Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106501) gyuszmó válasza darvinya (#106499) üzenetére


gyuszmó
őstag

Nem tetszik :( azt hol ?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#106502) moma


moma
őstag

Tudtok olyan alkalmazást, amivel ki lehet deríteni, hogy hol a hiba az telefonon hotspotolt internetelérésben. A telefonon akadozik éppen a mobil net, vagy pedig a telefon által adott wifi jel valahogy gyengébb?

we all deserve a bit of luck.

(#106503) beg


beg
veterán

Ez a kör még megmarad, de a továbbiakba a Lucky Patcher használatának a boncolgatása törlésre kerül.
Ismerem a programot és a lehetőségeit, nem kell bemutatni. Nem vagyok egyedül a véleményemmel, hogy ez már túlmutat a szürke zónán. Köszönöm.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106504) darvinya válasza gyuszmó (#106501) üzenetére


darvinya
titán

Elvileg van indító pult ahol automatikusan indulhatóra lehet állítani, utána értesítését prioritás adni, aztán Ne zavarj módnál bekapcsolni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#106505) gyuszmó válasza darvinya (#106504) üzenetére


gyuszmó
őstag

Nekem az alk.belűl jogosulstság van , azon belűl aut.indítás, és értesítés mind a 2 be van jelölve. Viszont érdekes amikor levelem érkezik, a blue jelezne, de a rendszer azt üzeni, hogy értesítés elrejtve ,de ezt sehol nem állítottam be. Nem találom a ne zavarj módot , nem biztos,hogy nekem van ilyen .

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#106506) energy4ever


energy4ever
addikt

Pc kepet kitudom tenni valahogy telefonra? Lehetoleg jatekok kozben is. Minimum HD-ban. Erre van valami megoldas? :F
Hang, meg iranyitas nem kell, csak a kep legyen ott.

(#106507) #95763968 válasza gyuszmó (#106505) üzenetére


#95763968
törölt tag

Végül idáig eljutottál? (Most ne nézd, hogy Aquamail van felül, de korábban leírtam neked, hogy hogyan jutsz ide) Itt is beállíthatod a prioritást, de ez csak a ne zavarj módra vonatkozik, hogyha az aktív, a BlueMail akkor is értesíthessen.

Amúgy a Ne zavarjanak opció elérhetősége Beállítások- Hang és étesítés, és itt legalul van.

[ Szerkesztve ]

(#106508) #79335424 válasza energy4ever (#106506) üzenetére


#79335424
törölt tag

Maga a képátvitel lehetséges, de ahhoz, hogy játékra alkalmas legyen, legalább 60fps -t kéne tudjon. 1080p -n, realtime sztem ez esélytelen.

(#106509) darvinya válasza gyuszmó (#106505) üzenetére


darvinya
titán

Hangok menüben van alul Ne zavarj mód beállításai.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#106510) #95763968 válasza aizen92 (#106491) üzenetére


#95763968
törölt tag

Esetleg próbáld meg ezt.

(#106511) gyuszmó válasza darvinya (#106509) üzenetére


gyuszmó
őstag

Az enyémben nincs olyan :(

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#106512) energy4ever válasza #79335424 (#106508) üzenetére


energy4ever
addikt

Nincsen erre semmi megoldas? Eleg lenne 720p, 30Fps.

(#106513) #79335424 válasza energy4ever (#106512) üzenetére


#79335424
törölt tag

Passz. Amire nekem kellett, arra elég volt az, amit a TeamViewer tud.

(#106514) energy4ever válasza #79335424 (#106513) üzenetére


energy4ever
addikt

Ertem. En a Trinus VR-t probaltam. Nagyon retek az egesz. TeamViewer jatek kepet attudja vinni? Meg evekkel ezelott probaltam pc-pc kozott, de meg ott se tudta jatek kozben. Azota mondjuk mar jopar ev eltelt...

(#106515) #79335424 válasza energy4ever (#106514) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, sosem próbáltam. El sem tudom képzelni, hogy milyen szituban lehet hasznos egy teló kijelzőjén nézni egy PC -n futó játékot, miközben az irányítást nem a teló végzi.

(#106516) energy4ever válasza #79335424 (#106515) üzenetére


energy4ever
addikt

Xbox One-os kontrollerhez vennek telefonos dokkolot.

