Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106901) mekker válasza beg (#106898) üzenetére


mekker
őstag

Köszönöm.

@(#106899) Narxis
Valamiért még mindig pocsék a szókiegészítős (prediction) funkciója. Beírok egy 6-8 karakteres köznapi szavat, és még az utolsó betűnél sem jön rá, csak halandzsázik.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#106902) Viktor0610 válasza mekker (#106901) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szavat? :D Az nem szótot helyesen? :P

Samsung Galaxy A54

(#106903) beg válasza Narxis (#106899) üzenetére


beg
veterán

Ideje volt már a külön számsornak.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106904) mekker válasza Viktor0610 (#106902) üzenetére


mekker
őstag

Gondoltam, hogy beleköt valaki.. Nem helytelen, és azért használom, mert szerintem konzisztensebb, ha már egyszer minden más gyakori toldalékánál is a kivételes alakot használjuk. Meg mert ezt szoktam meg.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#106905) forintuser válasza Narxis (#106899) üzenetére


forintuser
őstag

Én frissítettem, viszont minden szó nélkül leáll. Másnál van ilyen?

Holnapkészítést vállalok.

(#106906) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Sziasztok!

Egy Honor 8 tulaj lettem tegnap! Ez az első androidos telefonom és hülye vagyok hozzá.
Előtte wp10 volt, azzal elvoltam. :D
A kérdésem az lenne, hogy olvastam az összefoglalót, kerestem play-en is, de nem nagyon találtam arra választ, hogy-hogy lehetne azt megváltoztatni, hogy mikor hívnak, a zöld hívó ikont elhúzzva vegyem fel a telefont? Mert most nyomásra működik de nem tetszik... Tudtok segíteni melyik aplikáció vagy launcher jó ide?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#106907) forintuser válasza forintuser (#106905) üzenetére


forintuser
őstag

Újra telepítés megoldotta. :)

Holnapkészítést vállalok.

(#106909) darvinya válasza Sub-ZeRo (#106906) üzenetére


darvinya
titán

Másik tárcsázó app aminél húzással veszed fel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#106910) Sub-ZeRo válasza darvinya (#106909) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azt gondoltam, de mi a neve neki?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#106914) Yager01


Yager01
senior tag

Szükségem lenne egy olyan alkalmazásra ami HONOR 8 készülékemen Android 7 alatt Bluetooth -on keresztül (autóban) is képes rögzíteni. Valaki esetleg tud ajánlani valami programot?

(#106915) S e t h válasza Narxis (#106899) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hiányzott már ez, hiánypótló fejlesztés.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#106916) zeon.hu válasza S e t h (#106915) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezt mondjuk lehetett volna úgy is, hogy a másodlagos karakterek is megmaradnak.

#?*@&!

(#106917) apaszka válasza Yager01 (#106914) üzenetére


apaszka
veterán

Acr nekem működik így. [link] én nagyon régen megvettem, és ezt használom.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#106918) SharpSA válasza air (#106882) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem neked írtam, hanem a témához szóltam hozzá. ;)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#106919) beg válasza zeon.hu (#106916) üzenetére


beg
veterán

Ezt mondjuk én sem értem hogy mi értelme volt. Vagy számsor vagy másodlagos karakter mutatása az arra alkalmas témáknál. De miért is zárja ki egyik a másikat?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106920) mobilizmo válasza Happi (#106894) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Múltkor direkt rákérdeztem a banknál. A root nem probléma. Hívd fel a Cib24-et hátha tudnak segíteni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#106921) Y72


Y72
aktív tag

Üdv,

Adatbázis kezeléssel kapcsolatos kérdésem lenne, amit android app hoz létre:
Oruxmaps-ot használom ami nagyszerű program, viszont az elmentett track-et szeretném átvinni egy saját készítésű adatbázisba hogy mindneféle statisztikákat és elemzéseket tudjak készíteni róla.
A problémám, hogy a GPX fájlt (vagy KLM) nem tudom hogy kellene kezelni ill. nem tudom XML-é alakítani amit importálni tudnék az adatbázisba. Valaki tud segíteni?

