Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106351) air válasza Wolfskin (#106342) üzenetére


air
nagyúr

A legtöbb ébresztő alkalmazásban kell lennie egyszeri időpontban történő ébresztésnek.
Én az AMdroidot használom, abban biztosan van. Csak az időt kell beállítani, és kiválasztani egy ébresztési profilt.
Amint lezajlott az ébresztés törli is, mert az egyszeri időpont elmúlt.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#106352) Bozek válasza #61600768 (#106350) üzenetére


Bozek
nagyúr

Látom megint csak kötekedésből írtál. Ha átnevezi TXT-re, akkor az onnantól sima szöveges fájl, amit meg tud nyitni. Tehát hidd el, hogy az, amit a releaser-ek csinálnak, abba a kategóriába tartozik. Abban igazad van, hogy NFO fájl csak egy létezik, az pedig a Windows rendszerinfó (aminek szintén NFO a kiterjesztése). Az viszont tévedés, hogy egy NFO attól NFO, hogy az a kiterjesztése. Ha egy kép kiterjesztését átírom MP3-ra, akkor zene lesz belőle?

(#106353) gooool


gooool
őstag

Sziasztok!

Nem tudom ide tartozik-e, de teszek egy próbát.
Vettem egy új telót és valami a Google fiókkal nem stimmel, vagyis annak a szinkronizációjával.
Beírom a nevet, ideig-óráig látom, minden jó, majd egyszer bemegyek a telefonkönyvbe, hívnék valakit és jééé...nincs ott.
Persze gépen ha rálesek a kontaktokra, akkor minden szám szépen ott sorakozik, hiába szinkronizálom le, semmi változás.

Mi okozhatja ezt? :F

Köszönöm a választ! :R

Üdv, Balázs

(#106354) #61600768 válasza Bozek (#106352) üzenetére


#61600768
törölt tag

Nem kötekszem de ha valaki leírja milyen fájlt akar megnyitni akkor ne tereld félre. Az NFO kiterjesztésű fájlok nem tartoznak a sima szöveges fájlok közzé nyugodtan olvass utána. Olyat pedig nem írtam hogy egy fájl a kiterjesztése miatt az ami.

[ Szerkesztve ]

(#106355) toto0569


toto0569
addikt

Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy létezik e olyan alkalmazás amivel videó fájlokat lehet helyreállítani?
Történt ugyanis,hogy az egyik ismerősöm készített videókat,telefonnal.Kevés volt a hely a telefonban.Kapott egy mem. kártyát és áthelyezte oda.Viszont később észrevette,hogy némelyik videó csak a helyet foglalja mert lejátszani nem lehet.Nincs hozzá miniatűr kép se.
A kb. 30 videóból 5 db. ha működőképes...
Van ilyen program ami kijavítja?
:R

(#106356) Bozek válasza #61600768 (#106354) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Az NFO kiterjesztésű fájlok nem tartoznak a sima szöveges fájlok közzé nyugodtan olvass utána."
Az az NFO, amit a releaser-ek csinálnak, egy átnevezett kiterjesztésű TXT. Attól, mert ASCII karakterekkel operálva valami grafikát akarnak benne megjeleníteni, még nem lesz több egy szöveges fájlnál. De ha ennyire jól tudod, hogy utána kellene olvasnom, akkor linkelj olyan forrást, ami hitelesen leírja ezt.

Amúgy 3 féle dologra használják az NFO kiterjesztést, amit itt le is írnak. A linkelt oldalon szerepel az általad NFO-nak hívott cucc is, a következő meghatározással: "Plain text file that includes information about a pirated software program". Remélem tudod, hogy mi az a "plain text".

"Olyat pedig nem írtam hogy egy fájl a kiterjesztése miatt az ami."
Akkor ez micsoda: "NFO fájl csak egy létezik aminek a kiterjesztése NFO."?

(#106357) ollie válasza #02119936 (#106340) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az NFO nem sima txt fájl? Mert akkor egy sima text editorral meg tudod nyitni.

