Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105151) brd válasza attiati (#105150) üzenetére


brd
nagyúr

Most éppen a "Fast Download" verzióból a 11.0.5.850 van telepítve, az utána jövőket (és a Tiny verziót) még nem volt érkezésem/kedvem megnézni. A gombok sorrendje: Vissza|Előre|UC Menü|Tabkezelő menü|Home, azaz 5 db gomb. A UC menüben találsz mindenféle szexi dolgot, pl. history, beállítások, témák, oldal újratöltése, éjszakai mód, add bookmark stb.. A Tabkezelő menüben pedig középen az új tabnyitó gomb (alig feljebb, mint maga a tabkezelő gomb). A böngésző gyors, nem vettem észre, hogy sokat enne, ill. még nem nagyon találtam olyan oldalt, amely problémás lenne vele, továbbá van benne nagyítógomb, jobb alul, ami egykezes használatnál nagyon jól jön (csak sajnos az idióta oldalakon, amelyek azt hiszik, hogy jobban tudják, mekkora betűméret kell neked - pl. irányjelző.hu -, nem tud működni), ill. tud automatikusan tördelni is.

The only real valuable thing is intuition.

(#105152) air válasza ctibor (#105148) üzenetére


air
nagyúr

Pontosan így működik. Ez a lényege.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#105153) fery02 válasza headhunter86 (#105112) üzenetére


fery02
addikt

Milyen forrásból raktad fel és ingyenes vagy fizetős?
Https szűrést is bekapcsoltad? Az egy feltétele a dolognak.
Root továbbra sem szükséges.

(#105154) headhunter86 válasza fery02 (#105153) üzenetére


headhunter86
senior tag

Az orosz 3 hónapig ingyenest tettem fel amit itt linkeltetek a topikban.
HTTPS szűrést bekapcsoltam. Mondom mobilnettel még megy is, de melós wifiről nem.
Azóta letöröltem.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#105155) ctibor válasza air (#105152) üzenetére


ctibor
senior tag

Így van! :K Szerintem is így KELL működnie!

De a hozzászólás, amire reagáltam, fordítva írta le -- sztem tévesen.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#105156) GEPESZ66 válasza ctibor (#105155) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ha a munkahelyen akarok csatlakozni a WIFI-hez, s az Adquard fut, akkor a telefon beállítása között nem kell a VPN-t beállítani?!
Ehhez nem értek, csak kérdezem!

(#105157) Bozek válasza GEPESZ66 (#105156) üzenetére


Bozek
nagyúr

1. Amire válaszoltál, az a Google Fotók alkalmazásról szólt. :)
2. Ha fut az Adguard, akkor már van VPN, csinál magának. A munkahelyi WiFi-hez csatlakozva nem kell semmit sem állítanod, arra nincs hatással az Adguard. Akkor van probléma, ha a munkahelyedhez VPN-en keresztül csatlakozol, akkor vagy kikapcsolod addig az Adguard-ot, vagy proxyt állítasz be. De ezt még nem próbáltam.

(#105158) beg


beg
veterán

Nem app ugyan, de play áruház, pontosabban google play movies: A Star Wars 6 része egyben HD minőségben most csak 60, azaz hatvan forint. [link]
Angol nyelv de van magyar felirat.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105159) #79335424 válasza beg (#105158) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs a láma kérdésért, nem értek a Play movie -hoz! Ezek szinkronos verziók?

Töröld légyszi!

[ Szerkesztve ]

(#105160) beg válasza #79335424 (#105159) üzenetére


beg
veterán

Közben beleszerkesztettem, angol nyelv de van felirat.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105161) GEPESZ66 válasza Bozek (#105157) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A Samsung gyári böngészőjével nagyon jól együttműködik az Adblock fast reklámblokkoló.
Kár, hogy az appokon belül nem szűr.

(#105162) WhiteWalker válasza beg (#105158) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az durva!! Kösz , bezsakolva.

(#105163) Izzé válasza beg (#105158) üzenetére


Izzé
őstag

Ez nagyon fain, köszi! :R
Érdekes, hogy a playstoresalesben nem is szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#105164) zhata válasza beg (#105160) üzenetére


zhata
senior tag

Ha letöltöm, hol van a telón? Mert a Downloadsban nincs.

