Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105651) TheProb válasza vacs (#105649) üzenetére


TheProb
veterán

:R

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#105652) kuksa90 válasza vacs (#105649) üzenetére


kuksa90
őstag

Olyankor mi a helyzet, ha csak a "telepítve" felirat jelenik meg, a vásárlás lehetősége nem?
(a classic-ot megvettem régebben, talán amiatt? ) :F

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#105653) darvinya válasza kuksa90 (#105652) üzenetére


darvinya
titán

Nálam is csak telepítés van, pedig és soha nem vettem meg.
IAP-ért nem fizetek, mert az csak mostanra szól, tehát nem vihető át.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#105654) Viktor0610 válasza darvinya (#105653) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, rosszul értelek, de nekem megmarad minden IAP vásárlásom.

Solid Explorer téma.
Ez az alapprogram, ez ingyenes.
Meg lehet venni IAP IS és külön, a Classic verzió unlockerét is elfogadja.

Én (mivel minden készülékemen használom), így megvettem a Pro kulcsát és IAP is. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#105655) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv. Hogy tudnám legegyszerűbben megoldani, hogy bluetooth headset használatakor a headsetben kimondja a hívó fél nevét, de csak ott, a telón nem. És csak akkor, ha össze van kapcsolódva.

-

(#105657) #79335424 válasza 7Sony7 (#105655) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nemrég volt már ilyen. Még bonyolult megoldást sem találtunk rá. Egyedül a teló Talkback funkciójával működött, de azt meg nem sikerült automatizáltan aktiválni/deaktiválni.

(#105658) Zeki


Zeki
nagyúr

(#105659) 7Sony7 válasza #79335424 (#105657) üzenetére


7Sony7
addikt

Szomorú. Titkon abban reménykedtem, hogy bedobod a "tasker"-t. Franc. Ennyire nincs rá igény, hogy nincs ilyen app? (Mindegy, költői kérdés volt).
Köszönöm a választ.

-

(#105660) beg válasza Zeki (#105656) üzenetére


beg
veterán

Na ez új, be is dobtam felülre. Köszi.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105661) Phülöp válasza Zeki (#105656) üzenetére


Phülöp
addikt

:R

Poweramp Full Version Unlocker $0.20 @ Google Play

:C

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#105662) beg válasza Phülöp (#105661) üzenetére


beg
veterán

Egy szép nagy expired gomb társaságában :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105663) Phülöp válasza beg (#105662) üzenetére


Phülöp
addikt

Épp jöttem vissza sírni :U

Nem baj, van még ott, ahonnan ez jött :)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#105664) #79335424 válasza 7Sony7 (#105659) üzenetére


#79335424
törölt tag

Próbáltam E-Robottal megtrükközni a Talkbacket. Majdnem flashtool lett a mutatványból. Sajnos, sok nagyszerű, korát messze megelőző tudású alkalmazás veszett a "feledés homályába". Az egyik ilyen a Sanity. Kár érte.

[ Szerkesztve ]

(#105665) 7Sony7 válasza #79335424 (#105664) üzenetére


7Sony7
addikt

Az komoly. Még jó, hogy azért érted az androidot.
Ránézek erre a progira, köszi!

-

(#105666) attiati válasza tordaitibi (#105638) üzenetére


attiati
veterán

3gb rambol 1,5gb szabad.

Meg a regi 750mb ramos telefonomon sem csinalt ilyet.

Nem hiszem, hogy memoria baja van.
Mi lehet a gond?

(#105667) #79335424


#79335424
törölt tag

Lett új netem otthon, így már a "kívülre" streamelés sem csak álom. Találtam hozzá egy érdekes alkalmazást. FTP player. Lényegében egy FTP fájlkezelő, de a média állományoknál dobja az alkalmazásválasztót. MX player -rel, és VLC -vel próbáltam. Viszonylag sokáig puffereltek, de aztán mindkettő lejátszotta a filmet.

(#105668) ollie válasza SunMount3r (#105628) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A PDF nem ebook formátum, célszerű elfelejteni. Ha van is PDF-ben könyved, konvertált át valami ebook formátumra (pl mobi, pub).

***

(#105669) csipuka válasza vacs (#105630) üzenetére


csipuka
senior tag

Miben jobb a Swipe for FB annal, mintha egy bongeszoben neznem.
Akcional meggyozheto vagyok :)

(#105670) SunMount3r válasza ollie (#105668) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Miért, neked pl. van tapasztalatod az említett Moon Reader-el, esetleg nem kezeli teljesen jól a PDF-eket? Olyan PDF-em is van, ami bescannelt dokumentum és nincsenek benne "felismerve" a betűk. Az is fontos lenne, hogy ezeket jól kezelje.

