Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106151) rjg válasza Phülöp (#106148) üzenetére


rjg
őstag

Nézd meg a SafeInCloud-ot.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#106152) #79335424 válasza Phülöp (#106150) üzenetére


#79335424
törölt tag

Viszont úgy látom, hogy a "LastPass for applications" továbbra is premiumos. Sanszos, hogy anélkül nem fog menni Androidon a Dolphinos, vagy Firefoxos autofill, és auto beléptetés. Pedig, sztem ez a LastPass erőssége. Egy próbát viszont megér.

[ Szerkesztve ]

(#106153) Phülöp válasza #79335424 (#106152) üzenetére


Phülöp
addikt

Autofill csak PC-re kell, de mint írtam, nem kizáró ok a hiánya.

(#106151) rjg: köszi neked is. Ahogy látom, ez a progi tud WebDav-ra szinkronizálni, az külön jó pont.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#106154) #79335424 válasza Phülöp (#106153) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az menni fog.

(#106155) darvinya válasza ollie (#106136) üzenetére


darvinya
titán

Ez is olyan mint a biztosítás, fizetsz mint a güzü, de mikor baj van, akkor már nem vagy jó ügyfél és lesz…rnak.
Köszönöm, de inkább akkor adományozok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#106156) nightzone


nightzone
aktív tag

Sziasztok!

Textra SMS-t használóktól kérdezném, hogy működik-e nálatok az mms küldés/fogadás rendesen? Mert nekem nem. Nálam az van hogy bár a gyári özenetküldővel tudok mms-t küldeni/fogadni a Textrával nem.

A Textra beállításaiban rendesen látja a helyes APN beállításokat (T-mobile), de mégis azt az üzenet kapom hogy: "Sikertelen MMS..Ellenőrizd: Textra MMS beállítások - Mobil adatforgalom engedélyezése" Pedig be van kapcsolva a mobilnet (a szolgáltatónál is engedélyezve van természetesen az mms).

Mi lehet-a gond?

(#106157) Bferibörs válasza ollie (#106139) üzenetére


Bferibörs
addikt

bocs de van pár telóm ami ezt megcsinálja gyárilag , appot nem tudok hozzá sajna

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#106158) ollie válasza Bferibörs (#106157) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

bocs?

***

(#106159) #61600768 válasza topjoyy (#106143) üzenetére


#61600768
törölt tag

Sehogy. Fagyasztani a fagyasztó szokott. Greenify-vel max az appokat tudod leállítani.

(#106160) Bferibörs válasza ollie (#106158) üzenetére


Bferibörs
addikt

teló tud ilyet de appot nem tudok hozzá sajnos

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#106161) MM


MM
őstag

Nem rég óta használok droidot, 5x-en az alap Google üzenetküldőjét használtam SMS-ekhez, a biztonsági mentés be volt kapcsolva mindenre, amire csak lehetett.
(FB messengert nem használok, nem is vagyok FB-on...)
Most átköltöztem egy P9-re, a gyári üzenetküldő alkalmazásban nem voltak benne az sms-ek, ezért feltelepítettem ide is a Google-ét. Nem találok semmilyen opciót szinkronizálásra, és az sms-eim sincsenek meg.
Van esetleg valami mód elővakarni őket?
(nem tragédia egyébként, egy hónapi adagról van szó, csak a továbbiak miatt kérdezem)

[ Szerkesztve ]

(#106162) topjoyy válasza #61600768 (#106159) üzenetére


topjoyy
tag

De az van a topickba írva hogy a Greenifyhez nem szükséges root, ahhoz hogy appkat fagyasszunk le.

Szerk: Akkor semmilyen progi nincs arra, hogy root nélkül fagyasszunk le bármit is... ?

[ Szerkesztve ]

(#106163) #61600768 válasza topjoyy (#106162) üzenetére


#61600768
törölt tag

Azért nem jelenik meg mert az auto leállítás funkcióhoz már root szükséges, áruházban greenify leírásban írva van.