(#105165) Juditta_56 válasza beg (#105158) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Köszönöm, megvettem, de halovány f.. m sincs, hogy hogyan lehet megnézni... :W
A playen jelzi, hogy a gugli fiókommal megvásároltam. A gugli filmek kérte, hogy frissítsem, frissítettem. De ott (Saját könyvtár) nincs a film(ek) azt írja, hogy töltsem le. De honnan?

(#105164) zhata: megnyugtattál, nem csak én nem látom... :R

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#105166) beg válasza zhata (#105164) üzenetére


beg
veterán

Google play filmek alkalmazással lehet letölteni és megnézni.

Azon a linken amin megvettétek most ott a Lejátszás gomb.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105167) zhata válasza Juditta_56 (#105165) üzenetére


zhata
senior tag

A Play Filmekkel meg tudod nézni, de én a VLC-t jobban szeretem (pl. kinagyíthatom, stb.), viszont nem látja.

Beg: Köszi az infót. Ezek szerint a VLC-vel nem tudom megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#105168) beg válasza zhata (#105167) üzenetére


beg
veterán

"Lejátszási információk:
Tartalmadat adatfolyamként játszhatod le SD minőségben Android és iOS rendszereken, az interneten, a Chrome alkalmazásban, valamint az Android TV és Roku szolgáltatásokkal. A tartalmakat a támogatott eszközökön HD minőségben és offline is megtekintheted."

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105169) AMD Power


AMD Power
titán

Gmail fiókot kellett váltanom a telefonomon. Ez meg is történt. De ugye a telefonon lévő alkalmazások ezáltal most a Play árházban "nem láthatóak" ha frissítés érkezik rájuk. Mivel nem ezzel a fiókkal lettek a telefonra letöltve. Valami ötlet?

(#105170) #79335424 válasza AMD Power (#105169) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezért kell külön fiók az alkalmazásoknak. Majd lesz ötlet, ha egyszer nálunk is elérhető lesz a családi megosztás.

(#105171) #61600768 válasza AMD Power (#105169) üzenetére


#61600768
törölt tag

Play áruházban váltsd vissza a fiókot.

(#105172) kaciokos


kaciokos
őstag

Halihó.

Böngészőt keresek egy TV-re kötött S905 procis Android dobozra. Nincsenek nagy igényeim, csak mivel fektetett képernyőről van szó, jó lenne ha böngészés közben a címsor és a tab-ok eltűnnének, mert ha ez a két sáv látszódik felül, azzal drasztikusan csökken a kép magassága, viszont ha szükség van rá, valami egyszerű módszerrel előhozhatóak legyenek.

A Chrome funkciója, hogy amikor elkezdek lefelé görgetni, a címsor és a tab-ok kiúsznak felfelé, tök jó lenne, de valamiért nem teszi. Próbáltam Dolphin-t, de az meg ötpercentként kifagyott a dobozon.

Ötlet, hogy mit tudnék tenni a Chrome-mal, vagy másik app-ra?

(#105173) fery02 válasza beg (#105168) üzenetére


fery02
addikt

Köszi szépen az akció belinkelését, de engem érdekelne ez a "támogatott eszközök" rész.
Például van-e garancia arra, hogy az én CM13 custom ROM-os, de fullHD kijelzős telefonomat támogatott eszköznek fogja-e érzékelni?

[ Szerkesztve ]

(#105174) #79335424 válasza kaciokos (#105172) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kifagyott??? Régebben, egy béta Jetpack -kal voltak fagyásaim, de egy ideje stabil minden Droidomon (pl. OTT M8, s802, 8/2GB -os verzió). Mennyi RAM -od van? 1, vagy 2GB -os az s905? Esetleg megpróbálhatod a rókát. Annál is megy a full screen, és lefelé húzásnál jelenik meg a felső rész.

[ Szerkesztve ]

(#105175) Breki


Breki
veterán

Meg tudjátok nekem mondani, hogy melyik most a legjobb ingyenes és pénzes zenelejátszó Android-ra?

