Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96651) MdewC válasza Citroware (#96649) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszönjük az elismerést, ez megér egy dedikált CG limitid edisön kódesz megrendelést. :K

Viccet félre téve, bárcsak úgy játszott volna a csapat a döntőben, ahogy tud, sajnos ott vmi eltört.

A kérdés, hogy a mostani szezonban mi marad a védekezésünkből, a támadó alakulat erősödött, a védelem és a kpálya még fejlesztésre szorul.

Szvsz az este az a csapat nyerhet, aki éhesebb a sikerre, kérdés, hogy a Real 2 BL után mennyire lesz motivált ma és a szezonban... (Lehet, hogy az angol csapatok ideje újra eljön a BL-ben? A Barca ha nem tudja pótolni Neymart, szvsz bajban lehet, a Real kérdéses, hogy mennyire lesz motivált, Zizunak lesz dolga, a németek kérdés, hogy mit mutatnak, bár nem féltem őket. Érdekes BL szezon lesz, az angol csapatoknak el kell engedni a többi kupát a PL-en kívül, ha nem akarnak kipukkadni a csoportkörök után.)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#96652) Citroware válasza MdewC (#96651) üzenetére


Citroware
addikt

"bárcsak úgy játszott volna a csapat a döntőben, ahogy tud, sajnos ott vmi eltört."

Szerintem nem feltétlenül játszottak rosszabbul, csak az ellenfél volt jobb. Ami feltűnt, hogy jobban kitámadtak, és ez a védekezés kárára ment, de ha meg beálltak volna védekezni, akkor gólt lőni nem lett volna esélyük.

"A Barca ha nem tudja pótolni Neymart, szvsz bajban lehet"

Már rég bajban vannak. Talán pont az érte kapott pénz, és akiket vesznek belőle, az mentheti meg őket majd. De ezen kívül ezek az angol csapatok már jobbak, mint a jelenlegi Barca.

[ Szerkesztve ]

(#96653) Citroware


Citroware
addikt

Egyre több helyen olvasom, hogy a Barca vezetősége Angliába repült tárgyalni Coutinhoról, és a pletykák szerint a Liverpool megegyezett a Barcával az áráról, és akár órák múlva hivatalossá is válhat a dolog.
81 millió font alapösszeg, bónuszokkal együtt 108 millió.

Egy másik hír azt mondja, hogy a Liverpool azt közölte, hogy feleslegesen pazarolják arra az idejüket, hogy Angliába jönnek üzletelni, mert úgy sem lesz eladva Coutinho.

[ Szerkesztve ]

(#96654) balazs025 válasza Citroware (#96653) üzenetére


balazs025
senior tag

Az elsőt a spanyol média a másodikat az angol híreszteli. Kívancsi vagyok a pénz vagy Klopp a fontosabb, mert nem biztos, hogy távozna Klopp, de szerintem még akár az is benne lenne. Mivel akiket kért nem igazán sikerül leigazolni, ő pedig egy hónapja mondogatja, hogy Coutinho nem fog távozni.

(#96655) DeathAdder válasza MdewC (#96651) üzenetére


DeathAdder
veterán

"Lehet, hogy az angol csapatok ideje újra eljön a BL-ben?"

Biztos hogy nem :N

(#96656) DeathAdder válasza Citroware (#96653) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mindkettő pletyka.
Borzasztó unalmas a napi Coutinho hír, ami csak azért kell hogy az újságok az uborkaszezonban fenntartsák az olvasottságot.

Leginkább hiteles forrásnak számító infó,akiknek köze van a klubhoz, az nálunk Paul Joyce, aki szerint a Barsza készül £120m-es ajánlatra, amit szintén visszautasít a csapat.

Klopp:

"„A probléma ezzel az egésszel, hogy bármit is mondok, úgy is találnak benne valamit, ami alapján tovább spekulálnak. Ha egyszer azt mondtam, nem eladó, akkor nem eladó. Nincs más mondanivalóm, kész! Ez a klub döntése, ez az én döntésem, ez van.”
„Luís Suárez vagy Raheem Sterling eladásánál én még egyáltalán nem voltam itt, így a két szituációnak semmi köze a jelenlegihez. Fontos pillanathoz érkeztünk: jobbak akarunk lenni és erősödni szeretnénk, ennek érdekében meg kell tartanunk a kulcsjátékosainkat. Ez a válasz.”
„Elmondhatom még hússzor, hogy nem eladó. Nem eladó. Ha kifordítják és másként fogalmazzák meg a kérdést, amire én azt mondom, »Nincs rá biztosíték«, úgy is megírják a saját sztorijaikat, ám ezek engem nem érdekelnek, nem nekem szólnak. Bármi is történik másnál, én azt mondom, nem eladó. Az újságírók azt mondanak, amit akarnak. Az én válaszom: nem eladó."