***

(#106358) Bozek válasza ollie (#106357) üzenetére


Bozek
nagyúr

es4 már megírta, hogy nem az. :W

(#106359) #61600768 válasza Bozek (#106356) üzenetére


#61600768
törölt tag

Ezt írtam: "NFO fájl csak egy létezik aminek a kiterjesztése NFO"

Erre írtad: "Az viszont tévedés, hogy egy NFO attól NFO, hogy az a kiterjesztése."

Kicsit félre értelmezted..

(#106360) Bozek válasza #61600768 (#106359) üzenetére


Bozek
nagyúr

De ha egy NFO-t átnevezel TXT-re, attól az még NFO marad, pedig nem is az a kiterjesztése. Ugyanígy, ha egy TXT-t nevezel át NFO-ra, az marad TXT, ami az említett releaser-ek által kiadott NFO-k esetében is igaz.

(#106361) beg


beg
veterán

Ezt legyetek kedvesek privátban tovább boncolgatni. Köszi.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106362) #65388800 válasza #65388800 (#106346) üzenetére


#65388800
törölt tag

Nem értem. A pontok jönnek a km marad. Pff

(#106363) beg válasza #65388800 (#106362) üzenetére


beg
veterán

Waze topik? Hátha tudnak valami konkrétumot a srácok.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106364) #65388800 válasza beg (#106363) üzenetére


#65388800
törölt tag

Nem is tudtam hogy van ilyen is 😄

(#106365) beg válasza #65388800 (#106364) üzenetére


beg
veterán

Pedig még pörög is :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106366) punky10 válasza Phülöp (#106349) üzenetére


punky10
addikt

+1
Amióta androidot használok, így csinálom.Hétköznapra és hétvégére is beállítottam pár profilt, és csak keresni és kapcsolni kell.Egyszer kellett megcsinálni, és azóta gyorsabb, mint beállítani egy egyszeri ébresztőt.

És az egyszeri ébresztőt minden ilyen általam ismer alkalmazás tudta(AmDroid,Alarmy,MaCkók...) de már egyiket sem használom, mert a gyári ébresztő is tudja.Legalábbis a MIUI... :)

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#106367) csipuka válasza DS39 (#106327) üzenetére


csipuka
senior tag

A kesobb visszahivom sms-t ird at, hogy a zsebemben levo telefon uzenget, hivjal kesobb ujra :D
Esetleg nem lehet kitorolni a konzerv sms-eket, es akkor nincs mit elkuldeni?

(#106368) woodworm válasza csipuka (#106367) üzenetére


woodworm
veterán

Igazából véletlen, hogy pont az sms-t küldi el, van ott még más opció is.

(#106369) batai15


batai15
félisten

sziasztok! milyen alkalmazasal lehetne a tankolasaimat figyelemmel követni, számolni stb. előre is köszönöm

(#106370) tomy86 válasza batai15 (#106369) üzenetére


tomy86
addikt

(#106371) #79335424


#79335424
törölt tag

Tud valaki olyan videólejátszót, vagy valami köztes alkalmazást, aminek böngészőből át tudnám adni a YT linkeket lejátszásra? Telón a BS Player tökéletes erre, de X86 RemixOS -en az átadás után azonnal FC -vel elszáll. Vagy, lehet a YT kliensnek valamilyen framework -je, amit a lejátszó program is használ(na) (merthogy Remixen alapból nincs YT kliens, én meg nem telepítettem)?

[ Szerkesztve ]

(#106372) batai15 válasza batai15 (#106369) üzenetére


batai15
félisten

köszönöm!
más: elég rossz lett az új google bill.
nagyon kicsi a billentyűzet

[ Szerkesztve ]

(#106373) Land


Land
veterán

Létezik olyan program mely meg tudja mérni az aksim állapotát? Tehát hogy vesztett-e az újkori kapacitásából vagy nem.
Mostanában fele annyit bír, mint pár hónapja újraindítás után is. Lehet elindult a lejtőn... Root van. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#106374) mobilizmo válasza #79335424 (#106371) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Csak nem Chuwi Hi10?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#106375) Happi válasza Land (#106373) üzenetére


Happi
tag

AccuBattery

(#106376) BeeNiTTo


BeeNiTTo
aktív tag

Messengerben ha nincs facebookom csak siman telefonszammal hasznalom van arra lehetoseg hogy ha ujrarakom a telot vagy mas telefonba rakom a kartyat es felteszem a messengert akkor ne tunjenek el az ismerösök akikett felvettem?

