Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96801) 4580693 válasza drachoHUN (#96800) üzenetére


4580693
senior tag

Citro miatt összeugrottak a focit szerető barátok. :)

(#96802) bagyulajuve válasza drachoHUN (#96800) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az én szememben kicsit túl nagy misztikum van e szám mögött, túl sok jelentőséget nem kellene neki tulajdonítani

de am remélem marad Dybala sokáig, rá/köré lehetne építeni szerintem

szürkeség: legalább kevesebb Liverpool és Barca hozzászólások lesznek ;]

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#96803) venember83 válasza bagyulajuve (#96802) üzenetére


venember83
nagyúr

Moggi ezt is elintézte nekünk!!! :D

(#96804) J.Hetfield válasza bagyulajuve (#96802) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Nemsokára Real-Barca akkor majd ismét felpörögnek az események. Alig várom az NSO kommentháborút(kéjes vigyor)

(#96805) MdewC válasza 4580693 (#96801) üzenetére


MdewC
nagyúr

Volt 1-2 pitty-putty. :)

Nem akarok beleszólni, elő lehet venni Citrot, de a másik oldalt se kell védeni, sőt.

Megnézném, hogy X év nehezebb periódus után ki áll ki úgy a csapatáért mint Ő... nagyon megnézném.

Citro sokszor csak egy tükröt tartott, ha vki érti, néha kicsit túltolta, ennyiben hibázott. Szvsz.

Hajrá! ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#96806) cyberkind


cyberkind
félisten

Csak szerintem fogott kicsit vastagon a banánozó? Igaz nem voltam naprakész de ennyi embert kirakni... :DDD

Paranormal Cocktivity

(#96807) venember83 válasza cyberkind (#96806) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudom, mennyire lettek kirakva. Az adatlapból ítélve csak a topikból lettek száműzve.

(#96808) hobizoli


hobizoli
nagyúr

:DDD

több drón kell ;P

(#96810) DeathAdder válasza jkrisztian (#96799) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezt nem Neymar "húzza magával" ahogy Puhl Sanyi mondja.

Egyszerűen kurvanehéz játékosokat igazolni idén, akik meg mozdíthatóak azért nagyon sokat kell fizetni.

Barsza 100 millióért sem kapja Coutinhot, Dybalat sem tudták megszerezni, most lelehet Dembelével nagyon lehúzza őket a Dortmund, Swansea Sigurðssonért 40 millióért visszautasít, Southampton 60-70 millióért sem adja el legjobb játékosát, Lipcse lazán visszadob egy 70 milliós ajánlatot Keitaért.. és még sok ilyen eset volt a nyáron, csak rossz a memóriám :D

[ Szerkesztve ]

(#96811) venember83 válasza DeathAdder (#96810) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyon elszálltak az árak, és ebből a szempontból igaz, hogy saját magát gerjeszti a piac. Nyeretlen tizenévesekért adnak a remény okán tizenmilliókat, lassan az egész futball bele fog fulladni a pénzbe, miközben '84-ben egy Maradona 7 millió fontért váltott klubot. Jelenleg mennyibe kerülne egy ilyen kaliberű játékos? Egy top klub éves bevételébe, 3-4-500 millió euróba? :U

(#96812) DeathAdder válasza venember83 (#96811) üzenetére


DeathAdder
veterán

Valóban nagyon kéne már a fizetési sapka ide is.

Ha már Maradóna, tegnap láttam ezt a képet, nem is tudtam hogy ilyen töpszli, és mekkora zseni volt :))

(#96813) 4580693 válasza MdewC (#96805) üzenetére


4580693
senior tag

Hát pl.én. :) Ugyanannak a csapatnak szurlolok vagy 25 éve, mint Citro. Csak a szurkolásom nem abban élem ki, hogy fikázok más csapatokat meg játékosokat. (Kivéve a Pinyőt). Az olyan gyerekes...