Ha lehet olyat ami vezérelhető fülessel, arra most nekem mindig a gyári jön be.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#105176) kaciokos válasza #79335424 (#105174) üzenetére


kaciokos
őstag

Ja, kb. 10 percig teszteltem a Dolphin-t, ezalatt háromszor FC-zett. Legújabb, Play Store-ból letöltött verzió volt.

2 GB RAM-om van (Beelink M18), annak elégnek kell lennie.

Köszi a tippet, este kipróbálom a rókát is.

(#105177) #79335424 válasza Breki (#105175) üzenetére


#79335424
törölt tag

Benne vannak az összefoglalóban. Részemről a Music Folder Player. A füles vezérlés is működik vele, próbáltam.

kaciokos:
Akkor nem tudom, hogy mitől FC -zik. 2GB elég, és az M18 ajánlott típus. Nézd meg a róka bétát is!

[ Szerkesztve ]

(#105178) nyisziati válasza beg (#105158) üzenetére


nyisziati
veterán

Már nem elérhető. :(

[ Szerkesztve ]

(#105179) beg válasza nyisziati (#105178) üzenetére


beg
veterán

Igen, levették. De aki be tudta zsákolni annyiért annak mindig elérhető lesz a vásárolt tételeknél.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105180) AMD Power válasza #61600768 (#105171) üzenetére


AMD Power
titán

Ott pl hol kell?

(#105181) Juditta_56 válasza beg (#105168) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Nnnna, akkor előlről: a Google Playen nem volt lejátszás gomb eddig sem, most meg ez van:

A Play Filmekben a Saját könyvtárban nincs semmi, csak hogy töltsek le (vásároljak) filmeket.

A leveleim között ott van, hogy megvásároltam.
Nem mintha számítana az a 60,- Ft, csak nem értem...

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#105182) WhiteWalker válasza Juditta_56 (#105181) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nálam hibátlanul működik. Látszódik mind a hat rész , ott a letöltés ikon is.

[ Szerkesztve ]

(#105183) Juditta_56 válasza WhiteWalker (#105182) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Kösz, most megnéztem a telefonon is, ott rendben megjelenik. Nem tudom, miert kell 5,5"-on néznem a 10" helyett, de legalább megvan... :R

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#105184) air válasza beg (#105179) üzenetére


air
nagyúr

:O :O :O

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#105185) Degeczi válasza WhiteWalker (#105182) üzenetére


Degeczi
nagyúr

OK - de HD-ben?
Mert nekem mindenhol (telefonon és Youtube-on is) csak 480p a legjobb minőség... :U

Lehúztak, vissza a pénzemet! :D

[ Szerkesztve ]

(#105186) air válasza Degeczi (#105185) üzenetére


air
nagyúr

Átveszem tőled. :DD
Hová utaljam a 60 forintot? De egyeb..a legyen 120 és még keresel is rajta. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#105187) beg válasza Degeczi (#105185) üzenetére


beg
veterán

Szerintem csak Chromecast vagy egyéb esetén van hd. Nem baj, 60 forintért elég lesz az sd is ;)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105188) WhiteWalker válasza Degeczi (#105185) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

HD csak akkor ha letoltod...legalábbis ha jól ertelmezem a beállításokat.

(#105189) #61600768 válasza AMD Power (#105180) üzenetére


#61600768
törölt tag

Hamburger menü > email cím

(#105190) Degeczi válasza WhiteWalker (#105188) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha elkezdem letölteni Google Play Films appban, kb. 600 MB egy epizód, ami nagyon kevés, az is a 480p-vel lehet arányban.

Talán tényleg csak Chromecast-on HD, de akkor ezt valahol egyértelműen közölniük kellene (nyilván nem a 60 Ft-ra panaszkodva :D de ha vki lett volna olyan őrült, h huszonezerért megveszi, az joggal morogna amikor csak alacsony fölbontáshoz fér hozzá)

(#105191) WhiteWalker válasza Degeczi (#105190) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Lehetséges , én nem töltöttem le.

