Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119351) DS39 válasza darvinya (#119349) üzenetére


DS39
nagyúr

Az exchange fiókként csatolt Outlook levelekre gondoltam.

(#119352) Viktor0610 válasza DS39 (#119351) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Külön mutatja a két címet.
Nem működik a cimkézés emlékeim szerint. :)

(Kipróbáltam. Így van. Max. megjelölni lehet -flag.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#119353) darvinya válasza DS39 (#119351) üzenetére


darvinya
titán

Két külön fióként kezeli.
Exchange-ben nincsenek címkék, Teendő és almappák.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#119354) DS39 válasza darvinya (#119353) üzenetére


DS39
nagyúr

Köszönöm, mindkettőtöknek. :)

(#119355) HKorn


HKorn
addikt

Van esetleg egy lista ahol meg lehet nézni az összes android auto kompatibilis alkalmazást?

Run&Ride

(#119356) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Levelekre az Outlook-ot, naptár alkalmazásnak meg a Google naptárat használom. Az outlook-ba jelenleg 4 mail cím van amiből az egyik a munkahelyi exchange. Kérdésem az lenne, hogy az értekezleteket miért nem látom a google naptár widhetjében? Miért nem szinkronizálja? Van rá valami megoldás? Vagy másik naptáralkalmazás kellene? Amennyiben igen, úgy melyikt ajánljátok? Olyan kellene amibe ha beállítok egy emlékeztetőt akkor a google fiókkal is szinkronizálja. lehet fizetős is. köszönöm előre is!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#119357) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!
Szeretnék egy alkalmazást, ami figyelmeztet ülőmunka mellett, hogy ideje felkelnem. Legyen időzíthető, fusson a háttérben, ne legyen erőforrás igényes.
Mit ajánlanátok?
Köszönöm!

(#119358) HKorn válasza HKorn (#119355) üzenetére


HKorn
addikt

Ezt találtam

Run&Ride

(#119359) Viktor0610 válasza MikeWazowski (#119356) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a Nine mailt használom az Exchange leveleim kezelésére.
Az megjeleníti az Exchange eseményeit a Google naptárban.

Samsung Galaxy A54

(#119360) MikeWazowski válasza Viktor0610 (#119359) üzenetére


MikeWazowski
addikt

A levelezőt nem szeretném lecserélni, akkor már inkább a naptárat.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#119361) Mcrazy válasza M0RGI (#119357) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia!

Szerintem a telefon nem tudja érzékelni, hogy állsz vagy ülsz. Én egy Polar Loop 2-t hordok. Na az tud ilyet. Jobb híján állíts be valami emlékeztetőt!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#119362) KurtCobain válasza HKorn (#119341) üzenetére


KurtCobain
őstag

Milyen telefon, milyen router? Laptopon kábellel méred a 96-ot?
A telefonod wifi menüjében mit ír linksebességre? Gondolom 72Mbps-et. Annál a 48Mbps valós sebesség a plafon. Első sorban azt kell megtudnod, hogy a telefonod tud-e 150Mbps-es linksebességet, majd azt, hogy a routered 40MHz-re van-e állítva. Ha az első kérdésre igen a válasz, akkor a routert kell átállítanod. De ez nem a speedtest app hibája, mert vagy a routered, vagy a telefonod miatt nem éred el a neted max sebességét, szóval nem is ebbe a topikba való a téma.

Mmm'kay?

(#119363) HKorn válasza KurtCobain (#119362) üzenetére


HKorn
addikt

Mindkettőt WiFi-n mértem, de lehet igazad lesz és a telefon linksebessége lesz az ok, mert megmértem más teszt oldallal is és mindenhol 48Mb-et mér. Samsung A5 2017 amúgy a készülék.

Router meg Huawei HG8245H.

köszi!

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#119364) KurtCobain válasza HKorn (#119363) üzenetére


KurtCobain
őstag

Akkor a telód topikjában kérdezz rá, hogy van-e lehetőség a 40MHz-et aktiválni valahogy, mint pl itt

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#119365) szabacsik


szabacsik
őstag

Helló. Létezik (valóban hasznos) akkumulátor kezelő program? Valami olyanra gondolok ami képes arra (root nélkül), hogy kikapcsolt kijelzőnél mély alvásba kényszeríti a telót az összes futó alkalmazással. Offolja a netet, de mondjuk óránként egyszer engedi 5percre vagy hasonló. DsBattery-ben van ilyen opció csak nem működik.

/\____/\

(#119366) G@ben


G@ben
addikt

A gyári google naptárt ha kiteszem widgetbe, meg lehet változtatni a fejléc színét? Az a kék nagyon nem megy a háttérhez.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#119367) Gyb001


Gyb001
senior tag

Üdv.
Létezik olyan program ami a banki sms-ek alapján statisztikákat készít, naplózza a vásárlásaimat?
Az lenne a legjobb hogyha egy a vásárlásokhoz hozzá lehetne csatolni képként a blokkokat, arról már csak álmodom ha ocr-el digitalizálná és szétszedné termékekre

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#119368) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Üdv! Nem biztos hogy ide kellettt volna írnom ,úgyhogy bocs! De nem igazán tudom hová tartozik. Szóval a kérdésem az lenne hogy mitől lehet az hogy mindenféle értesítés , pl messenger,gmail de a sima sms is duplán jelenik meg a zárképernyőn? Illetve mit lehetne tenni hogy ez megszünjön? Régóta így van de már egyre jobban idegesít.