[ Szerkesztve ]

(#106517) gojko.m


gojko.m
senior tag

A probléma a következő: adott egy Huawei P8 lite készülék, amin alap zenelejátszó helyett egy másikat (konkrétan az AIMP-et) szeretném használni. Már azzal is meggyűlt a bajom, hogy a headset alapból ezt a lejátszót indítsa el, de ezt megoldottam különböző beállításokkal, alkalmazásokkal. Viszont a záróképernyőn sehogy nem tudom az AIMP vezérlőgombjait előcsalogatni.

Tudnátok megoldást ajánlani arra, hogyan lehetne - az alapértelmezett zenelejátszón kívül - más lejátszót is a záróképernyőről vezérelni?

(#106518) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Helló!

Olyan jegyzet programot tudok ajánlani amit ki lehet tenni widget-ként a képernyőre?

Köszönöm.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#106519) beg válasza Fr@nkieWilde (#106518) üzenetére


beg
veterán

Google Keep

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106520) Fr@nkieWilde válasza beg (#106519) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Köszönöm, hogy tudom a képernyőn csak a jegyzetet rögzíteni?

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#106521) ollie válasza energy4ever (#106516) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Felejtsd el, a lag miatt játszhatatlanok így a játékok, hacsak nem valami körökre osztott stratégiával akarsz nyomulni, de ahhoz meg kicsi a mobil kijelzője, és nem is igényel kontrollert.

***

(#106522) #95763968


#95763968
törölt tag

Sziasztok!

Tudtok valami e-mail klienst, ami kezeli az aliasokat, vagy ha nem is, esetleg külön fiókként felvehetem a mail címeimet? Jelenleg Aquamailt használok, a free verziót. A proban van alias kezelés, de a fórumát olvasgatva nem érzem úgy, hogy biztosan kiadnék érte pénzt, főleg úgy,hogy nekem hotmail/outlook fiókjaim vannak főként. Félreértés ne essék, én mindent megveszek vagy támogatok, ami tényleg működik.

Esetleg Bluemail (Typeapp) bár ezeket annakidején töröltem, mikor a Typeapp 200 meg ram fölé ment, Mymail(Mail.ru), vagy más megbízható mail app? Nem szeretném egyesével végig próbálgatni az összes létező kliens :(

A Microsoft saját kliensével egyszer már megjártam, így azt biztosan kihúzom a listáról.

Köszönöm! :C

(#106523) #79335424 válasza Fr@nkieWilde (#106518) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt csak gondolatébresztőnek szánom. Biztos, hogy a widget a legjobb megoldás? Régebben sokféle jegyzet appot próbáltam, de valahogy egyik sem volt eléggé kéznél. Pl. egy widgetet hogy lehet meghívni, ha épp egy másik app van a képernyőn, vagy hogy lehet floating -ként kezelni, hogy ne tűnjön el az épp használt program a jegyzetelés miatt? Aztán a Clipper+ -nál kötöttem ki. Ez eredetileg egy vágólap manager, de a könyvjelzőktől, a Térkép helyeken át, a jegyzetekig már mindent ebben tárolok. A gyári vágólapba épül be, ami a rolóról mindíg lehúzható, és bármilyen alkalmazás fölött megjeleníthetö. Az Androidos vágólap műveletek (másolás, beillesztés) is közvetlenül a Clipper -be/ből hajtódnak végre. Megjelenik minden megosztás menüben, tehét bármilyen szöveg átadható. Természetesen a Clipperen belül a szerkesztés funkciók is adottak. Nekem nagyon megkönnyíti az Android használatát.

[ Szerkesztve ]

(#106524) Fr@nkieWilde válasza #79335424 (#106523) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Hm. Ez is egy opció lehet. Letöltöm, megnézem mindkét ajánlott appot, aztán meglátom melyik kényelmesebb, és melyik használatával felejtem el kevésbé a fontos és kevésbé fontos dolgaimat.

Köszönöm ezt az ajánlást is. :)

Még az is fontos lenne, hogy az adott program ne egye nagy mértékben az akkut.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#106525) #79335424 válasza energy4ever (#106514) üzenetére


#79335424
törölt tag

Találtam két videót. Talán közelebb visznek a megoldáshoz.
Video1
Video2
A Playen úgy látom,nhogy van vezetékes (USB alapú) kapcsolódási lehetőség is. Hálózati átvitelnél az is sokat számít, hogy milyen az otthoni hálód. A PC mindenképpen LAN -on legyen csatlakoztatva, hogy a router -nek ne két eszközzel kelljen Wifin kommunikálnia. Gigabites háló, AC -s router, és teló is előny.

