Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106701) Wolfskin válasza Bozek (#106347) üzenetére


Wolfskin
őstag

nem nem akarok ismétlődést, semmit nem akarok, csak ha eléri AZT az időpontot, csörög. egyszer. soha többé. véletlenül sem. sőt ha akarnám se csörögne máskor is. csak ha újra beállítom. ilyen egyszeri, instant, eldobható ébresztő. ne legyen ismétlődés, több alternatív több időpont, ne legyen semmi opció, amin még agyalni kell, meg kipipálni, bepipálni.

"beállítok egy időpontot és semmi mást nem kérdez és a következő alkalommal, ha eléri az óra csörög"

szétszedve:
"beállítok egy időpontot = este 22h, álmos vagyok, eszembe jut, hogy holnap 7-kor kelni kéne. beállítom tehát, hogy reggel 7h

és semmi mást nem kérdez és a következő alkalommal, ha eléri az óra = reggel 7h van

csörög" = BRRRRRRRRRRR

kb ez, csak androidosban:

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#106702) #79335424 válasza Wolfskin (#106701) üzenetére


#79335424
törölt tag

Valami nekem nem stimmel. Pontosan így használom a gyári ébresztő alkalmazást (Android 4.4). Rábökök az óra widgetre, aztán az ébresztő ikonra. Beállítom a vektorokkal az órát és percet, leokézom, kiírja, hogy mennyi idő van hátra az ébresztésig, és ennyi. Az egész művelet kb. 10 mp.

(#106703) air válasza Wolfskin (#106701) üzenetére


air
nagyúr

Ne haragudj, de nem értem mit vergődsz ezen a témán még mindig.
Szerintem minden ébresztő alkalmazás tud ilyet, de több tippet is kaptál már.
Esetleg átválthatnál write-only módból, és elolvashatnád az ötleteket, amiket kaptál.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#106704) EmberXY válasza Wolfskin (#106701) üzenetére


EmberXY
addikt

A legegyszerűbb a gyári beépített, ebben biztos vagyok, akármilyen android verziót használsz is.
Semmit nem kell pipálgatni, ha nem akarsz, csak megadod az időpontot és bekapcsolod, a többi funkcióra rá se nézz. :D

Up the Irons!

(#106705) Wolfskin válasza #79335424 (#106702) üzenetére


Wolfskin
őstag

hát jah... nekem is olyankor jut eszembe, amikor mondjuk 10-ből 3x nem ébreszt, aztán amikor utólag kielemzem, mindig van egy "basszameg, ide nem kellett volna pipa", vagy "francba, ezt elfelejtettem leokézni" vagy amikor nem is kéne korán kelni " a k... a...-ért csörög ez a sz@r???"
és ilyenkor eszembe jut, hogy jó lenne egy olyan, amin nem lehet tévedésből rossz opciókat, hét napjait, ünnepnapokat, ismétlődést, semmit elcseszni, mondjuk este amikor "francba, nem állítottam be ébresztőt" - riadsz fel félálomból.

de szerintem elengedem, mert biztos hogy egyetlen fejlesztő sem égeti magát egy olyan appal, amiben nincs legalább pár fícsőr, látványosság, vagy okosság. csak gondoltam, ugyanúgy, ahogy a 80-as évek retro zenélős kvarcórájára is van már app, talán fejlesztett valaki poénból egy vekkert. és itt meg valaki véletlen épp tud róla

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#106706) #61600768 válasza Wolfskin (#106705) üzenetére


#61600768
törölt tag

(#106707) beg válasza Wolfskin (#106705) üzenetére


beg
veterán

Az offline fizikai vekker minden nap akkor csörög mikor az ébresztő mutatót eléri. Azt nem macerás átállítani? Illetve nem mindennap ha a hátulján kikapcsolod a pöcköt. Mi van ha elfelejted visszakapcsolni? Leokézni?

Ezek mennyivel igényelnek kevesebb figyelmet?

