Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105901) moma válasza zeon.hu (#105881) üzenetére


moma
őstag

OK, értem kösz! Neked is *iguana*! :R

we all deserve a bit of luck.

(#105902) qwertly válasza galaxys80 (#105882) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Köszi szépen így működött a dolog :C :C :C .Nagyon jó dolog ez a fórum,mert nem tudom hogyan jöttel volna rá amúgy :)

(#105903) Bozek válasza NandorHUN (#105900) üzenetére


Bozek
nagyúr

Előbbieknek. Írj egy e-mailt az nbsz@nbsz.gov.hu vagy a tek@tek.gov.hu címre, majd ők küldik. :D

(#105904) ollie válasza NandorHUN (#105895) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nem lehet megoldani androidon. Mintha írta volna valaki, hogy be akart játszani hangot úgy, hogy a hívó fél hallja, és maga az OS nem támogatja ezt.

***

(#105905) #79335424 válasza ollie (#105904) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egészen pontosan média hangot nem lehet bejátszani. De, ettől még megoldható lehet a hangtorzítás.

[ Szerkesztve ]

(#105906) ollie válasza #79335424 (#105905) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De hogyan? A torzított hangot utána be kéne játszani, azt meg nem lehet. Ráadásul meg kéne akadályozni a készüléket abban, hogy az eredeti hangot bejátssza.

***

(#105907) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Samba server appokat próbálgatok, amire kell tökéletes,de,
amikor kikapcsol a kijelő, megszűnik a szerver elérhetősége. Nem is ez, mert látom a tárhelyeket, de nem tudok semmit megnyitni, és megáll a streaming is. Képernyő visszakapcsoláskor minden helyreáll.
A Sambadroid appban van erre funkció, ami a képernyőt bekapcsolva tartja, de így töltőn kéne állandóan lennie.
Lezárt képernyővel van valami megoldás?

(#105908) re-d-evil válasza NandorHUN (#105895) üzenetére


re-d-evil
tag

Én simán megváltoztatom a hangom app nélkül is... :)
Még az anyám se ismert fel a múltkor! :))
BUÉK :)

[ Szerkesztve ]

(#105909) ottesz


ottesz
aktív tag

Sziasztok a nován be lehet kapcsolni, hogy a memóriában maradjon? Nem lelem sehol a menüben...

(#105910) Viktor0610 válasza ottesz (#105909) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Nova beállításain belül lenyitod az Advanced részt, majd jelöld be az Agressive desktopot.

Samsung Galaxy A54

(#105911) #79335424 válasza ollie (#105906) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hacsak nem a mikrofonjelnél avatkozik be, vagy, az értesítési hangcsatornán küldi ki a hangot.

tordatibi:
Én valami telós specialitásra, vagy valami energiatakarékossági hókuszpókuszra tippelek. A Servers Ultimate SMB -je nálam minden helyzetben működik, mint ahogy az összes többi szerver is. A megosztásokat sztem cache -ből látod. A NAS -om megosztásai is rögtön bejönnek, de amikor valamelyikbe belépek, akkor hallom, hogy a NAS -ban elindul a vinyó.

(#105912) G@ben


G@ben
addikt

Locus-t használok a túraútvonalaim rögzítéséhez, ami a telefonom GPS-ének pontatlansága ellenére is elég jó. Egy 50km-es síkvidéki túrán tévedett 500m-t, ami nekem belefér, viszont most voltam egy rövid hegyi túrán, amin én 9,3km-t mértem, a túravezető állítása szerint viszont 11km-t mentünk.
Most lemértem azon a google térképen, ahova betölti a kmz fájlt a vonalzóval pontosan lekövetve a Locus által rajzolt útvonalat és pont ugyanannyi jött ki, mint amennyit mért a gps. Viszont az a vonalzó nem foglalkozik a magasságokkal, így logikusan a Locus sem. Ez lehet attól, hogy sima verzióm van és nem a Pro? Írt ki magasságot is közben, de mintha nem számolná bele a távba.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#105913) MaciG


MaciG
addikt

üdv.

Olyan hívásrögzítő progit keresek amiben be lehet állítani hogy bizonyos számok esetén (hívás és bejövő) autómatikusan vegye a hangot, a többinél meg hívás közben be lehessen aktiválni, ha akarom.

