Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119401) MikeWazowski válasza darvinya (#119400) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Tehát akkor nincs olyan naptár, ami szinkronizálja mind a négy fiók eseményét?
Akkor csak a levelező cseréjével orvosolható?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#119402) Viktor0610 válasza MikeWazowski (#119401) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Eszembe jutott még egy megoldás.
Hozzáadod az Exchange fiókot a telefonhoz "direktben", és csak a naptárat szinkronizáltatod vele.
(Vagy lecseréled azt a "csodálatos" Outlookot. ;] )

Samsung Galaxy A54

(#119403) darvinya válasza MikeWazowski (#119401) üzenetére


darvinya
titán

Mint írtam Gmail app-ban van Google fiók és Microsoft fiók, s Gmail app-nak alapból van megosztási engedélye, így alapból ott van minden fiók a naptárban is.

Nálad is 1 levelezővel való kezelés lesz a megoldás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#119404) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok!

Nem biztos hogy konkrétan ide tartozik, de tudtok olyan progit amivel egy gépen (vagy neten) lévő web/html struktúrából létrehoz egy offline apk-t?

Olyat találtam ami képes online apk-t létrehozni, de jó lenne ha lenne olyan amivel offline apk-t lehetne készíteni egy weboldalból :U

:R

(#119405) kinder93


kinder93
aktív tag

Sziasztok. Van olyan alkalmazás ami az adathasználatot méri, ugyanakkor be lehet állítani rajta, hogy bizonyos alkalmazásokat ne vegyen figyelembe?

(#119406) Bozek válasza kinder93 (#119405) üzenetére


Bozek
nagyúr

3G Watchdog például ilyen. Az alkalmazások adathasználatánál hosszan nyomsz az alkalmazásra, ott ki tudod zárni a számolásból.

(#119407) zsiz


zsiz
őstag

Sziasztok. Tudnátok nekem ajánlani olyan alkalmazást, ami a következőt tudja:

- lecseréli a zárképernyő háttérképét automatikusan (x időnként, vagy minden x-edik kijelző bekapcsolásra) az általam kiválaszott telefonon lévő képek közül egy random képre. Tehát nem a launcher háttérképet, hanem a még lezárt telefon hátterét.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#119408) fdisk válasza Viktor0610 (#119394) üzenetére


fdisk
őstag

Értem.
Köszi.
Nekem jobban tetszik a tab emoji készlete. Ezt nem lehetne valahogy ráfabrikálni a telóra?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#119409) Viktor0610 válasza fdisk (#119408) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ennyire nem értek hozzá sajnos. :(

Samsung Galaxy A54

(#119410) Kolty


Kolty
aktív tag

Sziasztok.
Tudnátok nekem ajánlani olyan programot amivel tudok beszélgetést felvenni, de nem tolja a reklámokat folyamatosan?
Köszönöm.

(#119411) zeon.hu válasza zsiz (#119407) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha találsz ilyet, szólj nekem is ;]

C-lockert használok zárképernyő alkalmazásnak, abban lehet választani, hogy a home képét tegye ki a lezárt képernyőre is vagy egyedit.
Van E-robot automatizálónak, azzal beállítható, hogy x időnként cserélje a home hátterét, de csak azét és nem random kép lesz, hanem kiválasztott, tehát ahány kép, annyi parancsot kéne létrehozni.

Szóval ezzel a kettővel is csak azt tudom összehozni, hogy ha le akarom cserélni a képet a lock-on, akkor a home-on is változik.

(Telefon saját beállításaiban is tudom ezt cserélgetni - szintén nem lehet csak a zárképernyőre korlátozni -, beállítható neki mappa és idő, de nem hiszem, hogy ezt minden teló tudja)

#?*@&!

