Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119701) Somatom válasza gfefe (#119700) üzenetére


Somatom
veterán

Te nem azt szeretnéd, hogy valaki segítsen, hanem azt, hogy valaki utánajárjon, beleássa magát és megcsinálja helyetted. A kettő nem ugyanaz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119702) air válasza gfefe (#119700) üzenetére


air
nagyúr

Valószínűleg van, de nem itt. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#119703) Somatom válasza G@ben (#119689) üzenetére


Somatom
veterán

Volt egy kis időm, kipróbáltam. A Robot nem bírálja felül a néma módot. Arra van lehetőség, hogy kikapcsolja, de addigra a naptáresemény jelzése már nem aktuális. Kicselezni úgy lehetne, hogy miután a Robot kikapcsolja a néma módot, saját maga generál értesítést rezgéssel, majd visszakapcsolja a néma módot. Persze, más trükk is szóba jöhet. Pl. az, hogy a "néma mód" nem a rendszer néma módja lenne, hanem egy saját hangprofil, amelyben az összes hangcsatorna nullára lenne állítva. Úgy már mehetne a rezgés. Illetve, az én telómon "ne zavarjanak" mód van, amiben megadható, hogy milyen eseményeknek van joguk "zavarni".

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119704) G@ben válasza Somatom (#119703) üzenetére


G@ben
addikt

Köszönöm a fáradozást! :R
MIUI-s Redmi 4X-em van, amin sehogy sem tudom beállítani a külön hangprofilokat, van a normál, a néma, meg a ne zavarjanak, de külön nem igazán tudom állítgatni, ezért gondoltam erre a kerülő megoldásra.
Ez a kicselezés nem hangzik rosszul, hogy "miután a Robot kikapcsolja a néma módot, saját maga generál értesítést rezgéssel, majd visszakapcsolja a néma módot", bár van hátulütője, ha mondjuk épp akkor hívnak, mert akkor bizony csörögni fog.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#119705) gfefe válasza Somatom (#119701) üzenetére


gfefe
őstag

Amennyiben nincs rá mihez képest egyszerű megoldás, amit én is meg tudnék csinálni, igen segítséget kérek nálamnál jobban hozzáértőktől.... Viszont mint írtam első hozzászólásomban nem ingyen kérném, de azért köszönöm építőjellegű hozzászólásodat. :R

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#119706) Somatom válasza gfefe (#119705) üzenetére


Somatom
veterán

Ilyet már én is szerettem volna régebben. Pénzdíjat ajánlottam fel egy általánosan használható, Androidos, szoftveres megoldásért, amit utána ingyen közkincsé tettem volna (CIFS csatolás). Rögvest törölték a hsz. -emet, mert üzleti ajánlatnak minősült. Na?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119707) gfefe válasza Somatom (#119706) üzenetére


gfefe
őstag

Megértelek.... de hidd el nem a rossz szándék vezérel...

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#119708) Somatom válasza G@ben (#119704) üzenetére


Somatom
veterán

Még ennek a megoldását is bele lehet illeszteni. Amikor a Robot kikapcsolja a néma módot, akkor nullára állítja a megfelelő sávok hangerejét. Ez egyszerű. A visszaállítás már problémásabb. A sávok aktuális hangerejét nullára állítás előtt változókban le kell tárolni, hogy visdzaállításkor a Robot tudja, hogy melyiket, milyen erősségre kell állítania.

gfefe:
A leírtak alapján szted engem rossz szándék vezérelt? A szándék itt csak akkor érdekli a hatalmasságokat, ha abban rosszat sejtenek. Akkor konkrétum sem szükséges, maga a szándék is elég a moderációhoz. A jó szándék itt nem befolyásoló tényező.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119709) Mcrazy válasza Somatom (#119703) üzenetére


Mcrazy
őstag

Sziasztok!

Én ezt úgy képzelném el, hogy létrehoznék egy naptáreseményt - feltételként néma üzemmód, ami egy rezgésmintát játszana le. Ezt meg lehet oldani a Robotban?

