Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119101) aelod


aelod
veterán

Tudtok olyan file kezelőt ajánlani ami kezeli az otgre dugott külső nrfs formázott vinyót?
Egyet találtam de az nem tud több file-t egyszerre kijelölni másolásra és elég bosszantó.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#119102) hati válasza Doky586 (#119100) üzenetére


hati
addikt

Erre is jó a twrp, ha az új teló is root-olt. 😃

(#119103) nyurga82


nyurga82
tag

Sziasztok! Sony Z2-öm és android 4.4.4-em van. A kérdésem az hogy hogy lehet az sd kátyára átrakott alkalmazásokat visszatenni a belső memóriára. Erre azért lenne szükségem, mert új sd kártyám lenne de így elvesznének az alkalmazásaim, játokok, mentések, IGO stb. Köszönöm a segítséget.

(#119104) Doky586 válasza hati (#119102) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

és ha azon telóra még fél évet kell várni a root-ra..?
vagy IOS-t veszel..?

(#119105) hati válasza Doky586 (#119104) üzenetére


hati
addikt

Velem egyik sem történhet meg.

(#119106) Krill77


Krill77
őstag

Gyerekek. Ahhh. Mivel gyilkosan meriti a Google play sz a telot ezért letiltottam. Meg is szűnt a gond. Ma par ora alatt megis csont lemerült. Telo végig, orakon at feléledve az akku grafikonon. Wakelock detektorbol minden adat elszallt igy nem tudom pontosan mi ébresztett. Kezd nagyon elegem lenni ebbol a sz*rbol. Eddig a gpsz pörgette most tehát valami más. Mi lehet ez az egész?

(#119107) Fall-N válasza Krill77 (#119106) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem a GPSZ szokott lenni általában a hiba okozója, hanem egy adott alkalmazás, ami meghívja a GPSZ API-ját. Ezért sem derül ki elsőre, hogy mi okozza a bajt.

[ Szerkesztve ]

(#119108) Krill77 válasza Fall-N (#119107) üzenetére


Krill77
őstag

Akkor figyeljem a wakelock detektort?

(#119109) kaciokos válasza aelod (#119101) üzenetére


kaciokos
őstag

A Total Commandernek mintha lenne NTFS pluginja, ha jól emlékszem.

(#119110) punky10 válasza kaciokos (#119109) üzenetére


punky10
addikt

Van,működik is,de úgy emlékszem,hogy ez egy fizetős plugin.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#119111) Krill77 válasza punky10 (#119110) üzenetére


Krill77
őstag

Tc hez van egy plugin az otg hez. Az ingyenes!

(#119112) aelod válasza kaciokos (#119109) üzenetére


aelod
veterán

Teszek egy próbát, köszi!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#119113) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Érdeklődnék, hogy androidra milyen fordító (lehetőleg ingyenes) van amilyen beszédet fordít le írásos szövegre, vagy olyan ami az idegen nyelvet, mondatokat fordít le úgy, hogy azt vissza is mondja?
Köszönöm előre is! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#119114) kovacs65 válasza makoss (#119113) üzenetére


kovacs65
senior tag

Beszédet írásra?
Sok billentyűzet. Lehet diktálni.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#119115) makoss válasza kovacs65 (#119114) üzenetére


makoss
addikt

Android progi kellene ami tud ilyet, vagy beszédet beszédre.
Van ilyen? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#119116) Somatom válasza makoss (#119115) üzenetére


Somatom
veterán

Google fordító. De, azért engem is érdekelne a dolog, mert társalgáshoz nem igazán jó a felülete. Régebben a Vocre -t használtam, de valamiért lehalt az egész, nem működik. Gondolom, vmi szerver probléma. Csak azért linkeltem, hogy megmutassam a kezelőfelületet. Két, szembe fordított ablak, külön mikrofon gombokkal. Sztem ilyesmi lenne a tuti.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119117) kovacs65 válasza makoss (#119115) üzenetére


kovacs65
senior tag

Billentyűzet progik nagy része.
GBoard, Swype.
A billentyűzeten van egy mikrofon ikon, arra ráböksz, beszélsz és leírja.
A frodításra nincs tapasztalatom. Somatom csak jókat szokott ajánlani.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#119118) makoss válasza Somatom (#119116) üzenetére


makoss
addikt

Jaja valami ilyesmi kellene, mert a melóban találkozunk olyanokkal akik vagy angolul beszélnek vagy lengyelül, csehül, román, ukrán, esetleg török.
Jó volna ha net nem kellene hozzá! :R

(#119117) kovacs65: Olyan nincs ami beszédet fordít és fel is mondja le is írja? :R

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#119119) hati válasza makoss (#119118) üzenetére


hati
addikt

Olyan, amihez ki sem kell mondani, elég csak gondolni?