(#106922) Tyer válasza Sub-ZeRo (#106910) üzenetére


Tyer
őstag

Hali!
Ezek közt nézelődj, hátha találsz vmit.

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#106923) g_g_g válasza mobilizmo (#106920) üzenetére


g_g_g
őstag

Nekem Root-olt a telfonom és gond nélkül megy a CIB alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#106924) Sub-ZeRo válasza Tyer (#106922) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszönöm szépen! Nézem is! :R

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#106925) gojko.m válasza Y72 (#106921) üzenetére


gojko.m
senior tag

Androidos alkalmazást nem ismerek, de a RouteConverter programmal többféle formátumba tudsz oda-vissza konvertálni.

(#106926) Figur10 válasza Sub-ZeRo (#106906) üzenetére


Figur10
tag

Szia.
Nekem is Honor telefonom van, próbáltam anno én is több tárcsázott de hívás fogadásnál a gyári fog mindig feljönni.
Viszont csak akkor tudod felvenni "nyomással"ha be van kapcsolva a képernyő.
Lezárt képernyőnél húzással tudod fel venni a hívást.

[ Szerkesztve ]

(#106927) Sub-ZeRo válasza Figur10 (#106926) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szia!

Tegnap az emui 5-öt és a nugat 7 is jött rá. Vagy a kettő egy?! Nem tudom, de frissített a telefon és nekem nem húzással veszi fel, hanem nyomásra.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#106928) Figur10 válasza Sub-ZeRo (#106927) üzenetére


Figur10
tag

Bocsánat nekem még nincs EMUI 5 meg Nugát sem.
Honor 7-hez nincs.[van saját fóruma] esetleg érdeklődj ott is.

[ Szerkesztve ]

(#106929) mobilizmo válasza g_g_g (#106923) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Ezt írtam én is.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#106930) mirci18 válasza Sub-ZeRo (#106906) üzenetére


mirci18
addikt

Én csak simán úgy állítottam be hogy ha a fülemhez veszem a telefont akkor felveszem.
Wp-n is így csináltam az nem jó neked?
Beállításokban megtalálod.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#106931) kovacs65 válasza S e t h (#106915) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nekem viszont eltűnt a mikrofonom, és nem is tudom előcsalogatni, hiába pipálom ki a beállításoknál.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#106932) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Google alloval nem lehet messenger emberekkel beszélni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#106933) Sub-ZeRo válasza mirci18 (#106930) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem simis kell... 😅

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#106934) Tyer válasza Tyer (#106900) üzenetére


Tyer
őstag

Nos, erre valaki tudja a megoldást?
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#106935) kalapacsolok válasza fery02 (#106813) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

Köszi, felraktam!

(#106936) zeon.hu válasza beg (#106919) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Swype frissítés kuka, gmail írás közben megint nem vált új sornál nagybetűre.

#?*@&!

(#106937) vadászcsiga válasza zeon.hu (#106936) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Használj Gboardot :)

(#106938) zeon.hu válasza vadászcsiga (#106937) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hát hogyne ... :D
Diktálás tudja az írásjeleket is?

Jó a swype, legutóbb is csak gmail-nél volt vele ez a hiba (akkor a gmail frissítés után), most is megoldódott a hiba a korábbi verzió visszaállításával.

#?*@&!

(#106939) vadászcsiga válasza zeon.hu (#106938) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen, betűvel :D

(#106940) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Valaki megtudja-e mondani, hogy az Avast mennyibe kerül az áruházban 1 évre?

(#106941) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok!

Vállalkozó szellemű, segítőkész embert keresek!
Nemrég költöztem át egy Sony Xperia Z3-ról (Android 6.0.1) egy Samsung Galaxy S7 edge -re (szintén 6.0.1).
A Sonyn (és elődjein), összesen évek óta használom EZT AZ APPOT. Még a lincense-t is megvettem. Ha megnézitek a store-ban látszik, hogy utoljára 2011-ben frissítették ezt az alkalmazást.
A gond az,hogy a Sony-n és az elődjein ennek az alkalmazásnak a jobb alsó sarkában van egy 3 pöttyből álló menü gomb (érthetetle, hogy a store-ban ez miért nincs ott a screenshotokon), amivel több járművet lehet hozzá adni, illetve ami nagyon fontos, importálni és exportálni lehet az adatokat. Itt a bökkenő!
A Sony-val szépen kiexportáltam az inmáron több száz tankolásra hízott adataimat, de a Samuval már nem tudom beimportálni őket.

