Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96851) DeathAdder válasza balazs025 (#96850) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen ez egy nagyon érdekes kérdés.

Klopp meglehetősen haragtartó.
Sakhora már azért orrolt mert nem vette komolyan az edzéseket, ki is tette a keretből, aztán a doppingvádak után végleg elásta magát.

Állítólag borzasztóan ki volt akadva, és kikelt magából. Mert Cou tényleg jelezhette volna júniusban is távozási szándékát, de inkább az ellenkezőjét mondta.

Szerintem a Barsza hatott rá így, mert tényleg nagyon kéne nekik, engem is ha sokáig győzködnének ilyen érvekkel a minimum hogy elgondolkoznék.

Azt meg nem teheti meg hogy leküldi a tarcsiba, mert szükség van rá a keretben.
Bár mondjuk Rodgers is száműzte Suárezt az u23-ba amikor el akart igazolni, igaz hogy akkor épp 8 meccses eltiltását töltötte...

Lanzini féle pletykáknak nem örülök, nem megbántva vagy lenézve őt, de az egyenes út lenne vissza a középszer felé.. :(

[ Szerkesztve ]

(#96852) omfgk válasza DeathAdder (#96847) üzenetére


omfgk
addikt

Ha kicsap az asztalra a Barca érte 130 millát és közben a játékost is képesek kizökkenteni annyira ,hogy ő is aktívan cseszegesse a Poolt ,hogy menni akar akkor kénytelen lesz Klopp eladni.

Inkább minthogy a brazil kis lelkét kelljen dédelgetnie a szezon első felében ,hogy itt jobb lesz.

Nem értem máig sem ,hogy Klopp miért a Liverpool-hoz ment. Pontosan ugyanabban a helyzetben van most mint a Dortmund Dembele-vel. Már a fiatal tehetségeseket se képesek lassan 1-2 évre marasztalni.

Az elmúlt években a focisták klubhűsége gyakorlatilag megszűnt. Lehet itt a trófeákra meg egyéb kitűzött célokra hivatkozni, de gyakorlatilag mindenkit meg lehet venni. Be kell látni ,hogy a PL-ben a City, Chelsea MU hármas képes az igazán nagy sztárokat megvenni és ott tartani (és ők is csak a pénz miatt). Az Arsenal-nál még most se biztos Alexis sorsa, Özil-t csak a beleszarós attitűdje miatt nem vitte el egy nagyobb csapat. Pool szeretné megtartatni Coutinho-t, a Spurs meg az egész csapatot szeretni még egyben tartani ameddig lehet.

(#96853) szami777


szami777
addikt

Srácok, nálatok volt bármiféle anomália mostanában a telenor tv-vel?
Lemondtam az alapcsomagot nyár elején, ugye az megszűnt, ma előfizettem a mytv plus csomagra, amibe van spiler, 3790, azt irja hogy telenorosoknak 3000 (az vagyok), most fizettem, de csak 734 forintot vont le.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#96854) #56268288


#56268288
törölt tag

Ezt a Rósa Dénest nem tudom ki kérte fel, hogy legyen szakkommentátor, de rúgjon bele este a kis lábujjával az ágy sarkába. Siralmas.

A Liverpool védelme, s vele a kapusa is egy vicc. Matipot az első 20 perc után lehoztam volna. Wijnaldumot is. Viszont, Alexander-Arnold-on csodálkozom. Teljesen jó játékosnak tűnik, igy elsőre. Hendersontól kicsit többet vártam, de első tétmeccse ( tudtommal) sérülése után. Firmino is eltűnt.

Össze kell szedniük magukat, mert így nagyon szomoru leszek. :(

(#96855) máyköl


máyköl
veterán

Nem esek kétségbe, ha Mbappe -t megveszi a Psg, de meredek lenne ha senkit nem igazolna a Madrid. Pont az erős pad miatt volt a tavalyi év ennyire sikeres. Elment James, Morata, M.Díaz (nem adtam volna egyiküket sem el), Danilo, Pepe, Coentrao, de nem érzem, hogy erős játékosok jöttek volna helyettük.
Borja Mayoral rémgyenge. Theo Hernandez Coentrao helyére jött, Marcelo mögé másodhegedűsnek. Vallejo nem rossz középső védő, de Varane Ramos, és lehet még Nacho is mindenképpen előtte van a sorban. Ceballos -t sem igazán értem, Modric-Kroos-Casemiro trióba úgy sem lesz sok beleszólása, meg egyébként is ott van Isco és Kovacic.

