Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105801) woodworm válasza attiati (#105797) üzenetére


woodworm
veterán

Network signal info
Cellmapper

(#105802) topjoyy


topjoyy
tag

Az igaz hogy a Chrome meg a Firefox többet eszi az akksit mint az Opera?

(#105803) Yeffy


Yeffy
veterán

sziasztok!
volna egy kerdesem, remelem, jo helyre irok.

laptopvasarlas utan oprendszert kellett cserelnem, win7 helyett 10, mivel nem ment minden flottul rajta, miutan ez megvolt, a meglevo skype fiokommal beleptem a win-be, ahol uj jelszot kellett beallitanom ra, mivel a regi nem volt eleg jo neki.miutan ez megtortent, bejelentkezett, mukszik, stb.
viszont androidon vegig be volt logolva, beleptem az app-ba, es egybol dobta fel, h jelentkezzek ujra be. beirom a felh.nevemet, kiirja egy mp-ig, h "sign in", aztan ez eltunik, es csak feher kepernyo fogad. :W
app ujrarakasa, telo restart megvolt. (Moto X Force btw).

nem tudja valaki, mi a tokomtol lehet ez, es mit tudok ezzel kezdeni?

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#105804) attiati válasza vgyuri (#105800) üzenetére


attiati
veterán

Es a google.com-ot egy 3,5 oras vonatuton 1 masodpercenkent pingeli automatikusan es monitorozza egy fajlba, visszanezheto modon?

Mert arra lenne szuksegem.

(#105805) Exodius


Exodius
őstag

Kedves mindenki!

Olyan ébresztőóra applikációt keresek ami tud rádióval ébreszteni. Annak idején az Alarm Clock Radio-t használtam, de aztán egy idő után elkezdett folyton rosszkor ébreszteni, így más alternatívát keresek. Az AMdroid és az Xtreme ébresztőóra tudja ezt a funkciót vagy a rádiós ébresztőóra ritka, mint a fehér holló?

Előre is köszönöm a választ! :)

(#105806) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok!
Valahogy be lehet azt állítani, hogy a Viber, Messenger az ne a telóra mentse a képeket, ill. videókat hanem egyből sd-re?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#105807) attiati válasza vgyuri (#105800) üzenetére


attiati
veterán

Ok, latom, hogy lehet novelni a pingek szamat.
14400 db, masodpercenkent kuldott ping eleg lesz 4 orara es van osszesito ful is. Koszi szepen.

A google.com meg kitilt majd ennyi lehivasert :)

Ennel mar csak az lenne a szebb, ha ora percre lebontva latnam egy grafikonon, hogy mikor volt net es mikor nem. Arra van otleted?
Vagy ki lehet exportalni valahogy az adatokat ebbol az appbol?

[ Szerkesztve ]

(#105808) moma


moma
őstag

Play-en át lehet úgy állítani az országot, hogy kapjak kedvezményt egy appra, ami bizonyos országokban kedvezményes csak? Erről van szó. a Walletnél átállítottam austráliára de így is forintban van az ár és 1500.

we all deserve a bit of luck.

(#105809) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok!
A google calendarba valahogy be lehet szinkronizálni a facebook calendart, hogyha pl kapok egy meghívást egy eseményre, akkor az megjelenjen a google calendarban és a GC-n belül tudjam pl elutasítani/elfogadni? Galaxy S7 telefonról van szó

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#105810) Yeffy válasza Yeffy (#105803) üzenetére


Yeffy
veterán

valaki? :F :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#105811) #04331520


#04331520
törölt tag

Megvan

[ Szerkesztve ]

(#105812) atosan válasza #04331520 (#105811) üzenetére


atosan
addikt

Juhé. Mi?