Üdv: Mcrazy

(#119710) G@ben válasza Somatom (#119708) üzenetére


G@ben
addikt

Ez is igaz. Totál laikusként kérdezem, hogy rá lehet-e venni a robotot arra, hogy rezgesse meg a telefont, üzemmódtól függetlenül? Vagy ilyen mélyen nem tud belenyúlni a rendszerbe?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#119711) Somatom válasza Mcrazy (#119709) üzenetére


Somatom
veterán

Megoldható, de fölösleges. Nem adtam meg sem eseményt, sem feltételt. Készítettem egy rezgés műveletet, és direkt indítással "lejátszattam". Működött. Aztán ne zavarjanak módba tettem a telót és megismételtem a lejátszást. Nuku rezgés. Tehát, a Robot nem bírálja felül a ne zavarj módot. Akkor viszont tök mindegy, hogy milyen eseményt, vagy feltételt adnék meg, mert egyikkel sem fog működni, amíg ki nem kapcsoltatom a ne zavarj módot.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119712) Mcrazy válasza Somatom (#119711) üzenetére


Mcrazy
őstag

Értem. Akkor én ajánlanám neki a Macrodroidot, mert bár Ne zavarj módban az sem tud értesíteni, csak akkor, ha a kivételek közt van, illetve egy olyan makróval lehet kicselezni (és ekkor nincs szükség kivételként megadni), ami fogadja a naptáreseményt, kikapcsolja ne zavarj módot - rezget - és visszakapcsolja a ne zavarj módot.
Az esély itt is megvan arra, hogy ha abban a 2 másodpercben érkezik egy hívás, akkor bizony csörögni fog.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#119713) Mcrazy válasza Mcrazy (#119712) üzenetére


Mcrazy
őstag

Persze mindig utólag jut eszembe valami. Meg lehet fűszerezni azzal, hogy amikor ki van kapcsolva a Ne zavarj mód, a csengetést némára állítja majd vissza.

Üdv: Mcrazy

(#119714) Somatom válasza Mcrazy (#119713) üzenetére


Somatom
veterán

Pontosan ugyanezeket a lehetőségeket vázoltam fel én is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119715) Mcrazy válasza Somatom (#119714) üzenetére


Mcrazy
őstag

Oke, rosszul értelmeztem. Azt gondoltam, hogy a Robot nem tudja a Ne zavarj módot kapcsolni.

Üdv: Mcrazy

(#119716) Somatom válasza Somatom (#119708) üzenetére


Somatom
veterán

Tévedtem, nem kell külön babrálni a sávokkal, és változókra sincs szükség. Van ki/be kapcsolható, külön némítás művelet, rezgés lehetőséggel. A ne zavarj mód kapcsolgatása is működik. Teszteltem.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119717) G@ben válasza Somatom (#119716) üzenetére


G@ben
addikt

A gyári google naptár is rezeg vele? Be lehet állítani mondjuk a fentről lehúzható némító gombra, hogy ezt csinálja?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#119718) Somatom válasza G@ben (#119717) üzenetére


Somatom
veterán

Fölösleges külön beállítani, mert az automatizálóban a naptáresemény feltétele a néma mód. Tehát, csak akkor lép akcióba, ha ne zavarj módban van naptáreseményed. De, ebből következik, hogy mivel az automatizáló műveleteit a naptáresemény indítja, ezért annak bekövetkeztekor a teló még néma módban van, nem rezeg. Rezgés csak módváltás után lehet, tehát azt mindenképpen az automatizáló csinálja. De, sztem ennek semmi jelentősége, mert számodra nincs abban különbség, hogy mi indítja a rezgést. Teló rezeg, ránézel, van naptár eseményed. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119719) G@ben válasza Somatom (#119718) üzenetére


G@ben
addikt

Ezt ki kéne próbálnom, mert ha működik, akkor egy nagy probléma oldódna meg!
Totál amatőr vagyok hozzá, hogy tudom ezt megcsinálni?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#119720) Somatom válasza G@ben (#119719) üzenetére


Somatom
veterán

Folytassuk a Robot topikban! Dobj egy kérdést, hogy ne a levegőben lógjon a szál!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119721) G@ben válasza Somatom (#119720) üzenetére


G@ben
addikt

Rendben, köszönöm!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#119722) janakbacsi válasza trialboj (#119666) üzenetére


janakbacsi
őstag

a megoldás a következő: gyári youtube alkalmazást leszeded, és felteszed helyette ezt. így még a videók is letölthetővé válnak.
[link]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#119723) Bozek válasza janakbacsi (#119722) üzenetére


Bozek
nagyúr

És mire fog menni vele, ha nem működik?

