Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28651) #41133696


#41133696
törölt tag

(#28652) LonGleY válasza Jazz (#28643) üzenetére


LonGleY
veterán

A PNG lossless képformátum. Tökéletesen egyezik a forrással. És még mindig hulladék telefonos képekről beszélünk, ahol semmit nem számít. Nehogymár egy használt digitális gépre, ndadjisten DSLR vázra ne legyen dnnyi pénzetek, hogy RAW-ért remegjetek.

(#28653) Jazz válasza LonGleY (#28652) üzenetére


Jazz
veterán

Így van, a PNG egy olyan tömörítés ami veszteségmentes.

"És még mindig hulladék telefonos képekről beszélünk, ahol semmit nem számít."
A mondat második része teljes tévedés. Nem a tömörítési veszteségről volt szó. Egy kép nem csak arról szól hogy tömörített vagy sem. Rengeteg minden korrekción átesik az a png, csak épp veszteséges nem lesz. Hozzáértő kezekben pedig rengeteg egyéb előnye van a nyers formátumnak, amit egy korrekciós képen (mint a tiff mint a png) soha nem tudnál megtenni/elérni.

Az hogy van e DSLR vagy sem indifferens. Aztán ha van is, az, hogy miért lenne jó egy gagyi telefon fotó raw, az is indifferens. De ha érdekel számtalan előnye van, ebből néhányat felsorolva: épp nincs nálad a DSLR-ed, csináltál egy fontosabb képet, és a lehető legjobbat szeretnéd kihozni belőle, mondjuk PS-el. Ez egy példa, és szerintem érthető az indok.

free your mind

(#28654) LonGleY válasza Jazz (#28653) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez így világos, csak még mindig keveslem az előnyét azoknál a fotóknál, ahol jó esetben 50 %-on valóban éles a kép - de ez legyen az én problémám. :]

[ Szerkesztve ]

(#28655) fdisk


fdisk
őstag

A facebook appnak van értelmes alternatívája ami nem fut a háttérben csak akkor ha éppen használom?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#28656) Deck válasza fdisk (#28655) üzenetére


Deck
titán

Használd böngészőből vagy a Greenifyvel a facebookot akkor csak akkor fut ha használod.

PS5

(#28657) melan válasza fdisk (#28655) üzenetére


melan
senior tag

Épp most futottam egy kört ebben a témában, és a Socialbind-nél maradtam. Akkor fut, ha elindítom, elég gyors is. Még nem használtam elég rég, hogy teljeskörű véleményt formáljak a használhatóságáról (bug, fagyás stb), de az én szempotjaimnak ez felelt meg (A Fast for Facebook volt a másik, hasonló alkalmazás, de a cashelése, meg a folytonos bejelentkezés zavart...)

(#28658) darvinya válasza Jazz (#28653) üzenetére


darvinya
titán

Úgy van. :K

Más

Itt a vége a Opera Classic-nak

Megy vissza a Opera Mobile 12.0.4-es.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#28659) batai15 válasza darvinya (#28658) üzenetére


batai15
félisten

nekem mostanában a mini is bszakszik már..

(#28660) #73029888 válasza darvinya (#28658) üzenetére


#73029888
törölt tag

Ezt hogy csináltad?

(#28661) LonGleY válasza fdisk (#28655) üzenetére


LonGleY
veterán

Egyik sem olyan fejlett, ami visszaadná legalább a webes touch.facebook.com szintjét, amit a WebKit-es eredetű böngészők jól kezelnek (Boat, Chrome, Dolphin, Opera 15+).

[ Szerkesztve ]

(#28662) darvinya válasza #73029888 (#28660) üzenetére


darvinya
titán

Ilyen volt már rég 12.0.4 utáni frissítések, de nem mindig jött elő.

Viszont a 12.0.4-nél még soha nem volt ilyen.
Pedig avval 12 ablakot is megnyitottam egyszerre.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#28663) fdisk


fdisk
őstag

dekrer , LonGleY : Az lesz.Maradok a böngészős megoldásnál. (uc browser)

melan : Lehet Kipróbálom.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#28664) Jazz válasza LonGleY (#28654) üzenetére


Jazz
veterán

"Ez így világos, csak még mindig keveslem az előnyét azoknál a fotóknál, ahol jó esetben 50 %-on valóban éles a kép - de ez legyen az én problémám. :]"

