Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96151) DeathAdder válasza Ringman (#96144) üzenetére


DeathAdder
veterán

Követendő példa :K

Nagy igazolások is voltak azért, Sissoko, Lamela, Son, Soldado, Chadli, Paulinho, Capoue, Chiriches.. és Dembele, Eriksen sem számított olcsónak annak idején (ma kb £30m, de inkább £35m)

[ Szerkesztve ]

(#96152) IreN!CuS válasza L_YKing (#96146) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Az okosabbak - de rég bókoltam már ekkorát - már rég leléptek, max néha néha visszalesnek és mosolyognak :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#96153) Napfénysüti válasza IreN!CuS (#96152) üzenetére

Vagy nem állnak le vitázni egy betépett trollal. :DDD

Més que un club!

(#96154) Citroware válasza Napfénysüti (#96153) üzenetére


Citroware
addikt

Mindig ezt mondjátok, hogy troll vagyok amikor leírom a véleményem, mint pl a Sevilla - Leicester előtt is, aztán meg utólag kiderül, hogy igazam volt - akkor mégsem voltam akkora troll.

Hacsak itt nem az a troll definíciója, hogy megmondja az igazságot, ami valójában történik

MdewC azt is igazolni tudja, hogy megírtam neki üziben tavasszal, amikor ide nem tudtam, hogy a Juve simán ki fogja ejteni a Barcát (így is lett). Hogy ezért is mit kaptam volna itt, mivel a topik fele hungarokatalán.

[ Szerkesztve ]

(#96155) Napfénysüti válasza Citroware (#96154) üzenetére

Azzal nincs baj ha valaki igazságot mond de te akkora orbitális baromságokat tudsz összehordani hogy az már sokaknak fáj. És az a baj hogy foggal körömmel ragaszkodsz is hozzá.
Még amúgy azzal se lenne gond ha néha írnál hülyeséget mert ez itt kb bárkivel meegsik csak utána ez hogy még ezerrel véded is azt az álláspontod az már sok.

De ez csak az én véleményem.

Més que un club!

(#96156) Citroware válasza Napfénysüti (#96155) üzenetére


Citroware
addikt

A Sevilla - Leicester előtt is orbitális baromságnak tűnt, hogy mondtam, hogy Leicester megy tovább, itt meg mindenki mondta, hogy sima Sevilla. Mégsem volt az akkora orbitális baromság. Talán akkor lehet, hogy más gondolatom sem az! Nem mondom, hogy nem tévedhetek, mindenki téved néha, de vazeg, miért mindig utólag kell bizonygatnom hogy ugye megmondtam, addig meg troll vagyok, csak mert merész elgondolásaim vannak?

[ Szerkesztve ]

(#96157) Tibiajax válasza Citroware (#96156) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

te egy meg nem értett zseni vagy...

(#96158) cyberkind válasza Tibiajax (#96157) üzenetére


cyberkind
félisten

[link]

Paranormal Cocktivity

(#96159) drachoHUN válasza Citroware (#96156) üzenetére


drachoHUN
senior tag

No de várj. Attól, hogy felhozol egy-egy példát, amikor nem tévedtél, még ott marad a többi. Mindenki tudná azt csinálni, hogy minden merész elgondolását leírja, oszt ha véletlenül bejön, akkor felhívja a nagyérdemű figyelmét rá, hogy ő bezzeg ezt leírta. Ignorálva az azt körülvevő sok sületlenséget.

Ezzel még SEMMI BAJ(om)! Viszont amikor emellé társul egy ilyen: "Ezek után alig várom, hogy a Chelsea megvegye hogy aztán minden második meccsen ott üljön a cserepadon, szádból segget csinálva."
Jó eséllyel nem tudjuk meg a választ. Azonban nagyjából mindenki másképpen látja, mint te. Ennek ellenére ilyen stílusban véded a véleményed. Mindezt bátran teheted, mert most már valószínűleg nem kapunk rá bizonyítékot. (lekopogom, hogy Sandro marad)

Mellesleg nem tudom ki bántott a Leicester-Sevilla kapcsán, de semmi meglepő nem volt a Leicester a továbblépésében, ahogy a Juvéében sem. Sima Juve? Végülis eredmény alapján az, de azért volt egy-két helyzet, ahol leizzadtam.