Leírják többen a megoldást de valahogy figyelmen kívül hagyod. Szíved joga, de akkor ne lovagolj rajta újra :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106708) Viktor0610 válasza Wolfskin (#106319) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Eddig akárhány ébresztő appot próbáltam, mind tudta ezt. :P

De hogy ajánljak is: Alarm Clock Xtreme. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#106709) #61600768 válasza Wolfskin (#106705) üzenetére


#61600768
törölt tag

(#106710) Tyer válasza #61600768 (#106709) üzenetére


Tyer
őstag

Ez se lesz jó, van rajta szundi opció, lehet véletlen megnyomja, és az már nem jó :D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#106711) DS39 válasza Tyer (#106710) üzenetére


DS39
nagyúr

Basszus, írjon már neki valaki egy ilyen programot..😂

(#106712) HREH válasza DS39 (#106711) üzenetére


HREH
senior tag

Írtam neki egy Taskeres apk-t, annál egyszerűbbet nem igazán lehet csinálni :DDD

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#106713) punky10 válasza Viktor0610 (#106708) üzenetére


punky10
addikt

Én is ajánlottam ezt is, meg az AMdroidot, de úgy látszik egyik sem jó.Mondjuk az AMDroid egy érintéssel többet kíván, mint ami itt kívánság volt:a program indítás után, ébresztés hozzáadása, és egy plusz mozdulat, ki kell választani, hogy egyszeri, vagy ismétlődő riasztást akarunk...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#106714) air válasza punky10 (#106713) üzenetére


air
nagyúr

Ha nem jöttetek volna rá, nem ez a lényeg.
Lehet megint "fosozni" egy sort.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#106715) bigrock


bigrock
addikt

Szerintem hozzunk létre egy topicot az ébresztőóra célprojektre.
ON: olyan levelező kliens programot keresek, amiben képet tudok beállítani aláírás gyanánt.
Köszi

(#106716) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok, köszi mindenkinek, igazán jót derültem a hozzászólásokon! :D
először is: nem provokációnak szántam, elég régen merült fel a téma, de mivel anno nem nagyon jött válasz, el is engedtem. sajnos nem tudok minden nap ránézni, de víalamiért újra rákerestem, és egy felmerült kérdésre válaszoltam, ettől újra felpörgött a téma. de megérte!

akik azt írják, h írtak valamit, de nem vettem figyelembe, azoktól elnézést, egy darabig lekövettem/visszakerestem a válaszokat de akkor nem találtam érdemi infót, az övékét valószínűleg nem vettem észre. vissza fogom keresni!

amúgy az "offline fizikai vekker minden nap akkor csörög mikor az ébresztő mutatót eléri" - az igazi vekker csak akkor, ha felhúzod. én még olyannal jártam iskolába :DDD

ez a "stupid alarm" jónak tűnik, szerintem ezt kerestem. ezerféle kulcsszóval rákerestem, ezt nem jutott eszembe... de bevéstem ;)

az Alarm Clock Xtreme-t használom, a note-on is, evolveon is, be is van programozva egy csomó opció, de tényleg sokszor szívtam vele, ha gyorsan kellett valami állítani félálomban és elcsesztem a programozását. :W

néha a leegyszerűsít dolgok a legjobbak. és ha lehet, mindenre célszerszámot használok.

köszi a segítséget és a poénokat! :R
W

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#106717) EmberXY válasza Wolfskin (#106716) üzenetére


EmberXY
addikt

Az igaz, hogy néha a kevesebb több, de azért nem árt, ha több mindenre fel van készülve egy progi...
Ha már a szívások szóba jöttek, én is jártam úgy, hogy hiába volt hiperszuper módon programozva a gyári ébresztő app, a tabot véletlenül lehalkított módban felejtettem, ezért az ébresztés mindössze a képernyőn jelent meg, de hangja nem volt... :DDD

Up the Irons!

(#106718) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Hi,

Mi az a program, hogy este a kamerával az ég fele nézve, kiírja melyik csillag melyik?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#106719) Zeki válasza V.Stryker (#106718) üzenetére


Zeki
nagyúr

Melyik telefon kamerája látja a csillagokat?

(#106720) punky10 válasza Zeki (#106719) üzenetére


punky10
addikt

Ez aljas...De tetszik... ;]
Egyébként a kolléga a SkyMaps-ra gondolt... :))

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#106721) sbwolf válasza V.Stryker (#106718) üzenetére


sbwolf
aktív tag

(#106722) Wolfskin válasza EmberXY (#106717) üzenetére


Wolfskin
őstag

nem árt, ha több mindenre fel van készülve egy progi...

az igaz, arra van a másik. de félálomban, vagy benyomva buli után egyszerűen nem biztos, hogy jól tudsz lefuttatni egy protokollt. milyen nap van ma, milyen napokon ébresszen, hányszor stb. ha csak opció, akkor is lehet, hogy bekapcsolva marad, csekkolni kell stb. minél több a beállítási lehetőség, annál több a hibalehetőség. így a gép előtt ülve ez gyerekjáték, de "terepen", amikor éles helyzetben vagy, már könnyen hibázhatsz... én már jártam így.
néha lézer szike kell, néha a kőbalta a jó megoldás :)

amúgy a lehalkítás is jogos, este sokan lenémítják a telót, hogy ne hívogassák őket, kérdés, hogy viszonyul ehhez az adott ébresztő alkalmazás.