Érthető hogy miért keveselnéd. Nyomtatásra nem is alkalmasak ezek a képek az alacsony felbontás miatt. (És itt most valós felbontásról beszélek, a valóság leképezett felbontásáról, és nem arról, amivel az adott CCD rendelkezik fizikailag, és amivel már évek óta verik át az embereket, Megapixel háborúk keretében.)(nem miattad, csak úgy általánosságban, "a mindenki" hasznára aláhúzva)
Nekem az 5Mp-es 50%-on elfogadható ami kb. 2.5Mp. De ugyan ekkora CCD-n összezsúfolva 25Mp-t, csak 10%-on lesz elfogadható 1:1 megfeleltetésben a felbontás. Ekkora CCD fizikaliag nem képes 2.5Mp-nél többet leképezni a valóságból. Akkor se ha 100Mp lenne rajta, és azt írják a telefonra hogy: 100mp-es kamera.

Szóval, noha nyomtatásra nem is alkalmas (A4 méretben), de kisebb papíron még elfogadható. Aztán ott vannak a foto-art oldalak, ahol ilyen 1000 körüliek a felbontások vagy még annyi se. Oda is tökéletesen jó. Vagy akár a digitális fotó gyűjteményedbe, amit eleve monitoron nézel, aminek a felbontása ugye meg se közelít egy pl. 5Mp-et. Tehát csak zoom-olva hozna elő további részleteket a kép.

(#28658) darvinya: Ez nekünk most jó vagy rossz? Mert akkor gyorsan lementem a Classic-ot.
Az új opera mellesleg katasztrófális. Bug bug hátán. Legutóbb a flash-t nem érzékelte, nem volt hajlandó a flash vidókat lejátszani. Minden áron telepíteni akarta az adobe-ot, amit persze nem lehetett. Aztán már nem is tudom hogy, de valahogy rátudtam venni a működésre.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#28665) ux1 válasza LonGleY (#28575) üzenetére


ux1
addikt

És minek legyen bekapcsolva a telefon éjjel, úgyse használod... Repülő mód? :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#28666) Bozek válasza Jazz (#28664) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ahogy az IC-ken se fér el több tranzisztor már 10 éve... Azt meg, hogy nem értesz a digitális fotónyomtatáshoz, inkább ne hangoztasd. 200 dpi-vel az A4-es méret ~3,6 MPx.
Én múltkor nyomtattam A3-as méretben dokumentumról készült fotókat és tökéletesen olvashatóak lettek azok is.

(#28667) Jazz válasza Bozek (#28666) üzenetére


Jazz
veterán

Ha már így belémkötsz, enyhén személyeskedsz, és még mellé is beszélsz, akkor ha már itt tartunk, én meg azt mondanám ez esetben neked, hogy:
"nem hangoztatnám a helyedben, hogy nem értek hozzá, ráadásul úgy, hogy arra se veszed a fáradtságot hogy megnézzed miről beszélgetnek a többiek, ha már ilyen módon belekötsz a beszélgetésükbe"

"Ahogy az IC-ken se fér el több tranzisztor már 10 éve..."
Elfér a CCD-ken sokkal több is. Egy bizonyos méret alatt, a foton-szórása miatt lesz képtelenség több információt kinyerni a valóságból. Nézz utána ha már nem értesz hozzá.

"Azt meg, hogy nem értesz a digitális fotónyomtatáshoz, inkább ne hangoztasd. 200 dpi-vel az A4-es méret ~3,6 MPx."
Ebből is látszik hogy nem értesz hozzá (ha már ilyen hangnemet csaptál meg). Nálad 200dpi-nél kezdődik egy fotó? Egy jobb fotópapír 9600dpi. Egy fotó nyomtatóról meg ne is beszéljünk, effektív 2400 dpi, és még az se közelíti meg egy Diáról készült Analóg fotó felbontását. Te miről beszélsz ember?

"Én múltkor nyomtattam A3-as méretben (I)dokumentumról készült fotókat(/I) és tökéletesen olvashatóak lettek azok is."
Nem mondod! Tehát A3-ban: Úgy gondolod hogy a nagy papír szükséges egy telefon által lefényképezett szöveg kinyomtatásához, mert egy A4-es papírnak kevés lenne a felbontása?
Aztán: tökéletesen olvasható lett a szöveg, a marha nagy A3-as papíron? Most ez komoly? Arról van fogalmad hogy a digitális képalkotás legnagyobb ellensége a részletek és a közel azonos színképű pixelek egymás mellett? És a legnagyobb barátja pedig az erős kontúrok? Ezért lehet tiszta időben erős napsütés mellett (ami még hátulról is érkezik) sz.r géppel elfogadható fotót csinálni (többek között, sokkal több oka van persze). És pont emiatt nem releváns egy ilyen fotó. Erre te hozol egy ennél még 100x sarkítottabb példát, egy szöveg dokumentumot?