Forza JUVE!!!

(#96160) szami777 válasza drachoHUN (#96159) üzenetére


szami777
addikt

Joo de figyelj. Ez a kretén szeptember környékén leírta a chelseat, hogy nem lesz bajnok, arról már nem magyaráz...de ezt is kurvára meg fogja magyarázni, figyeld meg.

Ez olyan kb, hogy rakok 10 mixet hetente, azt a pár győztes szelót, ami bejött meg posztolom és verem a mellem, hogy mekkora istencsászár vagyok, a maradék 90% vesztes szelvény esetén meg lapítok, mint tehénszar a fűben...

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#96161) Cartevo válasza Citroware (#96156) üzenetére


Cartevo
őstag

Nem volt az olyan 1oldalú, az Eszter melle( mia)tt is álltunk, utána meg hozta a papírformát 1 másik, hasonló költségvetésű spanyol gárda.

[ Szerkesztve ]

(#96162) Citroware válasza szami777 (#96160) üzenetére


Citroware
addikt

Ezt írtam október 15-én: "Az elkövetkezendő bő 1 hétben (jövő vasárnapig) ha olyan eredmények születnek, gyakorlatilag már haza lehet küldeni a Chelsea és a MU bajnoki címhez fűződő reményeit. "

Aznap a Chelsea 3:0-ra verte a Leicestert, pár nappal később 4:0-ra a MU-t. Ott van, hogy "ha olyan eredmények születnek". Nem olyan eredmények születtek. Ebben én nem látok semmi megcáfolást, bár az tény, hogy nem gondoltam annyira esélyesnek a csapatot, de azt láttam, hogy vízválasztó lehet az az egy hét, messzemenő következtetést lehet levonni, hogy ez a két csapat lesüllyed-e, vagy felkapaszkodik-e. Egyik felkapaszkodott, másik lesüllyedt.

Sehol nem írtam olyat, hogy a Chelsea-nek semmi esélye, le vannak írva, stb.

De amúgy minek is magyarázom, abban a két sorban ott van minden, csak szövegértés kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#96163) DeathAdder válasza Cartevo (#96161) üzenetére


DeathAdder
veterán

ja, papírforma szerint kiejtették őket egy 16oson kívüli szabálytalanságért befújt tizivel :C

(#96164) Cartevo válasza DeathAdder (#96163) üzenetére


Cartevo
őstag

Akkor vegyük 0-0-nak az 1. meccset...

(#96165) Citroware válasza szami777 (#96160) üzenetére


Citroware
addikt

Amúgy meg a Chelsea a 'pool elleni vereség után kifejezetten gyengének tűnt és le is volt maradva a bajnokságban. De igazából nem ők voltak szarok csak a 'pool volt akkor annyira jó. Aztán felkapaszkodtak a kékek.

(#96166) KisTücsök válasza Citroware (#96165) üzenetére


KisTücsök
addikt

"De igazából nem ők voltak szarok "

Ohh dehogyis nem.

(#96167) #16514048 válasza Cartevo (#96164) üzenetére


#16514048
törölt tag

Akkor gondolom a második meccs volt papírforma, ahol négyszer annyi kapura lövése volt a Leicester-nek.

(#96168) Cartevo válasza #16514048 (#96167) üzenetére


Cartevo
őstag

Valamikor csak nyögvenyelősen sikerül hozni a papírformát. Amúgy minőségből mennyiséget csinálni könnyebb, mint mennyiségből minőséget.