Maine coon

(#105813) vacs válasza moma (#105808) üzenetére


vacs
veterán

Privátba elküldtem!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#105814) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Az újabb chrome alatt nem vettetek észre olyan hibát, hogy belaggol? Ranyomok valamilyen linkre és nem csinál semmit se. Appot váltok, majd vissza és megy. Android 6 alatt. Nexus 7 2013 és HTC one m9 alatt is.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#105815) vadászcsiga válasza Speeedfire (#105814) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én nem. Szintén 6

(#105816) Exodius


Exodius
őstag

Kedves mindenki!

Olyan ébresztőóra applikációt keresek ami tud rádióval ébreszteni. Annak idején az Alarm Clock Radio-t használtam, de aztán egy idő után elkezdett folyton rosszkor ébreszteni, így más alternatívát keresek. Az AMdroid és az Xtreme ébresztőóra tudja ezt a funkciót vagy a rádiós ébresztőóra ritka, mint a fehér holló?

Előre is köszönöm a választ! :)

(#105817) RpPRO


RpPRO
őstag

Mircinko 6.0-ás romja 3-as Xposed alfa4 keretrendszerrel érkezett. Ő idén nyáron befejezte a fejlesztést. A beépülő modulok frissültek, ez nem.
Mielőtt felraknám a 3.11-est, kérdezném, hogy mehet simán a telepítése? Sok infót nem találtam a frissítéséről.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#105818) headhunter86 válasza oszi666 (#105809) üzenetére


headhunter86
senior tag

Ez engem is érdekelne!

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#105819) beg válasza RpPRO (#105817) üzenetére


beg
veterán

Szerintem eltévedtél :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105820) Speeedfire válasza vadászcsiga (#105815) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Hát ez érdekes. Nem tudom, hogy akkor mi lehet nálam. :(

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#105821) RpPRO válasza beg (#105819) üzenetére


RpPRO
őstag

Ez azt jelenti, hogy igen? :DDD

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#105822) beg válasza RpPRO (#105821) üzenetére


beg
veterán

Szerintem igen. Mármint a keretrendszerre is. Bár én inkább a stabilon maradnék.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105823) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Üdv!

Próbálgattam keresni itt a fórumon, de nem igen találtam meg azt amit keresek.
A Google Play Szolgáltatások, ami engem idegesít.
Több mint 2 órát ment a kijelző, (játék), de akku használat első helyén a fent nevezett cucc van, majd alatta a kijelző. Szóval több energiát vitt el az a valami, mint maga amit a kijelző idő szokott.
3-4 órás kijelzőket szoktam produkálni, most 2:11-nél már visított, hogy kell vezeték neki, ami a falból lóg ki.
Ötlet erre, hogy mi okozza a fogyasztást?
2 napos rendszer, tegnap lett belakva, akkor még minden jól működött, ma már merült azért.

(#105824) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Sziasztok
Van olyan program ami megmutatja az akkumulátor pontos gyártási idejét?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#105825) géeles válasza fRooStzzZ (#105823) üzenetére


géeles
aktív tag

Eltelt egy ujjabb hónap, előkerült egy csontváz megint....
:O

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#105826) petir


petir
senior tag

Sziasztok ,

Van olyan app ami meg tudja mutatni a telefon hálózatfüggőségét avagy függetlenségét. A nélkül , hogy simeket kéne bepakolni...

(#105827) Bozek válasza petir (#105826) üzenetére


Bozek
nagyúr

Milyen telefon? A szerviz menüben szokott lenni ilyen.

(#105828) géeles válasza petir (#105826) üzenetére


géeles
aktív tag

Szerintem ezt nem tudod meguszni. :(

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#105829) petir válasza Bozek (#105827) üzenetére


petir
senior tag

Samsung Galaxy S7 edge...

Kiborit , hogy nincs ilyen app :D

(#105830) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

Mit, hogy kell beállítanom a Google Naptárban, hogy a születésnapokról kapjak értesítést ugyanúgy, mint pl. az e-mailekről, sms-ekről?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#105831) Juditta_56 válasza Bjørgersson (#105830) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Bal felső háromvonalas menü, alul a "Továbbiak" alatt "Születésnapok": Pipa!
Utána ugyanitt "Beállítások"->Általános->Értesítések ezen az eszközön: bekapcsolni a tolókát.

