Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105551) darvinya válasza tonyrulez (#105549) üzenetére


darvinya
titán

Csak érdeklődöm, hogy miért jó külső app jelszó kezelésre?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#105552) #79335424 válasza darvinya (#105551) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pl. azért, mert nem platform és böngészőfüggő. Az Android talán még Google tervként sem létezett, amikor Lastpass -t kezdtem használni PC -s Firefoxon. Most is ugyanazt a LastPass fiókot használom Winen, Linuxon, és Androidon is, különböző böngészőkben.

(#105553) darvinya válasza #79335424 (#105552) üzenetére


darvinya
titán

Így már érthető.
Bár én már régóta Opera-zok, ahol működött maga könyvjelző.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#105554) pityu8 válasza #79335424 (#105552) üzenetére


pityu8
tag

Én is a lastpass-t szeretem, de mobilon a fizetős kell, vagy van valami kiskapu?

(#105555) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Sziasztok!
Egy olyan programot keresek ami hasonló a Facebook Messenger programjához. Tehát ha ír valaki, akkor egy kis profilkép jelenjen meg, és ha rámegyek a képére, akkor a másik program felett jelenjen meg a beszélgetés. De ennek a programnak kellene támogatnia a Hangouts szolgáltatást. Egyszer mintha láttam volna ilyet, de már nem emlékszem a nevére. :( Nem nekem kellene, az illető pedig nem akar se Facebook-on chatelni, se Skype-on, se semmi máson, csak Hangouts-on hajlandó chatelni. :R

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#105556) brownus


brownus
veterán

(#105557) DrBubo77 válasza brownus (#105556) üzenetére


DrBubo77
addikt

Már egy ideje akciós. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#105558) brownus válasza DrBubo77 (#105557) üzenetére


brownus
veterán

hmm, szori :)

mondjatok plz körökre osztott stratégiai játékot , mint pl. ez is, ezt találtam most. de ha tudtok jobbat szívesen veszem :) Civilization Revolution 2

közben találtam ezt is, itt is lehet csemegézni: 15 best strategy games for Android

[ Szerkesztve ]

(#105559) beg válasza brownus (#105558) üzenetére


beg
veterán

Android játékok topikja

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105560) Bozek válasza darvinya (#105553) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ha egy idegen PC-n be kell lépned valahová, akkor gondolkozol, hogy mi a jelszavad, mert ott nincs megjegyezve. Én SafeInCloud-ot használok, Android-on ki tudom küldeni értesítésbe a jelszavakat, ahonnan mehet a vágólapra és a helyébe. Chrome-ban van automatikus kitöltés is, ugyanez PC-re is igaz.

(#105561) nzozz


nzozz
aktív tag

Sziasztok!
Android 5.0 -nál megoldható különösebb probléma nélkül, hogy a micro SD kártyára lehessen alkalmazásokat letölteni illetve onnan futtatni azokat?
A másik kérdésem pedig az lenne, hogy egy 8GB tárhelyű eszköznél a beállításoknál a "tárhely" fülnél ezt a 8GB körüli vagy az op.rendszer méretével csökkentett tárhely "mennyiséget" kéne látnom? Mindenesetre a 8GB -os cuccon 4GB környéki tárhelyet ír a rendszer és ez biztosan nem a szabad tárhely, az 5-6 alkalmazás telepítése után már csak pár 100 MB...

Köszönöm

(#105562) punky10 válasza nzozz (#105561) üzenetére


punky10
addikt

A 8 gigás ROM-ból 4-5 gigát levesz a rendszer,tehát jóértéket látsz.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#105563) darvinya


darvinya
titán

Miért lehet az, hogy EsFileExplorer Gyors elérés csak aktív kijelző mellett működik csak?
Vagy ez MIUI hibája?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#105564) adrian94


adrian94
őstag

Nova launcher-el a menuben lehet mappakat letrehozni vagy csak a fokepernyon? Ha igen, hogyan? 😊

(#105565) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

Sziasztok (bocs, ha rossz helyre, de "szakértő" szerint program-összeakadás)!

Lehet-e összefüggés a pc-hez való kapcsolódási hiba (usb-n) és az alábbi feltelepített appok között:
Rendszer Monitor Lite (letiltva)
SD Maid Pro
NetGuard (kikapcsolva)

A hibajelenség: újonnan telepített Win10 a céges PC-n, rádugom a telót, az "Ez a gép"-ben megjelenik az F5, megnyitom, látszik minden, közben valamit telepít, pár másodperc után eltűnik a teló a gépről, az Eszkökezelőben az (ismeretlen) eszköznél az látszik, hogy illesztőprogi telepítése szükséges :W. Mi a fenének, ha egyszer már látta? Win7 alatt simán tudtam mindent másolni, kezelni.

A teló: Doogee F5, MT6753, 5.1-es droiddal, root nincs.
Előre is köszönöm a segítséget! :R

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#105566) darvinya válasza Juditta_56 (#105565) üzenetére


darvinya
titán

Win10 saját driver-ét akarja felrakni, ami rossz.
Kapcsold ki win driver telepítést.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#105567) #95763968


#95763968
törölt tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni két kérdéssel kapcsolatban. A készülékem egy Doogee Y6 (nem rootolt, android 6-os).

