Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106601) beg válasza gyuszmó (#106599) üzenetére


beg
veterán

Meg a frissítési kiadást követni. Ez a cikk 2015. 09. 09-én keletkezett. Azóta "pár" frissítésen átesett az app is meg a google eula is.
Van pár felhő szolgáltatás, szabad a pálya.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106602) Zeki válasza Tav-Csoves (#106600) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#106603) HoTaZo válasza Zeki (#106602) üzenetére


HoTaZo
őstag

Szia!
Elmondanád nekem, hogyan tudok onnan bármit is leszedni?
Beléptem, regisztráltam, letöltöttem, telepítettem a sima amazon alkalmazást. Újra beléptem, megtaláltam, amit leakartam tölteni, jelezte, hogy ahhoz frissítsek az undergroundra, frissítettem, újra meg kellett találnom, hogy mit akarok leszedni és újra kihozza, hogy frissítsek undergroundra. Újra és újra. Soha nem jutok el a letöltés gombhoz. :W

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#106604) NandorHUN válasza gyuszmó (#106596) üzenetére


NandorHUN
addikt

Elvileg biztonságos, de ez főleg tőled függ, kinek adod meg a jelszódat, más honlapokon ugyanazt az emailt, jelszót használod e stb...

Mondjuk én 2 felhő mentést használok, egyik Google másik OneDrive, hátha valamelyik sérülne eltünne, illetve nem teszek fel olyan képet ami gáz lenne ha kikerül /már nem mintha bárki kíváncsi lenne ezekre az adatokra szerintem, nem politikus vagyok.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#106605) DS39 válasza Deck (#106583) üzenetére


DS39
nagyúr

Köszönöm hogy írtad, töröltem is gyári YouTube-ot. 😉

(#106606) mclaren777


mclaren777
senior tag

Melyik szoftverrel lehet legegyszerűbben egy Androidos telefon teljes tartalmáról biztonsági mentést csinálni?
(belső memória, SD, fotók, videók, hangok, programok egyszóval (közel)100%ban mindenről? :R

(#106607) Deck válasza DS39 (#106605) üzenetére


Deck
titán

Szívesen. Látom akkor bejött :)

PS5

(#106608) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Ok thk. :R

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#106609) NandorHUN válasza gyuszmó (#106599) üzenetére


NandorHUN
addikt

"..eredeti (teljes) felbontással csupáncsak a meglévő (vásárlással persze bővíthető) tárhelykapacitáson gazdálkodhatunk, valóban korlátlan mennyiségben, csak drasztikusan csökkentett méretű képekkel használható. "

- Szerintem + tárhely nem kerül sokba, nem is értem ez hogy merül fel, miért is lenne teljesen ingyenes? Egyébként meg sok telefonhoz (HTC, Samsung) jön ingyen 100Gb ha ember megveszi.

- A képredukció minimális, 16Mp képeket se "drasztikusan csökkentette", a képméret a fele (nem a MP!), de megnézve gyakorlatilag felismerhetetlen a kettő közötti különbség, ez inkább pozitívum.

"Google Fotók törlése után is felkerülnek a képek. "
Nem egészen értem hogy, ha nincs feltelepítve akkor hogy tölteni már fel? :U

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#106610) air válasza NandorHUN (#106609) üzenetére


air
nagyúr

A cikk helye már megkérdőjelezi a hitelességét. (Hirado.hu) :C Kb. mint a HVG tudomány rovata.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#106611) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok,

Waze felhasználókhoz volna egy kérdésem. aktívan használom az appot, többnyire megelégedéssel. otthoni és munkahelyi címet tud régóta. a kérdésem arra vonatkozik, hogy van-e határ, ami a címek megadását illeti. van 50-100 site, amit rendszeresen látogatok GPS koordináta alapján. ezeket meg lehet adni neki, hogy ismerje, vagy ez már nagyon sok? létre lehet hozni esetleg térképeket, mondjuk 2-3 struktúrát, ami 20-30 helyszínt tartalmaz? nem találtam még meg a lehetőséget, ha igen.

köszi előre is :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#106612) beg válasza hoffman_ (#106611) üzenetére


beg
veterán

Aktív topik, szerintem kapásból tudni fogják: [link] ;)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106613) HoTaZo válasza Deck (#106607) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ugye erről beszélünk? Nekem lezár, amint háttérbe küldöm. VLC-ben nyitom meg a videót. Egy kis szájbarágós magyarázatot tudsz adni?