Gyakorlatilag fajsúlyos játékost nem igazoltunk, de minőségi játékosok mentek el.
Cr egyértelműen többet lesz már pihentetve, de Asensio -nál jobb pótlást el sem tudok neki képzelni. Bale ha lesérül, Isco vagy L.Vázquez jól tudja pótolni. De Benzema? Hagyjuk is a francia teljesítményét, az egy külön fejezet, de tényleg egy Borja Mayoral lesz a másodcsatárunk? Két nagyon gólérzékeny csatárt eladtunk, megtartottuk a teljesen impotenst, és hoztunk mellé még egy fogalmatlant.
Ha nem is Mbappe, de kell egy csatár.

Attól tartok ha nem lesz több igazolás, könnyen lehet hogy kudarc lesz az év, ami akár a kopasz munkájába is kerülhet.

[ Szerkesztve ]

(#96856) Ringman


Ringman
nagyúr

sikerült biabianyt (kölcsönbe) a sparta prahanak elsózni és medelt a besiktasnak, palacio és carizzo sincs már a csapatban, kondogbia is repülni fog, nem jelent meg az edzésen. andreolli is elment már.

rajtuk kívül a japán bohóc, rano és a mindig sérült santon, akinek nem itt kellene kezdeni az idényt, barbosa meg lehet a sportingban lesz kölcsönben.

nemzetközi kupaindulás nélkül meg elégnek kell lennie 22-24 játékosnak is.

(#96857) Cartevo


Cartevo
őstag

A bíró a 14. percben biztosította az izgalmakat, vezet is a Burnley.

[ Szerkesztve ]

(#96858) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az angol bírók mit sem változtak. Ugyanolyan életképtelen nyomorultak.
Most Cahill esett áldozatául a bírói tevékenységeknek. Nagyon túlzás volt sztem a piros lap, a sárga teljesen adható lett volna, és jogosabb. De visszanézve az esetet úgy tűnhet, hogy egy vendég játékos kicsit taszított Cahillen, aki így egy másik játékost tarolt le.

Valaki ellen hát fújni kell, a bíró most az angol bajnokra voksolt.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#96859) szami777


szami777
addikt

Ooo fszm, jol kezdödik a szezon...

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#96860) L_YKing válasza máyköl (#96855) üzenetére


L_YKing
addikt

Remelem Bale nem serul le.. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96861) L_YKing


L_YKing
addikt

Mi tortent a pulival? :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96862) szami777


szami777
addikt

Na jo, én most elkezdek masszívan inni... nem hiszem el, amit látok.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#96863) LyonnaisFan1 válasza szami777 (#96862) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Bírói szempontból hányinger. Az elöbb lekönyökölték Batshyiauit, és semmi. A partjelző csak kibaszott dísz ott, hogy nem veszi észre, vagy mi a rák van?
Sem sárga, sem ~18 méterről egy veszélyes pontrúgás.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#96864) Ringman válasza LyonnaisFan1 (#96863) üzenetére


Ringman
nagyúr

ha bírókból is lehetne légiós, mint focistákból, akkor az angol bíráskodás is magasabb színvonalú lenne

(#96865) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Chelsea rúgott már 5 gólt valaha egy félidő alatt? Annyi kéne a handicaphez :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#96866) venember83 válasza szami777 (#96853) üzenetére


venember83
nagyúr

Milyen alapcsomag szűnt meg? Én még mindig azt használom. Esetleg megszűnt olyan szinten, hogy már nem választható, de akinek megvan, az megtarthatja? :U

(#96867) szami777 válasza venember83 (#96866) üzenetére


szami777
addikt

Nincs benne már spiler.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#96868) venember83 válasza szami777 (#96867) üzenetére


venember83
nagyúr

(#96869) szami777 válasza venember83 (#96868) üzenetére


szami777
addikt

Ezt nem vágom. Ugye én is elő voltam fizetve rá, de nyáron lemondtam mert minek. De utána láttam hogy kiszedték belőle a spilert és csak a mytv plus csomagba van benne, ami 3790ft. De az a fura, hogy neked nem szedték ki belőle. Nem értem...

