Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147699) kmarci25 válasza Bozek (#147686) üzenetére


kmarci25
veterán

Használom, de nem túl megbízható sajnos.
1. Állólámpában van egy Yeelight izzó, annál állítottam be, hogy naplemente előtt negyed órával kapcsoljon fel. Nem mindig sikerül neki.
2. Daikin klíma küldd a telefonra értesítést, ha a lakásban 27 fok fölé emelkedik a hőmérséklet.
3. Előző télen állítottam be, hoghy kapjak értesítést arról, ha Kaprunban havazik. :DDD (Oda készültünk síelni. Aztán jött a COVID. :((( )

Az értesítések működnek. Az automatizmus esetleges. Mikor elutaztunk otthonról, akkor érdekes módon viszonylag rendben volt (max 5-10 perces késésekkel kapcsolt), mot, hogy otthon vagyunk inkább nem működik, mint igen. Nem tudom az okát.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.