(#119724) janakbacsi válasza Bozek (#119723) üzenetére


janakbacsi
őstag

Nálam tökéletesen működik, ezért javasoltam.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#119725) Mcrazy válasza janakbacsi (#119724) üzenetére


Mcrazy
őstag

A lejátszás igen, de a letöltés nem.

Üdv: Mcrazy

(#119726) mexel válasza petya2012 (#119615) üzenetére


mexel
veterán

Nem tudom erre jó e a QuickShortcutMaker, elvileg bármit ki lehet tenni vele a főoldalra akár a rendszerfájlokból is, de azt nem tudom kell-e root neki, most nincs fent semmi eszközömön. Egy próbát megérhet, sajnos most nincs időm letesztelni. A droidos beállítások alól szinte bármit ki lehet rakni, csak ki kell találni melyik lehet az ami kell :)

(#119727) janakbacsi válasza Mcrazy (#119725) üzenetére


janakbacsi
őstag

Nálam az is működik. Mp4 és MP3 file is letölthető.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#119728) Tökimanó válasza Tökimanó (#119696) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Valaki?? Vagy azért nincs válasz mert nincs olyan alkalmazás amit keresek?

(#119729) dlaj


dlaj
őstag

Létezik olyan alkalmazás, ami nagy biztonsággal kimutatja még telepítés előtt, ha egy APK file vírusos? :R
Pár napja a tabletem szedett össze valami rossznyavaját, tegnap még a telefonom. Mindkettőn csak a gyári visszaállítás segített. :((

(#119730) Somatom válasza Tökimanó (#119728) üzenetére


Somatom
veterán

Én nem értem, hogy mit szeretnél. Ha bedöglik a telód, akkor nem férsz hozzá a belső tárhelyéhez. Tök mindegy, hogy azon milyen formában vannak a képek. Egyetlen módon tudsz ez ellen védekezni. Úgy, hogy a telódtól fizikailag függetlenné tehető tárhelyen is tárolsz biztonsági másolatot, a telód pedig szinkronizál ezzel a tárhellyel.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119731) DS39 válasza Tökimanó (#119728) üzenetére


DS39
nagyúr

Én nem értem a kérdésedet. Amit akarsz ahhoz felhőben kell tárolni a képet. Az még nem igazán privát. Szóval nem értem mit akarsz. A telefonon tárolt képek törlődnek, ha gyalulod a telefont.

(#119732) Somatom válasza DS39 (#119731) üzenetére


Somatom
veterán

Miért ne lehetne privát? Ha nem nyitok a NAS -omhoz portot kifelé, akkor nem tudnak kívűlről hozzáférni. Belső hálón pedig mehet a szinkron.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119733) DS39 válasza Somatom (#119732) üzenetére


DS39
nagyúr

Felhő alatt GDrive, OneDrive,stb-re gondoltam.

(#119734) Somatom válasza DS39 (#119733) üzenetére


Somatom
veterán

A felhő lehet saját is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119735) ANDZSO


ANDZSO
újonc

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban , hogy a telefonomon a rádió a youtoob lejátszásakor megáll a lejátszás 25 mp múlva és újra rá kell nyomnom, hogy folytassa.
Dühítő, hogy nem tudok meghallgatni egy számot egyszerre. Szerintetek valami beállítási hiba lehet? Köszi a válaszokat.

(#119736) DS39 válasza Somatom (#119734) üzenetére


DS39
nagyúr

Végülis igen, de azért az emberek többsége nem üzemeltet ilyet otthon.

