Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97801) pohár válasza DeathAdder (#97800) üzenetére


pohár
félisten

pontosan, erről beszéltem én is, más faszával a... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#97802) cyberkind válasza pohár (#97801) üzenetére


cyberkind
félisten

De nem is az a legjobb, hanem az, hogy az én pénzemből nem láthatom majd mert ez a fos Spíler nincsen a Digin.

Paranormal Cocktivity

(#97803) MdewC válasza cyberkind (#97802) üzenetére


MdewC
nagyúr

+1!!!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#97804) pohár válasza cyberkind (#97802) üzenetére


pohár
félisten

nekem is az van, de akkor sem nézném, ha volna :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#97805) cyberkind válasza pohár (#97804) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez így igaz, de nem mindegy, hogy ott van és nem kell minthogy nincs és nem kell. :DD

Paranormal Cocktivity

(#97806) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Bardi micsoda gólt lőtt a Valenciának. Bámulatos, elképesztő :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#97807) Ringman


Ringman
nagyúr

látszik mennyire vékony az inter kerete, a crotone ellen - gyalázatos a mai produkció - a padról nagatomo (!!!) és vecino tudott beállni, a mai napon 0 teljesítményű icardi helyett max eder jöhetne a padról.

szerk:
és a sérült dambrosio helyére rano állt be.

[ Szerkesztve ]

(#97808) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#97806) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ebből én nem látom, hogy olyan elképesztő nagy gól lett volna...

Resistencia eterna

(#97809) LyonnaisFan1 válasza bagyulajuve (#97808) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem is volt valami húdenagy, csak az NSO értékelte fel "óriásinak" :C

De tény, hogy egy pontot ezzel otthon tartottak, és a denevérek egy ponttal mehettek haza.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#97810) viharhozo válasza DeathAdder (#97775) üzenetére


viharhozo
addikt

A szurkolasnak biztos ertik a modjat, de pont a Koln az, ahol nehez megerteni, mit csinal a vezetes. Ott volt nekik Modeste, aki ket eve 15, tavaly 25 golt lott. Egy fostos kozepcsapatban. Oke, nem annyira fiatal, de nem igeretes tehetsegrol van szo, hanem kesz jatekosrol. Szentul hittem, h valami hulye PL-csapatra rasozzak annyiert, amibol a Koln igazolhat harom-negy elorelepest jelento embert. Vegul elment Kinaba, de ugy, h most csak hatmilliot kap a Koln, es majd ket ev mulva fizetik a maradek 29 milliot. Abbol majd sokat erosithetnek, bar konnyen lehet, h mar a masodosztalyban.

Mar a tavalyi szezon vegen lathato volt, h konnyen gigabuko lehet a nemzetkozi szinter a nemeteknek, es nagyon ugy nez ki, az is lesz. A Freiburg taktikusan inkabb kiesett a selejtezoben, minth megint a Bundasbol essen ki. A Hoffenheimnek nyilvan nagy falat volt a Liverpool. A Bayernnel szinte kizart, h a nyolcaddonto/negyeddontobol vmelyik ne legyen vegallomas. A Lipcsebol barmi lehet, de felek, el fognak faradni. A Dortmund csunyan belehuzott, nem tudom, szethullhat-e ugy a Madrid, h a Dortmund tovabblepjen. A Hoffenheim/Hertha/Koln meg csak azert all ki, mert muszaj.

Es persze ott a nagyklubok teljes csodje, se Schalke, se Leverkusen, se Wolfsburg, se Gladbach. Egyszerre.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#97811) #56268288


#56268288
törölt tag

Egyszerűen hihetetlen.. Nem bírom felfogni, hogy ezek a játékosok, miota a világon vannak fociznak és nem bírnak egy Burnley-nek két gólt lőni. Vagy kapu mellé/fölé vagy a kapusba rúgják.
Robertson miért gólt akart rúgni, miért nem adta le inkább Salah-nak? Focista, nyilván benne van, hogy gólt rúgjon, de ott van a csatár középen.. :W
Firminot pihentetném 1-2 meccs erejéig. Játsszon Solanke, tehetségesnek tűnik és bizonyítási vágy is van benne. Klavan is jól tolta.
,,Majd jövőre" hátha jobb lesz.. :((

(#97812) L_YKing


L_YKing
addikt

Ki nyeri meg a meccset a Barcának? :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#97813) forceberg válasza L_YKing (#97812) üzenetére


forceberg
veterán

Semedo hiányzott szerintem. Roberto olyan mindenes, kiegészítő, aki bárhová beugrik, de sehol sem top.
Viszont Luist ki kellene hagyni 1-2 meccsre. Harmatos nagyon.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#97814) DeathAdder válasza viharhozo (#97810) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szurkoláson kívül más oldalát sajnos nem ismerem a német csapatoknak.