(#96814) MdewC válasza 4580693 (#96813) üzenetére


MdewC
nagyúr

Igen, ebben is lehet vmi, nem is szeretnék beleszólni. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#96815) 4580693 válasza MdewC (#96814) üzenetére


4580693
senior tag

Viszont voltunk a héten Nápolyban. Szombaton mentünk, ma jöttünk haza. Ráadásul a szállásunk a Stadio San Paolo mellett volt egy pár utcával. Sajnos nem tudtunk bejutni a párommal, mert elég feszített volt az az 5 nap, amit ott töltöttünk, így fényképet csak kívülről tudtam csinálni. Azért Maradona kultusza még mindig jelen van. :)

Mindjárt próbálok feltölteni egy pár fotót, csak sajnos a számítógépen beszart, így mobilról vagyok kénytelen szerencsétlenkedni.

[ Szerkesztve ]

(#96816) 4580693


4580693
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#96817) 4580693 válasza 4580693 (#96816) üzenetére


4580693
senior tag

Bocsánat a tripláért. Lejárt a szerkesztési idő.

(#96818) MdewC válasza 4580693 (#96816) üzenetére


MdewC
nagyúr

:C

Azért egy Higu, Dyba és GIGI mez csak befigyel ott is. :DDD

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#96819) 4580693 válasza MdewC (#96818) üzenetére


4580693
senior tag

Ott is szeretik az rm-et és a juvét is. :)

(#96820) pohár válasza 4580693 (#96819) üzenetére


pohár
félisten

aztán ha már ott vagyok, veszek 6 fej fokhagymát is :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#96821) 4580693 válasza pohár (#96820) üzenetére


4580693
senior tag

Volt ott minden, szartól a repülőig! :D

(#96822) Tibiajax válasza 4580693 (#96819) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és az Inter-t?

(#96823) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Az ugye nem komoly, hogy a PSG megveszi Mbappét is 180-ért?

Forza JUVE!!!

(#96824) Cartevo


Cartevo
őstag

Ma Arsenal-Leicester.
Idei BL-csapatok! :D

(#96825) DeathAdder válasza Cartevo (#96824) üzenetére


DeathAdder
veterán

Éss végre kezdetét veszi :C :C

Spíler HD persze azóta sincs UPC directnél.. :W

Apropó Spíler, lesz stúdió és páros kommentátorok lesznek a közvetítések alatt, egyikük tán szakértő lesz.

Ha valódi futballhoz értő szakértő lesz a másik, azt tudnám díjazni :K (tudom.....)

(#96826) omfgk válasza drachoHUN (#96823) üzenetére


omfgk
addikt

Hát akkor idén 400 millás mínuszban lennének...
Nem hinném ,hogy ennyire bátrak lennének. Nagy felhördülés lenne ,hogy ilyen szinten lehet ész nélkül tolni egy focicsapatba a pénzt következmények nélkül. Még lehet ,hogy az uefánál is kiesne a fejesek szájából a kaviár és kénytelenek lennének valamit tenni.

Na meg az összeg is vicc kategória. Neymar bőven megérte az árát. Potenciálisan a Messi-Ronaldo korszak utáni aranylabdás világsztár. A marketing értéke se semmi.

Mbappé ehhez képest egyelőre csak egy kiugró szezont tud felmutatni. Jobb lábas majdhogynem azonos poszton volt játszatva mint Neymar. Cavani helyére egyikük se fog tudni felmenni. Na meg ott van egy Draxler szintén balszélen. Ő is csak pisloghatott azok után ,hogy télen leigazolták, majd nyáron eléigazolták a világ talán legjobb balszélsőjét...