Semmi baj nincsen, ha kérdezel. De gondolkozz már el egy kicsit, mielőtt másokat nyilvánosan leh.ézel!

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#28668) #40351744


#40351744
törölt tag

Billentyűzet app-ot szeretnék cserélni. Switftkey volt eddig, de iszonyatosan beette magát a memóriába, 30-40 megát zabált fel. Jelenleg a telefon saját billentyűzet app-ját használom, ez elmegy, de azért érdeklődnék, hogy miket szoktatok még kínálni. Szóba szökött jönni a Swype, SlideIT, Kii. Ezen kívül melyiket használjátok még? :)

(#28669) LyonnaisFan1 válasza #40351744 (#28668) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Szia! Nekem nemrég ezt a hármat ajánlották, mivel én a gyárit akarom lecserélni egy megbízhatóbbra, amivel talán könnyebben megy a gépelés.

Smart KeyBoard Pro (Fizetős)
Kii KeyBoard (Ingyenes)

... A harmadik pedig a Swiftkey, így azt nem írom le, mivel nem játszik :D

(Egyelőre még nem tudom eldönteni melyik legyen az amit a régi helyett használhatok majd :D )

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#28670) gipsztigris válasza Jazz (#28667) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerintem egy kicsit (nagyon) eltértünk a topik témájától! :R

A nyomtatással kapcsolatos gondolatait pedig nem ártana mindkettőtöknek rendezni!.....szerintem. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#28671) FZsolt15 válasza #40351744 (#28668) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Kii keyboard 18 Mb-t eszik, az AnySoftKeyboard 7 Mb-t.

(#28672) #40351744 válasza LyonnaisFan1 (#28669) üzenetére


#40351744
törölt tag

Nem tudom milyen vasad van, de ha nem egy 512 RAM-os készüléked van, akkor simán mehet a Switftkey, nálam sajnos RAM hiány miatt kell megszabadulni egyes app-októl. :)

FZsolt15 Köszi az infót! :R

(#28673) Jazz válasza gipsztigris (#28670) üzenetére


Jazz
veterán

Egyetértek. Neki nem csak a nyomtatással való gondolatait kéne rendezni.....
Az én részemről a nyomtatással kapcsolatos pontos számokat meg most hanyagoljuk. Azok mutatók. Az annyi sose annyi, no meg ott van még ez is meg az is, a szem felbontó képességéről még nem is beszéltünk....ne menjünk bele. Oldalakat lehetne róla regélni.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#28674) LyonnaisFan1 válasza #40351744 (#28672) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Sajnos a telefonnak nincs túl erős vasa. :(
Sony ST21i (Sony Tipo)

800 Mhz 1 magos processzor, 512 MB RAM, ICS 4.0.4

-

Végülis a SwiftKey simán tudna rajta futni. :D
(A PowerAMP sem nagyon akasztja meg a telefont, pedig használat közben hajlamos egy 35 MB RAM fogyasztásra :D :D )

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#28675) basaja válasza Sanyi.mTs (#28631) üzenetére


basaja
senior tag

Hali:-)Valszeg nem bírta a meleget...2 hete nyaraláskor a Szombathely-Szeged túrát végignyomtam a Goval,semmi probléma nem volt...persze nem autópályán,mert látni is akartunk valamit ;]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#28676) raziel01 válasza #40351744 (#28672) üzenetére


raziel01
veterán

X8-on használtam a Swiftkey-t. Semmi gond nem volt vele. Pedig abban csak 256 MB RAM volt amiből kb 50-60 MB volt szabad. :D

(#28677) #40351744 válasza LyonnaisFan1 (#28674) üzenetére


#40351744
törölt tag

Akkor itt már az én agyon moddolt-mókolt-piszkált telefonom a ludas :DDD ( Xperia Pro ) Ha nem akadna a Swiftkey, tegyél vele egy próbát. :K

(#28678) cochy


cochy
tag

Sziasztok,
Van egy S2-m, és felraktam rá nem olyan rég egy új ROM-ot. Erre az új ROM-ra lényegében ugyanazokat a programokat raktam, mint korábban a régi romra.
Ami jelenleg eléggé zavar, hogy ugyanazon alkalmazásokban egy rakat hirdetés (főleg google) jön föl. Korábban ez nem volt így. Egy egyszerű és ingyenes pl a HVG alkalmazása. Soha nem volt az előző főzött romban reklám benne, most meg egy 2cm-es részen van a reklám a képernyő közepén. Eléggé zavar.
Nem tudom mi gátolta a reklámokat az előző rom-ban, de véletlen tudtok mondani olyan programot, ami a telefon egészében gátolja a hirdetéseket? Tudom hogy bizonyos programokból létezik fizetős és ingyenes is, amelyik ingyenes az tele van reklámokkal. Ez tiszta. De van egy rakat, amiből csak ingyenes van és valami miatt azokban is van hirdetés. Ezeket kellene valahogy letiltani.