ami engem kimondottan irritál, az a merüléskor vészvinnyogás. hotel, hajanali 3 óra és a note 3 folyamatosan vészjelez, hogy 15% alá merül az életfunkciója. amit leszarok, mert csak tab-ként van velem, és van legalább összesen 30e mAh power bank kapacitásom. matatás, nyomkodás, egyszerűen még a mazelokon sem jutottam túl félálomban. tok letép, hátlap letép, aksi ki, telefon földhöz. és ott esett ki belőle a 64GB sd kártya, tele képekkel. amit csak itthon vetem észre. és egy moszkvai, külvárosi hotelben hiába kérdezel utána e-mailben...

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#106723) ollie válasza V.Stryker (#106718) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én a SkySafari 4-et használom, de úgy látom, van már 5. része is.

***

(#106724) #61392896


#61392896
törölt tag

Sziasztok!

nem tudom mi annak az app-csomagnak az összefoglaló neve, amivel változtatni tudnám az Android 6-os telefonom foldó-képernyőjének tartalmát Segítenétek?

(#106725) kuksa90 válasza Zeki (#106719) üzenetére


kuksa90
őstag

Night Sky Lite

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#106726) mclaren777 válasza mclaren777 (#106606) üzenetére


mclaren777
senior tag

ERRE valaki?
Nincs root-olva a telefon. :R

(#106727) mobilizmo válasza mclaren777 (#106726) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Root nélkül a Helium-al lehet próbálkozni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#106728) Jofi81 válasza V.Stryker (#106718) üzenetére


Jofi81
őstag

Például a Sky Map.

(#106729) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

A gugli billentyuzetebol tenyleg kivettek a diktalassal valo gepelest?? :Y

(#106730) tomy86 válasza CoolBoy323 (#106729) üzenetére


tomy86
addikt

Nálam most is működik (6.0.79.144029707-es verzió)

(#106731) CoolBoy323 válasza tomy86 (#106730) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

akkor hova lett dugva? :D 10x átnéztem mindent :DD

(#106732) tomy86 válasza CoolBoy323 (#106731) üzenetére


tomy86
addikt

Google gyorskereső (vagy mi a hivatalos neve) telepítve van? Anélkül nem megy.
Ha ez megvan, akkor gboard beállítások - hangbeviteli gomb bekapcsolása.
Nyelv és beviteli beállítások.

[ Szerkesztve ]

(#106733) CoolBoy323 válasza tomy86 (#106732) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

na az első az nincs fent :)

(#106734) EmberXY válasza tomy86 (#106730) üzenetére


EmberXY
addikt

Engem az érdekelne, hogy letakarítani hogy lehet? Idegesítő, amikor a törlés gomb helyett véletlenül a mikrofon ikonra bökök, rögtön elkezdi a hülyeséget...
Szóval ezt a gyorskeresőt kellene valahogy eltávolítani?

Up the Irons!

(#106735) CoolBoy323 válasza EmberXY (#106734) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Torold ezt a kugli izet

(#106736) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!

Esetleg a topic olvasói közül ismer valaki olyan alkalmazást, amelyben a TV sorozatokat lehet rendszerezni? Gondolok arra, hogy felveszem a listámra azokat, amelyeket nézek, és be tudom jelölni, hogy melyik volt az utolsó rész amit láttam, és mikor jelenik meg az új.

Előre is köszönöm!

(#106737) Phülöp válasza Richee11 (#106736) üzenetére


Phülöp
addikt

Ha app-ot nem is tudok, de ajánlom a whatnext.eu oldalt, amit böngészőből el tudsz érni. Ránéztem most, megy mobilon is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#106738) punky10 válasza Phülöp (#106737) üzenetére


punky10
addikt

+1
Én nem vagyok sorozat-függő, de a haverom igen, és neki is ez a megoldás vált be a legjobban.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#106739) Narxis válasza Richee11 (#106736) üzenetére


Narxis
nagyúr

TVShow Time - TV Show Tracker

Thanos was right.