(#96827) NyxNyxNyx válasza omfgk (#96826) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

+1 mindenre

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#96828) drachoHUN válasza omfgk (#96826) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Viszont ha találtak egy kiskaput az FFP szabályokban, akkor azt addig kell kihasználniuk, amíg be nem csukja az UEFA. Amire minden esély meglenne persze ha még egy ilyen transzfert is nyélbe ütnének, de talán már a Nemáros is elég volt. Mbappe még el van a jobb oldalon is.
Cavani pedig elkövette azt a hibát, hogy Ibra mögött elviselte a mellőzést vagy szélre száműzetést, így akár megint megcsinálhatják vele. Pedig én nagyon szívesen elnézném Higany helyett akár.
Szóval el tudnám képzelni, hogy meg merik lépni.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#96829) venember83 válasza drachoHUN (#96828) üzenetére


venember83
nagyúr

Madridban, az ECA (Európai Futballklubok Szervezete) ülésén állítólag az európai klubok vezetői készek feljelentést tenni a PSG ellen tisztességtelen verseny miatt. Khelaifi és Bartolomeu nem is köszönt egymásnak, szóval a kapcsolat minden bizonnyal nagyon jó. :D

(#96830) omfgk válasza drachoHUN (#96828) üzenetére


omfgk
addikt

Eladnak valakit Katarba 300 millióért? :DD

Cavani helye nincs szerintem veszélybe. Középre kell valaki aki megtartja a labdát, fejel és esetlegesen lefordul a védőkről.
Jobb szélre ott van még Di Maria, Lucas.
Emery-nek nincs mese ezek után. A bajnokságot csont nélkül be kell húznia és legalább egy BL elődöntő se ártana ahhoz, hogy maradhasson.

(#96831) BenHans válasza omfgk (#96830) üzenetére


BenHans
addikt

Igen. Ilyen pénzmaggal és kerettel bajnoki cím, kupagyőzelem és BL elődöntő a minimum.
De inkább előbb mint utóbb BL döntőt és győzelmet várnak, ebben biztos vagyok. Azért az abroszos sem a semmibe öli a pénzét...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#96832) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Real: Mbappé elmondta, mennyit ajánlott neki a PSG, ez a válasz :DDD :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96833) cyberkind válasza gyuromoj (#96832) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó helyen lesz ő ott, pláne ha kiderül, hogy mégse éri meg ezt a 180-at. :DD

Paranormal Cocktivity

(#96834) MdewC válasza omfgk (#96826) üzenetére


MdewC
nagyúr

Digin lesz Spíler??? :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#96835) Tibiajax válasza MdewC (#96834) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..A DIGI-vel kötött megállapodásnak köszönhetően rövidesen újabb ugrás várható a csatornák technikai elérésében.
2017. február 14

azóta várunk..

(#96836) cyberkind válasza Tibiajax (#96835) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha minden igaz izaura meg a többi buziság már van, csak ez az egy nincsen. :DD

-------------------------

:DD :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#96837) bagyulajuve válasza Tibiajax (#96835) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én is ezt láttam legutóbb...

Resistencia eterna

(#96838) cyberkind


cyberkind
félisten

Isco új kivásárlási ára 700milka, jó lesz ha menni akar de remélem nem. :))

Paranormal Cocktivity

(#96839) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Lacazette nem rossz :)

Milyen iram beszarás, teljesen elszoktam már tőle :))

(#96840) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Lacazettenek nem kellett sok karrierje első PL góljához :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#96841) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Wanker most vakarhatja a fejét, az arsenal elszórakozott lehetőségeit a leicseszter kíméletlenül megtorolja.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#96842) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Jó kis meccs :)

Fura hogy Mahrez mennyire homály az egész mezőnyben

(#96843) Cartevo


Cartevo
őstag

"ismét vezet a Chelsea!" - Nem adják könnyen a Szuperkupát.

(#96844) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Bocsi Hawking, de köztudomású hogy te is szereted a viccet :))

(#96845) gyuromoj válasza cyberkind (#96838) üzenetére


gyuromoj
veterán

Maradni fog és ennek én személy szerint nagyon örülök.
Csori MU-nak, nagy volt a feje... :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96846) omfgk


omfgk
addikt

Coutinho és Dembele körül csak úgy repkednek az árak.