Szerintem előbb utóbb eljön az ő idejük, Hoffenheim tavaly is egy nagyon szép szezont futott, ráadásul veretlenül otthon ha jól tudom és egy 29 éves ifú német edzővel. Az utánpótlásban is van nagyon komoly perspektíva, szerintem előbb utóbb ki fognak törni a németek.

(#97815) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Mike Dean nagyon be akarja bizonyítani, hogy nem Spurs fan... 2 egyértelmű és még 3 befújható tizi..

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#97816) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#97815) üzenetére


DeathAdder
veterán

Emitt is többek között volt 2 erősen vitatható tizi.

De azért a hétvége balfaszai címért erősen vetekszünk ahogy elnézem :D

(#97817) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#97816) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Swansea-nak konkrétan 1 helyzete sem volt. Mi lett abból a csapatól ami anno támadófocival verte/x-elt a nagyokkal. Egy 10 emberrel védekező fos :(

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#97818) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#97817) üzenetére


DeathAdder
veterán

Amióta meglobogtatta őket a kiesés szele átálltak erre a már jól bevált PL kiscsapatos taktikára, amivel nagy eséllyel bent lehet maradni.

Egyre frusztrálóbb.... :(

(#97819) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hú, de izgulok, h meglesz-e az egygólos győzelem a juvénak..
:D

(#97820) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Elkapta a fonalat góllövést tekintve Dybala. Remélem a szezon végéig el se engedi.

Forza JUVE!!!

(#97821) KisTücsök válasza DeathAdder (#97789) üzenetére


KisTücsök
addikt

Megosztanád azt a streamet?

(#97823) szami777


szami777
addikt

Fúú van iram. :))
Nyerni kell.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#97824) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na akkor hajrá Arsenal

fene azt a nyomorult favágó cselszifejű mózest..

[ Szerkesztve ]

(#97825) BenHans


BenHans
addikt

Egyenlített a Hertha a Hoffenheim otthonában. Gyerünk Pali, jöjjön a dráma! :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#97826) szami777


szami777
addikt

Pedro vazzeg. :(((

Rég láttam ilyen jo rangadót btw.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#97827) Tibiajax válasza szami777 (#97826) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kemény eddig a meccs..

(#97828) KisTücsök válasza szami777 (#97826) üzenetére


KisTücsök
addikt

Már amikor láttam, hogy hozzá került...

Ezt Costa bevágja mint a szar. De még talán Morata is.

(#97829) #56268288 válasza szami777 (#97826) üzenetére


#56268288
törölt tag

Küldesz egy működő streamet ? :B

találtam.

[ Szerkesztve ]

(#97830) szami777 válasza #56268288 (#97829) üzenetére


szami777
addikt

Innen válogass. [link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#97831) forceberg válasza Tibiajax (#97827) üzenetére


forceberg
veterán

Egy sarkazás is elég 4 hónap kieséshez...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#97832) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ó istenem Ramseykém, ezt be kellett volna fejezni

(#97833) #56268288 válasza Tibiajax (#97832) üzenetére


#56268288
törölt tag

szami777: Köszi azért!

Lacazette jól oldotta meg. :DDD

(#97834) MdewC válasza Tibiajax (#97819) üzenetére


MdewC
nagyúr

:DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#97835) BenHans


BenHans
addikt

Nagatomo az Inter kabalaállata. A második félidőben beállt és jött is a két gól. :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#97836) Ringman válasza BenHans (#97835) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#97837) omfgk


omfgk
addikt

Dembele 3-4 hónapra esik ki.
Műteni is fogják a bal combját.

