Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11459) morfondőr válasza nimfas (#11458) üzenetére


morfondőr
őstag

Nekem azért kell, mert a telefon belső memóriáját használom, nem SD kártyát. Így ha vmi van a telóval, bukom az összes rajta lévő file-t. A különböző appok mappáit (amiben tárolják a beállításokat, mentéseket stb.) nem tudom áthelyezgetni, hanem a gyökérben vannak. Ebből elég sok van és azokat macerás egyenként párosítgatni, viszont az egész SD-t nem akarom szinkronizálni, mert pl. zenékről, videókról, képekről nem kell biztonsági mentés.
Azért írtam választ, hátha neked sikerült a foldersync-ben az, hogy kijelölsz pl. 20 mappát, hogy azokat szinkronizálja.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.