Ha valaki lenne olyan kedves, hogy feltelepíti és rájön, hogy hogy lehet adatokat importálni/exportálni, nagyon hálás lennék! Illetve elfogadok más alkalmazást, amivel be lehet importálni a .csv kiterjesztésű file-t.

Előre is köszönöm, ha segít valaki.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#106942) Y72 válasza gojko.m (#106925) üzenetére


Y72
aktív tag

Ez jó kis program, a legjobb azok közül amit próbáltam (de sajnos a java-t is fel kellet telepíteni hozzá).
Viszont csak GPS eszközök formátumai között konvertál, egyiket sem tudom használni.
Mind1, egy kérdést megért.

(#106943) Bozek válasza -Maci- (#106941) üzenetére


Bozek
nagyúr

Próbáltad a telefon menü gombját hosszan nyomni. Volt itt nemrég egy hasonló probléma, bár az LG-n jött elő.

(#106880) SharpSA: Én közben megoldottam a hivatalos alkalmazás értesítési problémáját, igaz, kis kerülőúttal. Annál van "jelvény", amin kijelzi, hogy hány értesítés van. Na, ezt AutoTools és automatizáló segítségével már tudom kezelni, jön egy ablak, hogy hány értesítésem van Facebook-on. :)

[ Szerkesztve ]

(#106944) -Maci- válasza Bozek (#106943) üzenetére


-Maci-
addikt

Próbáltad a telefon menü gombját hosszan nyomni

Igen. Nem segít sajnos.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#106945) Bozek válasza -Maci- (#106944) üzenetére


Bozek
nagyúr

Megnéztem egy Samsung telefonon is, de nem találtam rá megoldást sajnos. Ez a fizikai gombos telefonok hátránya, hogy ott nem tud kirakni menü gombot mellé. Az meg a másik probléma, hogy a fejlesztő már nem foglalkozik a programmal, így erre már nem lesz megoldás.

(#106946) #79335424 válasza Bozek (#106945) üzenetére


#79335424
törölt tag

Esetleg laubncheren keresztül, vagy egy parancsikon szerkesztővel nem lehet behívni intent -tel azt a menü activity -t? Pl. az Apex -ben listázhatók az alkalmazások nyílvánosan behívható activity -jei, és így rendelhető hozzájuk parancsikon a home -ra.

[ Szerkesztve ]

(#106947) gojko.m válasza Y72 (#106942) üzenetére


gojko.m
senior tag

Ha jól értettem az első hozzászólásod, akkor a .gpx fájlban lévő pozíciók hosszúsági és szélességi adatait akarod excel táblázatba foglalni (tehát .xml fájlt létrehozni). Ha így van, akkor pl. Sygic POI Unicode (*.txt) fájlba konvertálva a .gpx fájlod egy olyan szöveges fájlt kapsz, amiben egymás alatti sorokban találod a hosszúsági és szélességi adatokat tabulátorral elválasztva egymástól. Ezeket a pozíciókat a .txt fájlból kijelölve és másolva már egyszerűen be tudod illeszteni egy microsoft excel táblázatba.

(#106948) Y72 válasza gojko.m (#106947) üzenetére


Y72
aktív tag

Igen, viszont rájöttem, hogy én voltam béna. A GPX mindenféle konvertálás nélkül jól használható, úgy ahogy mondtad. Csak átnevezem .txt-re vagy ctrl+c-vel kimásolom az adatokat. :))

[ Szerkesztve ]

(#106949) woodworm válasza Y72 (#106948) üzenetére


woodworm
veterán

Nem azért, de a gpx egy xml fájl.

[ Szerkesztve ]

(#106950) gojko.m válasza woodworm (#106949) üzenetére


gojko.m
senior tag

Ja, egyébként igen... :) Pedig, bele is néztem egy .gpx fájlba, csak táblázatkezelővel nem próbáltam megnyitni. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.