(#106740) #61392896 válasza #61392896 (#106724) üzenetére


#61392896
törölt tag

Talán azért nem kapok választ a kérdésemre, mert nem voltam eléggé egyértelmű. Elmagyarázom:

Nekem egy Motorola Moto G 3rd telefonom van, Android 6.0-val. Ezen az Androidon állítólag a gyártó cég semmit sem változtatott. Tehát ez egy ekte Android 6.
Amikor az asztalon megmozdítom a készüléket, kitesz egy órát és egy lakatot. Ez utóbbi lefelé húzásával lehet kinyitni a készüléket. Sajnos azonban az óra nagyon kicsike és vékonyka számokkal jelenik meg. Mivel (már) nincs karórám, ezt használom. Már ha látnám. mert olvasószemüveges vagyok, de minden idő-nézéskor nem tudok szemüveget előrántani. Egyébként-is igen gyorsan eltűnik az egész.

Erre keresnék olyan appot amivel ki tudnám cseréni az órát és meghosszabbítani a megjelenés idejét.

Sajnos azonban nem tudom mely app-csoportokban lévő programot tudják ezt megcsinálni.

Ebben kénékszépen segítséget tőletek. :R

(#106741) zeon.hu válasza #61392896 (#106740) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

C-locker.
Órát a nem pro verzióval is tudsz kitenni, annak a méretét állítani.
Beállítható, mennyi idő után aludjon el ismét a képernyő.
A pró verzióval külső alkalmazás widgetet is tudsz kitenni.

Szerk.
Ez lecseréli az eredeti zárképernyőt.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#106742) punky10 válasza #61392896 (#106740) üzenetére


punky10
addikt

A locker vagy képernyözár szavakra keress rá a Play-en.
Az előttem említett C-locker vagy a Widgetlocker ilyen,de elég sokat találhatsz mág.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#106743) Richee11


Richee11
senior tag

Köszönöm a segítséget!

(#106744) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sziasztok!

Androidban nem vagyok otthon, ha történt egy vásárlás ~1 hete, erről mikor kapom meg a számlát? iOS-nél pár nap alatt megvan.

(#106745) tomy86 válasza EmberXY (#106734) üzenetére


tomy86
addikt

1, vagy egyszerűen kikapcsolod a billentyűzet beállításain belül a mikrofon gombot: gboard beállítások - hangbeviteli gomb
2, vagy eltávolítod a gyorskeresőt. "Google alkalmazás" néven szerepel a programok között.

[ Szerkesztve ]

(#106746) beg válasza B-L-A-C-K (#106744) üzenetére


beg
veterán

Szia!

Így: [link]

"Each month's invoice is available after the first day of the following month. Your April invoice, for example, is ready after May 1. If your invoice isn't available but you've made payments, you can always print a payment receipt."

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106747) B-L-A-C-K válasza beg (#106746) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi!

Mondjuk az komoly akkor ha veszek valamit hónap elején, akkor csak következő hónapban kapok róla számlát, főleg ha el kell számolni vele...

(#106748) #61392896 válasza zeon.hu (#106741) üzenetére


#61392896
törölt tag

Köszönöm a válaszod, de akkor még mindig nem tudtam átadni amit szeretnék. Nekem nem a Locker képernyővel van gondom. (Nem is használok lockert.) Nekem a készülék mozdításánál megjelenő óra mérete a lényeg. Azon szeretnék módosítani. Kipróbáltam amit adtál, de sajnos ezt nem tudja módosítani.

(#106742) punky10: Sajnos egyik sem tudja amit én szeretnék. :(

Még azt is jó lenne módosítani, hogy a legfelső információs sávon ne hangyafasznyi figurák-betűk jelenjenek meg, hanem kicsit nagyobban. Sajnos erre sincsen app. Vagyis-hát én nem-találok. :(

[ Szerkesztve ]

(#106749) punky10 válasza #61392896 (#106748) üzenetére


punky10
addikt

Érjük,a gyári zárképernyön megjeleníthető órán viszont valószínűleg nem fogysz tudni változtatni.Ezért ajánlottunk alternatív zárképernyöt, mert azokon többféle beállítási lehetőség van, mint a gyárin.Bár azokon lehet, hogy nem működne a telefon mozdulására ébredés...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#106750) kovi166


kovi166
tag

Sziasztok.
Létezik olyan alkalmazás ami a csengőhangot leveszi felerősíti.
PL: este 8:00 kor magától leveszi 2 majd reggel 8:00 kor fel teszi 8 ra az erősséget.
Mindig elfelejtem felhangosítani reggel. :-)

Köszönöm

Kovi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.