Még a végén örülhet a Barca ha őket meg tudják venni a Neymar-ért kapott lóvéból.
Ez önmagában nem rossz. Mindketten fiatalok, van bőven hova fejlődni, de a Barca játékstílusa nem éppen az egyik napról a másikra tanulható fajta (lásd Pep - City).

Coutinho Iniesta helyére bizony nagyon jól fog jönni. Ki tudja mennyi van még benne. Dembele meg kis változtatásokkal mehet Neymar helyére. Rövid távon (a mostani szezonban) visszalépés, de ha nem vallanak kudarcot, még a végén jól is elsülhet.

(#96847) DeathAdder válasza omfgk (#96846) üzenetére


DeathAdder
veterán

"Coutinho Iniesta helyére bizony nagyon jól fog jönni."

nagyon meglepne ha eladnák

(#96848) balazs025 válasza DeathAdder (#96847) üzenetére


balazs025
senior tag

Most egy szerencséje van azért a Liverpoolnak, hogy jövőre vb. Mert azért túl nagy jövőt nem látok arra, hogy Coutinho sokáig liverpooli játékos lesz, így, hogy elvileg kérelmet is beadott. Bár elvileg jelenleg ezt elutasították.

(#96849) DeathAdder válasza balazs025 (#96848) üzenetére


DeathAdder
veterán

“It’s like how we try to do it. If we ask early enough, we try to do it. If you ask early enough, you can either switch the plan of whatever. But you cannot come up, close to the start of the season and things like this."

Liverpool are disappointed that Coutinho is agitating for a move despite the player having been told face to face by the owners that any such request wouldn’t be entertained.

The club’s expectation is that Coutinho will act professionally and won’t let either his team-mates or the supporters down.

Valóban nem, de olyat nem tehet meg hogy a PL szezon rajtjának napján bead egy kérelmet, hol ott tervben sem volt a távozása, amit maga nyilatkozott le még ezen a nyáron.

"Ha a klubnak szüksége van az értem kapott pénzre, akkor eligazolok a Barcelonához, de ha nem akar eladni a klub, akkor én szivesen maradok Liverpoolban."

Nem megbántásból, de ezeknek a focistáknak nagyon nincs rendbe valami a fejével, és most nem arra gondolok hogy Mickey Mouset tetováltat a hasára, vagy Sané saját magát a teljes hátára.

Köztudomású hogy a barsza nagyon ocsmány tágyalófél, elég csak a Fabregas ügyre visszagondolni.
Dembelére és Coutinhora is úgy hatottak, hogy kellesz fiam, most vagy soha, minden készen áll a bemutatásodra, úgyhogy gyere sürgősen. Tegyél érte, helyezz nyomást a klubodra, és mindketten pontosan ezt tették.

Mert végül is ki az aki erre elküldené őket a picsába, ha egy barsza hív? Szerintem senki :N
Pláne hogy te is latin vagy, és mehetsz a mediterránra.

Ott baszta el szegénykém, hogy fél éve aláírt egy 5 éves szerződést kivásárlási ár nélkül, és a TR-el azt hiszi hogy majd eladják amikor már nagyban megy a szezon...

Jövőre mehet, de idén nagyon-nagyon-nagyon meglepne ha eladnák.

[ Szerkesztve ]

(#96850) balazs025 válasza DeathAdder (#96849) üzenetére


balazs025
senior tag

Ebben egyet értek, hogy nagyon alattomos volt Dembele és Coutinho is, és valószínűleg nem csak maguktól. Én személy szerint annak örülnék, ha jövőre a PSG-be adnák el egy halom pénzért, hogy mehessen Neymar után. Bár erre sok esélyt nem látok. Viszont, ha marad idén (ami elég valószínű) , akkor kíváncsi leszek Kloppra, mivel azért kihagyni nem nagyon lehet egy egész szezonra, viszont így a csapatmorál is kérdéses. Nem volt valami jó időzítés a részéről. Bár Lanzini-ről olvastam híreket, hogy ő vele próbálnák valamelyest pótolni majd a jövőben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.