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#96870) venember83 válasza szami777 (#96869) üzenetére


venember83
nagyúr

Meglévő előfizetőknek meghagyták, de új előfizetők alapcsomagjában már nincs benne, ez nem lehetséges? :U

(#96871) szami777 válasza venember83 (#96870) üzenetére


szami777
addikt

De, abszolut. Csak menjenek a francba h nem írták. Lehet én is figyelhettem volna jobban, de nem fair akkor se. Tulélem mert haverral felesbe nyomjuk, így 1500 havonta.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#96872) venember83 válasza szami777 (#96871) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem írták azért, hogy mindenki váltson. Reméltem, hogy nem szedik ki, aztán szerencsém volt. Persze ettől még előfordulhat, hogy hamarosan nálam is elérhetetlen lesz. 3k-t amúgy nekem már nem érne meg, mert csak F1-et és PL-t nézek a myTV-n, így meccsre/futamra bontva elég magas lenne az összeg. :)

A Chelsea-meccsre visszatérve meg szerintem nem kell aggódni, nem volt ez rossz, sőt. Csak nem kellene idióta módon csúszkálni. :U

[ Szerkesztve ]

(#96873) szami777 válasza venember83 (#96872) üzenetére


szami777
addikt

Szerintem nem veszik már ki, bár azért ez furcsa.

A meccs kva nagy hullámvasút volt, amennyit láttam belőle, vegyes érzelmeim voltak. Biro ide, biro oda, egy burnley ellen nem szabad engedni.
Morata viszont kellemes meglepetés.

Az a baj, hogy rohadtul vékony a keret és a fél csapat sérült/eltiltott.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#96874) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

Citrónak, gondolom olvasni azért még olvassa a topicot. :D

According to Sky sources, Philippe Coutinho's Liverpool teammates sympathise with him after he handed in a transfer request.
They can see why he wants to move to Barcelona because nearly all players would say yes to Barcelona or Real Madrid.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#96875) DeathAdder válasza omfgk (#96852) üzenetére


DeathAdder
veterán

"Nem értem máig sem ,hogy Klopp miért a Liverpool-hoz ment"

Azért mert olyan csapatba akart menni amiben lát perspektívát a karrierjében.
Mert ha a barszareál vagy a 3 tápos angol egyikébe menne akkor ott a kés a torkán, és garantált hogy rövid időn belül kibasznák, ha néhány meccs nem úgy sikerül ahogy a tulajok elképzelték..

És Kloppnak nem az az útja hogy felvásárolja a legnagyobb sztárokat, hanem a kemény munkában hisz.
A Dortmund kerete is tele volt alulértékelt játékosokkal, akiknek a neve nem mondott semmit.

Hívta a mu is korábban, de oda nem ment. Én pont ilyen csapatban tudtam volna elképzelni, vagy az Arsenalban amikor még BvB-vel szárnyalt... Integra is mondta annó, hogy kizárt hogy lelépjen valami tápos csapat kedvéért..ő egyáltalán nem ilyen ember.

És fel van hájpolva az ember, de rengeteg kudarcot megélt már korábbi csapataival is, sok top edzővel ellentétben.

Ő egy ilyen edző és pont. Pep meg csak világklasszisokkal tud eredményt elérni, Mou meg a fizikális hústornyaival, akik más csapatokban egyénekre lebontva középszerek lennének, etc.. etc...

[ Szerkesztve ]

(#96876) omfgk válasza DeathAdder (#96875) üzenetére


omfgk
addikt

Unitednél is SAF óta minden edző megkapta a kellő időt ahhoz ,hogy alkosson valamit. Nem feltétlenül kupákra gondolva hanem ,hogy legyen előrelépés legalább. LVG esetén már bőven látható volt ,hogy nincs semmi értelme a filozófiának és csak elcseszik az évet a semmire.

Real ,Chelsea nyilván az edzők száma alapján az elmúlt évtizedben kimagaslik.

Barca, City esetén annyira szerintem nem volt nyomasztó a nyerés kényszer az elmúlt években. Itt belefér egy gyenge szezon abban az esetben ha az a fiatalok beépítésére, taktikára, csapatépetésre megy el.

(#96877) DeathAdder válasza omfgk (#96876) üzenetére


DeathAdder
veterán

Oké a sziti talán valóban kivétel, de Klopp "nemes elveivel" ütközik hogy elmenjen egy olajos csapathoz, ahol pumpálják a pénzt a csapatba, erre enyhén utalt már többször is, és annó Integra is írta. Szerintem Klopp nem is tudna csapatot építeni összevásárolt világklasszisokból, ahogy pl. Pep vagy Ancelotti tud.

Barsza sem az a szimpatikus katalán nevelőegyüttes már, aki fossa az akadémiáról a tehetségeit, sokkal inkább ellenkezőleg, és egyébként Klopp egyszer kikosarazta őket, ezért nem túlzóan kedvelik egymást.

Kevés ilyen edző van, és lehet örülni neki, mert valószínűleg ilyen felhájpolt top edzője nem sok lesz a Liverpoolnak rajta kívül.