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#105832) Bjørgersson válasza Juditta_56 (#105831) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Stimmel. Tegnap direkt felvettem az névjegyzékbe egy új kontaktot, beállítottam mára a születésnapját, de semmi értesítést nem kaptam. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#105833) Juditta_56 válasza Bjørgersson (#105832) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Bocs, közben meló volt, szerkesztettem...

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#105834) Bjørgersson válasza Juditta_56 (#105833) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez is megtörtént, saját csengőhangot is állítottam. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#105835) Juditta_56 válasza Bjørgersson (#105834) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Akkó' nemtom... Most, hogy gondolkozom, lehet, nem is értesít engem sem... csak widget van kint, azon látom úgyis.

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#105836) Zeki


Zeki
nagyúr

Van olyan progi, ami leállítja a program futását, és nem is engedi később sem magától elindulni az appot, ha kilépek belőle? Csak akkor és addig fusson, amíg én futtatom.

(#105837) kovacs65 válasza Zeki (#105836) üzenetére


kovacs65
senior tag

Xposed
Greenify

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#105838) Bjørgersson válasza Juditta_56 (#105835) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ettől féltem. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#105839) petir válasza Zeki (#105836) üzenetére


petir
senior tag

Szia

En ezt hasznalom. Meg kell adni mit zarjon be. De figyelj nagyon a hasznalatara mert ha pl viber vagy whatsapp vagy egyeb csevego alkalmazast zarsz be nem fogod az uzeneteket megkapni....

(#105840) Gabis


Gabis
őstag

Nekem sem sikerült beállítani, hogy értesítsen. Van valami más megoldás esetleg?

(#105841) kisspall válasza Zeki (#105836) üzenetére


kisspall
aktív tag

A név beszédes.

[Ice Box - Apps freezer 【Root】]

[ Szerkesztve ]

(#105842) petir válasza Gabis (#105840) üzenetére


petir
senior tag

Tudom alap dolog...de..Kiválasztottáttok , hogy a keszulek a google naptart hasznalja ?

Nekem mindenrol jon mail es ertesites is.

[ Szerkesztve ]

(#105843) Bozek válasza petir (#105829) üzenetére


Bozek
nagyúr

Esetleg a tárcsázóban megpróbálhatod ezt a kódot: *#7465625#

De nem garantálom, hogy működik, nem minden Samsung-on megy. Ezt találtam, más megoldást nem.

(#105844) Zeki válasza petir (#105839) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!

(#105845) petir válasza Bozek (#105843) üzenetére


petir
senior tag

Szia ,

Igen ezt talaltam en is, regebbi droidokon mukodott ez a kod. 6.0.1en mar csak ennyit ir :(

Tenyleg nem ertem miert nincs ilyen app... raadasul ebbe ugye a nano sim megy. Mindenkinek micro van..

(#105846) Bozek válasza petir (#105845) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért, mert ez nem egységes. Mint láthatod, még a Samsung telefonok között is van olyan, amelyiken megy és van, amelyiken nem. Az alkalmazások is csak ezt a kódot tudnák meghívni.

Sony-n például a szerviz menüben van lehetőség megnézni a hálózati zárat.

(#105847) Yeffy válasza Yeffy (#105810) üzenetére


Yeffy
veterán

koszi a sok tippet, marha hasznosak voltak

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#105848) Bjørgersson válasza petir (#105842) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megnézem, csak mondd meg, hol kell. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#105849) Gabis


Gabis
őstag

Ezt ki tudnád fejteni esetleg részletesebben? Köszönöm.

(#105850) atosan válasza petir (#105845) üzenetére


atosan
addikt

Ahogy Bozek is írta, van ilyen a szerviz menüben. Nekem Lg van, évekig jó volt egy sablon kód. A 6-os droid óta teljesen mást kell beírni, bonyolultabb lett. Nézz körül az Xda-n.

Maine coon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.