[ Szerkesztve ]

(#96657) venember83 válasza DeathAdder (#96656) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor ezek szerint még emelni akarja az árat a Liverpool. :DD

(#96658) forceberg válasza venember83 (#96657) üzenetére


forceberg
veterán

A Barca helyében most már nem kéne megvenni.
Milyen értékes a csapatszellemnek egy olyan sztár, aki már máshol akar játszani...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#96659) DeathAdder válasza venember83 (#96657) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sok sikert nekik :C

(#96660) maláj


maláj
őstag

na jöjjön az a sípszó aztán lássuk azokat a gólokat :C

(#96661) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Eskü szebb az EL mint a BL trófea :D

(nem mintha számítana)

[ Szerkesztve ]

(#96662) szami777


szami777
addikt

Elfelejtettem volna a meccset, ha nem nézek fel ide, így megvan az esti program. :R
És végre Méhes a szpíker, nem a többi balfasz. :))

Gyerünk MU

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#96663) villamos válasza DeathAdder (#96661) üzenetére


villamos
őstag

Nekem akkor is ez tetszik a legjobban: [link] :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#96664) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Leminát eladtuk a Southamponnak... Nem örülök, mert ezzel kb. biztossá vált, hogy Sturaro marad. :(((

Forza JUVE!!!

(#96665) venember83 válasza drachoHUN (#96664) üzenetére


venember83
nagyúr

Sturaro maradása viszonylag biztos volt, ezt pedig az olaszsága indokolja. Rincón és Lemina ezzel nem veheti fel a versenyt, és jó, hogy búcsút intettek a vezetők Leminának. Kíváncsian várom, ki fog érkezni Rincón és Lemina helyett, egy minőségi védekező középpályás elég is lesz.

(#96666) maláj


maláj
őstag

ez a MU védelem jelenleg 1 kalap végbélsár :U

(#96667) venember83 válasza maláj (#96666) üzenetére


venember83
nagyúr

Most már nem is rajtuk van a hangsúly, mostantól támadni kell. Nekem lesnek tűnt, de természetesen tévedhetek.

(#96668) L_YKing válasza venember83 (#96667) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez nagyon nagy les volt. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96669) maláj válasza venember83 (#96667) üzenetére


maláj
őstag

az oké de a bajnokságban is a Smalling féle védelem lesz - már előre rettegek :DDD

(#96670) venember83 válasza L_YKing (#96668) üzenetére


venember83
nagyúr

Nekem teljesen mindegy, egyik csapatot sem szívlelem, de ez bizony lesnek tűnt.

Pogba amúgy mi a fenére várt, pl. hogy Zizou lefejelje? Toszogatja a labdát. Ez azért nem MB1, ahol lehet csak úgy várakozni, és tenni jobbra-balra a labdát pár méterre a kaputól.

Update: nem egyszerű megítélni. Ez a kép azt mutatja, hogy nem les:

[ Szerkesztve ]

(#96671) drachoHUN válasza venember83 (#96665) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Persze, csak engem már az is irritál, ha a lelátóról nézi a Juve meccset. Valakinek távozni kellett a kp-ről. Nem meglepő, hogy a keresettebb és jobb játékos távozott. Lemináért nyílván több pénzt is kaphattunk, mint a Serie A szintű labdarúgónak csúfolt Stefanóért, akinek ha három meccsen van egy jó megmozdulása, akkor sokat mondok. Értem én, hogy kell az olasz, de azért jó lenne ha focizni is tudna.

Igen, elfogult vagyok vele kapcsolatban, negatív irányban egyáltalán nem tartom Juve tartalék szintnek sem. Ha olasz, ha nem.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#96672) Citroware


Citroware
addikt

Lukakut sem az eszéért fogják szeretni. :DD

Kreatív zsenik vs Agyatlan fizikai munkások 1:0

Amúgy les volt.

(#96673) máyköl


máyköl
veterán

Les volt szerintem is.

Egyébként legalább annyira nem értem, hogy miért 100+ millió Pogba, mint azt, hogy Bale 100+.