(#106603) - Valakinek van ötlete?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#106614) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Letöltöttem a Google fotót. Az lenne a fő szerepe, hogy tehermentesítse a telóm tárhelyét, mivel az csak 32gb fix Most úgy látom mind a 2 helyen megvan a fotó és a videó ezzel akkor tulajdonképpen nem tölti be ezt a funkciót. Vagy nem jól csinálok valamit . Viszont az sem jó ha egy videót meg akarok nézni, de nincs a telón,csak felhőben viszont ha csak mobilnet van gázos letölteni újra. Most hogy van ez ? Aki használja levezetné pontosan .

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#106615) Deck válasza HoTaZo (#106613) üzenetére


Deck
titán

Igen. Fenn van a fejhallgató ikon. Ha arra kattintasz akkor a háttérben megy a lejátszás.

PS5

(#106616) HoTaZo válasza Deck (#106615) üzenetére


HoTaZo
őstag

:Y :C :R

És így zárt képernyővel is megy! Behalás! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#106617) #61600768 válasza Deck (#106615) üzenetére


#61600768
törölt tag

Hát megnéztem de nem egy nagy pukk, pl nálam nincs 1080p lehetőség..

(#106618) gojko.m válasza Deck (#106607) üzenetére


gojko.m
senior tag

Nagyon bejött, nekem is. :D Én nem töröltem a YouTube alkalmazást a feliratkozásaim és a feliratozás miatt, így igény szerint oda-vissza megoszthatom a két alkalmazás közt az adott videót.
Viszont a NewPipe kétségtelen előnyei: kis méret, egyszerű letisztult felület, reklámmentesség, letöltési lehetőség, csak hang lejátszása (háttérben, zárt képernyő mellett is).
Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmet az app-ra! :R

(#106619) Deck válasza gojko.m (#106618) üzenetére


Deck
titán

Én is így használom. Külföldi fórumokon igen népszerű app. ;) Meg úgye korlátlan a mobilnetemhez tehát szuper :P.

HoTaZo: Igen :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#106620) hoffman_ válasza beg (#106612) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#106621) toth_janika


toth_janika
őstag

Tudtok ajánlani jó kalóriaszámláló app-ot. Nem baj, ha angol, csak magyarul is lehessen benne keresni, mert pl. a párizsis zsemle nem sok helyen van...

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#106622) Narxis válasza toth_janika (#106621) üzenetére


Narxis
nagyúr

Link

Thanos was right.

(#106623) air válasza gyuszmó (#106614) üzenetére


air
nagyúr

Nem igazán értem, hogy mit szeretnél.
Ne legyen a készüléken a videó, hogy ne foglalja a helyet. De ha meg akarod nézni, akkor ne töltse le mobilneten mert az gáz. :U
"Most hogy van ez?"
Pont úgy, ahogy párszor le lett már írva, hogy a Google Fotók hogyan működik.
A menüben van egy "Tárhely felszabadítása" opció. Ezzel tudod a készülékről törölni azokat a fájlokat, amik a felhőben már mentésre kerültek.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#106624) beg


beg
veterán

Lett egy alternatív alkalmazások rész az összefoglalóban. Egyelőre a fb messenger lite és a newpipe szerepel benne. ha van még ilyen, ami az apkmirror-on megtalálható és könnyed leváltása egy nehéz app-nak, akkor jöhetnek még tippek.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106625) gyuszmó válasza air (#106623) üzenetére


gyuszmó
őstag

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#106626) Deck válasza beg (#106624) üzenetére


Deck
titán

Szuper kis összefoglalója az app alternatíváknak és javasolt appoknak, egyedül a Swipe for Facebookot hiányolom. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#106627) toth_janika válasza Narxis (#106622) üzenetére


toth_janika
őstag

Köszönöm. A Yazio-val az volt a bajom, hogy elfelejtette a bevitt kalóriákat nem is egyszer :(
Emellett nagyon drága

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#106628) beg válasza Deck (#106626) üzenetére


beg
veterán

Köszi, valóban. Pótoltam.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106629) Deck válasza beg (#106628) üzenetére


Deck
titán

Nagyszerű, köszi :)

PS5

(#106630) WhiteWalker válasza Deck (#106615) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem a fejhallgató ikon csak egy pillanatra látszódik , átvált a letöltő ikonra miutan raklikkelek az adott videora.

[ Szerkesztve ]

(#106631) Deck válasza WhiteWalker (#106630) üzenetére


Deck
titán

Mielőtt a videót elindítanád akkor kell a fejhallgató ikonra kattintani.