(#96169) DeathAdder válasza Cartevo (#96168) üzenetére


DeathAdder
veterán

micsoda ellenérvek... ezzel az erővel minden jobb csapatra rá lehet sütni hogy hát csak hozta a papírofrmát.
BL győztesre is elmondhatjuk nagyjából, hogy nem volt nagy szám tényleg, csak hozta a papírformát

(#96170) MdewC válasza Citroware (#96154) üzenetére


MdewC
nagyúr

Igazolom! ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#96171) Cartevo válasza DeathAdder (#96169) üzenetére


Cartevo
őstag

+rutin

(#96172) Tibiajax válasza cyberkind (#96158) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..ez Citro? :DDD :D

(#96173) cyberkind válasza Tibiajax (#96172) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy meg nem értett zseni. :DD

Paranormal Cocktivity

(#96174) Tibiajax válasza cyberkind (#96173) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D kurvára el bírom amúgy képzeni, h csont ugyanez
ül a székébe, aztán magyaráz és a cselszi így, a púl úgy, megmondtam ezt is, megmondtam azt is, ugye
:DDD :DDD
aztán ha odaengedni anyu óránként a géphez, rá(nk)szabadul

(#96175) Cartevo válasza cyberkind (#96173) üzenetére


Cartevo
őstag

Látatlanban is (f)elismerhető.

(#96176) L_YKing válasza IreN!CuS (#96152) üzenetére


L_YKing
addikt

Ezert sem irok mar egy ideje ide... Csak olvasok egyszer ketszer es ennyi...:)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96177) Tibiajax válasza L_YKing (#96176) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azért nekem legalább írhatnál.... :U mit szólsz a két új sráchoz? nézted a united elleni meccset?

(#96178) bagyulajuve válasza L_YKing (#96176) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem is volt egy majd fél éves kihagyásom e topikban.... :D

Resistencia eterna

(#96179) L_YKing válasza Tibiajax (#96177) üzenetére


L_YKing
addikt

H-P melo, szombat suli. :(
Semmilyen meccset nem neztem csak a helyzeteket neztem ujra. Neymar fantasztikusat jatszott a Juve ellen az a ket gol, parades.
Remelem osszekapja magat.. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96180) MdewC válasza L_YKing (#96179) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mi lenne a profil képpel, ha menne? :)

Dybalasra nem ér cserélni. :P

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#96181) L_YKing válasza MdewC (#96180) üzenetére


L_YKing
addikt

Jo kerdes... Egyet tudok remelni, hogy marad. Kell o nekunk. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96182) Citroware


Citroware
addikt

A Barca Neymarral is süllyedő hajó, de ha elmenne, az ideiglenesen még rosszabb lenne, de ha tényleg 220 millióért megy el, mint ahogy pletykálják, azzal nem biztos, hogy hosszútávon rosszul járna a Barca, sokmindenkit tudnának venni annyiból, jobban el lehet azt költeni. A Transfermarkt szerint az AS Monaco egész játékoskerete ér ennyit (kb 214 millió fontot), és ők vernék a Barcát, tovább eljutottak a BL-ben is tavasszal. És talán a PSG-t is, ahova megy(?) Neymar, simán el tudom képzelni, hogy megint legyűrik a bajnokságban, mint az elmúlt szezonban.

[ Szerkesztve ]

(#96183) Citroware


Citroware
addikt

Ha Neymar kivásárlási árának csak a felét megadnák Coutinhóért, én már akkor is komolyan elgondolkodnék, hogy elpasszoljam Coutinhót... Az a Barcának nagy üzlet lenne, ha eladják brutál összegért Neymart, és feleannyiért visszavesznek egy olyasvalakit, aki ugyanannyira jó játékos.

És akkor még maradna több mint 100 millió ajándék, amiből vehetnek egy fasza védekező középpályást, bárkit kilóra, és máris meg van oldva a csapat legnagyobb problémája.

[ Szerkesztve ]

(#96184) Richard! válasza Citroware (#96183) üzenetére


Richard!
addikt

150 millió + Verratti, megvesszik kilóra Kutinnyót, az aprót pedig befektetik a Segítsük Citro-t alapítványba.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#96185) Tibiajax válasza Citroware (#96182) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

A Barca Neymarral is süllyedő hajó
szedjél gyógyszert timmy, mert ez csak rosszabb lesz, ha nem kezelik..

(#96186) Citroware válasza Tibiajax (#96185) üzenetére


Citroware
addikt

Rosszabb lett az előző szezonjuk, mint az azelőtti, nem?