[ Szerkesztve ]

(#106164) Gerasz válasza Phülöp (#106148) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Én a Keepass-t használom Google Drive-val szinkronizálva(PC, Android).

Számítógépen kényelmes, telón sajnos kissé körülményes a használata (kikeresed a jelszót a programban, majd a böngészőbe visszalépve az értesítősávot lehúzva tudod másolni a felhasználónevet és jelszót).

(#106165) Oxy.kiraly válasza F.E.K.. (#106132) üzenetére


Oxy.kiraly
tag

Telekomos Sagecom 3686 routerem van, ez tudja a NAS-t, abba van beledugva Usb-n keresztül egy HDD. Ha jól tudom erre a routerre nem tudok torrent klienst telepíteni.
Jelenleg az asztali gépen van a kliens, viszont amint kikapcsolom, értelemszerűen megszünik a kapcsolat.
Ezt szeretném valami módon áthidalni, hogy ne keljen folyton bekapcsolva tartani az asztali gépet, mivel az zajos és sokat is fogyaszt.

Ha a cápa a tenyeredből eszik, a lábadból is fog.

(#106166) noxon


noxon
őstag

Helló.
Míg cm13-am volt abban a kamera app úgy volt megcsinálva, hogy ha másodpercenként nyomom az exponáló gombot akkor lövi a képeket folyamatosan.
Na most ilyenem nincs, mert más romom van. Kérdésem, hogy tud valaki kamera appot ami ezt tudja? Amivel tudok sorozatban képeket löni?

We live in a simulated world...

(#106167) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,
A Torque Pro mindog kilép a settings menüből. Pár mp és kidob a főmenüre, münden más működik.
Másnál is ilyen? Mitől lehet?
Köszi!

free your mind

(#106168) #79335424 válasza Oxy.kiraly (#106165) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem ez nem fog menni. Régebben próbáltam letöltési könyvtárnak megadni a NAS egyik mappáját, amit CIFS -sel csatoltam a droid fájlrendszerébe, de error lett belőle. A telóhoz kéne csatlakoztatni a HDD -t, azon futtatni a torrent klienst, és a HDD -re beállítani egy SMB szervert, amihez a többi géppel csatlakozol. Persze, ez is legfeljebb a működik kategória lenne, nagyon messze az ideálistól.

(#106169) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

A youtube hülyesége, hogy pár videót nem játszik le android alkalmazásban (se böngészőben) "A videó nem érhető el" szöveggel, amiket asztalin igen? Sőt, ezeket keresésre sem mutatja. Előzményekben ott vannak, de onnan se megy.
De pl androidon a Stream simán lejátssza ezeket is.

#?*@&!

(#106170) moma válasza zeon.hu (#106169) üzenetére


moma
őstag

Ez volt nekem is gond és kiderítették itt a topikban a srácok, hogy az a gond, hogy mobilon tiltva van az adott videó. Az a megoldás, hogy a nem mobil youtube-al nyisd meg böngészőben.

we all deserve a bit of luck.

(#106171) #61600768


#61600768
törölt tag

Google Gboard-ot használ valaki? Hol találom a vágólapot? Vagy nincs benne ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#106172) zeon.hu válasza moma (#106170) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!

Stream lejátssza ezeket is szerencsére (lebegő yt ablak miatt használom, de van full screen is).

#?*@&!

(#106173) beg válasza zeon.hu (#106169) üzenetére


beg
veterán

Böngészőben nyisd meg mobilon, majd azon belül is desktop nézet. Úgy már megy. Csekkoltam :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106174) #61600768 válasza zeon.hu (#106169) üzenetére


#61600768
törölt tag

Melyik videó pl.?