Az egyik az MTK Engineer app használata. A hangerőt szeretném felhúzni, letöltöttem az appot, elolvastam millió helyen, hogy mit hogy kell állítani, milyen értékre, de minden korábbi cikk, ami erről ír másként néz ki, mint most. Az audioban megnyitom a voice opciót, de utána van NB/WB, meg UL Gain, meg Sidetone Gain. Így nem merek állítgatni, abban sem vagyok biztos, hogy mit állítok a recieverrel, mit a speakerrel... Szóval itt nincs normal mode, meg loudspeeker, meg mic, meg ilyenek. Valahol meg azt olvastam, hogy a mic (gondolom egyébként a reciever lenne itt ez) ne legyen több 150-nél... :F

Amit találtam fórumokat (az is a bluboo user fórumai), ott kb annyi van, hogy NB/NW alatt a Reciever, a Headset, a Speaker legyen UL gain 252, Sidetone Gain = 0 a többi opció meg 160-ig. Aztán máshol azt olvastam, hogy az UL gain ne legyen több 232-nél.

A másik kérdés egy galéria widget kérdés. Az előző mobilom - hosszú androidozás után - egy Lumia volt, és megszoktam, hogy volt egy élő fénykép csempém, ahol a fényképeim váltakoztak folyamatosan, és ez elég kicsi volt, tehát nem egy egész képernyőt elfoglaló cucc. Létezik valami olyan widget, ami max 3*1 vagy 4*1-es méretű, és ki tudom tenni a a jelenlegi gyári 3*3-as galéria helyett?

Köszönöm szépen! :)

Egyébiránt mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok! ;]

(#105568) Juditta_56 válasza darvinya (#105566) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Se be, se ki nem tudok(?) kapcsolni telepítést, nincs rendszergizda jogosultságom... Vagy a kikapcsoláskor nem kell? :F

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#105569) Bozek válasza adrian94 (#105564) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nova beállítások - Alkalmazás- és modultár - Alkalmazástár-csoportok

Ott van egy Mappák fül, azon belül lehet csoportot létrehozni. Utána meg a Tabs-nál kiválasztott fülnél szerkesztéssel be tudod pakolni őket külön fülekre. Ha nincsenek fülek, akkor nem kell, alapból a fő alkalmazáscsoporthoz pakolja.

(#105570) #61600768 válasza adrian94 (#105564) üzenetére


#61600768
törölt tag

Beállítások > alkalmazás és modultár > alkalmaztár-csoportok > mappák

(#105571) darvinya válasza Juditta_56 (#105568) üzenetére


darvinya
titán

Akkor nem tudsz rajta segíteni, mert Win10 driver-e nem jó.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#105572) Bferibörs válasza Juditta_56 (#105565) üzenetére


Bferibörs
addikt

próbáld meg ezt, sajna win hiba

másképp leírva

ne zavarjon meg, hogy ezt Thorra írták, más androidos telóval is ez a helyzet

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#105573) Juditta_56 válasza Bferibörs (#105572) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm, szombaton megpróbálom! :R
Ezexerint biztos nem az ördögtől való programjaim okozzák... :Y
Másképp is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#105574) tybsen


tybsen
addikt

Tapasztalt már valaki közületek olyat hogy youtube nál késik a hang? Érdekes módon itt van előttem 3 telefon de csak az egyiken késik a hang, ugyanaz a youtube verzió. Letöröltem már az alkalmazás frissítéseit, és újra installáltam meg újra indítottam a telefont is de nem változik a helyzet.

(#105575) Bferibörs válasza Juditta_56 (#105573) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem a progik okozzák, nekem 2 telómmal volt így, persze mindkét telót másképp kell beállítani, az egyiken külön be kell kapcsolni az USB hibajavítást mert különben nem műxik, a másikon ezt nem kell kapcsolni -esetleg erre is figyelj ha nem műxik, ja és alapból,lehet, hogy a töltést dobja fel a teló, azt át kell állítani fájl átvitelre ( 6 és 7 android, más,más mindkettő de a wint mindkettőnél át kell állítani (a drivert) ).

szívesen :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#105576) maroni


maroni
aktív tag

Sziasztok! mit kellene állítanom, hogy a gépről tudjak másolni a telóra? Média eszközként engedi kameraként is megy csak Usb háttértárként nem engedi!
Üdv
E:/ nem érhető el. nem megfelelő funkció

[ Szerkesztve ]

(#105577) Juditta_56 válasza Bferibörs (#105575) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Az usb hibajavítást már megpróbáltam, köszi! Az usb módot meg mindig ellenőrzöm (be)dugáskor... :D

:R

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#105578) #79335424 válasza pityu8 (#105554) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudomásom szerint pár hónapja már a mobilos is ingyenes.