(#106377) Viktor0610 válasza BeeNiTTo (#106376) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bár nem próbáltam ki, de ha ugyanazzal a számmal regisztrálsz, gondolom, nem tűnnek el az ismerősök/üzenetek.

Samsung Galaxy A54

(#106378) BeeNiTTo válasza Viktor0610 (#106377) üzenetére


BeeNiTTo
aktív tag

EPP ez a baj hogy hiaba ugyan azt a szamot adom meg akkor nekem eltunnek

Ha mas ìr a régi acc -ra akkor AZT megse kapom ,frissites ota nemprobaltam de szerintem ez meg igyvan. Csak remeltem valahogy lelehet menteni a dolgokat

[ Szerkesztve ]

(#106379) IG55


IG55
senior tag

Üdv!

Olyan appra keresek ajánlást, amiben az autómon történt javításokat, beavatkozásokat lehet számon tartani.
Köszi!

(#106380) #79335424 válasza mobilizmo (#106374) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem. Ez egy Vorke V1.

(#106381) air válasza IG55 (#106379) üzenetére


air
nagyúr

9 hsz-szel előtted van.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#106382) IG55 válasza air (#106381) üzenetére


IG55
senior tag

Az adta az ötletet. Nem fuel loggert keresek.

(#106383) Viktor0610 válasza IG55 (#106382) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem csak üzemanyagot mér. ;)

Samsung Galaxy A54

(#106384) tomy86 válasza IG55 (#106382) üzenetére


tomy86
addikt

Az a progi nem csak tankolások nyilvántartására jó. Egyéb költségek, javítások (beállítható figyelmeztetés is a rendszeres karbantartásokhoz) rögzítésére is.

(#106385) #07400704


#07400704
törölt tag

Szerintetek melyik a legjobb/legközkedveltebb zenelejátszó a powerampot kivéve?
Olyanra gondoltam, ami a tömörítetlen formátumokkal is kitűnően boldogul, főleg minőség terén.

[ Szerkesztve ]

(#106386) beg válasza #07400704 (#106385) üzenetére


beg
veterán

Azt nem tudom, de ajánlott van egy-kettő az összefoglalóban ;)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106387) Viktor0610 válasza #07400704 (#106385) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Khm. :P

Idézek az összefoglalóból.
Zenelejátszó:
Poweramp
MortPlayer
Music Folder Player
JetAudio
GoneMAD Music Player
Phonograph Music Player

Samsung Galaxy A54

(#106388) dokee78


dokee78
félisten

Miért nem működik a Google fordítóban az élő fordítás?
Régen működött.

(#106389) Phülöp válasza Viktor0610 (#106387) üzenetére


Phülöp
addikt

+ BlackPlayer

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#106390) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Túrista GPS-t keresek androidra, kicsit visszaolvastam én azok alapján a Locus Map (egyelőre) ingyenes verzióját választottam, amelyet már fel is telepítettem.

Erről az oldalról: http://openmaps.eu/mapsforgedownload?country=Magyarorsz%C3%A1g&purpose=any&format=mapsforge&sw=any&device=any&opsys=any&search=any&landcontour=any&dem=any&pack=any

Böngészőn keresztül feltettem a (vektoros) Magyarország térképet (valami 60MB) illetve ha minden igaz, akkor a vektoros rendertémát is (bár ebben nem vagyok biztos). Az appban most már elérem az offline magyar térképet, amiben tudok gyakorlatilag tetszőlegesen nagyítani illetve scrollozni, eddig szép és jó.

