Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15539) havri1


havri1
félisten

Helló!

Segítsetek pls!
Playen tele vagyok már "szemetekkel". Tehát az összes appot, amit valaha kipróbbáltam, ugye feltünteti, és minden rom cserénél válogatni kell..ezt ki lehet valahogy pucolni? (Tehát amikre nem lesz szükségem, a telepítési előzményekbe se jelenjen meg).
Aztán..
Olyat szeretnék csinálni (amit 1x már valahogy sikerült, csak nem tudom hogyan), ha új rendszert húzok, első indításnál megkérdezi a droid, hogy készítsünk e biztonsági mentést..és néha felajánlja, hogy helyre is állítsuk e a készüléket.. Na ebben az esetben, valahonnan egy mentést előszed, és a playről egyből le is kapja az abban tartalmazott appokat.
Ezen a vonalon kindulva : Rendbetenném a programjaim, és azt az állapotot lementeném, hogy legközelebb ezeket az appokat magától újrahúzza.
Mi a menete ennek?
Titanium backupot nem szeretném használni, bár megvan a pro, de félek, rom cserénél ezek az app mentések amiket a TB csinál, nem lesz bugmentes.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.