(#119369) Jazz válasza Jazz (#119350) üzenetére


Jazz
veterán

Erre valaki? Amúgy az ok google call parancs nem működik, de nincs is szükségem a erre a hang alapú google keresőre. Miattam le is lehet törölni, csak hadd tudjak headset-ről tárcsázni.

Köszi!

free your mind

(#119370) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Az uj viber nem írja, h "elérhető" a partner? Csak annyit latok h "megtekintve : xx:xx kor
ez miota van igy?

(#119371) Viktor0610 válasza Krill77 (#119370) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam írja.
Nem lettél letiltva? ;]

Viccen kívül.
Van mobilnete a másik félnek?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#119372) Krill77 válasza Viktor0610 (#119371) üzenetére


Krill77
őstag

Tuti nem. Most frissítettem es ezt látom. "megtekintve ma 09:23" semmi olyan h elérhető..
(az összes kontakt ilyen)

[ Szerkesztve ]

(#119373) kovacs65 válasza Krill77 (#119370) üzenetére


kovacs65
senior tag

Ez már több hónapja így van, sajnos.
Jó lenne tudni, hogy melyik vetziótól, akkor talán azt fel lehetne rakni.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#119374) Viktor0610 válasza kovacs65 (#119373) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam, Androidon nincs probléma.
Droidon vagy iOS-en próbáljátok?

Illetve "Az 'online' állapot megosztása" be van pipálva?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#119375) Krill77 válasza kovacs65 (#119373) üzenetére


Krill77
őstag

Csak azért tettem fel mert hátha megoldja a Google play szolgaltatas okozta merülés. Nos, igy még carabb lett. Es nem csak h merül hanem lassabban is tölt fel es jo forro is. Szuper. Azt mar nen is írom h a viber összes beállított háttere eltűnt. Vicc.

(#119376) Krill77 válasza Viktor0610 (#119374) üzenetére


Krill77
őstag

Droid. Be van jelölve. (mondom, kókány munka - túl is vannak fizetve)

(#119377) Fall-N válasza Krill77 (#119375) üzenetére


Fall-N
veterán

Ugyan milyen telefon ez? Kíváncsi vagyok. Eddig ha netán szarakodott is a Play Service, akkor is egy eltávolítás majd újra telepítés megoldotta a bajt.

(#119378) Krill77 válasza Fall-N (#119377) üzenetére


Krill77
őstag

Alcatel pop c1 (nem röhög, akié annak tökéletes)

(#119379) Fall-N válasza Krill77 (#119378) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem röhögök, de nincs több kérdésem. Volt Alcatelem, de random újraindult. Egy év után sikerült a hibát kijavítani. ;] Azóta hanyagolom eme csodás "márkát".

(#119380) Krill77 válasza Fall-N (#119379) üzenetére


Krill77
őstag

Nem hiszem, h a marka olyan rossz volna. (mint par C osztályú kínai) Ezzel semmi gond nem volt pl.

(#119381) mexel


mexel
veterán

Lenne egy gyors kérdésem. A család kiidegel mert mindnyájan mindegyik eszközükön játszanak a Candy Crush Saga játékkal ( azt hiszem az a pontos neve, mindig időket állítgattak a játékon mert várni kellett :U ). Már valami sokszázadik pályákon járnak amióta megvannak a tabletjeik. Szeretnék rendszereket frissíteni, de addig nem merek semmit csinálni amíg nem tudom valahogy elmenteni az állásokat mert leharapják a fejem ha elszúrom nekik. Tud erre valaki 100%-os megoldást?

(#119382) darvinya válasza mexel (#119381) üzenetére


darvinya
titán

Ha játékban van Google Play Játékok (Games) lehetőség, akkor azt bekapcsolva s szinkronizálva felhővel megjegyzi a játék állás.
Egyes játékok FaceBook fiók azonosítóval ment, de játék folyamatosan net kapcsolatot igényel.

Root nélkül játék állás mentés nem garantált.

Rendszer ráfrissítéskor nem veszitődik el a játék állás, viszont rendszer verzió ugráskor régi adatok miatt hibák lesznek új Op rendszerben.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#119383) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!
Létezik Teamviewer típusú program Tanix és Huawei Mate 9 között?
Tanix-ot vezérelném a Huaweiről.