(#119412) zsiz válasza zeon.hu (#119411) üzenetére


zsiz
őstag

Aha... szóval ezért nem találtam :D Olyat találtam csak, ami a home hátteret cserélgeti, de azt pont nem akarom változtatni, csak a zárképernyőt. De akkor lehet lemondok erről :D Azért köszi :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#119413) HREH válasza zeon.hu (#119411) üzenetére


HREH
senior tag

Taskerben simán tudok random lockscreen hátteret beállítani mappából, mindössze annyit kell csinálni, hogy számozva kell elnevezni a képeket a mappában (1.jpg, 2.jpg, stb...), majd változó alapján állítani a hátteret.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#119414) Bozek válasza HREH (#119413) üzenetére


Bozek
nagyúr

Minek számozni? Beolvasod egy tömbbe az összes fájlt, majd a tömbből választasz random elemet. Én így oldottam meg.

(#119415) zeon.hu válasza HREH (#119413) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mint írtam, Robotot használok, abban csak Home van, mint lehetőség.
Csak emiatt nem kezdem el tanulni a Tasker-t :)
(Azt viszont furcsállom, hogy egy olyan sokoldalú lockscreen alkalmazás, mint a C-locker, nem tud ilyet, hisz' pont a nagymértékű testreszabhatóság az előnye)

#?*@&!

(#119416) HREH válasza Bozek (#119414) üzenetére


HREH
senior tag

Még anno így csináltam meg, de megnézem a tömbös megoldást is.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#119417) mexel válasza darvinya (#119382) üzenetére


mexel
veterán

Köszi az infókat, közben azt találtam én is hogy FB loginnal elmenti, van valami FB-jük ilyenre, majd azzal belépnek. Sajnos rendszer verzió ugrás lenne, régi Yoga tableten. Ráadásul nem rootolt. Nem értem ilyen játékoknál miért nem lehet állást elmenteni alapból amiket 1-2 évig játszanak, majd remegnek nehogy elvesszen a játékállás :(

(#119418) mexel


mexel
veterán

Közben lenne még egy kérdésem: az iptvpro alkalmazás külső lejátszókat használhat a streamekhez. mi lehet a legjobb amit ilyesmire érdemes használni? Próbáltam mxplayert, bsplayert, vlc-t, és pár lejátszót, de mindnél van valami kis bibi, akárhogy állítom. Ha viszont pl egy "gyári" iptv alkalmazást használok ( mytelenor tv, digionline stb) azok valami egyszerű alap, talán saját lejátszóval mennek, és mind szépen, hibátlanul. Nincs valami egyszerű lejátszó a streamekhez amit érdemes lenne társítani ehhez a progihoz?
A gyári beépített lejátszó jó lenne, de ha nem ip-s a stream hanem m3u akkor nem megy :(

[ Szerkesztve ]

(#119419) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Angol-magyar és magyar-angol fordító ingyenes app érdekel. Vannak olyan appok amiket még érdemes használni a Google Fordító (Google LLC) mellet vagy akár helyett? Hogy mire használom a Google Fordító-t :
1. szavakat fordítok amiket begépelek vagy Google hangalapú gépelés-sel írok be.
2. mondatokat fordítok amiket begépelek vagy Google hangalapú gépelés-sel írok be.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#119420) kovacs65 válasza tknof1871 (#119419) üzenetére


kovacs65
senior tag

Microsoft translator?

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#119421) Somatom válasza kovacs65 (#119420) üzenetére


Somatom
veterán

Az tud hangfordítást Magyarról? Én nem találtam benne ilyen lehetőséget.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119422) tknof1871 válasza kovacs65 (#119420) üzenetére


tknof1871
őstag

Korábban próbáltam. Akkor szerintem gyengébb volt mint a Google Fordító. Kuszának tűnt az egész.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#119423) 4ron


4ron
senior tag

SwiftKey másnak is hónapok óta azt csinálja, hogy nem tud szinkronizálni Google fiókkal? Mármint a szavakat nem tanítja meg.