(#105579) Bferibörs válasza maroni (#105576) üzenetére


Bferibörs
addikt

úgy kb. 5 beírást olvass vissza.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#105580) outdoor


outdoor
aktív tag

Esetleg voip beszélgetés rögzítésre tudtok valamilyen appot vagy megoldást?

Részmegoldás is jó lehet, whatsapp, viber, immmr.

A proper digital assistant could be my best friend

(#105581) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Tud valaki egy jó, használható messenger alternatívát? Kikészítenek már a hülyeségei, lassú bugos foshalmaz az egész.

Üdv. Johnny

(#105582) g_g_g válasza jonnyjoker01 (#105581) üzenetére


g_g_g
őstag

Fapad, de jó :)
Messenger Lite

(#105583) jimpo


jimpo
aktív tag

Üdv

Windows phone-ról váltottam droidra. L735 - - - > Redmi Note 3 SE

Valami jó VR appra van szükségem elsősorban.

Ki mit ajánl?

Fellépett a bőség zavara és nem akarok találgatni melyik jó és hasznos.
Inkább segítséget kérnék.

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#105584) darvinya


darvinya
titán

Miért lehet az, hogy EsFileExplorer Gyors elérés csak aktív kijelző mellett működik csak?
Vagy ez MIUI hibája?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#105585) Bozek válasza darvinya (#105584) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem kell 4,5 óránként megkérdezni ugyanazt...

(#105586) darvinya válasza Bozek (#105585) üzenetére


darvinya
titán

Ezzel megkaptam a választ?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#105587) havri1


havri1
félisten

Hali!

FB messengerben az SMS-t hogyan lehet különválasztani? Bekapcsolni engedi, aztán semmi beállítás..ismerős rányomott, és azóta összefűzi.. :R

havri

(#105588) WhiteWalker válasza havri1 (#105587) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tipp , telepített alkalmazások/ alapértelmezettek/sms ,itt választasz egy appot hozzá.

(#105589) havri1 válasza WhiteWalker (#105588) üzenetére


havri1
félisten

Ezen túl vagyok. A gyári SMS kezeli az sms-eket, de a messengerben továbbra is benne vannak az smsm-ek is. Káosz, és borzalom.
:R

havri

(#105590) Bozek válasza havri1 (#105589) üzenetére


Bozek
nagyúr

Megnyitod a Messenger-t, majd a jobb felső sarokban rányomsz a kör alakú bigyóra (ami behozza a beállításokat). Lentebb már ott lesz az SMS, amin belül ki tudod kapcsolni elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#105591) g_g_g válasza havri1 (#105589) üzenetére


g_g_g
őstag

Favágó módszer, de nekem segített. Adatok törlése, uninstall, install. Beállításoknál figyelni :)

(#105592) jonnyjoker01 válasza g_g_g (#105582) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az a baj hogy tényleg nagyon fapados, sőt korlátozott mobilnettel nem működik rendesen, nem küldi el az üzeneteket néha :/

Üdv. Johnny

(#105593) havri1 válasza Bozek (#105590) üzenetére


havri1
félisten

Ó bakker, ezt jól eldugták!
:R

havri

(#105594) maroni válasza Bferibörs (#105579) üzenetére


maroni
aktív tag

Köszönöm a választ! Az RN3 SE hez jó volt, de a thl t7-el nem működött, de sd kártyáról telepítettem!

(#105595) darvinya


darvinya
titán

Van olyan app ami gyors FTP elérést tud kikapcsolt kijelző mellett?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#105596) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Valamikor régen volt egy szoftver, ami az almáról váltók dolgát könnyítette meg. Mégpedig, ios backupot kezelte hellyel-közzel, de képek meg azthiszem telefonszámok biztosan felkerültek az új telefonra.
Tudnátok ebben segíteni, mi volt az a program?

Köszönöm!

yo

(#105597) mirci18


mirci18
addikt

Szevasztok

A messengerben az üzenetek fölötti részen levő napom nevezetű fényképeket nem lehet valahogy törölni illetve kiiktatni.
Folyamatosan jönnek rá az ismerőseim képei.
Plusz látom az appon az értesítést.
A messengeren belül a beállításokban a napom részt kiiktattam mégsem értem el vele semmit.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#105598) nightzone


nightzone
aktív tag

Sziasztok, ebben valaki tudna informálni?

(#105599) atosan válasza mirci18 (#105597) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Ha jól tudom, azt az ismerőseid teszik ki, milyen a napjuk, ők tudják beállítani kik láthassák, gondolom rákattintanak az összes ismerős kijelőlésére, így mindenki látja. Annyira még nem ástam bele magam, lehet van valami opció, hogy nem szeretnéd látni kinek milyen a napja, vagy egy régebbi verzió az apkmirror-ról.

Maine coon

(#105600) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Pár napja telefon nem értesít új email-ről.

Gyári Gmail app Gmail fiókkal. Eddig ha emailt kaptam azonnal jelzett, de pár napja nem.
Ha belépek az app-ban és frissítek akkor megjelennek az új üzenetek

Mi lehet ennek az oka?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.