(#119120) kovacs65 válasza makoss (#119118) üzenetére


kovacs65
senior tag

Sőt még kezet is fog a kollégával?
A google translate közelít ehhez. A magyar nyelv nehézsége miatt azonban néha előfordulnak"érdekes" helyzetek. Tehát nem tökéletes.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#119121) DS39 válasza makoss (#119118) üzenetére


DS39
nagyúr

Offline egy ilyen hang adatbázis nagyon sok helyet foglalna.
Szerintem csak olyat találsz ami szerveren keresztül fordít.

(#119122) Somatom válasza makoss (#119118) üzenetére


Somatom
veterán

Magyarról az offline felejtős. Most próbáltam a Microsoft Translate -et, de hanggal csak Magyarra tud fordítani, fordítva nem jelölhető ki anyanyelvünk. Kár érte, mert egyébként ígéretesnek tűnt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119123) makoss válasza hati (#119119) üzenetére


makoss
addikt

Vazze! Tényleg! :C :DD

(#119122) Somatom: Egy kis zsebrevágható eszköz már van amúgy, csak nem tom mi a neve :U Bele beszélnek és már mondja is a lefordított szöveget ;)

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#119124) makoss válasza makoss (#119123) üzenetére


makoss
addikt

80 nyelven fordít oda-vissza másodpercek alatt ez a zsebre vágható kis tolmácsgép ....csak androidra kéne ilyen. :U

[link]

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#119125) SharpSA


SharpSA
veterán

Keresek olyan widgetet, amellyel kirakható mindenféle információ (akku, szabad memória, szabad tárhely, stb.) és kapcsoló (Wifi, BT, stb.).
Az elixir widget jó lenne, de a szabad memóriát nem jól írja ki. Jóval kevesebbet ír, mint amit a rendszerben látok.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#119126) DS39 válasza makoss (#119124) üzenetére


DS39
nagyúr

Hát ha nektek ez annyira fontos a munkában akkor be kell ruházni egyre. A cikkben linkelt androidos variáns nem elérhető nálunk azt írja, szóval magyarul nem tudhat.

Marad a Google / Microsoft Translate

[ Szerkesztve ]

(#119127) emeron


emeron
tag

Létezik olyan app, amivel egy megvásárolt ikon csomag ikonjait tudom kicsomagolni (.ico vagy .png formátumban), hogy Windows ikonokként tudjam használni?

(#119128) Viktor0610 válasza emeron (#119127) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nincs.
Max. az APK-ból tudod kinyerni. Ehhez root lehet szükséges.

Samsung Galaxy A54

(#119129) #72797440


#72797440
törölt tag

Szerintetek azt hogysn lehetne elérni, ha Paypallal fizetnék valamiért akkor az alkalmazást nyissa meg és ne egy weblapot azon az alkalmazáson belül amelyikben fizetnék. Pl. Spotify 1Euro három hónapra akció van még 2 napig és amikor kiválasztom a Paypalt azt szeretném, hogy nyissa meg az erre a célra letöltött, ujjlenyomattal oldató alkalazást.

(#119130) Viktor0610 válasza #72797440 (#119129) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem nem sikerült ezt megoldanom.
Egyszer eljutottam addig, hogy a PayPal appot megnyitotta, de utána átdobott a weboldalra, így le is töröltem az appot.

Samsung Galaxy A54

(#119131) DS39 válasza #72797440 (#119129) üzenetére


DS39
nagyúr

Próbáld meg a Chrome esetén az alapértelmezések törlését. Gondolom azzal nyitja meg in-app, így majd megkérdezi legközelebb.

(#119132) Fall-N válasza Krill77 (#119108) üzenetére


Fall-N
veterán

Pont ezért nehéz lefülelni, mert így nem derül ki. Azt kell megnézni, melyik alkalmazás frissült nemrég vagy mi lett új feltelepítve.

(#119133) Krill77 válasza Fall-N (#119132) üzenetére


Krill77
őstag

Sajna ilyesmikre nem emlékszem. Nem az enyém a telo. Nagyon nincs ezen uj app már. Max inkább letoroltem felesleges cuccokat. A wakelock irja amúgy mik ebresztik a telot tobb szazszor. Ez nem jo nyom? (alarm manager pl)

(#119134) kaciokos válasza emeron (#119127) üzenetére


kaciokos
őstag

Lemented az ikon csomag apk-ját, átnevezed zip kiterjesztésűre, és máris turkálhatsz benne. Nem tuti, hogy értelmezhető formátumban lesznek benne az ikonok, de egy próbát szerintem megér.