[ Szerkesztve ]

(#119384) darvinya válasza Tav-Csoves (#119383) üzenetére


darvinya
titán

Remote IME Play áruházból.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#119385) bigdady válasza Krill77 (#119370) üzenetére


bigdady
nagyúr

Minimum 6-8 hónapja

(#119386) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

(#119356) <- Erre senki? :(

Legalább létezik olyan naptár, amibe a létrehozott feladatok a google-be szinkronizálódnak, és mutatja az exchange-en létrehozott eseményeket?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#119387) Viktor0610 válasza MikeWazowski (#119386) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, mit csinálsz másként, mint én, de beírtam egy emlékeztetőt Outlookon belül, majd pár perc múlva megjelent a Google Naptárban is.
Lehet, a Nine kevert be, de valahogy mégis anélkül sikerült megoldanom, mert abba nem léptem be az emlékeztető felvitele után. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#119388) MikeWazowski válasza Viktor0610 (#119387) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Próbáld úgy, hogy az exchange-es mail címedre hozod létre. Úgy nem működik. Ergó ami az exchange-es naptárba van azt nem szinkronizálja a google naptárba. Kipróbáltam a google-s címmel, azzal megy.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#119389) darvinya válasza MikeWazowski (#119388) üzenetére


darvinya
titán

Ha Exchange naptárba veszed fel, az minek kell Google Naptárba szinkronizálodjon?
Két külön naptár.

Az más, hogy Naptár app Widget -ben mind két helyről megjeleníti eseményeket.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#119390) Viktor0610 válasza MikeWazowski (#119388) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most nézem!
A Google Naptárban nálam be lehet pipálni, melyik naptárakat mutassa. Itt neked be van pipálva az Exchange is?

Samsung Galaxy A54

(#119391) MikeWazowski válasza Viktor0610 (#119390) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nincs, mert nem is szerepel ott. Azt én is láttam egyébként. Csak a másik három címem jelenik ott meg.

darvinya - Azért szeretném, mert a google naptár widgetje nagyba ki van rakva az egyik kezdőlapomra és jó volna ott látni az összes eseményt.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#119392) Viktor0610 válasza MikeWazowski (#119391) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor pedig nem fogod tudni megoldani szerintem.
Mert nem kerül bele a rendszerbe az outlookos naptár.
Mondtam, hogy cseréld le az Outlookot. ;]

Samsung Galaxy A54

(#119393) fdisk


fdisk
őstag

Erre valaki?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#119394) Viktor0610 válasza fdisk (#119393) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Abból kiindulva, hogy nálam egy harmadik féle van (Mi A1, 8.0.0), szerintem azon múlik, hogy milyen emojik vannak a rendszerben.
Tehát, ha jól sejtem, az mindegy, hogy te mit látsz a billentyűzeteden vagy a kijelzőn. Ha elküldesz valakinek egy emojit, akkor az úgy jelenik meg az ő készülékén, amilyen emoji-készlete neki van.

Samsung Galaxy A54

(#119395) Breki


Breki
veterán

Sziasztok

nem találtam még-Lenovo P8. fórumot ezért itt is megkérdezném, hogy az mitől lehet, hogy a google playra kattintva nem tölti be azt, hanem csak fehér képernyő-t látok megjelenni.

Cache-t törölve nagyjából jó lesz azután újraindítás után újra ez.

Ezenkívül az google billentyűzet se töltődik be újraindítás után, ha beállításokban kiválasztok egy témát és leokézom utána felugrik, de addig nem.

Utóbbi már hivatalos frissítés előtt is észrevehető volt utóbbi pár napja tűnt fel.

Update.

Azóta annyi, hogy google fiókot töröltem majd újra telepítettem.

Két eset van, cache és egyebek törlése után, ha megy a google play megkeresek vmit azt letöltöm elkezdi de 100%-nál megáll, ha újraindítom a tablettet akkor telepíti, de google playbe megint nem tudok belépni.

Tehát bármit tudok telepíteni, de cache törlés és újraindítás kell hozzá így elég macerás, mit tudok tenni, hogy úgy menjen mint régen, tök egyszerűen belépek letöltök és települ?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#119396) MikeWazowski válasza Viktor0610 (#119392) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Kipróbálok mindjárt egy naptárat. Hátha csak a goggle naptár nem szinkronizálja.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#119397) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#119396) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Régen megvettem a digical naptárat, most azt kipróbáltam de az se mutatja az exchange eseményeket. Sőt még a yahoo-sat se. :(

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#119398) darvinya válasza MikeWazowski (#119391) üzenetére


darvinya
titán

De ha 1 fiókba fel veszed, azt másik fiók nem tudja csak úgy beimportálni.

Én Gmail app-ot használom Exchange kezelőnek, és naptár is megjelenik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#119399) MikeWazowski válasza darvinya (#119398) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, ezért lenne jó, ha lenne olyan naptár, ami mind a négy fiókot szinkronizálja. (2 google, 1 yahoo, 1 exchange)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#119400) darvinya válasza MikeWazowski (#119399) üzenetére


darvinya
titán

Naptár app csak akkor tudja kezelni különböző app adatait, ha erre különböző app engedélyt ad rá.
E nélkül hogyan várható el tőle adatok hiányában.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.