Ugyanez volt a főzött ROM-os Galaxy S2-vel, ott azt hittem az a baj. De most már se Mi A1, se Redmi Note 4, se Redmi 3S telefonokon nem akarja az igazságot.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#119424) Pocee


Pocee
senior tag

Hali!

Van valami frankó dashboard app!? a htc új gyáriján nincs GPS...
Kettő:a google mindig tutymálja chromban az oldal mobilbaráttá alakítását,hogy kapcsoljam ki?

Mr.Brightside

(#119425) Bogyó bá' válasza Pocee (#119424) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Na használj Chrome-ot.... :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#119426) Pocee válasza Bogyó bá' (#119425) üzenetére


Pocee
senior tag

Nekem amennyit használom tökéletes,kikapcsolható?
Mi jelenleg a legjobb alternatíva böngészőre?

Mr.Brightside

(#119427) kovisoft válasza Pocee (#119426) üzenetére


kovisoft
őstag

Itt volt korábban leírva, hogyan lehet kikapcsolni a mobilbaráttá alakítást.

(#119428) Pocee válasza kovisoft (#119427) üzenetére


Pocee
senior tag

Azt se tudtam,jó helyen kérdezem e,nemhogy hogy keressem :D
Nagyon köszi

Mr.Brightside

(#119429) spiderpig820 válasza Pocee (#119428) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Szerintem a Samsung internet béta.

Mármint a korábbi kérdésedre válaszolva.

[ Szerkesztve ]

4B

(#119430) ratobi válasza Kolty (#119410) üzenetére


ratobi
senior tag

Az Automatic Call Recorder Pro (Automatikus hívásrögzítő) android alkalmazást ajánlották Önnek

(#119431) pethYeti


pethYeti
addikt

Mitől lehet, hogy Solid Explorer alatt nem tudok csatlakozni a PC-mhez, míg Total Commanderrel gond nélkül megy? :F

(#119432) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok!
Mtől lehet, hogy File manager+ -al, ha ftp-vel kapcsolódok a géphez nem tudok sd-re másolni, viszont arról meg a gépre igen?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#119433) Somatom válasza Nerazim (#119432) üzenetére


Somatom
veterán

Mert az SD -re csak olvasási joga van a fájlkezelődnek, írási joga nincs. Ha a PC -re írsz, akkor az SD -t csak olvassa.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119434) Nerazim válasza Somatom (#119433) üzenetére


Nerazim
őstag

Köszi, azóta már sehonnan se enged semmit másolni :(

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#119435) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Van annak valami jelentősége a rendszer szempontjából, hogy a task managerben kilövöm az alkalmazásokat? Ugyanez érdekelne a telefon gyári karbantartójával kapcsolatban is, hogy a memóriából ha kipucolom az összes appot, annak van-e gyakorlati haszna?

A készülék egy Samsung Galaxy S6, 7.0-ás droid van rajta. Minden gyári, ha ez jelent valamit.
A telefon elkezdett random újraindulgatni, és próbálok rájönni a hibára, hátha van még valami esély arra, hogy nem alaplaphibás. Gyári visszaállítás, újraszoftverezés megvolt, talán valamelyik app olyan frissítést kap(hat)ott, ami összeakad "valamivel". Korábban sose futtattam a fenti eszközöket, szóval csak egy ötlet ez is.

Köszi a válaszokat előre is! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#119436) smithsys válasza csabyka666 (#119435) üzenetére


smithsys
aktív tag

Semmi haszna nincs. A droid kilövi magától ha túl sok minden van a memóriában.
Első körben akku cserét javaslok.