(#28679) LyonnaisFan1 válasza #40351744 (#28677) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:D :D :D

Nekem is talán már rootolni kéne a telefont. Sok felesleges program ("Ajánló", "Energiatakarékos", "OfficeSuite") feleslegesen foglalja a memóriát.
A Greenify-val simán hibernálhatnám a programokat, és akkor kevésebb memória fogyna és a telefon üzemideje is megnőne. :D

-

A SwiftKey mindenképpen ki lesz próbálva. A gyári sokszor felidegesít, hogy mellé ütök. (Álló billentyűzetnél, a fekvőt pedig utálom. Azt már egy Samsung Galaxy III-nál is utáltam. :DD )

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#28681) Deck válasza cochy (#28678) üzenetére


Deck
titán

Adaway.

PS5

(#28682) Jacak válasza cochy (#28678) üzenetére


Jacak
senior tag

Én ilyesmire (is) az Absolute System Root Tools-t használom,de Play-en azt már nem találni meg,levették.Az blokkolja az összes reklámhostot,max. a fekete sávot látni a helyén (legrosszabb esetben).

(#28679) LyonnaisFan: V. törölheted őket.
(De pl. már csak a tűzfal okán is érdemes rootolni... :) )

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#28683) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

van valaki, aki használja a MPC&VLC Remote-t W8 x64-en?

MPC-HC-vel használnám, de a nagy play gomb nem vált át a pause-re mikor megy a videó lejátszás, és hiába nyomom, nem is állítja meg a lejátszást

a többi gomb mind működik, ha valaki tud megoldást ne tartsa magában :)

W7 x64 alatt rendesen megy minden

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#28684) LyonnaisFan1 válasza Jacak (#28682) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Jaja! Akár :D

Szinte nem is használom a zárójelben található kis hármast :D
(Az Office Suite-ot is talán évente 1-2 alkalommal, és azzal is csak nézni lehet a dokumentumot, szerkeszteni nem)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#28685) Jazz válasza McDog (#28680) üzenetére


Jazz
veterán

Egy ilyen LP-s ártatlan hsz.-ből borzasztó félreértések és igazságharcok alakultak egyszer. És warez-nek minősül.....

free your mind

(#28686) Bozek válasza Jazz (#28667) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Ekkora CCD fizikaliag nem képes 2.5Mp-nél többet leképezni a valóságból."
Akkor most miről is beszélsz? Nekem ebből az jött le, hogy az állításod szerint 2,5 MPx-nél több nem fér el a CCD-n. De ha a foton-szórás miatt említetted, akkor matematikailag a 10 MPx-hez 4x akkora CCD kellene, ami még a digitális fényképezőgépekben sincs szerintem.

Azt kihagytam, hogy a 200 dpi a fekete-fehér nyomtatáshoz szükséges, színesnél azért kell a 300 dpi. Legalábbis a nyomdáknak ez az elvárása és nem több.
Jöjjön egy kis matematika is: 600 dpi-vel egy ~14x14 centis képet tudnál kinyomtatni 10 MPx-el, 1200-al ~7x7-est. A 9600 dpi-ről már inkább ne is beszéljünk. Miniatűrnek esetleg jó lenne. :)

A nyomtatást meg csak azért említettem, mert épp ezt csináltattam múltkor. Az A3 nem azért kellett, hogy menőzzek vele, csupán hülyén nézett volna ki, ha az újságba A4-es papírokat teszek. Egyébként egy 60 évvel ezelőtti újságot fotóztam le, szóval az se feltétlen a tökéletes dokumentum erre a célra. :)