(#97838) bagyulajuve válasza Tibiajax (#97819) üzenetére


bagyulajuve
addikt

bizonyára csalódott vagy :P

Resistencia eterna

(#97839) Tibiajax válasza bagyulajuve (#97838) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

dehhogy csalódott Tibi bácsi.. Tibi bácsi tökéletesen tisztában van azzal, hogy a Juventus bajnoki meccseinél nagyon ritkán vannak kérdőjelek. azokat max venember találja ki, h szépítsen. hozzáedződött hogy a juve mindig nyeri valahogy a bajnokiját, akármilyen felállással is lép pályára, kérdés mindig az, a többiek meddig tudják a lépést tartani

(#97840) DeathAdder válasza KisTücsök (#97821) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hogyne :)

720p, 1080p orosz sztrímek, Ace player kell hozzá.

3 meccset néztem rajta most hétvégén, tegnap egyszer beragadt a CP-Soton kb fél percre, de ennyi :K

[ Szerkesztve ]

(#97841) MdewC válasza Tibiajax (#97839) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezt jó olvasni. :)

Szoros lesz idén, várom a derbiket.

Kell egy kis energia a csapattól...

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#97842) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Találtam egy egész korrekt lengyel megoldást, a Wizja TV-t.

Amit eddig sikerült kihámoznom belőle, hogy (legfeljebb 365 nap) maximum olyan 15000 forint befektetéssel lehet az oldalon lévő összes csatornát nézni egész korrekt minőségben.
Sportcsatornákból nem szenvednek hiányt.

ES1
ES2
C+S
C+S2
NSport+
Polsat Sport
Polsat Sport Extra
Polsat Sport News
TVP Sport

Elsőre ennyit tudtam kimazsolázni. Ilyen sok csatornából azért sok sportág különböző bajnokságainak eseményeit lehet lesni lengyel nyelven. A legkedveltebb Premier League bajnokság tudtommal a Canal + Sport 1 és Canal + Sport 2 csatornákon mennek.

Gondolkodom egy 90 napos kipróbáláson, az 10.50 font. Ami nagyjából 4000 forint. Az 3 hónapra lebontva nagyjából 1300/hó. Kedvező.

És sztem nincsen IP Ban, és magyar IP címről is nézhetőek a műsorok.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#97843) Richard! válasza omfgk (#97837) üzenetére


Richard!
addikt

Simán pótolható. Remélem inkább 5-6 hónap :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#97844) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Így ünnepelte egy Arsenal szurker Mustafi lesgólját:

(#97845) omfgk válasza Richard! (#97843) üzenetére


omfgk
addikt

5-6 hónap lesz mire ténylegesen formába lendülhet és beletanul a Barca játékába.

Nyilván a Dortmund-os durcáskodása, a kiesett felkészülése közrejátszott a dologban.

ui : Ameddig van a Barcának egy Messi-je addig nem tartok nagy összeomlástól. Amúgy mi a helyzet a szerződése hosszabbításával?

[ Szerkesztve ]

(#97846) 7600 GS válasza Richard! (#97843) üzenetére


7600 GS
addikt

Getafe szintű csapatok ellen persze.

Dulifuli kevés lesz a komolyabbak ellen.

(#97847) Ringman


Ringman
nagyúr

dybala 4 meccs/8 gól statja elég durva, főleg hogy nem is játszott végig minden meccset [link]

(#97848) Septum15 válasza omfgk (#97845) üzenetére


Septum15
aktív tag

A patkány azt mondta hogy már megvan, az apja alá is írta, már csak a kép kell. Ez azért érdekes, mert Messi apja csak a kép jogait birtokolja, vagyis a szponzorokal ő is köthet szerződést, de magáról a játékos szerződéshez semmi köze nincsen. A másik hogy Messi egy szót sem mondott erről. Szerintem kivár a bizalmatlansági szavazással.

(#97849) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

A stream linkekrol jut eszembe, hogy regen egy Banok nevezetu srac foruman talaltam franko streameket, de egy ideje nem lehet elerni azt a forumot. Tudja valaki, hogy mi tortent vele?

[ Szerkesztve ]

(#97850) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#97842) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

próbáld ki aztán írd majd, milyen minőség és mennyire stabil.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.