(#119437) csabyka666 válasza smithsys (#119436) üzenetére


csabyka666
addikt

A végére az marad, vagy alaplaphiba, az kb gazdasági totálkár. Nem tudom behatárolni, pláne nem produkálni a hibát, az a legnagyobb bajom. A teló nem bírja kevesebb ideig, mint újonnan, persze ettől még lehet instabil, sajna házilag nem tudom cserélni sem.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#119438) Karcub


Karcub
senior tag

Tudtok olyan appot ajánlani, ami vissza állítja az appok adatait meg persze magát az appot is?FR-t akarok csinálni és nem akarok újra mindent egyenként beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#119439) Somatom válasza Karcub (#119438) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem totál alap funkcióra kérdeztél rá.
Kíváncsi vagyok a helyi Google fanok válaszaira, hogy mi erre az OS szintű megoldás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119440) Karcub válasza Somatom (#119439) üzenetére


Karcub
senior tag

Nekem az a megoldás nem kell hogy mindent szinkronizálják le a google-al.. nekem egy app kell amivel mindent letudok menteni, majd miután meg volt az FR aztán felrakom elsőnek azt az appot és az majd vissza rak mindent a telóra

[ Szerkesztve ]

(#119441) Oldman2 válasza Somatom (#119439) üzenetére


Oldman2
veterán

Fan ugyan nem vagyok, de szerintem ilyen funkcionalitás nem (vagy csak igen tökéletlenül) létezik az Android érában.

Az iOS ebben verhetetlen, ott ez tökéletesen meg van oldva.

(#119442) Sub-ZeRo válasza Karcub (#119440) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Honor 8 alatt a Hisuite van, bár az nem teljesen app. Program.🤣

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#119443) Karcub válasza Sub-ZeRo (#119442) üzenetére


Karcub
senior tag

Samsung-ra kellene.. bocs ezt nem írtam fentebb😃

(#119444) darvinya válasza Karcub (#119440) üzenetére


darvinya
titán

Root megléte mellett megoldható, azonkívül nem.

(#119441) Oldman2

iOS alatt nem nehéz, mivel nagyon korlátozott egyirányba.
De itt telefon gyártótól függ, hogy bele tesz ilyen funkciót.
Gyári Google mentéshez nem árt gyors net, mert különben foghíjas lesz a mentés és visszaállítás.
S persze app ne legyen külön tárolási helye.

(#119445) Karcub

Samsung-nak van mentés app-ja, azzal megcsinálható.
Vagy sz.gépes Helium Backup (Téma összefoglaló).

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#119445) Karcub válasza darvinya (#119444) üzenetére


Karcub
senior tag

No root, az nem játszik.

(#119446) Karcub válasza darvinya (#119444) üzenetére


Karcub
senior tag

Az előzőt már nem tudom szerkeszteni sajnos.. mi lenne az az app samura?

(#119447) darvinya válasza Karcub (#119446) üzenetére


darvinya
titán

Ott van gyárilag app listában.
Pontos nevét nem tudom, valamilyen Mentés.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#119448) Somatom válasza Oldman2 (#119441) üzenetére


Somatom
veterán

Hát ez az! Material design fejlesztés van, backup nuku. Kinek, mi a fontos. A Google -nek a csicsamicsa.

Darvinya:
Óvatosan azzal az ajánlgatással! Mostanság változott a policy, csorbultak a lehetőségek.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#119449) darvinya válasza Somatom (#119448) üzenetére


darvinya
titán

Én nem használom, mert legtöbbször app-ban csinálom felhő mentést, s többit meg beállítom.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#119450) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Hali!
Segítséget kérnék!
Egy telón alul a navigációs gombokból megadta magát a home, meg a menü gomb, csak a vissza gomb megy. Vagy már 3 órája küzdök vele, hogy felrakjak egy progit amivel tudnám helyettesíteni de egyik sem jelent meg rajta (simple control, back button stb...) már új romot raktam rá, már mindent kipróbáltam. Redmi note 2, szóval elvileg mennie kéne.
Nincs olyan progi amivel be lehet állítani a vissza gomb, hogy mit csináljon hosszabb nyomásra?
Root van rajta.

Megvenni és megszerelni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.