(#106175) Foose válasza #61600768 (#106171) üzenetére


Foose
addikt

Én is kerestem, nem találtam benne. Töröltem is... Touchpal maradt swype mellett.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#106176) zeon.hu válasza beg (#106173) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egyel fentebb láthatod, hogy van nálam megoldás rá :)
De ettől függetlenül hülye ez a rendszer, hogy külön kell engedélyezni a feltöltőnek.

Szerk.
es4: Most konkrétan ennél a motoros videónál jött elő, de nem ez első.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#106177) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Nemrég kaptam egy e-mailt, hogy ma ingyenes a Runtastic PRO, és azt írja az üzenetben, hogy "to download PRO on Android, click the link above to get your promo code on App of the Day". Azon nyomban rányomtam, de azon kívül, hogy telepítettem az App of the Day alkalmazást, nem igazán jutottam vele semmire. Hiába nyitom meg, a főképernyőn nem a Runtastic PRO figyel, hanem valami Text Fairy van. :(

Tudtok mondani valami biztatót? Samsung Galaxy S6, 6-os droid.

Köszi a segítséget előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#106178) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Újra megkérdezem. Fb groups főoldala másnál sem tölt be? Már hetek óta.

(#106179) HREH válasza vadászcsiga (#106178) üzenetére


HREH
senior tag

Nálam jó.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#106180) vadászcsiga válasza HREH (#106179) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor lehet hogy csak samsungon rossz. App alatti legutolsó komment is Samut említ es nekem is s7e-n rossz.

[ Szerkesztve ]

(#106181) Viktor0610 válasza vadászcsiga (#106178) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam is jó. Redmi 4 Prime, Android 6.0.1, MIUI EU dev. ROM 7.1.5

(Bár sosem értettem, már a Messenger különválasztásánál, hogy egy-egy Fb funkciónak, szekciónak minek külön app. :F )

Samsung Galaxy A54

(#106182) vadászcsiga válasza Viktor0610 (#106181) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt nem tudom.

(#106183) Viktor0610 válasza vadászcsiga (#106182) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Te pl. miért használod? :P ;]
Én amennyit a csoportokkal foglalkozom, bőven elég annyi funkcionalitás, amit a Fb alapból ad.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#106184) vadászcsiga válasza Viktor0610 (#106183) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Te miért nem használsz rendes gyari romot? Minek ilyen mz/c kjv miau 6.3.4 devians ROM :P :D

(#106185) Viktor0610 válasza vadászcsiga (#106184) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó, "kicsit" hosszan írtam le, de ez egy eléggé elterjedt majdnem gyári custom ROM. :D

De a kérdésre nem válaszoltál. Mit ad a külön Groups app, amit az alap FB appal vagy a böngészős FB-vel nem tudsz megtenni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#106186) vadászcsiga válasza Viktor0610 (#106185) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sejtettem hogy valakit jobban fog érdekelni hogy miért ezt hasznalom, mint a kérdésre a válasz. Elterjedt itt a PH-n, csak azt nem gondoltam hogy ilyen gyorsan jön :D

Színes egyéniségek vagyunk mi emberek, hol ezt használom, hol azt. Sok csoportban vagyok, valamikor az egyiken nem akarom elveszteni a megnyitott postot hogy utána nézzek valaminek. OS-ben is ilyen vagyok, használok iOS-t es androidot is.

(#106187) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Brave böngészőt valaki próbálta? Elvileg van benne reklámblokkoló meg ilyen finomságok és ugyan úgy néz ki, mint a Chrome. Most a telóm szervizben van, nem tudom kipróbálni :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#106188) Ádám16


Ádám16
addikt

Tudtok ajanlani valamilyen ingyenes, vagy parszaz forintos defenziv, vagy mas ugyessegi jatekot?

(#106190) dugynok


dugynok
senior tag

Üdv,

Van olyan alkalmazás, amivel egyszerre tudok ftp szervert csinálni a droidos boxomból, hogy kívűlről elérjem, de egyúttal - ha otthon vagyunk - smb szervert is futasson?

