Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105401) ollie válasza jolti05 (#105396) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyszerre nem lehet a telefon 3G-n és 4G-n is. Kézzel fogod kapcsolgatni?

***

(#105402) Mercutio_ válasza darvinya (#105400) üzenetére


Mercutio_
félisten

Igen, gondolom az a saját memória.
Nem tudok olyat beállítani, hogy csak a localt mentse vcf-be, legalább is a telefon alap sw-je megjelenitésnél bármi is van kijelölve az összes számot kiteszi a vcf-be.
Ezért kérdeztem, hogy van-e erre valami külön app?

Ha csoportokat csinálok a google címeken belül azt mennyire biztosan jegyzi meg a google? Épp pár napja játszotta el, hogy a híváslistából felvett új kapcsolatok közül néhánynál adatok frissitése után eltűnt a beirt név :O

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#105403) darvinya válasza Mercutio_ (#105402) üzenetére


darvinya
titán

Akkor kézi sz.gépes szétszedés van csak, vagy kijelölt más Kapcsolatok app-al közvetlenül fiókban létrehozott mappába rakni.
Igen jól kezeli.

Adatvesztés inkább rossz helyre mentés esetén van, mert felvételkor nem jó hely van megadva mentésre.
Pl: belső tár, fiók, stb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#105404) forintuser


forintuser
őstag

Elméletileg a Nova ismét le van értékelve..

Holnapkészítést vállalok.

(#105405) Mercutio_ válasza darvinya (#105403) üzenetére


Mercutio_
félisten

kézi sz.gépes szétszedés. <--- ez milyen program?

Nem lehetett rossz helyre mentés, default a google fiók új contact felvételnél, és utána olvasva a google szinkronizálás néha "döccen ".

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#105406) darvinya válasza Mercutio_ (#105405) üzenetére


darvinya
titán

Alapból kezeli win vcf file-t.

Automatikusan szink. vagy kézileg?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#105407) batai15


batai15
félisten

nova launcher ismét keményen learazva.

(#105408) Narxis válasza batai15 (#105407) üzenetére


Narxis
nagyúr

Akkor ideje keményen megvenni annak aki még nem tette. :D

Thanos was right.

(#105409) vacs


vacs
veterán

Nova Launcher Prime 125Ft!
(kattints a képre)

(Tudom, hogy már volt, de így feltűnőbb)

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#105410) batai15 válasza Narxis (#105408) üzenetére


batai15
félisten

sztem asszonynak is meg veszem a telefonjára.

(#105411) Mercutio_ válasza darvinya (#105406) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kezeli, de duplakatt a vcf-be után ez az egyesével kezelés előre-vissza
lapozási lehetőség nélkül elég fapad, és ugyanúgy egyben van minden, group megadása lehetőség sincs, és 1500 névjegyzél elég durva, hogy csak a rátenyerelek az esc -re és összeomlik a program a kilépés, ha nem akarok minden névjegyen végigmenni :D

Kézi, nem szeretem az automatikus mentegetést.
Egyébként úgy lenne logikus, hogy megnezi az adott szám/bejegyzés és a saját központi állományában lévő dátumát és a frissebbhez igazítja a másikat, itt meg valamiért egy korábbi (adatok/adott rekord) nélküli állapotra húzta vissza a telót :O

Ja, droidos contacts vcf appot is próbáltam, de az is egyben lát mindent, akár a droidból olvassa be a contactokat, akár a droid által mentett vcf-ből:O

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#105412) topjoyy


topjoyy
tag

Valaki tud appot arra, ami root nélkül lefagyaszt appokat?

(#105413) darvinya válasza Mercutio_ (#105411) üzenetére


darvinya
titán

Kézi, nem szeretem az automatikus mentegetést.

Pont ez a baj, mert ekkor csak visszaállítás működik.
Record dátum vizsgálat csak a mentéskor működik, utána már csak külön megjelöltet(más csoporthoz) menti.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#105414) denko válasza vacs (#105409) üzenetére


denko
senior tag

nekem 1 usd t ir.

Hol tudom országot állitani? :)

(#105415) Phülöp válasza denko (#105414) üzenetére


Phülöp
addikt

Nekem 0.95 euro volt, de megéri így is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#105416) Mercutio_ válasza darvinya (#105413) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez nekem így fura. A szinkronizálás azt jelenti, hogy 2 állomány tartalma azonos lesz. Az, hogy ez automatikusan vagy eseti jelleggel történik nem lenne szabad, hogy a tevékenység szempontjából különbséget jelentsen :N

Különösen mivel nálam a gyakorlatban egyirányú a dolog, mivel google felületen nem történik módosítás/törlés/új rekord felvitele, csak a teló oldalon van változás.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#105417) denko válasza Phülöp (#105415) üzenetére


denko
senior tag

namegváltoztattam, igy 125ft )

Köszönöm

(#105418) kano


kano
nagyúr

A Titanium Backup pro szokott lenni akcióban?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#105419) Tamas77