Konvertálásra Calibre-re van nekem Windows-ra, esetleg Android-ra is lenne ilyen (vagy jobb)?!

(#105671) Deck válasza csipuka (#105669) üzenetére


Deck
titán

Nem. Próbáld ki. Testreszabás, nem eszi az aksit, alacsony ram használat, keveset foglal, gyors, nincsenek reklámok mint facen pl, és millió beállítás, magyar is, témák is. Van benne idő szerinti rendezés persze ez a gyári appba nem fért bele.. Jó ideje használom már ;)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#105672) Yager01 válasza Deck (#105671) üzenetére


Yager01
senior tag

A böngészőben történő FB használhatnál nem hiszem hogy jobb a Swipe for FB. Nem is értem minek egy külön alkalmazás erre..

(#105673) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Regisztráltam az Eset Mobile Security 3.5 betára,meg is jelent az áruházban.
Mennyire stabil,érdemes felrakni?
Esetleg hogyan kell eltüntetnem a betat az áruházból,hogy ne ajánlja fel,ha nem akarom telepíteni?

[ Szerkesztve ]

(#105674) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Call confirm ami viberre is hat?
Thx

(#105675) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Elöször is Boldog, Békés Karácsonyi Ünnepeket Kivánok Mindenkinek!

Egy olyan kérdésem volna, hogyan tudom átmásolni a névjegyzéket egy blackberry Curve 9630-ról Galaxy S6-ra? Sim kártyára való másolás nem megoldható, más egyéb módja van?

Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#105676) ollie válasza Yager01 (#105672) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezerszer jobb a Swipe for FB.

***

(#105677) vacs válasza vacs (#105649) üzenetére


vacs
veterán

Az összefoglalóban is ajánlott Solid Explorer File Manager 50 % kedvezménnyel vehető meg, most csak 249Ft (€0.99)!

Le kell tölteni (telepíteni) és az app-on belül kell megvenni, én így csináltam mikor megvettem! :K

(^)(>.<)(^)

(#105678) Bozek válasza SunMount3r (#105670) üzenetére


Bozek
nagyúr

Scannelt dokumentum esetében csak úgy fogja tudni kezelni minden program, mintha képeket nézegetnél. Abból is lehet e-bookot csinálni, csak egy kicsit hosszadalmasabb. Előbb csinálsz belőle egy OCR képes programmal Word dokumentumot, abból meg epub-ot, vagy mobi-t.

(#105679) Sabber


Sabber
aktív tag

sziasztok.
tudtok olyan appot ajanlani amivel tudok energiatakarekos uzemmodot utemezni? mem kell semmi sallang csak kapcsolja ki a wifit meg a moboladatot es ennyi.
koszi szepen

(#105680) Yager01 válasza ollie (#105676) üzenetére


Yager01
senior tag

Beszélgettünk a semmiről... Miért is?

(#105681) ollie válasza Sabber (#105679) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Root kell hozzá, hacsak nem valami sok éves android van a telón.

***

(#105682) beg válasza Yager01 (#105680) üzenetére


beg
veterán

Ízlésről beszélgettek, nem semmiről ezáltal vagy elfogadod vagy nem. Másnak az a semmi amit te mondasz.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105683) DS39 válasza Yager01 (#105680) üzenetére


DS39
nagyúr

a kényelmesebb üzenetküldés miatt mindenképp, azt böngészőből csak trükközve lehet megoldani. (mert ugye alapból megnyitja a playt, hogy töltsd le a messengert)

(#105684) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
A Dolphint hogyan tudom rávenni, hogy jegyezze már meg végre a jelszavamat? Azt még csak-csak elviselem, hogy sűrűbben kell bejelentkeznem a PH oldalára vele, mintha Chrome-ból lépnek fel az oldalra, de akkor legalább hadd ne kelljen előkeresnems és újra beírnom a jelszavam. Pedig bejelöltem a jelszavak es az űrlapadatok megjegyzését.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#105685) Yager01 válasza beg (#105682) üzenetére


Yager01
senior tag

Ki beszél itt ízlésről?? ...Érveket szerettem volna,nem pedig egy számomra semmit mondó infót, hogy "ezerszer jobb..." De tudod mit? Elfogadom, ezerszer jobb :D

(#105686) Yager01 válasza DS39 (#105683) üzenetére


Yager01
senior tag

Köszönöm ... Ezek szerint a FBM egyáltalán nincs telepítve,az appon keresztül kommunikálsz...

(#105687) sonkamiki


sonkamiki
tag

Sziasztok!

Egy barátomnak segítségre lenne szüksége, mégpedig abban hogy egy Lenovo A 2020 VIBE ANDROID 5.1.1 rendszerben hol tudná beállítani azt hogy látható legyen a hívószáma? A szolgáltatónál állítólag engedélyezve van. Köszi előre is a segítséget.