(#106526) punky10 válasza gojko.m (#106517) üzenetére


punky10
addikt

A gyári zárképernyőre sehogy.Illetve nagyon bele kellene nyúlni a rendszerbe.Használj alternatív zárat, ahhoz azt állítasz be, amit akarsz.Pl CLocker,WidgetLocker...stb

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#106527) moma


moma
őstag

Asszem megint valami nem létezőt keresek. Az a probléma, hogy ha épp fontos az internet és hívnak a másik simen, akkor figyelmeztetés nélkül annyi a netnek. Lehet azt beállítani, hogy ne nyírja ki a netet, hanem kérdezzen, hogy hívás jön és mi legyen? (miui az os)

we all deserve a bit of luck.

(#106528) beg válasza moma (#106527) üzenetére


beg
veterán

Ez véleményem szerint teljesen kizárt, a hívás becsörög, előtte nem tudsz olyan mély szinten dönteni, hogy mégse érkezzen be :)
1 antenna van a készülékben (kivéve dual active telefonok), azon osztozik a hívás és net.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106529) moma válasza beg (#106528) üzenetére


moma
őstag

Köszi. Még azt látom, hogy letudom tiltani a hívásos simet, arra az időre, amikor kritikus a net. Gondolom ez annak felel meg, mintha ki lenne kapcsolva a telefon, szóval nem kapok értesítést a hívásról, ha nincs külön egy ilyen szolgáltatás a szolgáltatónál.

we all deserve a bit of luck.

(#106530) F.E.K.. válasza moma (#106527) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Dual active képes készülékre van szükséged szerintem.

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#106531) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!
Ami leveleket megcsillagoztam Gmail-ban, azokat Inboxban hol találom?

(#106532) vgyuri válasza Fr@nkieWilde (#106518) üzenetére


vgyuri
őstag

Evernote is jó jegyzetelő program.

(#106533) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Dolphint használok a PH olvasásához, mert ez nem fagy le közben. Viszont van néhány nem kívánatos jelenség: általában nagyított, képernyőhöz igazított képnél, amikor csúsztatom a képet egy keresett hozzászóláshoz, akkor olyan, mintha felhúznék egy rugót és elengedéskor az egész átsuhan az ellenkező irányba.
Egy másik jelenség, hogy rapszodikusan ugyan, de szöveg íráskor, egy vessző vagy egy pont kitételekor a kurzor az írásjel elé ugrik vissza. Ha észreveszem és kiírok egy másikat, akkor tolja a jelet mindaddig, míg az egyik szónál meg nem kettőzi az első betűt. Na meg elég lassan működik együtt a gyári Swype billentyűzettel, mely sokkal pörgősebb Chrome-mal.
Ehhez várnék némi segítő szándékú tanácsot.
Köszönöm előre is!
Amúgy, Huawei G8, 6.0.1-es droiddal.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#106534) sbwolf válasza fery02 (#106531) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Nem az inboxban van.

(#106535) fery02 válasza sbwolf (#106534) üzenetére


fery02
addikt

Hanem hol?

(#106536) sbwolf válasza fery02 (#106535) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Minden cimke-> Csillaggal megjelőlt

[ Szerkesztve ]

(#106537) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Az normális, hogy a google play szolgaltatások havi szinten 10-20-30 mega adatot csinál mobilnettel (es ennél valamivel többet wifin)?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#106538) Bozek válasza sbwolf (#106536) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem a Gmail-en belül keresi az Inbox-ban. Az Inbox alkalmazáson belül szeretné megtalálni a csillagozott leveleket.

(#106539) magyar1997


magyar1997
tag

Üdv mindenkinek!

Egy olyan problémám lenne, hogy..: Facebook applikáció.. Szeretném valahogy elérni, hogy megkapjam az értesítéseket telefonra.. olyan szinten, hogy azt kijelezze nekem az értesítési sávban. Nem vagyok máshol bejelentkezve, csak telefonon... de mégsem kapom meg.. Próbaképpen, csináltam egy másik facebook fiókot, amin érdekes módon megkapom telefonra az értesítéseket az értesítési sávra.. Átbogarásztam a beállításokat, és minden ugyanúgy van beállítva mindkét profilban. Valaki esetleg találkozott már ilyen problémával? Előre is köszönöm a válaszokat!

