztosan lesz olyan, amivel kényelmesebben tudok majd szöveget bevinni, és talán kevesebbszer ütök mellé. Frusztráló tud lenni amikor félreütök és törölhetem ki az írást :D:D

(Mondjuk az elütésnél jobban már csak a szójavaslatok tudnak felhúzni, amikor beütök egy pár betűt és kidob néha 6 féle javaslatot :D Rendesen megszenvedtem a kikapcsolásával, és már nem is tudom hirtelen hogyan lehetne visszakapcsolni. Nem is kéne még egyszer :D )

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#28498) S e t h válasza pepe091 (#28495) üzenetére


S e t h
nagyúr

Váó, nálam eddig ott volt vagy 5-6 értesítés, fel sem figyeltem, hogy ez is közöttük van, köszönöm szépen nektek!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#28499) arti1121 válasza DonMarco (#28424) üzenetére


arti1121
senior tag

DonMarco köszi a linket

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#28500) vkp


vkp
aktív tag

Tud valaki olyan playert, ami rendesen le tudja játszani a menüs dvd-ket? Amiket eddig néztem, azok betöltik ugyan a menüt, de filmet nem tudják elindítani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.