(#105688) Meggyi001 válasza sonkamiki (#105687) üzenetére

Majdnem minden telefonnál ugyanott van, általában kettő helyen lehet, kicsit igaz néha keresgetni kell.

1: Beállítások/hívásbeállítások/további beállítások -> vagy hasonló

2: Gyári tárcsázó ikonra katt, majd ott felül a három pötty vagy a helyi beállítások menü gomb, aztán itt ugyanúgy beállítások/hívás vagy további beállítások -> vagy hasonló

Rá kell szánni 1-2 percet, el tudják dugni a kis mocskok :)

https://gamergep.hu/

(#105689) sonkamiki válasza Meggyi001 (#105688) üzenetére


sonkamiki
tag

Szia!

Köszi, közben meglett :).
Valami SUBS funkciónál találta meg :D.
Még egyszer kösz a segítséget.

(#105690) UFO1


UFO1
senior tag

Van valakinek valami ötlete miért nem tudok bejelentkezni a play áruházba egy meglévő gmail fiókkal?
A felhasználó név és jelszó nem egyezik ezt írja!? Nem írom félre!

Gépen semmi gond telefonon nem enged be viszont egy másik fiókkal be tudok jelentkezni!
Mi lehet a gond?

Az itt leírtakat végigpróbálgattam nem segített.
Nem tudom fontos e, de a telefonon ma lett gyári visszaállítás!

(#105691) Viktor0610 válasza UFO1 (#105690) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól sejtem, csak olyan fiókot fogadna el, amit a visszaállítás előtt használtatok rajta.
Állítsátok be azt, lépjetek tovább, majd töröljétek a fiókot. :)

Samsung Galaxy A54

(#105692) UFO1 válasza Viktor0610 (#105691) üzenetére


UFO1
senior tag

Pont az a lényeg, hogy az eddig használtat nem fogadja el bejelentkeztem egy másikkal azzal semmi gond utána töröltem most semmi sincs elmentve rajta.
A chome-ba sem enged be ugyan ezt írja.
Gépen beenged, telefonon nem, tablet azon megy nem értem?

Azért lenne jó a régi mert ott meglenne a régen feltelepített alkalmazások és nem kéne keresgélni.

[ Szerkesztve ]

(#105693) darvinya


darvinya
titán

Keresem EsFileExplorer Gyors elérés kikapcsolt kijelző melletti működését MIUI 8/5.1-en megoldását.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#105694) jupp008 válasza Sabber (#105679) üzenetére


jupp008
senior tag

Root nélkül is van sok program amivel állítható, ütemezhető, profilozható autómatizálható sok minden.
Pl: ingyenes Llama vagy Tasker. (fizetős).

(#105695) repvez


repvez
addikt

A tinderrel kapcsolatban van valakinek infója, hogy hol vagy hogyan lehet beállitani, hogy amegfelelő embereket mutassa?
Mert most hiába állitom be, hogy 100km es körben hozza a találatokat mégis a környező országokból is jönnek a találatok és igaz, hogy kisebb km van hzzájuk irva, de nem hinném, hogy minden találat egyetemista és valami celeb fotos és szlovák vagy bécsi munkahellyel rendelkezik, ugy, hogy 100km-re még az ország határ sincs tölem.

(#105696) Deck válasza ollie (#105676) üzenetére


Deck
titán

Így van. Nemis próbálta de írja a hülyeséget..

PS5

(#105697) HREH válasza Sabber (#105679) üzenetére


HREH
senior tag

Tasker
Wifit és mobiladatot tud be/kikapcsolni, igaz az utóbbit csak akkor ha rootolt a teló (5.0 fölött)

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#105698) #79335424 válasza jupp008 (#105694) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez így van. De, a mobiladatot semmi sem fogja root nélkül kapcsolgatni, mivel ezt rendszer szinten tiltotta meg nekünk apu. Ezt írta Ollie is. Biztos rossz kisfiúk voltunk. :)

(#105699) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Huawei g620-om van,telekomos,nem babrált,gyári állapotban. Tettem fel tts motort,de az a bajom,hogy még mindig nem mondja be a hívó nevét,illetve üzenetküldőt sem mond. Play-ről próbáltam már több app-ot,van ami bizonytalanul működik,de volt olyan is,am semmit nem csinált. Egy jól működőt próbált már valaki? Köszi előre is a választ!

Üdv: Attila

(#105700) gatto_ válasza repvez (#105695) üzenetére


gatto_
senior tag

Arra nem gondoltál, hogy ők vannak a közeledben? Nekem nyáron egy csomó külföldi hölgyet mutatott, akik feltehetően turisták voltak. Mikor én voltam külföldön nyaralni akkor az ottani nőket mutatta, és jelölgettek is engem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.