(#119737) Somatom válasza DS39 (#119736) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem nagyon sokan használnak (használunk) otthon NAS -t. Csak az én NAS -om (Zyxel NSA310) itteni topikja 18 ezer hsz. -nál tart.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119738) zhata válasza dlaj (#119729) üzenetére


zhata
senior tag

pl. Eset Mobile Security.

(#119739) dlaj válasza zhata (#119738) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi, kipróbálom!

(#119740) Geresics


Geresics
addikt

Akartam kérdezni, de elolvastam az összefoglalót! Köszi! :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#119741) gabo91


gabo91
aktív tag

üdv.

Kicsit off, de telefon topikban már érdeklődtem. (s7edge)

Play áruházban az van beállítva, hogy NE frissítse automatikusan az alkalmazásokat, és hogy kapjak értesítést ha van elérhető frissítés.
Ennek ellenére mégis folyamat frissít, szinte minden reggel ott van hogy 3-4 frissítette magát függőben X darab.
A dolog azért idegesít mert FB és messengerből visszarakom a régit, 2 nap alatt lefrissíti magát újra... :W

Valami ötlet, tanács? :( :U

(#119742) sinick


sinick
senior tag

Sziasztok!

VLC gondom van! Aus Memopad 176C, 5-ös android, nem rootolt.

Több éve VLC-t használok, mindig hagytam frissülni. Tavaly novemberi frissítés óta nem tudja médiatárként kezelni a külső SD kártyát. Indításkor mindig megkérdezi, hogy a talált SD kártyát akarom-e annak kezelni. Válaszolok, hogy igen, de mégsem kezeli. Kilép, belép, újra megkérdezi, hiba ugyanaz. BEálíltásokban kézzel hozzáadom, pipát beteszi, pár másodperc és kiveszi, nem jegyzi meg. Évek óta van rajta 4 db mk, meg 4 db avi. Újratelepítés, dettó.

Érdekes módon a százéves VLC beta működik, szépen begyűjti a videókat.

Tud valaki ötletet adni, hogy mi lehet a gond?

Köszi: sinick

(#119743) Zeki


Zeki
nagyúr

Van olyan videoszerkesztő, ami tud kamerás kisfilmeket egyesíten FHD-ben?
A VivaVideo Pro tud, de csak HD-ban.

(#119744) brd válasza trialboj (#119666) üzenetére


brd
nagyúr

Ahogy mar irtak, alternativ YouTube kezelo app. Azonban, ha ragaszkodsz a gyari apphoz, akkor is van megoldas, azonban ahhoz root szukseges: Xposed+YouTube AdAway.

The only real valuable thing is intuition.

(#119745) gfefe


gfefe
őstag

Üdv mesterek. Van olyan apk telepítő ami kikerüli az androidi saját külső apk telepítés tiltást?

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#119746) Bozek válasza gfefe (#119745) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem kell ehhez külön alkalmazás, csak bekapcsolod a Beállítások - Biztonság - Ismeretlen források menüpontban és már telepíthetsz is APK-ból. Oreo esetében már kicsit máshogy van, ott bekerült az alkalmazások engedélyeihez és amikor telepíteni akarsz külső forrásból, akkor az adott alkalmazásnak (pl. a fájlkezelőnek) megadhatod az engedélyt.

[ Szerkesztve ]

(#119747) air válasza Zeki (#119743) üzenetére


air
nagyúr

Én a Movie Maker-t használom, amit a Galaxy Apps-ből töltöttem le.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#119748) Deck válasza brd (#119744) üzenetére


Deck
titán

Linkeltem már párszor azt az xdas youtube kliens ami egy módosított gyári. Fekete téma is van benne, belehet jelentkezni, háttérben is van benne lejátszás, teljesen reklámmentes és root sem kell neki, csak fel kell rakni.

PS5

(#119749) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A Samsung A3 2016 Eszközkarbantartó-jának naplójában azt látom,hogy az Avast mostanában kétszer is összeomlott.
Lehet,hogy át kell térnem Eset-re.
Az Eszközkarbantartó naplójának bejegyzéseit nem lehet törölni?

(#119750) bigdady válasza GEPESZ66 (#119749) üzenetére


bigdady
nagyúr

Minek kell antivírus?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.