Amire még szükségem lenne, az:
-(1) POI adatbázis amiből offline tudok térkép elemeket keresni egyszerű szöveges kereséssel: pl beírom a keresőbe, hogy "Dobogókő" és a térkép odaugrik Dobogókőre.

-(2) Tök jó lenne, ha Offline tudna a térképen ilyen olyan kritériumoknak megfelelő túristaútvonalat tervezni az aktuális helyzetemtől egy általam választott célig (térképre bökve vagy POI-ból keresve). Jelenleg csak az interfész támogatja az útvonaltervezést, de a tényleges tervezés nem jön létre. Kell itt még valamit csinálnom, vagy ne is álmodjak, hogy ilyet lehet?

Ha esetleg vannak még más tippek, azokat is szívesen fogadom! :)

Előre is köszi!
J.

(#106391) air válasza joysefke (#106390) üzenetére


air
nagyúr

Ha esetleg a Locusban nem találsz meg mindent, nézz rá az Oruxmaps alkalmazásra!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#106392) damojian


damojian
csendes tag

Sziasztok.

Kérdésem a gmail applikációval kapcsolatos.
Van egy beszélgetési szál. Látom hogy pl egy 3mas van feltűntetve a szálnál de egyszerűen nem tudom megnyitni az újabb leveleket csak az elsőt mutatja. Hogy tudom megnyitni vagy látni a többi levelet ???Asztalin megy.

Előre is köszönöm.
Üdv

" A fény legyen veled ! "

(#106393) Probert75 válasza damojian (#106392) üzenetére


Probert75
addikt

A Gmailban balra fenn van 3 vízszintes vonal, ráböksz vagy csak simán a kijelző bal szélét megfogod és elhúzod jobbra. A megjelenő menüben ott van, hogy hol van az olvasatlan email.

(#106394) jolti05


jolti05
őstag

*bocsánat, valószínűleg rossz topikválasztás... :( *

[ Szerkesztve ]

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#106395) air válasza Probert75 (#106393) üzenetére


air
nagyúr

Nem ez volt a kérdés. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#106396) Scooter86101


Scooter86101
tag

Sziasztok valaki nem tud egy olyan alkalmazást, ami időjárást jelenít meg és csak a status barban .. a notificationba nem , szóval ha lehúzom ne legyen oott , csak pl mint a wifi stb ..
Köszönöm előre is ..
Sziasztok

(#106397) damojian válasza Probert75 (#106393) üzenetére


damojian
csendes tag

Köszönöm válaszod.ez eddig is ment de sajnos nem erről beszélek.

" A fény legyen veled ! "

(#106398) damojian


damojian
csendes tag

A 3 csíknál van a menü ezeket tudom kezelni sőt még választani is tudok a beadott emailcímeim közt.Amikor bemész egy email szálba ott látható hány olvasatlan email jött az adott embertől. Na most nekem csak az elsőt jeleníti meg és nem tudom a következő beszélgetéseket elolvasni.

" A fény legyen veled ! "

(#106399) Juditta_56 válasza damojian (#106398) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Az első levél alatt nincs ott a többinek a fejléce? Ha azokra rákattintasz, ki kellene bontsa.
Én egyébként a Beállításokban kiszedtem a pipát a Beszélgetési nézet mellől, hiszen, ha negnyitod a levelet, általában ott van benne az előzmény is.

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#106400) w.miki


w.miki
veterán

Home gombot áthelyező programot tudnátok ajánlani?
Gyerek TABjának az alsó sorát nem érzékeli az érintőpanel, így ha elindítja a TalkingTom-ot, nem tud belőle, ki, vagy vissza lépni.
Milyen programot ajánlanátok, amivel más helyen is vezérelhető a TAB, nem csak az alján?
Amivel máshonnan is elérhető a Home, Vissza, és a Menü gomb.
Mondjuk amivel jobb, vagy bal oldalról is behúzhatná a vezérlőgombokat.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.