(#119135) makoss válasza DS39 (#119126) üzenetére


makoss
addikt

Ok. Köszi!

És olyan app van androidra ami hangjelzéssel jelzi ha elér a teló wi-fit, illetve ha lejön róla?
Többször beleestem olyan hibába, hogy azt hittem wi-fin voltam és az adatforgalmam használtam :(
Köszi!

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#119136) Fall-N válasza Krill77 (#119133) üzenetére


Fall-N
veterán

De egy jó nyom. Valamelyik app ébresztget az értesítései miatt. Meg kell nézni, melyiknek sűrű az értesítenél az intervalluma.

Azt is meg lehet nézni ha van Doze mód (Android 7+) és mi van a kivételek alatt.

[ Szerkesztve ]

(#119137) Bozek válasza makoss (#119135) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt megnézheted még, bár ez is online. Azt, hogy az ingyenes tudja-e a magyar nyelvet, nem tudom, a fizetősben (499 Ft) elvileg benne van mind a 90 nyelv.

A másik kérdésedre meg csak azt tudom mondani, hogy automatizálóval (Tasker, E-Robot, AutoMagic, stb.) biztosan megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#119138) gallimi


gallimi
tag

Sziasztok! Tudnátok nekem egy olyan appot ajánlani, amivel beállított időre ki tudom kapcsoltatni a wifit és a mobil netet. Ezt pl. tudta a miui és én mindig este 22:00-kor kikapcsoltatom vele, hogy ne jöjjenek a feleslegess dolgok. (e-robot Tasker-en kívül ha lehet). Köszi

(#119139) Mcrazy válasza gallimi (#119138) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia! Pld Macrodroid, de a Mobilnet kapcsolgatásához root kell.

Üdv: Mcrazy

(#119140) HREH válasza Mcrazy (#119139) üzenetére


HREH
senior tag

Direkt kérte, hogy ne automatizáló legyen.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#119141) Mcrazy válasza HREH (#119140) üzenetére


Mcrazy
őstag

Nem azt kérte. Olvasd el újra!

Üdv: Mcrazy

(#119142) gallimi válasza Mcrazy (#119141) üzenetére


gallimi
tag

Köszi. Ezek már megvannak de szerintem mindegyik túl van bonyolítva. (Root van.) Jelenleg a E-robot-ot nem tudom beállítani, nem nagyon értem hogyan kellene. Csak annyit szeretnék, hogy minden nap 22:00 kor wifi, mobil adat ki.

(#119143) fdisk


fdisk
őstag

SwiftKey-t használok.
A felső képen egy Samsung tab, az alsó képen egy Huawei teló képe van.
Miért különbözik a két készüléken az emoji ikon?

zsoltzsolt: Bocsi,de külön másoltam be a screenshotokat a két készülékről. 😁

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#119144) zsoltzsolt válasza fdisk (#119143) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem csak szóból ért az ember
😁

(#119145) Mcrazy válasza gallimi (#119142) üzenetére


Mcrazy
őstag

Pont azért ajánlottam a Macrodroid-ot, mert egyszerűbb, mint a többi. Ezenkívül talán valami profil manager tudhatja még, de név szerint nem ismerek.

Üdv: Mcrazy

(#119146) Somatom válasza Mcrazy (#119145) üzenetére


Somatom
veterán

Lóf...t egyszerűbb! Különben tedd hozzá, hogy szerinted!

gallimi:
Ha nem megy valami, akkor miért nem kérsz segítséget a topikjában?
Egyébként
Esemény: riasztás -> beállítod az időpontot és az ismétlést.
Művelet: Wifi ki, mobiladat ki.
Sztem ez más programban sem egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119147) Mcrazy válasza Somatom (#119146) üzenetére


Mcrazy
őstag

Ja tényleg. Mindig megfeledkezek a papról meg a paplanról. 😉

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#119148) 7Sony7 válasza gallimi (#119138) üzenetére


7Sony7
addikt

Myprofiles, ha van root.

-

(#119149) punky10 válasza Krill77 (#119111) üzenetére


punky10
addikt

Egy linket adnál?Rátenném a fiam telefonjára.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#119150) weiss


weiss
addikt

Erre valami ötlet?

I did nothing, the pavement was his enemy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.