(#96674) L_YKing válasza máyköl (#96673) üzenetére


L_YKing
addikt

És Neymar hol a f*szba ér 222-t? :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96675) Cartevo válasza Tibiajax (#90559) üzenetére


Cartevo
őstag

eltalálni el tudja a labdát - ennyi épp untig elég volt

(#96676) DeathAdder válasza Citroware (#96672) üzenetére


DeathAdder
veterán

PL-be attól tartok nagyon hasznos lesz Lókaki :(((

Nagy meccseken meg szokás szerint pályán sincs :D

(#96677) viharhozo válasza Citroware (#96672) üzenetére


viharhozo
addikt

Pedig Puhl szerint Lukaku technikasabb jatekos Ibrahimovicnal. Es ha szerinte az...

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#96678) szami777 válasza L_YKing (#96674) üzenetére


szami777
addikt

Akkor már beszállok én is :D
És Morata 70-et?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#96679) máyköl válasza szami777 (#96678) üzenetére


máyköl
veterán

Higuain 90? ;]

(#96680) cyberkind válasza máyköl (#96679) üzenetére


cyberkind
félisten

Ronci fia 1milliárdot? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#96681) venember83 válasza cyberkind (#96680) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy Kim Kardashian-klón prosti 3000 eurót? :U

[ Szerkesztve ]

(#96682) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Matics 40?

Nyertem.
____

Csak nem áll meg a netes m4-es közvetítés időnként? És tölthetem be újra, hogy továbbmenjen.

(#96683) villamos


villamos
őstag

Emmár viszont biztos nem les... :D

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#96684) venember83


venember83
nagyúr

Még bele kell nyomni párszázmilliót ebbe a Unitedbe. Istenem, de jó, hogy Juve-szurkoló vagyok, és nem unitedes...

(#96685) cyberkind válasza venember83 (#96681) üzenetére


cyberkind
félisten

Még egy Margot Robbie klón csak-csak. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#96686) máyköl


máyköl
veterán

A látottak alapján:

Lukaku 84millio? :U

(#96687) omfgk


omfgk
addikt

Fellaini :D

Hány százmillió euró kell ahhoz, hogy egy ilyen játékos ne tudjon beférni a United keretébe?

(#96688) Viszlát válasza venember83 (#96684) üzenetére


Viszlát
addikt

Az sem segitene ezeken. Dobbenet, egyszeruen dobbenet...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#96689) venember83 válasza máyköl (#96686) üzenetére


venember83
nagyúr

2-1. Van még kérdésed? :DDD

Matics és Lukaku. Már vissza is hozták az árukat!!!

[ Szerkesztve ]

(#96690) máyköl válasza venember83 (#96689) üzenetére


máyköl
veterán

Csodálatos gól. :R

(#96691) cyberkind


cyberkind
félisten

Neten találtam:
Haditerv 300 millió elköltött font után: ívelgessünk Fellainire.
#specialone #könyök

:DDD :DDD

Paranormal Cocktivity

(#96692) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#96693) maláj


maláj
őstag

hogy lehet a hosszúra belsőzni jáááááááj :W

(#96694) Viszlát válasza maláj (#96693) üzenetére


Viszlát
addikt

Foleg, hogy mar fekudt a kapus amikor ellotte. Rutintalan megoldas...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#96695) maláj válasza Viszlát (#96694) üzenetére


maláj
őstag

csak 1 kupa ment el rajta :U
de a védelem továbbra is ****** ...

(#96696) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Megvan, remelem a folytatás is hasonló lesz. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96697) BenHans


BenHans
addikt

Professzor doktor Romelu Lukaku játékintelligenciája. :DDD

--------

Realosok! Mahrez első alternatívája Lucas Vázquez, akit 35M€-ért hoznánk Rómába. Tetszett amit csinált a két ManUs (menyus :DDD ) játékos között. Ti hogy látjátok, méltó helyettese lehet Salah-nak?
Eddig úgy volt, hogy mindenképp ballábas játékos kell, Lucas pedig jobbos. A bal lába milyen, meg úgy egyáltalán a srác mennyire jó?

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#96698) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Azt a veréb endi kerrolt senki nem említette? :DDD Ő is csak valam 40 millió volt, szinte ingyér'. A real megérdemelte szerintem, de valami normális csatár kéne, és nem bappe.

(#96699) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Az a szomorú hogy a Mu ezzel a fos erőjátékkal üzembiztosan verni fogja a kicsiket, a nagyok ellen meg ott lesz a mák, meg a bíró ahogy szokott :(((

(#96700) J.Hetfield válasza DeathAdder (#96699) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Bajnoki címre sansztalanok. Pool, Chelsea, Tottenham simán üti őket. Még talán az Arsenal is jobban néz ki. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.