Tamas77
csendes tag

Sziasztok!
Olyan appot keresek amivel több ablakot meg lehetne nyitni egyszerre. Konkrétan 2db. Külön álló böngésző ablakot + 1 excell táblázatot. (a böngészőkben megnyitott honlapokról kellene másolnom szövegeket és beilleszteni az excell táblázatba)
Keresgéltem, nézegettem a lehetőségeket (widroid launcher, leena desktop ui, taskbar és egyebek) de nem igazán tudom melyik lenne alkalmas.
Egy egyszerű (nem szükséges semmi extra funkció vagy kinézet) de stabilan futó app kellene.
Ha esetleg volna ötletek vagy tapasztalatotok, megköszönném.
(Amin használnám: Lg g pad 2 - android 5.1)

(#105420) darvinya válasza Mercutio_ (#105416) üzenetére


darvinya
titán

A gond ott van, hogy mikor le okézod mentésre, akkor küld automatikus szink.-nél jelet, ami új kapcsolat felvételéről.
Ez kézi szink.-nél nincs, mivel várólista nincs, mint email-nél.
Ezért fontos hova mented.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#105421) HREH válasza kano (#105418) üzenetére


HREH
senior tag

Én még soha nem láttam akcióban, bár az a program kulcs bőven megéri a teljes árát is.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#105422) Mercutio_ válasza darvinya (#105420) üzenetére


Mercutio_
félisten

A google-s accountomba mentem az új számokat, ez default.
A local-ban lévő számok pedig mint írtam direkt oda lettek mentve, hogy külön legyenek, csak azt nem gondoltam, hogy nem lehet később átmozgatni mondjuk egy google-accos group-ba őket :O

Szóval akkor senki nem tud olyan app-ot a playben, amivel lehetne kulturáltan kezelni a kapcsolatokat, és csoportos kijelölés után vcf-be menteni?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#105423) woodworm válasza Mercutio_ (#105422) üzenetére


woodworm
veterán

Igaz pc-n keresztül, de szerintem a MyPhoneExplorer tudja.

(#105424) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

Technikai jellegű kérdésem lenne. Lehetséges valahogy megoldani, hogy az én vegyek meg egy programot valaki más számára a store-ból? pl. most a Nova Launcher-t.

(#105425) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!
Sok agyalás után úgy döntöttem, hogy a Poweramp-ot venném meg. Van arról korábbi tapasztalat, hogy karácsonykor vagy környékén olcsóbb lesz?
A zenéket le tudja játszani fájl név szerint sorban (ne vegye figyelembe az id tag-ot)?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#105426) vacs válasza (ex)Cat (#105424) üzenetére


vacs
veterán

Jelentkezz be a te telefonodon az Ő accountjával és így vedd meg neki. :K

(^)(>.<)(^)

(#105427) Bferibörs válasza kano (#105418) üzenetére


Bferibörs
addikt

most 1542 Ft nem tudom,hogy akciós e a MOST WANTED LAST 24H listában van

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#105428) darvinya válasza Mercutio_ (#105422) üzenetére


darvinya
titán

Már miért nem lehetne átrakni.
Szerkeszted és ott van fiók lehetőség, igaz egyesével fog menni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#105429) (ex)Cat válasza vacs (#105426) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

De az én accountomhoz van ugye a bankkártya kapcsolva :)

(#105430) kuksa90 válasza (ex)Cat (#105429) üzenetére


kuksa90
őstag

Belépsz az ő accjával, és a fizetésnél a te kártyádat írod be....

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#105431) Meggyi001 válasza (ex)Cat (#105429) üzenetére

Az sztem nem számít.

https://gamergep.hu/

(#105432) kano válasza Bferibörs (#105427) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi!

Köszönöm szépen mindenkinek! :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#105433) eurolac


eurolac
senior tag

Sziasztok! Lenne egy problémám a google billentyűzettel, hátha tudtok segíteni vagy találkozott valaki hasonló problémával. A telefon topikja kihalt, nem jön reakció rá. (Honor 5X)
Alapban fent van a telefonon a swype és a google billentyűzet. A Play áruház nem látja telepítettnek a google billentyűzetet. (most már gboard) Korábban sem látta. Ha a Play-ban elindítom a gboard telepítést, az a végén kilép. A telefonomon félig felfrissül a google billentyűzet, de nem frissül fel teljesen, nem lehet pl. a beállításokba belépni vagy csak részben. Az áruházban továbbra sem jelenik meg telepítettnek. Minden más pöpec a telefonnal, meg vagyok vele elégedve, szeretem. De ezt nem értem! :F Minden más google play-al kapcsolatos alkalmazások szépen frissülnek. (párat letiltottam amit nem használok pl. újságos, zene, stb.)
Úgy gondoltam befér ebbe a topikba.

Eurolac

(#105434) Bozek válasza eurolac (#105433) üzenetére


Bozek
nagyúr

Próbáltad már úgy, hogy visszaállítottad a Google billentyűzetet az eredeti verzióra és törölted az adatait, gyorsítótárát?

