Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141578) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!
Telefonomat újra kellene telepíteni, gyári beállítások visszaálításával.
Viszont van egy játék a WOW (words of wonders) amiben elég magas színten vagyok.
Szeretném megtartani a szintem, de sajnos nem tudom, hogy hogyan oldható meg.
Valaki tudna segíteni, hasznos infóval ellátni.
A telefon nem rootolt.
Olvastam arról, hogy csatoljuk google fiókhoz, és akkor a "google játékok - felhőbe" felkerül a mentés? Hm?
Másik telefonra a google játékok appot letöltöttük a Play-ból, majd az adott játékot is, pár szintet elértünk, majd erről a telefonról töröltük a játékot, és újra telepítettük a Google Játékokból, játék települt, de újra előről kezdi.
Szóval a mentést, játék állást, szintet hogyan lehet kimenteni ?
Köszi előre is.

Kaptam választ, hogy "Facebook mentés kell hozzá."
Azaz a játékon belül van olyan opció, hogy avval lépek be és ha így teszem, akkor nyugodtan tudom törölni a játékot, majd újra tenni, amint belépek fb-al újra ott van a szintem.
Na de a pici gondom evvel, hogy apámé lesz a telefon és neki fb-ja nincsen, ezért meg nem akar csinálni. :/
Más alternatíva vagy egyéb okosság ? PL backup, mentés, klónozás, fizetős, nem fizetős app formában, ami kimondottan ezt a játékot kimenti és a telefon újra telepítés utána vissza másolja ?

Xiaomi fan I 12T Pro I

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.