BANZAII

(#105914) F.E.K.. válasza re-d-evil (#105908) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Biztos root-olva vagy :DD

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#105915) MaciG válasza ollie (#105904) üzenetére


MaciG
addikt

Én nem értek hozzá, de ha meg lehetne oldani, tuti lenne rá alkalmazás, nem is egy. (lehet hogy nem éppen hivatalosan a storeban, de lenne :) )

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#105916) MM válasza ottesz (#105909) üzenetére


MM
őstag

Azt árulja el valaki légy szíves, hogy ez miért jó? Több memóriáért gyorsabb, vagy kevesebbet fogyaszt?

(#105917) Viktor0610 válasza MM (#105916) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tölt újra, de legalábbis kevesebbszer. :)

Samsung Galaxy A54

(#105918) forintuser válasza MaciG (#105913) üzenetére


forintuser
őstag

ACR Van fehér listája, honnan vegye fel.

Holnapkészítést vállalok.

(#105919) moma válasza forintuser (#105918) üzenetére


moma
őstag

és akciós most a pro!

we all deserve a bit of luck.

(#105920) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Játék videó-rögzítésére mit ajánlotok?
Root nincs. 6.0.1

[ Szerkesztve ]

(#105921) MM válasza Viktor0610 (#105917) üzenetére


MM
őstag

Ezt értem, köszi!
A kérdés az (volt), miért jó, hogy nem tölt újra?

(#105922) DS39 válasza MM (#105921) üzenetére


DS39
nagyúr

hát egy felületnél (launcher) azért gáz ha folyton újratöltődik.

(#105923) Yeffy válasza darvinya (#105899) üzenetére


Yeffy
veterán

hat megorulok :W :((( :O

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#105924) ssgk


ssgk
aktív tag

King ROOT nekem bevállt! Ha valaki root olni akar :D

rengeteg vacakot kipróbáltam mire sikerült egy használható alkalmazást találnom (ami nem pc ről megy )

[link]

(#105925) ssgk válasza Yeffy (#105803) üzenetére


ssgk
aktív tag

Jelentkezz ki a laptopon és telepítsed fel újra a telódra play ról . Lépj be és menni fog (Ha nem akkor szerver hiba van és nem a telódé laptopodé ) bug os a skype server :D

(#105926) beg válasza ssgk (#105924) üzenetére


beg
veterán

És elavult binárist használ, juhé. Vagy megy vagy nem de inkább nem vagy csak félig, némelyik alkalmazás nem kap root jogot. Cserébe teleszemeteli bloatware-el a telefont. Tényleg hasznos módszer a kingo és towel-el karöltve.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105927) ssgk válasza beg (#105926) üzenetére


ssgk
aktív tag

Android 5.1 em van (LG) és rootolja
(nekem eddig minden alkalmazásnak megadta a root jogokat)
A reklámokat illetően nekem csak a Puryfit ajánlja fel hogy töltsem le (de azt is csak ha az alkalmazásban vagyok )

(#105928) beg válasza ssgk (#105927) üzenetére


beg
veterán

Akkor használd egészséggel.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105929) Yeffy válasza ssgk (#105925) üzenetére


Yeffy
veterán

semmi. ugyanaz az elfeheredes :W :W
ok, lehet szerohiba, de akkor hogy skypeolok laptopon? :F :(((

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#105930) beg válasza Yeffy (#105929) üzenetére


beg
veterán

Skype support-ot kérdezted már? Elég egyedi user acc hibának tűnik.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105931) Yeffy válasza beg (#105930) üzenetére


Yeffy
veterán

meg nem, de nemhiszem, h ilyenkor redmondban meloznanak :D
de azt meg meg fogom tenni

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#105932) beg válasza Yeffy (#105931) üzenetére


beg
veterán

Próba szerencse, max pár nap múlva válaszolnak.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105933) Yeffy válasza beg (#105932) üzenetére


Yeffy
veterán

chateltem veluk, valami noci volt bent, kb ugyanazokon mentunk vegig, mint eddig itt a topikban, plusz update-elnem kellett a chrome-ot (tudnam, minek), de ugyanugy nem megy se regebbi, se az uj.
szal valami szaki technician felveszi velem a kapcsolatot emailben, screenshotoznom koll majd neki, aztan talan kitalalnak valamit. :W :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#105934) Bozek válasza Sanyi.mTs (#105920) üzenetére


Bozek
nagyúr

Bekapcsoló gomb hosszan és ott lesz felvétel. Igaz, magának a játéknak a hangját csak hangszórón keresztül veszi fel, de root nélkül nincs más megoldás. Vannak programok, amik ugyanezt a módszert használják, de ezért felesleges még egy alkalmazás.

