Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146587) qnadam


qnadam
veterán

sziasztok,
elkezdtem átköltözni egy mi note 10-be. van egy google personal accountom (@gmail.com) és egy work accountom (saját domainnel, de ezt is teljesen én kezelem, én használom). eddig a mi a2 lite-on a google alkalmazásaiban egyszerűen csak ott volt két accként mind a kettő, szépen lehetett váltani köztük. most ugye külön lett a work és personal acc, ennek megfelelően két gmail app (ez teljesen jó), két keep, calendar stb (ezekkel együtt tudok élni), és van két photos.
ez utóbbi jó lenne, mert a régi gmailes accot már nem használom, viszont a telefonon a helyi képekhez csak a personal photos fér hozzá, a work nem, így nyilván nem is fog szinkronizálni, és általában elég kényelmetlen, hogy a korábbi és az aktuális képeim külön appokból érhetők csak el. mindkettőnek megvan a storage permission.
van erre valami jó megoldás, hogy a work photos lássa a helyi cuccokat, vagy még inkább ne legyen két külön app?
köszi!

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.