(#105192) punky10 válasza WhiteWalker (#105191) üzenetére


punky10
addikt

Sajnos én is lemaradtam róla... :(

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#105193) #79335424 válasza Degeczi (#105190) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Chromecast nem képes letölteni, tárolni ekkora adatállományt. Azt is erősen kétlem, hogy Wifin streameljen egy normális minőségnek megfelelő bitrátával kódolt, 1080p anyagot.

[ Szerkesztve ]

(#105194) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Play filmek licenc hibát dob 5.1.1-en.
4.4.2-n viszont mennek a filmek.
Javítható ez valahogy?
Flexen rendszer alkalmazás ( verzió 3.0.25), azon megy, de frissíteni nem engedem egyelőre.
A súgó szerint rossz lehet a net, de ugye megy a másikon. Uninstall adatok törlésével megvolt, reinstall nem segített.

#?*@&!

(#105195) Degeczi válasza #79335424 (#105193) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Wifi nem lehet gond: egy HD-s film MKV (OK, ez nem az - de gondolom a streamelés sem kategóriával rosszabb tömörítésű) 1080-al is jellemzően 10 GB alatt marad, ami nincs 2 MB/s - az a G-s wifinek sem téma, N-esnek meg pláne. És ha 720, akkor ezt akár felezhetjük is.

De közben megtaláltam, itt azt írják, h elsődlegesen a Chrome böngésző támogatott, a többinél a filmforgalmazó licenszelésétől függ, engedik-e a HD lejátszást, és főként: külső monitor nélküli laptopra szánják, máskülönben csak HDCP-kompatibilis kijelzővel megy!

Ezért nem csoda, h a most épp cégnél külső analóg monitorral használt Linuxos gépemen Firefox-ban nem engedi SD fölé... Majd eljátszok vele otthon is, Windows-os sticken.

[ Szerkesztve ]

(#105196) nightzone


nightzone
aktív tag

Sziasztok! Elkezdtem a Textra SMS-t használni, olvastam hogy támogatja az mms küldést wifin (Mms over wifi) kérdezném hogy Tmobile-os telón az apn/mms beállításoknál be lehet-e állítani (és hogyan) a dolgokat úgy, hogy ezt a funkcióját ki tudjam használni?

(#105197) zhata válasza WhiteWalker (#105191) üzenetére


zhata
senior tag

1.2-1.4 GB-os fájlok jöttek le.

(#105198) HoTaZo válasza #79335424 (#105174) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hali!

Nekem is egy ideje fagyogat az oldal Chrome-ról, itt volt szó róla, hogy nem Chrome hanem inkább RIOS PH gond van. De mondom kipróbálom a Dolphint, rád hagyatkozva, mert ha valaki nyüstöli igazán, akkor az Te vagy! :DDD De negyed óra lökdösés után (pedig már a dicséretet akartam írni) befagyott és vissza gombig nem is reagált.* :(((
Amúgy lehetne rajta állítani, hogy másképp tördeljen? Mert a Róka felületén és a Dolphinén sem olyan jó nézni a PH oldalt, mint a Chrome-ról. Még a Dolphin fektetett nézete olvashatóvá teszi de állóban nem 100-as, számomra.

*3GB RAM

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#105199) Bozek válasza Degeczi (#105195) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt most magyarázd már el légy oly szíves. A 10 GB-nál miért egyértelmű, hogy 2 MB/s? Esetleg egy 85 perces filmnél van így, a Star Wars viszont nem ennyi. Amúgy meg a 2 MB/s mindjárt 16 Mbps, ami elég nagy bitráta. 720p esetében például bőven elég a 3 Mbps.

(#105200) Degeczi válasza Bozek (#105199) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mert nem unatkozó szőrszálhasogatók kedvéért írtam, hanem az volt a kérdés, a wifi sebessége elég-e legrosszabb esetben is...
Ezért az átlagos, 90 perces filmhosszal számolás - ami még mindig csak alulról közelíti ilyen méretnél a 2MB/s-ot. Ha hosszabb a film, alacsonyabb a fölbontás, nagyobb a tömörítés, értelemszerűen csak javul a helyzet, még alacsonyabb sebesség is megfelelő.
Pusztán ennyi volt a kérdés, nem több.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.