(#106191) #61600768 válasza holozis_HUN (#106187) üzenetére


#61600768
törölt tag

Nem csak úgy néz ki hanem az is. Plusz néhány extra. Nem rossz amúgy.

(#106192) holozis_HUN válasza #61600768 (#106191) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Gyors? Úgy értem van olyan gyors, mint a Chrome?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#106193) DS39 válasza holozis_HUN (#106192) üzenetére


DS39
nagyúr

kicsit talán lassabb, de ez érthető, az adblock miatt, amúgy ezen tulajdonsága elég hatékony.
kár hogy egyik chrome fork-ban sem tudják megoldani a tényleges full screent, ha ez sikerülne az a böngésző váltaná nálam az UC-t.

(#106194) holozis_HUN válasza DS39 (#106193) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nemtudom, nekem teljesen jó a Chrome, nem foglal el akkora felületet a felső link sáv, oldalak mutatója stb, főleg utálom, ha ez alul van, azt utálom. Nekem teljesen elég a chrome funkciója: tök jól szinkronizál az asztali chromemal, megnyitom MA-t, megmarad nem mobilos nézetben, egész gyors is, Youtube linket a youtube appban nyissa meg. Ennyi. Nekem nem kell semmi extra :) Ezért tetszik ez a Brave, úgy néz ki totál mint a Chrome, csak pár plusz funkció.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#106195) moma válasza csabyka666 (#106177) üzenetére


moma
őstag

Itt aszt írják, hogy le van árazva alaposan.

we all deserve a bit of luck.

(#106196) Wyll


Wyll
őstag

Sziasztok!

Új vagyok androidon, egy galaxy S7-tel. Van benne egy privát mód, ami nem más minthogy bizonyos tartalmakhoz (hangfelvételek, fényképek, és fájlok) csak eme módba való átváltás után lehet hozzáférni, és persze jelszóval védett. Ezek a tartalmak amúgy nem is látszanak.

Namost én nekem pont ez kéne, csak alkalmazásokkal. Ne látszódjon az ikonja se az asztalon, se a menüben, ha én nem akarom, és csak én tudjam láthatóvá tenni (és így persze elindítani is). Meg tudja ezt valamelyik launcher pl.?
Vagy egyéb tipp? Köszi előre is :R

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#106197) beg válasza Wyll (#106196) üzenetére


beg
veterán

AppLock[link] szerintem megér egy próbát. Ujjlenyomatot is kezel.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106198) Wyll válasza beg (#106197) üzenetére


Wyll
őstag

Nézegetem, köszi.
De ha jól látom, ő elrejteni nem tud alkalmazást, csak az indítását megakadályozni. :U Írni kéne nekik hogy ezt is tegyék bele :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#106199) beg válasza Wyll (#106198) üzenetére


beg
veterán

Elrejteni pl. a Nova launcher-el (lehet csak a fizetős tudja ebben nem vagyok biztos) tudod. A kettő kombinációjával megoldható ha az úgy jó :)
Ha nem akarsz launchert cserélni akkor nézünk másik megoldást.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106200) Wyll válasza beg (#106199) üzenetére


Wyll
őstag

Igen, a kettő kombinációja vagy akár a launcher önmagában is megoldás lehetne, csak ezzel az a baj, hogy az elég kényelmetlen úgy, hogy mindig unhide-oljam amit használni akarok, és hide-oljam, ha már nem használom. Goto Settings, Hide Apps, stb újra meg újra... érted.

Ezért kezdtem úgy, hogy egy (a stock privát módhoz hasonló) jelszóvédett módkapcsoló kéne, amit ha bekapcsolok, akkor látszanak a rejtett alkalmazások, ha meg nem kapcsolom be vagy kikapcsolom, akkor nem látszanak.

Gondolom ha lenne ilyen, akkor rávágnátok. :U

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.