PS5

(#106632) Narxis válasza toth_janika (#106627) üzenetére


Narxis
nagyúr

Calorie Counter - MyFitnessPal

Ez tud magyarul, legalábbis a beírt ételeket biztosan.

Kalóriabázis

Ez meg magyar rengeteg magyar étellel az adatbázisban. Viszont nem értem, hogy miért akarod egyben beírni? Nem lenne egyszerűbb bevinni külön? Zsemle és párizsi. Nagyobb valószínűséggel találod meg így mint egyben.

Thanos was right.

(#106633) WhiteWalker válasza Deck (#106631) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Megvan a hiba.
Régebbit szedtem le , a 0.75-öst
Felraktam a legújabbat a 0.87-est , ez működik.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#106634) toth_janika válasza Narxis (#106632) üzenetére


toth_janika
őstag

A párizsis zsemle csak példa volt :) Természetesen egyesével viszem be az összetevőket :)
Köszönöm az ötleteket

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#106635) gojko.m válasza beg (#106624) üzenetére


gojko.m
senior tag

A bejegyzésed után néztem végig az ajánlott alkalmazások listáját. Nem tudom ki mennyire ismeri, használja az AIMP zene lejátszót, de én hiányolom a listáról. Ahhoz képest, hogy ingyenes szerintem felveszi a versenyt a legtöbb fizetős alkalmazással.

Amit szeretek benne:
- nincs túlbonyolítva, jól átlátható,
- nagyon sokféle audio formátumot kezel,
- saját lejátszási listákat lehet létrehozni,
- kezeli az adatfolyamokat (így akár online rádióként is funkcionálhat),
- equalizer,
- ébresztő és elalvás funkció, ...stb.

Azt viszont hiányolom, hogy nincs hozzá youtube ill. soundcloud plugin, mint a PC-s változatban. De ez legyen a legkevesebb...

(#106636) Bozek válasza gojko.m (#106635) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szép orosz a leírása. :) Persze lefordítható, de ennyire ne legyen igénytelen a fejlesztő...

Ami nekem nagyon hiányzik belőle, az a Hi-Res Audio. Innentől fogva marad a PowerAMP vagy a PlayerPro, ez a kettő tudja.

(#106637) Kékes525


Kékes525
félisten

Sziasztok!

Olyan alkalmazást keresnék, ami a PC és a telefon között megjegyzéseket, feljegyzéseket, emlékeztetőket, egyszerű szövegfájlokat szinkronizál. Olyan szövegfájlok szinkronizációjára gondolok mint ami a Windows 7-ben a Sticky Notes-ba lehet írni. A Wunderlist: To-Do List & Tasks nem jó, mert csak nagyon rövid feljegyzéseket lehet benne létrehozni, másrészt elsősorban nem teendőket, hanem feljegyzéseket, maximum egy oldalas feljegyzéseket szeretnék létrehozni.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#106638) beg válasza gojko.m (#106635) üzenetére


beg
veterán

Már többször feljött, enni nem kér, úgyhogy bekerült ez is.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106639) gojko.m válasza Bozek (#106636) üzenetére


gojko.m
senior tag

Talán, feleslegesnek tartották a GooglePlay oldalán az angol nyelvű leírást, mivel úgyis ott virít a google fordító fordítás gombja. :D Viszont a fejlesztő oldala kétnyelvű, így van angol nyelvű ismertető is az alkalmazásról [link].

Mivel HD audio jelenleg nem szempont nálam, ezért nem zavar ez a hiányosság. Persze, jogos a kritika attól, aki ilyen minőségben hallgat zenét.

(#106638) beg Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#106640) headhunter86 válasza gojko.m (#106635) üzenetére


headhunter86
senior tag

Telón Poweramp. Annál jobb nincs.
PC-n pedig AIMP-ot használok, ott nagyon király. De ez a telós verziója nem győzött meg.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#106641) Bozek válasza gojko.m (#106639) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ne tartsák feleslegesnek, ez a minimum, hogy legalább angol nyelvű leírás legyen. A PowerAMP béta tudja a Hi-Res Audio-t (bár most 7.0 alatt egyelőre nem, de az OpenGL ES is jó), sokkal szebben szól még egy AAC-s zene is, nem kell hozzá feltétlenül 24 bitesnek lennie. Mondjuk sok esetben FLAC-et hallgatok, mert az mégiscsak más. De az AAC is sokkal jobb ugyanazzal a bitrátával, mint az MP3.