(#28687) Jazz válasza Bozek (#28686) üzenetére


Jazz
veterán

Részemről off. Privátba küld az ilyeneket pls.
Mint írtam, ha kérdezel szívesen segítek. De ha úgy kezded a hsz.-t hogy "látszik hogy nem értesz hozzá" úgy nem.
Nagyon világosan fogalmazva írtam szerintem. Olvasd el mégegyszer:
"Nekem az 5Mp-es 50%-on elfogadható ami kb. 2.5Mp. De ugyan ekkora CCD-n összezsúfolva 25Mp-t, csak 10%-on lesz elfogadható 1:1 megfeleltetésben a felbontás. Ekkora CCD fizikaliag nem képes 2.5Mp-nél többet leképezni a valóságból. Akkor se ha 100Mp lenne rajta, és azt írják a telefonra hogy: 100mp-es kamera."
Erre most azt írod, hogy:
"Nekem ebből az jött le, hogy az állításod szerint 2,5 MPx-nél több nem fér el a CCD-n."
:U

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#28688) Bozek válasza Jazz (#28687) üzenetére


Bozek
nagyúr

Aztán reagáltam arra is, amivel később védekeztél. De mindegy, élj abban a hitben, hogy Te mindenkinél mindent jobban tudsz. És nem akarok PÜ-t küldeni, nincs értelme.
Részemről befejeztem.

(#28689) Jazz válasza Bozek (#28688) üzenetére


Jazz
veterán

Ez nem védekezés. Beszélgettem más valakivel, erre egyszer csak belémkötsz és leh.éjzel, úgy, hogy még butaságokat is mondasz.
Ezeket kijavítottam, válasszal erre reagáltam. Ennek ellenére még a segítéget is felajánlottam, hogy szívesen segítek ha kérdezel.
Most meg olyan dolgokat írsz, hogy "hit" "mindenkinél jobban mindent".-.-
Gondolkozz már el egy kicsit! Nekem kéne megsértődni az arrogáns stílusodon. És nem neked, mert konstruktívan válaszolok, és helyreteszem a tévedésed!

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#28690) air válasza #40351744 (#28672) üzenetére


air
nagyúr

Én Xperia U-n SwiftKey-t használok, de utálom, hogy nem ismeri az igekötős igéket, és nem is lehet megtanítani neki. Egyébként a nagy memóriaigény nálam nem zavaró. Elfér. Nem lassú, sőt kifejezetten ez a leggyorsabb talán.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#28691) Deck


Deck
titán

Moon Reader Pro nem kezeli a prc-t. Mire lenne érdemes átkonvertálni? Ha van benne kép? És ha csak szöveg?

PS5

(#28692) Jazz válasza Deck (#28691) üzenetére


Jazz
veterán

PDF minden esetben. Képet is képes tömöríteni, a betű is vektor alapú marad.
prc to pdf konverter, online

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#28693) Bozek válasza Deck (#28691) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nevezd át .mobi-ra, azt már kezeli. Elvileg ugyanaz a kettő. Vagy epub-ra konvertáld, az is jó.

(#28692) Jazz: És a legrosszabb fájlformátum... Főleg e-book-nak.

[ Szerkesztve ]

(#28694) pepe091 válasza Jazz (#28692) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ennél rosszabb tanácsot nem is adhattál volna. Ebook formátumok a mobi, és az epub. Ezeket érdemes használni.

(#28695) Jazz válasza pepe091 (#28694) üzenetére


Jazz
veterán

Ő konvertálásról beszélt. A pdf meg univerzális ugye, pdf reader meg szinte mindenhol van. Én ezért adtam neki azt a tanácsot.

free your mind

(#28696) Bozek válasza Jazz (#28695) üzenetére


Bozek
nagyúr

Néztél már telefonon PDF-et? És epub-ot?

(#28697) Deck válasza Bozek (#28693) üzenetére


Deck
titán

Átneveztem .mobi-ra így gond nélkül megnyitja. Köszönöm!

PS5

(#28698) twine válasza Jazz (#28673) üzenetére


twine
addikt

...."a szem felbontó képességéről még nem is beszéltünk...."

Akkor plíííz most kezdj bele,,mert van, hogy kézzel már nem bírok a sörrel,,de ha szemmel még sikerülne "felbontani" egy dobozt,,akkor over the top .... :U
Taníííts mester :C :C

:D :D

[ Szerkesztve ]

(#28699) Bozek válasza twine (#28698) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha kézzel nem bírsz, akkor már szerintem a szemeid is keresztbe állnak, szóval azzal se lesz egyszerű. :D

(#28700) Jazz válasza twine (#28698) üzenetére


Jazz
veterán

Vicces. :D
Csak itt csak neked csak most. Ha a szemhéjadat óvatosan a nyitó fül alá helyezed, majd egy erős mozdulattal megrántod a sörös dobozt, nos akkor.....akkor a nyitó füllel nem fog semmi történni.... ;)

[ Szerkesztve ]

free your mind

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.