(#96878) máyköl válasza DeathAdder (#96877) üzenetére


máyköl
veterán

Ha jól rémlik egyszer Klopp azt nyilatkozta, hogy csak olyan csapatba menne aminek nagy történelme van, és az egész szurkolótábor a stadionban egy fanatikus 12 -dik játékos. A Dortmundi szurkolók után a Liverpool -ban is ez adott.
A Barca -ra pedig ha jól emlékszem azt mondta, hogy előbb nézne tenisz meccset, mint Barca mérkőzést.

(#96879) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok? Digin lesz végre BPL?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#96880) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

azt meg tudja valaki mondani, hogy miért nem adja a nyomorék spíler az épp most futó besztlíg-meccset?
kizárólagos hazai jogot vásároltak meg ha jól tudom hatalmas pénzért, más értelmes műsoruk sincs a nyomorult palettájukon csak az angol foci, de akkor miért nem adják a csirkék meccsét?
úgy kiváncsi lennék rá, most, h épp elő is fizettem megint rá

(#96881) cyberkind válasza Tibiajax (#96880) üzenetére


cyberkind
félisten

Rosszul tudod mert hatalmas kö(s)zpénzből vették meg. :P :DDD

Paranormal Cocktivity

(#96882) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

akinek van esetleg Prime-ja (pl digi kábele van), azon a Newcastle-Tottenham meccs megy épp

Resistencia eterna

(#96883) DeathAdder válasza MdewC (#96879) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem lesz :( és nem barclays az már :N

[ Szerkesztve ]

(#96884) DeathAdder válasza máyköl (#96878) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, ilyesmit mondott :K

(#96885) DeathAdder válasza Tibiajax (#96880) üzenetére


DeathAdder
veterán

Prime-ra kapcsolj :)

Kíváncsian várom azt a napot, amikor az Izaura TV-n fogunk PL mérkőzést nézni :C

(#96886) L_YKing


L_YKing
addikt

A tottenham szépet játszik ma.. :)) :R

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#96887) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#96886) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez most irónia volt, vagy tényleg így gondolod? A második gól szép volt, de az első félidő szenvedés volt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#96888) DeathAdder válasza L_YKing (#96886) üzenetére


DeathAdder
veterán

már vagy 3 éve, heló :)

(#96889) Tibiajax válasza DeathAdder (#96885) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:W

(#96890) Tibiajax válasza L_YKing (#96886) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na mi van Junior, mikor cserélsz már avatart?.. :D :D eddig csak a sérő miatt volt béna, de most már tényleg lépned kéne az ügyben
:)
na majd este csinálok neked egyet

(#96891) DeathAdder válasza Tibiajax (#96890) üzenetére


DeathAdder
veterán

tudtommal ki lehet cserélni egy kommersz avatarra, csak egyedit nem kérhet bármikor

(#96892) DeathAdder


DeathAdder
veterán

What a half by Matic. 8(11) duels won, 4(4) dribbles completed, vital interception that lead to the goal.

Brutális a csávó Mou alatt.
És még mindig tartom hogy Lukaku óriási igazolás volt a PL pontvadászatra.

(#96893) cyberkind


cyberkind
félisten

Most akkor mi lesz Kutinnyóval, szedik le a boltok polcairól meg ahonnan lehet.

Paranormal Cocktivity

(#96894) DeathAdder válasza cyberkind (#96893) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az nso is lehozta, de azóta már megcáfolták.

Nem tudni mi lesz,ha nem Klopp lenne az edző azt mondanám 99% hogy marad, de így hogy ő, könnyen lehet hogy megorrolt rá mert Cou borzasztóan átbaszta a csapatot, akinek olyan sokat köszönhet.

Így nagyon is el tudom képzelni hogy Klopp nem lesz hajlandó vele együtt dolgozni. Már azzal sem volt hajlandó, aki nem vette komolyan az edzéseket....

A vezetőség megmondta hogy ők nem akarják eladni, de Kloppé az utolsó szó, Kutinnyónak nincs beleszólása, 5 éve szerződést írt alá fél éve, kivásárlási ár nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#96895) #16514048 válasza DeathAdder (#96892) üzenetére


#16514048
törölt tag

(#96896) DeathAdder válasza #16514048 (#96895) üzenetére


DeathAdder
veterán

bizony, láttam :C

(#96897) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Sziasztok!
Hol lesz a Barca - Real meccs közvetítése?

Üdv: Csabee.

(#96898) drachoHUN válasza Csabee. (#96897) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Digisport 1

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#96899) Csabee. válasza drachoHUN (#96898) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Köszii!

Üdv: Csabee.

(#96900) bagyulajuve válasza drachoHUN (#96898) üzenetére


bagyulajuve
addikt

de a digi2-n lesz egy jobb meccs :DDD

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.