[ Szerkesztve ]

(#106642) gojko.m válasza headhunter86 (#106640) üzenetére


gojko.m
senior tag

Egy régebbi telefonomon próbáltam a Poweramp-ot, ami akkor nem győzött meg (de lehet, hogy adok neki még egy esélyt :) ). Ezért nem is szeretnék Poweramp vs. AIMP témában állást foglalni. Viszont szívesen olvasnék ilyen összehasonlítást, ha már többen is ennyire dicséritek a Poweramp-ot.

(#106641) Bozek Még le sem írtam és látom jönnek is az érvek... :)

[ Szerkesztve ]

(#106643) Narxis válasza gojko.m (#106642) üzenetére


Narxis
nagyúr

De szerintem lehetetlen rendesen összehasonlítani mert mindenki más minőségű zenét(flac vs mp3) hallgat, a fülhallgatók is biztos, hogy eltérő minőségűek. Én amióta ezt flasheltem azóta nem is nagyon foglalkozok vele, inkább a kezelőfelület érdekel és amiatt PlayerPro-t használok. Hangzásban viszont előtte a JetAudio-ra esküdtem azon belül a Bongiovi DPS-re és ott a Zagg SmartBuds-ot választottam fejhallgató résznél. Alul a Bongiovi DPS Headphone Enhancement-nél még lehet kísérletezni a lehetőségekkel. Jó fülhallgató kell mert anélkül semmit sem érnek ezek az appok.

Thanos was right.

(#106644) Bozek válasza Narxis (#106643) üzenetére


Bozek
nagyúr

Próbáltam én is a JetAudio-t, de nem tudtam olyan beállítást kiválasztani, ami megközelítette volna a PowerAMP minőségét. Egy Sennheiser CX 2.0G-vel használom.

A PlayerPro-ban még mindig az nem tetszik, hogy csupán egyetlen mappát tudok kiválasztani a zenéknek.

(#106645) gojko.m válasza Narxis (#106643) üzenetére


gojko.m
senior tag

Olvasva titeket - azt hiszem - inkább a felhasználói igényekben lesz a különbség köztünk. Ezért favorizálunk másféle lejátszókat.
Nekem úgy tűnik, aki a minőségi zenehallgatásra fekteti a hangsúlyt az főleg PowerAmp, JetAudio, PlayerPro közt vacilál. Míg pl. én javarészt előadásokat, hangoskönyveket, rádiót szeretek hallgatni. Nálam az egyik fontos szempont a felvételek átláthatósága, rendezhetősége (ebben nagyon jó az AIMP), a zenehallgatás jobbára másodlagos szempont (persze nem elhanyagolható).

(#106646) Narxis válasza gojko.m (#106645) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez igaz, én olyanokat nem hallgatok. :B Több tényezős dolog ez az biztos.

Thanos was right.

(#106647) Dr V


Dr V
őstag

Sziasztok!

Van olyan alkalmazás, ami megmutatja, hogy éppen melyik program használja a GPS-t? Ha bekapcsolom a GPS-t, akkor szinte állandóan megy, annak ellenére, h nem navigálok és nem is fut GPS-t igénylő program.

(#106648) antal750 válasza Dr V (#106647) üzenetére


antal750
aktív tag

Szerintem az engedélykezelőben megnézed, melyik proginak van erre lehetősége.. Valószínűleg te engedélyezted neki..Ha azt akarod hogy ne használja, tiltsd le.

[ Szerkesztve ]

(#106649) galaxys80


galaxys80
veterán

A Google Play-ben hol tudom beállítani, hogy minden vásárlás előtt kérjen jelszót és ne jegyezze meg a korábban beírtat?

Találtam ilyet, hogy hitelesítés kérése vásárláskor. Mégis, ha egy játék közben vásárlásra nyom a gyerek, akkor előre ki van töltve a jelszó és csak rá kell nyomni a vásárlásra.
Van egy levedlett S3 mini, amit időnként megkap a gyerek játszani. Viszont nem szeretném ha össze-vissza vásárolgatna.

[ Szerkesztve ]

(#106650) #95763968 válasza galaxys80 (#106649) üzenetére


#95763968
törölt tag

Beállításokat megnyitod a Playben, és Hitelesítés kérlése vásárláskor opcióban állítsd be, hogy minden vásárláskor, aztán írd át a jelszavat.

Ha volt véletlen vásárlás, akkor meg próbálj meg egyezekdni Google-ékkal, hogy térítsék vissza az összeget.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.