(#105935) Sanyi.mTs válasza Bozek (#105934) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

clash royalból akarok egy meccset felvenni. moto x play-em van, stock android 6.0.1
ha hosszan nyomom a power gombot, akkor csak a kikapcsolást ajánlja fel. :(

(#105936) Bozek válasza Sanyi.mTs (#105935) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor próbáld meg az SCR-t. Az alsó linkről töltsd le, ahhoz nem kell root.

Nekem ott van alul a Képernyőfelvétel és a Képernyő rögzítése a kikapcsoló menüben Sony-n, 6.0.1-en. Ez elvileg beépített Android lehetőség LP-től kezdve.

(#105937) Phülöp


Phülöp
addikt

Gondban vagyok, segítségre van szükségem.
Néhány napja telepítettem a Google Play-ről a CM Launcher 3D Theme app-ot. Pár perc nyomkodás után úgy döntöttem, hogy nem kell ez nekem, uninstall-ra toltam az ikonját. Azóta naponta kapok értesítést a Google Play-től, amiben a ezt az app-ot ajánlgatja. Hogyan és hol tudom ezt kikapcsolni? Végtelenül zavar ez a fajta arrogancia.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#105938) ollie válasza #79335424 (#105911) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet, csak külső hardverrel.

***

(#105939) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Van egy pár akciós app... pl. Machinarium 249FT.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#105940) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Videólejátszót keresek. Az összefoglalóban a VLC van az első helyen. Tényleg ennyire jó vagyis nem érdemes a másik kettővel foglalkozni (pláne hogy fizetősek is)?
Ha már VLC, formátumokkal nincs gond: avi, mkv, mp4, m2ts, ac3, flac, pls, m3u? Stabilitás, kép / hangminőség rendben van? Használ hardveres gyorsítást?

B.U.É.K. :)

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#105941) beg válasza < CyberBob > (#105940) üzenetére


beg
veterán

Letöltöd, kipróbálod, ingyen van :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105942) < CyberBob > válasza beg (#105941) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Hogy ez eddig nem jutott eszembe. :D

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#105943) Viktor0610 válasza < CyberBob > (#105942) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az MX Player nem fizetősben is fenn van a Playen. ;)

Samsung Galaxy A54

(#105944) #79335424 válasza < CyberBob > (#105940) üzenetére


#79335424
törölt tag

Attól függ, hogy mit szeretnél. Tegnap próbáltam FTP Player -rel otthonról streamelni. Az MX eldoba, a VLC símán lejátszotta. Ha Youtube videót szeretnél lejátszani, akkor viszont BS Player. Az MX a hálózati megosztások tallózását sem támogatja, míg a BS, és a VLC igen. Stb., stb.

(#105945) Sanyi.mTs válasza beg (#105941) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Pár napja kipróbáltam a vlc-t a tabletemen és nem látta a filmeket az sd kártyán, belső tárhelyre átmásolva már látta. :F

(#105946) < CyberBob > válasza Sanyi.mTs (#105945) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Ez inkább a hatos droid miatt van úgy tudom.

Somatom: minden az egyben lejátszó kellene jó formátum támogatással és kép / hang minőséggel.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#105947) kidnou válasza Sanyi.mTs (#105945) üzenetére


kidnou
senior tag

Engedélyt kell adni neki hogy lássa.

(#105948) Sanyi.mTs válasza kidnou (#105947) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

5.0.1 van az asus tabomon

(#105949) #79335424 válasza < CyberBob > (#105946) üzenetére


#79335424
törölt tag

SPMC, ami egy Kodi fork (régi nevén XBMC).

(#105950) Bozek válasza #79335424 (#105949) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azt már én is próbáltam, de 4,7-es kijelzőn még mindig nagyon kicsi. Cseppet sem olyan nagyok a betűk, mint ahogy azt a screenshot mutatja. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.