Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1826) Jazz


Jazz
veterán

My Phone Elplorer-ben felírtam az összes névjegyet a "phone"-ba (nem google, nem sim), leszinkronizáltam a telefonnal. Sim kártyát cseréltem, és most nincs sehol! (új a telefon, nem volt még benne névjegy)
ExDialer-t használok.
- nem lehet a telefonban kiválasztani a phone névjegyet
- ha nincs sim kártya, akkor benne van a phone-ban, látszik minden
- megjelent olyan is egy másik sim variációban MPE-ben (PC-n), hogy "phone (local phone)
- ha van bent sim kártya és létrehozok egy névjegyet a telefonban, a kiválasztásnál hogy hova mentsem, olyan opció van csak hogy:
...- sim1
...- sim2
...- Phone (local phone)
...- google
Már megint ez a local phone. Olyan nincs hogy sima phone! Átnéztem már minden beállítást!

Nagyon remélem hogy nem arról van szó hogy minden simkártyához külön újra kell írni a névjegyeket! :A
- cserélgetnem kell majd a sim-eket, fontos hogy legyen egy központi névjegy amit sim-től függetlenül mindig, és ugyan azt eltudok érni!

-------

Szerk.: A gyári contact menüben:
- Contact to Display, Phone kiválaszt : ninsc találat
- Contact to Display, Customize, Phone (phone-only, unsynced), All contacts kipipála: Így már megy! Lát mindent.
- Ennek ellenére ExContact-ban, myphone explorer-nél továbbra sincsen kiválasztható "Phone" opció!
- De ha újraindítom a telefont, megint nem lát semmit, a gyári névjegyeknél sem.

[ Szerkesztve ]

free your mind

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.