Neymart egyébként megértem, hogy el akar menni. Most épp azt olvastam, hogy nem érzi jól magát Barcelonában, mert csak Messi árnyékában van ott, akármilyen teljesítményt nyújt. Én teljesen megértem őt, sőt, azon csodálkoznék, ha nem így lenne. Már két éve simán játszik annyira jól, mint Messi, rendszeresen hozza azt a szintet, sőt, időnként jobbat, és akkor is csak másodhegedűsként tekintenek rá. Megértem, hogy frusztrált. Le kéne már adni ezt a Messi-mániát, amit a média meg az egész világ nyomat, nem érdemli meg, annyira azért nem jó, hogy senki mást ne lehessen emberszámba venni körülötte. A világ 5 legjobb játékosa között még ott van jelenleg is, de hogy már nem jobb, mint Neymar, az tuti. Csak a reklámja nagyobb.

[ Szerkesztve ]

(#96187) bandus válasza Citroware (#96186) üzenetére


bandus
veterán

akkor coutinho > messi ezek szerint?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#96188) Richard! válasza Citroware (#96186) üzenetére


Richard!
addikt

Nyugtass meg, hogy van liverpool-i a top 5-ben!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#96189) Citroware válasza bandus (#96187) üzenetére


Citroware
addikt

Ezt nehéz összehasonlítani. Neymar a Barcában kb egyszintet hoz Messivel, a brazil válogatottban az utóbbi egy évben Coutinho jobban játszik, mint Neymar. Akár lehetne ezt is következtetni. Csak annyi a különbség, hogy az egyik már 10 éve ezt a szintet hozza, a másik meg csak 1-2.

(#96190) Citroware válasza Richard! (#96188) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem nincs. Max Coutinho, és ő is csak olyankor, amikor éppen formában van, de nem elég kiegyensúlyozott, sok rossz meccse is van. Amikor formában van akkor a PL legjobb játékosa, pl előző szezonban bizonyos időszakban. Amikor novemberben lesérült, akkor a Sky Sportsban még őt mondták az addigi szezon játékosának.

De mivel nem ideiglenes formákról kéne beszélni, szerintem a Top 10-ben sincs liverpooli, vagy max Coutinho.

[ Szerkesztve ]

(#96191) Citroware


Citroware
addikt

Ez egy jó videó arról, hogy ki van jelenleg jobb formában. Ha már Coutinhót kell Messihez hasonlítani. :))

Szegény Messinek nemcsak a klubcsapatát picsázzák el mostanában a rivális nagycsapatok, hanem az argentin válogatottnak is szarul megy.

[ Szerkesztve ]

(#96192) Richard! válasza Citroware (#96191) üzenetére


Richard!
addikt

Majd 1 éves videjóval példálózol? Több, mint kellemetlen :B

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#96193) Citroware válasza Richard! (#96192) üzenetére


Citroware
addikt

Csak azért ezt linkeltem, mert egyszerre voltak a pályán: Coutinho, Neymar, Messi. És közülük egyvalaki kimagaslott. :)) Tudnék mást is, de ilyen erővel te is rá tudsz keresni youtube-on. :K

(#96194) forceberg válasza Richard! (#96192) üzenetére


forceberg
veterán

Ha valami nem tetszik Jr.-nak, akkor ez ez:

L. Messi Barcelona 37
Neymar Barcelona 13

L. Messi Barcelona 11
Neymar Barcelona 4

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#96195) drachoHUN válasza forceberg (#96194) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ez mi?

Forza JUVE!!!

(#96196) Citroware válasza drachoHUN (#96195) üzenetére


Citroware
addikt

Egy olyan adat, ami akkor nem számít, amikor Messinek a rosszabb, csak akkor, ha neki van több. :DDD

(#96197) Cartevo


Cartevo
őstag

Nem tudom, miért van itt öt román csapat?

(#96198) DeathAdder


DeathAdder
veterán

ma 18,00 Dárdai vs Klopp :)

(#96199) DeathAdder válasza Richard! (#96184) üzenetére


DeathAdder
veterán

Biztos lehetsz benne hogy idén nem veszik meg akármennyi pénzük is legyen

(#96200) forceberg válasza drachoHUN (#96195) üzenetére


forceberg
veterán

Jr nagy problemaja... a golloves.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.