Samsung Galaxy A5 2016
Legfrissebb Facebook app verzió
6.0.1 android

FTTB 1000/300

(#106540) sbwolf válasza Bozek (#106538) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Bocs!

(#106541) Bozek válasza magyar1997 (#106539) üzenetére


Bozek
nagyúr

Persze, a Facebook app mesébe illően működik: hol átküldi az értesítéseket a telefonra, hol nem. Szerencse kérdése, hogy éppen milyen kedve van. Én már nem foglalkozok vele, néha megnyitom és megnézem, hogy mi történt.

(#106542) gojko.m válasza punky10 (#106526) üzenetére


gojko.m
senior tag

WidgetLocker app-ot gyorsan ki is próbáltam. Ezzel a kedvenc zenelejátszóm widget-je beállítható a záróképernyőre. Ilyen megoldást szerettem volna! Köszi szépen! :R

Még egy kérdésem lenne: mintával feloldás beállítható WidgetLocker-rel? Egyenlőre nem találok ilyen opciót...

(#106543) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

üdv, kicsi off:

valaki itt linkelte asszem a Telenornak a korlátlan netjét megosztókártyával. De sehol sem találom. Tudna valaki linket dobni? :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#106544) beg válasza holozis_HUN (#106543) üzenetére


beg
veterán

Nem itt volt a kereső szerint és én tettem helyetted off-ba ;)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106545) holozis_HUN válasza beg (#106544) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Bocsi, elfelejtettem :B Pedig itt volt, talán Somatom rakta be. Amikor itt beszéltetk a mobilnetről, hogy itt Mo.-n milyen drága. Vagy basszus várjál, lehet azalatt, ahol a telenor 1gbites mobilnetje volt... Sorry :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#106546) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok!
Feleségemnek S4 Mini plus (I9195I) telója van, kb. 1,5 éves, eddig jól működött, azonban tegnap nagyon gyorsan (néhány óra alatt) teljesen lemerült, úgy hogy egyáltalán nem használta, hanem csak be volt kapcsolva.
A fogyasztás 85%-át a "Google Play-szolgáltatás" okozta.
Nem igazán értek hozzá (csak használom a telefonokat), tudnátok segíteni, hogy lehetne ezt orvosolni? ....a tegnapi napig rendesen működött, most jött ez elő.
Feltöltés után újraindítottam, megint csak készenlét volt használat nélkül, és 1 óra alatt lement 100%-ról 75%-ra, ...és megint a "Google Play-szolgáltatás" volt a hunyó.
A teló nem volt mókolva, ugyanaz a szoftver van rajta mint ami gyárilag volt (4.4.4), és független.
Mit lehet ezzel kezdeni?
Le szabad ezt az alkalmazást törölni, okozhat valami gondot, vagy más módon kellene/lehetne ezt a merülést orvosolni?
Segítségeteket előre is köszönöm, :R

(#106547) Zeki válasza fireman123 (#106546) üzenetére


Zeki
nagyúr

Valszeg frissült, és hülye lett. Beállítások, Alkalmazások, Google Play, Áruház, Frissítések eltávolítása.
Talán megoldja.

(#106548) flash-


flash-
veterán

van az alábbira bármi megoldás?(pl program,stb)

play-en ha rámegyek arra, hogy összes program frissitése, akkor a telefon azt csinálja hogy az összes programot elkezdi egyszerre letölteni a végeredménye az lesz hogy egyiket sem tölti le csak próbálja, órák multán is( wifi sebesség 200 megabit)

android 5.1

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#106549) fireman123 válasza Zeki (#106547) üzenetére


fireman123
őstag

köszi, kipróbálom.....

(#106550) #79335424 válasza holozis_HUN (#106545) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Telenornak nincs közvetlen, publikus, korlátlan netes csomagja. Flottás topik, Euroquattro flotta (Telenor hálón). 5 rugó a belépési díj, 4100Ft/hó a korlátlan adatkártya (én ilyet használok otthon egy 4G -s router -ben). A plusz adatmegosztós csomag 7000Ft körül van. Vagy, flottás kártya helyett, lehet még VPN -es trükközést alkalmazni, de ezt nem részletezem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.