(#105435) csaba1203 válasza butch3r (#105397) üzenetére


csaba1203
addikt

Azt írtad szeretnéd kiszűrni,ami kétértelmű.
Az is kiszűrés,hogy törlöd őket,ahogy én is tettem.
Elrejteni nem tudod csak törölni sajnos.
Program nem tudom van-e erre a problémára.

(#105436) eurolac válasza Bozek (#105434) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Igen, ezeken már túl vagyok. Azért dobtam be ide, mert már szinte minden lehetőséget kipróbáltam. Azt is, hogy visszaállítom gyárira (előtte törlöm a gyorsítótárat és a többit) és letiltom.Utána telepítem a play-ról. Gyakorlatilag ahányszor megjelent egy új g. billentyűzet verzió, rápróbáltam, de nem működik rendesen, vagyis csak félig meddig frissül le. Az alap gyári g. billentyűzettel nincs semmi gond ami a telón van, de már nagyon fapados. Se skin, se felső sorban kitehető számbillentyűzet....
Jelenleg a switkey-t használom, de ez idegesít, hogy nem tudom megoldani és nekem elég lenne a gboard is, egy app-al kevesebb lenne a telón.

Eurolac

(#105437) butch3r válasza csaba1203 (#105435) üzenetére


butch3r
senior tag

jogos. Kiszűrni szeretném, g4-es lg-men is 6.0 van abban ez nem gond, de úgy tűnik huawei-nek nem siekrült ezt beépíteni a névjegy kezelőjébe.

Akkor marad az, hogy végig próbálom az elérhető névjegykezelőket play storeban vagy 5.0 visszarakása...

köszi

(#105438) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Kezd egyre szimpatikusabb lenni a Dolphin. Milyen bővítményeket ajánlotok?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#105439) Mercutio_ válasza darvinya (#105428) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van a local-ban contact-od, az alapján írod ezt?
Nálam az, hogy local/gmail/sim fix, nem módosítható érték :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#105440) #79335424 válasza HoTaZo (#105438) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem most csak a LastPass beépülő van telepítve. De, ehhez kell egy konfigolt LastPass fiók is. Meg, faragtam magamnak egy éjszakai égboltos témát, hogy legalább megnyitásnál ne vakítson a Dolphin.
Nem Dolphin addon, de ha szeretnéd kényelmesebbé tenni a vágólap funkciókat, akkor ajánlom a Clipper Plus -t. Imádom. Mindíg "kéznél van", és nagy segítség böngészés közben (is).

[ Szerkesztve ]

(#105441) Bferibörs válasza eurolac (#105436) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát gondold meg, hogy felteszed e, egy 5" telón ha vibert is használsz nem látod a billentyűzettől a szövegmezőt ( talán 2 sor marad meg belőle) mert a google felpakol + egy (google) keresősávot a billentyűzet tetejére amit nem lehet ( eddig nem tudtam) eltüntetni.Engem spec rohadtul zavar.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#105442) darvinya válasza Mercutio_ (#105439) üzenetére


darvinya
titán

Van család, munka, ismerős (ez alapból van) és külön kezeli mikor csoportba lépek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#105443) Mercutio_ válasza darvinya (#105442) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor nálam valami más gond lehet :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#105444) eurolac válasza Bferibörs (#105441) üzenetére


eurolac
senior tag

Köszi, ezt tényleg nem tudtam.Az alapban nincs ilyen még. Mármint a + google keresősávot....amúgy a Honor 5x 5,5" de így már meggondolandó küszködnöm vele. A Swiftkey-vel amúgy elvagyok. Ez a g.bill. frissítése inkább csak b@szta a csőrömet, hogy nem tudom megoldani. Lehet valami bug a rendszerben. Köszi, hogy írtál.

Eurolac

(#105445) benfolds


benfolds
őstag

sziasztok! a gmail utolsó előtti frissítése után csak lassan lehetett bepötyögni a szöveget, iszonyatosan akadt, pont után nem váltott át nagybetűre. az utóbbi hibát a legutolsó frissítés korrigálta, a gépelés is gördülékenyebb valamivel, de nem tökéletes. ezért szeretnék visszaállni a kettővel ezelőtti verzióra. van valami biztonságos forrás, ahonnét le tudom tölteni a korábbi gmail appot? htc one m7 5.0.2
köszi előre is.

(#105446) ollie válasza benfolds (#105445) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

apkmirror.com

***

(#105447) HoTaZo válasza #79335424 (#105440) üzenetére


HoTaZo
őstag

:R
A Clipper ingyenese mennyivel tud kevesebbet?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#105448) Bozek válasza benfolds (#105445) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én megpróbálnám előtte egy másik billentyűzettel is.

(#105449) benfolds válasza ollie (#105446) üzenetére


benfolds
őstag

köszi, csekkolom. másnak egyébként nem volt ilyen problémája?
(#105448) Bozek emiatt nem akarnék másik billentyűzetet feltenni.

(#105450) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.