Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112869) SharpSA válasza Bozek (#112868) üzenetére


SharpSA
veterán

A listát benéztem, azt gondoltam az alap felsorolásban van leírva minden, erre alatta még ott van egy ömlesztett lista is... :((
A belső tárhelyen a \softmaker\fonts mappában vannak a betűtípusok, bármit oda lehet még másolni. A TextMaker-t nem nagyon használom, abból csak a basic, korlátozott tudású van telepítve, ami még így is elég, amikor ritkán kell. Viszont az Office HD: PlanMaker FULL-t megvettem anno, ezt napi szinte használom, ennek is van basic kiadása.
A lényeg, hogy ez nekem bejött és ezt is, valamint a WPS Office-t is sokkal egyszerű, könnyebb használni, mint az OfficeSuite-ot. Nálam van hogy 4-5 fájl is nyitva van és azok között is szoktam néha másolni, sokkal gyorsabban, egyszerűbben lehez köztük váltani. A WPS Office-t már nem nagyon használom (csak időnként a pdf részét), mert valóban tele rakták mindenféle sz.rral, meg reklámmal...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.